Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

domyyy
3. feb 2010

maka...to mi nepovedala....iba, že bábätku nebije srdiečko bola u doktora na kontrole a má vypísané papiere do nemocnici na víkend 😔 ak budem vedieť viac, dám vedieť 😒 alebo sa už ona ozve ☹

lizatko1009
3. feb 2010

baby pamatate si tu bramborku? zakladatelku tejto temy pisala ze o babo prisla, pozrela som ju na pokeci a ma tam fotky z jej maleho syna, tak ako to je? a dufam ze ta janka este pride medzi nas, je mi to velmi luto 😔

domyyy
3. feb 2010

lizatko...janka príde neboj 🙂 len jej nejde koník z domu 😉

maka123
4. feb 2010

dobre ranko jak jsme se vyspali tehulky a maminky?
lizatko 1009 tak to netusim ale psala ze o mimco prisla

simusska
4. feb 2010

lia aj ja som potratila...bolo to medzi tretim a stvrtym rocnikom cez prazdniny...taktiez som najprv rozmyslala ze pojdem n potrat lebo som sa strasne bala ale nakoniec sme sa s mojim priatelom, teraz uz manzelom rozhodli ze to zvladneme a babo si nechame...ale nikomu sme nevraveli ze som tehotna....a zrazu som potratila tiez v 12 tyzdni....bolo to tazke rodicia sa o tom dozvedeli az neskor a neboli nahnevani preto ze som bola tehotna ale boli smutni ze babo umrelo...
pesne o rok som otehotnela opät, babätko krasne rastie a s priatelom sme uz manzelia...mozno to tak malo byt...mozno osud sam chcel aby som najprv ukoncila skolu....na jednej strane ma to stale moc trapi ale na druhej strane mam pocit ze sto asi tak malo byt...
tak neud smutna...raz ked opät otehotnejes tak si potom uvedomis ze to tak asi malo byt...

maka123
4. feb 2010

simusska jak se rika nestesti nechodi po horach ale po lidech,je mi to lito

simusska
4. feb 2010

maka ale ja si myslim ze to tak fakt malo byt...a aj napriek tomu som teraz najstastnejsia holka na svete

maka123
4. feb 2010

to je hrozne ted je zazrak otehotnet a donosit zdrave dite vsechny moje zname jsou pres umele oplodneni

maka123
4. feb 2010

simusska taky se koukam ze to mas za par,jak se ti v noci spi?tvrdne ti brisko?

simusska
4. feb 2010

maka jeden cas mi strasne tvrdlo brusko a brala som magne B6 ale potom sa to uplne stratilo...odtedy mi brusko neztvrdlo...ale treba uznat ze v tomto tehotenstve som velmi vystrasena a len nejaka malickost sa mi nezda a uz bezim na pohotovost...ale zatial nastastie to bolo vsetko len v mojeje hlave a malinka je uplne v poriadku....ale napriek tomu ze som cakala ze toto tehotenskto bude tazke je to uplne naopak...ani neeopucham, ani ma nic neboli chrbtica alebo tak a anikrce v nohach nemam,,,fakt sa niekedy pozabudnem ze som tehotna🙂 a vnoci sami spi uz normalne...ani malinka manebudi a ani brusko velike nemam tak mi moc neprekaza....jednoducho mam stastie....

maka123
4. feb 2010

ty brdo tak to ti zavidim ja mam strasne velke brisko uz ve tretim mesici jsme vypadala ze pujdu rodit brzo mam to po mamce jinak otekla taky nejsem a krece uz taky nemam tak casto jako driv kolik jsi zatim pribrala v tehu a co jste si prali vic holcicku nebo chlapecka

simusska
4. feb 2010

zaital som pribrala16 kg...a co sme si priali? mne to bolo uplne jedno hlavne ze to bude zdravucke ale manzel chcel chlapceka ako inak🙂ale nakoniec si tak zvykol na dievcatko ze vravel za aj keby sa lekari pomylili ze to bude a ze sa nam narodi chlapcek tak mu bude smutno ze to nie je dievcatko🙂

maka123
4. feb 2010

taky tak,vis jak to je chlapi sobe ja jsem to blbka obecela ze cekame chlapecka misto abych se radovala ze je zdravi ze ma vsechny nohy a ruky a muj se radoval rekl mi ze aspon na mne budou dva 🙂 a zacal si obhlizet autodrahy blazen 😀

simusska
4. feb 2010

no moj este len ked sme sa dozvedeli ze to bude si dievcatko zacal kupovat ruzove vecicky a tak som sa smiala ze kednahodou sa lekari zmylia a bude to chlapcek tak bude musiet v prvych mesiacoch chodit v ruzovom🙂 ach ti chlapi....

adelka89
4. feb 2010

ahoj holky 🙂
Manzel si taky pral chlapecka,ale nikdy mi to nerekl 🙂 jednou vsak rekl nasi zname, ze i kdyby kluk mel byt 10. tak bude 😀 byl tehdy v trosku vesele nalade 🙂 ale i tak jsme radi, ze budeme mit Lukaska, ja jsem se samo.tesila na to az budu zapletat copanky a kupovat saticky, ale jelikoz chceme jeste dalsi deti, jsem rada,ze nejstarsi bude kluk a bude mi je pomahat "vychovavat" 🙂
ostatne an chlapecka je taky mooc krasnych vecicek 🙂 a tech hracek,co? 🙂
a k brisku... no mam ho celkem velke, pribrala jsem uz 12kg ale mam to vsechno hlavne v brisku a vubec mi tech par kilo navrch neuskodilo, takze se tim nejak neznepokojuju 🙂 ale nejsem takova ta typicka tehulka baculata, zezadu na me neni ani poznat ze jsem v 7 mesici 🙂

adelka89
4. feb 2010

Jo a nas Lukasek ma takz 3 ruzova pyzamka 😀

simusska
4. feb 2010

ja zase nemam velke brusko ale mne nerastlo dopredu ale skor do sirky tak som trocha viac sirsia...

maka123
4. feb 2010

simusska no u ns taky kdyby nahodou se spletli tak budeme mit modrou holcicku i do postylky vybaveni mam modre a to nemluvim o kocarku 🙂 dominik by byl u nas jak u cimrmanu 😀 no ono se te pozna i podle briska holcicky jsou vic do sirky a mensi briska a kluci jdou vic do spicky a vetsi briska

adelka89 tak treba se tech copanku a saticek dockame priste jsem rekla ze se priste muj musi vic snazit,tak rekl ze se pokusi 🙂 no ja kdyz dojdu do obchodu s vecmi na miminka tak cela stena oblecku na holcicky a na chlapecky jeden regal aby se nereklo.

a popraskali jste holky co pouzivate za mazadla na briska?

adelka89
4. feb 2010

ja jsem mela olejicek od hippu a ted mi moje zlata sestricka koupila Elasti Q zatim nepraskam 🙂
holky utikam na zkousku myslete prosim na me

lizatko1009
4. feb 2010

adelka drzim ti prsty aby si ju spravila, daj potom vediet ko si dopadla 😉

maka123
4. feb 2010

adelka 89 drzime pesticky to zvladnes tfuj tfuj

simusska
4. feb 2010

ja som najprv pouzivala Elasti Q a potom som presla na olejcek Hipp no stale som si mastila len brusko...a prsia! da sa povedat ze prsia mi popraskali hned ako som otehotnela lebo mi strasne zacali rast...potom dlho nic a teraz nedavno mi moj manzel vravel ze zo zadu som cela popraskana....nachrbate, na stehnach z vnutornej strany skoro az pod kolena a na zadku...ja si tam nevidim tak som o tom nevedela a on si to vraj doteraz nevsimol...zacala som si to stale mastit ale uz je neskoro:( snad to aspon trosku zmyzne

maka123
4. feb 2010

simusska pokud tvoje mamka taky popraskla tak to je jasne dedicnost je dedicnost,ja jsem ze zacatku pouzivala elastin Q a ted pouzivam drahsi kremy ale stejne jsem popraskala,tomu nezabranis

lia23
4. feb 2010

simusska.-...ja som otehotnela medzi 2 a 3. rocnikom..a skor znez som to zistila a zacala tesit tak som aj o babo prisla..ja som v zivote nechela ist na potrat..sice som nad tym rozmyslala ..ale to skor boli take prvotne myslienky..no urcite by som si ho nechala...urcite to tak malo byt...radsje nech sa to stalo vetdy..ako keby sa to malo stat teraz..bo to by osm uz zosalela..viem..ako si sa musela ciit..muselot o byt starsnee....ale urcite by ste to zvladli..je kopu inych bab..ktore rodia mladsie..a predsa to zvladnu
😉

kajiq
4. feb 2010

Lia neviem čo mu bolo...ale som mu potom spravila čajik feniklovy a už bolo dobre..si musim davať pozor na to čo papam 😀

Lucy ta veda ide ale dopredu 😀 A ako sa máš?

Adelka uživaj si kym je ešte v brušku 😀 a hlavne vela spi lebo potom sa už nevyspiš 😀 😀 aj mna pálila zaha ale pomohol mi Talcid 😀 Manžel sa snaži, aj ked mu niekedy dochadzaju nervy ked maly stale plače... 😵 ale snaži sa..občas somnou aj v noci vstava k malemu 😀

maka123
4. feb 2010

kajiq u chlapecku je to horsi trpi tema prdikama vic nez holcicky,co malymu nesvedci z jidla co snis?

imagelady
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simusska
4. feb 2010

maka tak to je v tom ze ja vobec netusim ci moja mamka popraskala a ake mala vlastne tehotenstvo a porod...umrela ked som mala 17 a predtym uz bola dlho chora 😢 a moj tato? on je predsa len chlap a chlapi si take veci nepamätaju...tak ja sa to uz nikdy v zivote nedozviem....ale nejak extra popraskana nemohla byt lebo to by jej ostalo a ja by som si to vsimla a urcite by som sa pytala ze co to je....

phoebe003
4. feb 2010

Ahojky kočky, co to tady čtu, takové smutné zprávičky :( Moc mne to mrzí. Musí ji být strašně :( Snad bude brzo dobře a dostane se z toho šoku co nejdříve :( Držím pěstičky, aby bylo líp....

kajiq
4. feb 2010

Teda baby už som du dlho nebola ale čo som si tu prečitala...zimomriavky po celom tele..je mi z toho smutno 😢

Maka ja si davam pozor na to čo jem, ale je to ťažke to ustražiť a neviem čo mu škodi a čo nie..ešte že su tie čajiky 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre