Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
16. máj 2010

ja som uz raz pisalal ze nechem to aby aj ekd teraz tvrdi ze by sotal pri nas keby som otehotnela...ale ze sa bojim toho ze by dostal nejaky skrat a odisiel byt..aj ked teraz tvrdi ze neodide..ako som tu uz napsiala par krat..ymslim ze si zasluzim uprimnu odpvoed

mon777
16. máj 2010

Esterr...aj ja som rada, že som sa na to tak pozrela 😀

Zuzi...to je hrozné, keď sa to tak zvrtne. Ale tak možno je to tak lepšie. Človek nikdy nevie, ako sa mu otočí život.

lizatko1009
16. máj 2010

zuzanockamt ako u nas zoznamila som sa s nim cez leto 2008 a v auguste 2009 sa nam narodil maly.

mon777
16. máj 2010

Lia, možno si len paranoidná 😀 Čo ak ti on už miliónkrát povedal úprimne, že by ostal a ty mu to len jednoducho neveríš. Ako...naozaj nemám právo sa do toho miešať, lebo to nie je môj vzťah a nepoznám všetky detaily (ani nechcem, lebo sa ma netýkajú), ale čo ak ti naozaj úprimne a smrteľne vážne povedal, že by neodišiel?

zuzanockamt
16. máj 2010

lizatko ... no oni dieta velmi chceli ... teda hlavne on a ked sa dohodli, ze teda idu do toho, tak hned na druhykrat sa podarilo 🙂 ... ale malusik je uplne uzasny 😵

mon777
16. máj 2010

Baby...o chvíľku idem preč, lebo chce maminka na PC a neviem, ako dlho tu bude. Ale možno sa sem ešte vrátim 😉 Tak sa potom majte a dobre sa vyspinkajte 😉

A Liuš, skús nad týmto všetkým pouvažovať, keď pôjdeš spať. Potme na posteli po horúcej sprche sa dobre rozmýšľa 😉 😉 😉

lizatko1009
16. máj 2010

zuzanockamt tak my sme sa tiez tomu nebranili a ked mal maly 7 mesiacov tak zdupkal a teraz same opletacky 😠

zuzanockamt
16. máj 2010

no moja sestra bude mat tiez asi opletacky, lebo sa chce rozist, on sa nechce, o maleho sa zaujima, akurat ze peniaze neposiela 😀

lizatko1009
16. máj 2010

tak moj videl maleho minuly tyzden aj to sa zdrzal pol hodiny po 5 tyzdnoch. a este zapotil bude mi posielat 100€ ale chce testy dna cez nejaku firmu ktoru on vybral, chcela som mu urobit dobre, ze nech ich objedna, ale v piatok sa ozral jak svina a v sobotu sa mal stretnut s malym, tak doma bluval a uz nemam nad nim zlutovanie nech si testy poziada cez sud a este aj ovela viac zaplati a maly sa zacina podobat na neho 😖

lia23
16. máj 2010

mon....ja uz enivem fakt co je a co nie je spravne ☹

zuzanockamt
16. máj 2010

lizatko ... tak to mas teda poriadne "vesele" ... u nas je to chvalabohu v norme ... svagor pracuje v zahranici, takze nemoze domov casto chodit a to je asi najväcsi problem

lizatko1009
16. máj 2010

zuzanockamt no mam a dost a najlepsie je, ze byva hned oproti mne, 19 mam sa dostavit na obvodny urad ako svedok co ma zbil a 25 ako obzalovana za skrabanec na aute co som mu spravila v den ked sme sa rozisli taky 10cm verim tomu, ze jemu sa nestane nic a ja vsetko zaplatim.

zuzanockamt
16. máj 2010

lizatko ... tak to je dobry magor teda, ked ta zmlatil, to co je za chlapa pre boha ... by som s nim prerusila vsetky kontakty a nic od neho nechcela 😝

lizatko1009
16. máj 2010

tak nechcem aby ho to len tak obislo, keby som mu neukazala maleho poziadal by prvy na sude 😖

estterka
16. máj 2010

lia,podla mna zuzka to pekne napisala,ze nechala svojmu manzelovu cas a nakoniec sam zistil,ze uz je na dieta spravny cas..
zuzka,a ako casto chodi svagor na slovensko za malym?

zuzanockamt
16. máj 2010

esterka ... on bol od novembra do marca doma, isiel az od aprila do svedska, takze teraz pride asi az v septembri

lia23
16. máj 2010

esterka...viem ze mam malo rokov na babo......a mozno to bude zniet blbo..no nehcem byt s niekym zbytocne kto neche babo..abo drzi ma v nadeji...a potom mi pvie ze ho nehce...a zivot v riti...budem cakat na ten spravny cas..a potom mi on povie v 35 ze on dieta enhce??albo ze je neplodny??stale budem cakat na vhodnu situciu...raz nebudem mat úpeniaze..raz byt...raz chlapa...pracu....a potom zsitim ze som v prechode????to teda nechcem.. 😢

estterka
16. máj 2010

zuzi,ale to musi byt tazke pre tvoju sestru,ked je tak dlho prec,nie? a pre nho..vsak deti tak rychlo rastu..

mon777
16. máj 2010

Lia...veď to, že už aj ja strácam prehľad 😀

zuzanockamt
16. máj 2010

lia ... tak sa rozid a budes mat pokoj ... v ziadnom vztahu nevies, ake to bude ... a ak by ste nemohli mat vlastne deti, tak detske domovy su plne deti, ktore budu za rodinu vdacne
esterka ... je to tazke, tak ale co uz ma robit

estterka
16. máj 2010

lia,ale vsak pockaj pol roka aspon alebo taku tebe prijatelnu dobu,nikto ti nevravi,ze mas cakat do 35..a uvidis ako sa situacia posunie,akym smerom..ale ked mu to budes stale pripominat a vycitat..raz bola niekde napisana taka pekna story,aka sa jedna zena rozhodla,ze bude svadba s jej priatelom..a kazdemu o tom stale rozpravala,aj jemu,ze uz na vianoce sa zasnubia-nic,tak na velku noc sa zasnubia-nie atd nejaku dobu..nakoniec sa rozisli,lebo uz nemala nervy cakat,kedy bude pripraveny na svadbu a ked sa stahovali z bytu,tak nasla zasnubny prsten,ktory on pre nu kupil,este pred tym,ako ona ho do toho zacala tlacit ale nikdy ju nepoziadal o ruku,lebo to chcel urobit z vlastneho rozhodnutia a ona mu nedala prilezitost..

zuzanockamt
16. máj 2010

na inspiraciu nas malusik 🙂

mon777
16. máj 2010

Zuzi...radikálne riešenie 😀 Ale mám pocit, že by to bolo asi najlepšie.

mon777
16. máj 2010

Aké kukučká má 😀 😀 Krásny je!!! 😀 😀

zuzanockamt
16. máj 2010

mon ... to iste, co si teraz hovori lia, som si hovorila kedysi aj ja ... ale potom som si predstavila, ze zahodim dlhorocny vztah, najlepsie roky uz mam za sebou a zase by som mala nieco nove s nejakym novym chlapom budovat a to ma od rozchodu odradilo ... lebo s MM sme si prezili toho uz vela, pozname sa skoro na 100% ... vieme, co si kto kedy mysli, co kedy povie ... tak by bola skoda o to prist

estterka
16. máj 2010

zuzi,bozsky je🙂 ja to nerada priznavam,ale vzdy som chcela mat chlapceka,hm..

mon777
16. máj 2010

Esterr...tak nejako som to mala ja s mojim prvým chalanom 😀 Stále chcel, aby som mu povedala, že ho ľúbim, až mi to tak znechutil, že sme sa rozišli 😀

leniii
16. máj 2010

Lia.. jestli tak moc chces dite, tak se zacni chovat zodpovedne. Najdi si praci, pronajmete si byt a az uvidis, jestli vubec zvladate oba skolu, pracovat, platit vse, co je potreba a jete ŽÍT a váš vztah nijak zasadne netrpi, tak si pak poridte dite. Co to je za pristup vydupat si dite a pak cekat, ze nekde proste bydlet budete a ze vas rodice nenechaji umrit hlady. A hlavne na toho pritele netlac. Ja taky chtela pritele dotlacit do nejakych veci, byla jsem z toho neprijemna a hle .. objevila se kamaradka, ktera nic nechtela, byla jen prijemna, mila a ja nevim co vsechno a vis jak to dopadlo? Ja jsem uz 3.tyden sama po 6-ti letech a on si hraje na lasku s cizi babou, pred kterou se muze chovat prirozene.. dobry, vid. Tak opatrne.

zuzanockamt
16. máj 2010

esterka ... ja som zase vzdy snivala o dievcatku, ako ju budem paradit, cesat a obliekat ... chlapca som si ani len predstavit nevedela, ale ked vidim tohoto mojho synovca, tak si vravim, ze je to jedno, zlate je to tak ci tak 😀 ... a som vedela, ze aj nam sa podari chalan a je to tak 😀

zuzanockamt
16. máj 2010

leni ... no jo, takto to riesia ti chllapi ... bohuzial ... skoda, ze si na t neprisla skor, ale tak co uz ... pride dalsi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre