Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

bombulka200
14. feb 2010

SUZANKA no tak dufam že nám výjdu skôr akoí na 10mesiacov lebo niekedz sa to už nedá vydržať 😀 😀 .. no tie hnusné kilá tak ľahko sa naberaju ale tak ťažko sa zhadzujuuuu 😠 😠

suzanka144
14. feb 2010

bombulka maly mal tiez take horsie obdobie okolo pol roka sa mu zacali nalievat dasna ale potom po dakom 7mes ho to preslo ako keby si uz nato zvikol a ked isli zubky to sme ani nevedeli, ale fakt ten 6-7mes aj zle spaval v noci aj 10x bol hore a teraz spinka uz krasne celu noc od 10mes 😉 treba len vydrzat nic nine nam neostava ved aj nas maly ked zacne kricat tak to vsade pocut az na prizemie byvame v byte tak susedovci maju radost 😀 ked som ja bola tehotna tak mi chutilo vsetko iba sladke tak tie kila isli lahko hore no dole sa im nechce ☹ aj ked nieco som uz popri malom vybehala 🙂

lizatko1009
14. feb 2010

nam ide prvay hryzak, uz vidno vidno aj ciarku, zubky su dedicne, ja som mala ako 4-mesacna aj malemu prve vysli vtedy.

lia23
14. feb 2010

ahojte zienky..neivem ci mate nove spravy o miroslave89...teda ak si nanu pametate..tak jej malicke babetko zomrelo..po 13 dnoch....12.2.2010 v noci.... 😢 😢 😢 😢 😢 jo bozinku maju to velmi tazke...zivot im stale podraza nohy..je mi ich strasne moc luto...neivme si vobec ani predstavit akos a muisa asi citit ked prisli uz o 3 babetkaa.. 😢 😢 😢

corinne_99
14. feb 2010

Ahojte. Uz som sice pisala v inej teme, ale tato sa mi hodi este viac.
Tiez mam este len 17 a priatel 19. Cakame babo, som na zaciatku tehotenstva, takze porodim v 18tke.
Priatel je este vzdy v soku 😀 A ja som trochu nervozna, uvidime, ako to bude prebiehat, ale celkom sa uz tesim.

maka123
14. feb 2010

ahojte holky clovek tady neni pres vikend a docitala jsem snad pul hodky,

coriinne a v kolikatem jsi tydnu,a pritel nechtel mimco,ze je v soku?

adelka vydrz,a pekne lez at ma maly vyvinute plice,no ja jsem byla v patek na monitoru a na kontrole,monitor pry ukazkovy maly tam zase sebou mrskal mame zive miminko,jsem stale uzavrena porod v nedohlednu,ja mam snad ten cipej z betonu a to furt chodim uklizim nosim nakupy a nic..... ☹

bombulka200
14. feb 2010

LIA je to smutné že niekomu nieje dopriate mať detičky 😢 a určite pre nich aj ťažké .... SUZANKA no dobre tak si ma trošku utešila že sa to potom zlepšilo dufam že aj u nás to tak bude 😀 inak je to od narodenia zlaté dieťatko len teraz ju asi velmi musia trápiť tie dasná ked je taká nervozna no nevadí jak píšeš musíme vydržať nedá sa nič robiť 😉 dobru noc dievčatá 😵

corinne_99
14. feb 2010

maka som v 14.tom tyzdni.
Priatel ho chce, len ho to dost prekvapilo, preto bol v soku. Nad potratom sme ani vobec nerozmyslali.
Momentalne rozmyslame nad buducnostou 😒

maka123
14. feb 2010

corinnne myslis bydleni svatba a tak co rodice na tve tehotenstvi rikali,a co skolu prerusila jsi

corinne_99
14. feb 2010

Ano. Byvanie je asi prvorade. Som teraz v predposlednom rocniku na strednej, dalsi rok maturujem a to bude uz po porode, tak to snad nejako zvladnem. Priatel ide na vysku, uz pracuje. Mojim rodicom som to zatial nehovorila, zajtra sa to chystame oznamit priatelovej mame.

maka123
14. feb 2010

corinne a budes si odkladat skolu na rok,tak budu drzet palecky zitra,uz pujdu spat at se nam nenarodi mala sovicka dobrou

corinne_99
14. feb 2010

Dufam, ze si ju nebudem musiet odkladat, ale uvidime, ako to budeme zvladat.
Dakujem, s jeho mamkou si rozumiem lepsie ako so svojou, tak dufam, ze nas podrzi 😉
Idem spat aj ja, som hroozne unavena 😀

adelka89
15. feb 2010

dobre rano maminky. Tak uz mi manzel odjel na sluzebku ☹ uz jsem to i oplakala...

norikk
15. feb 2010

joj som zufala....dnes som bola u doktora, pretoze mam aj ine problemy, do poradne mam ist az 1. marca, a robil mi dnes ultrazvuk a na to,ze som v 9tt tam nic nebolo vidiet asi :( ja sa z toho doktora nevyznam.... :( .....

maka123
15. feb 2010

dobre rano zdravim vsechny,
adelka neboj vzdyt se ti vrati,ty se hlavne ted nestresuj a lez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
norikk a doktor ti rekl ze je neco spatne?

norikk
15. feb 2010

nie....len ja uz sa bojim, ze v tej maternici nic nemam.... :(

babullka1
15. feb 2010

Ahojte babule..Adelka tak ako tehulkujes,vidim ze uz mas pred sebou len par tt 😵 ..dlho som tu nebola ☹ Matuskovi idu horne zubky ma horucky a ktomu je este aj chory...strasne soplikuje a kasle....dve noci do zadu sa mi skoro udusil..este ze som sa zobudila 😔 stiekli mu sopliky do hubky a nemohol sa nadychnut,len chrcal a lapal po dychu..tak som ho prehla cez ruku buchala som ho po chrbate a potom too vyzvracal a zacal dychat...no hroza 😔 nikomu neprajem zazit 😔

jankaat.
15. feb 2010

dobre ranko🙂 strasne dlhosom tu nebola ale snad sa vam vsetkym dari dobre🙂

ja sa mam celkom dobre..a s priatelom sa tesime na dobu ked sa budeme moct pokusit o babatko 🙂 ..

maka123
15. feb 2010

norikk a on ti delal ultrazvuk a nic tam nebylo nebo jak nechapu to,tak kdyz ti doky nic nerikal tak to bude v poho ne?

norikk
15. feb 2010

ja som asi len tak strasne netrpezliva....sak snad by ma neevidovali ako tehotnu,keby som nebola....len ja chcem to male uz vidiet :( ...

maka123
15. feb 2010

norikk a delat ti utz?a vubec nic nerikal mlcel,to je divne ne?a prukazku uz mas tak snad ti tam neco napsal ne?

adelka89
15. feb 2010

norikk mozna jsi tam jen ty nic nevidela, urcite tam miminko je. kdyby nebylo rekl by ti...
babulka. jj mame pred sebou uz jen par tydnu 🙂 dneska zacinam prat vecicky a uz se na to strasne moc tesim 🙂
jani vitej opet mezi nama, budete se snazit uz ted po uplynuti tech tri mesicu nebo pozdeji?
maka neboj cipek se muze zmenit z hodiny na hodinu kamoska mela cele tehu cs 0 a taky porodila 🙂 budu lezet snad to rychle utece 🙂

norikk
15. feb 2010

nemam tehotenky preukaz,,,,do poradne mam ist az 1.3.... dnes som tam sla kvoli inym problemom, a popritom mi spravil aj ultrazvuk...sak som tam uz bola 4x odvtedy co som tehotna....a on vravel daco, len on tak trocha mumle, ze clovek sa z neho nevyzna....urcite je to dobry lekar, s dlllllhorocnou praxou... trpezlivost ruze prinasa, tak treba vyckat do toho prveho :( ....

maka123
15. feb 2010

adelka snad mas pravdu,chtela bych to mit uz za sebou rodil 4kg macika se mi zrovna nechce,uz ted ma skoro 3 kila

simusska
15. feb 2010

suzanka....ano mam stale 19nast az v juny budem mat 20 takze stihnem odrodit este ako nastrocna...a dakujem ze mi budes drzat palce

adelka89
15. feb 2010

norikk neboj kdyby tam miminko nebylo nebo se mu neco nezdalo, tak si te pozve urcite driv. Ja jsem prukazku dostala v 11tt
maka, neboj urcite se uz brzy bude ptat na svet🙂
Prave jsem vytahala z komody oblecky pro maleho a je toho tolik, ze mam co delat cely tyden 🙂
Na kolik st. jste praly obleceni pro prcky?

simusska
15. feb 2010

adelka nove vecicky som prala len na 40 pre istotu aby sa im nieco nestalo a inak ako sa mas?

maka123
15. feb 2010

adelka boze ja uz nevim co mam delat aby se malymu chtelo,poslicky tvrdnuti bricha nic takoveho nemam citim se skvele zadna unava proste nic,mamka mi urco zapomnela rict ze jsem slon 😀 ja jsem prala na 30

simusska
15. feb 2010

maka...bud rada....mna uz strasne zacina boliet medzi nohami asi sa poriadne roztahujem...a v noci uz nemozem spavat ...tazko sa mi vstava a mam pocit ze mi uz praskne brusko...a aj brusko mi sem tam stvrdne a tie posliky tak tych mam uz hajajaj ja uz len cakam ze kedy to na mna naozaj pride

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre