Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mam4
31. máj 2010

@misss nas maly tie nase zvery skor dreziruje 🙂 macky chce vozit na trojkolke a psov krmi s hlinou a kamenmi 🙂 takze vacsinou uz same od neho utekaju 😀 tvoj tomasko asi bude vacsi milovnik zvierat 😀
a k tym chlapcom, mna sa pytali co to je, aj ked bol maly cely v modrom 🙄 ked budeme mat druhe mimi dievcatko,tak urcite mi kazdy bude hovorit, aky pekny chlapcek 😀 😝

pepsyna
31. máj 2010

@mam4 ja som pribrala veru riadne-15kg, mozno uz aj viac, ale pred tehotenstvom som mala take obdobie chudnutia, tak mozno preto...ale brusko nemam az take velke-mne sa to lepi vsade-a najviac na ruky a na chrbat ☹ hrozne, dufam, ze to cim skor vykocikujem, lebo nechcem ostat taka obrina 😀
@misss to je len dobre, ze si tomasko zvykol na psov-aspon sa nebude bat a nebude taky nachylny 🙂 a inak ja mam kamosku, ktora ma 3rocnu dcerku a raz ju tak ostrihala, ze nebyt nausniciek, tak si vsetci myslime, ze je to chlapcek 😀

pepsyna
31. máj 2010

teraz som sa bola odvazit-18kg 😒 dufam, ze sestricka ma nesfukne, ze som tak vela pribrala 😖 za 2 tyzdne 3 kila 😨

misss
31. máj 2010

Ahojte..@mam4 aj nas maly mava vacsinou modre oblecko, alebo aspon nieco modre, ale co uz..ked je niekto slepý (alebo hlupy) 😀 😀
Inak baby, aj som pribrala za tehu 21 kg...to som vzdy chodila do poradne s takou malou dusickou, ze ake cislo zase mam oznamit sestricke..sestricka v pohode, ale tazsie to bolo povedat lekarovi.. 😖 😖
@pepsyna, a ty si kolko vazila, nez si otehotnela??

pepsyna
31. máj 2010

@misss ja ked som bola na poradni pred dvomi mesiacmi tak to som vtedy pribrala od tej predchadzajucej asi 4kg a sestricka ze: ,,preboha a to co robime, to je dost" a boli tam este asi 2 pacientky, tak som sa hambila 😖 ale doktor v pohode-ten mi nic nepovedal, tak odvtedy sa bojim jej aj povedat kolko vazim-minule som ju oklamala-povedala som o kilo menej 😀 ja som vzdy vazila tak do 60kg..ale pred tehu som mala take obdobie, ked som schudla na 55-lebo som nic nejedla poriadne a tak..ale potom som musela pekne zacat papat, takze kilecka zase hore 🙂

misss
31. máj 2010

tak to je v pohode...ja som vazila pred otehotnenim 84 kg..takze u mna sa to pohybovalo uz v zavratnych vyskach.. 😉 ..ja som tu vahu nevedela ovplyvnit..ja som jedla len ovocie a cestoviny a ine mi nechutilo..nejedla som vela, ale vaha isla stale dole... 😖..ved uvidime ako to bude pri druhom.. 😀

pepsyna
31. máj 2010

ved ani ja nejem vela-ale my to mame v genoch, ze my priberame aj z vody...no co uz, hlavne ze krpci budu zdravi 😉 no aj ja som zvedava ako bude pri druhom, len dufam, ze to tak skoro nebude 😀

pepsyna
31. máj 2010

asi si pojdem este lahnut-nejako ma boli hlava 🙄 tak papa zienky zatial 😵

misss
31. máj 2010

Papa..odpočivaj.. 😀 😀

trdielko149
31. máj 2010

ahojte dievcence tak a som tu konecne ..boli sme od soboty u svokry a tam nie je internet takze necitala som vsetko ..nechce sa mi lebo ste smaozrejme zase zapisali veeela stran 😀 vy ste sikovnice 😉 ja som ledva ledva pribrala 8 kil a teraz som este chudsia nez pref otehotnenim 😀 ja som medzi stvrtym a piatym mesiacom tehotenstva schudla 4 kila takze by to bolo 12 kil keby neschudnem ...ale tak hlavne ze nasi drobcekovia su zdravi a spokojni 😵

certica22
31. máj 2010

Ahoojte ..ako sa máte?...Ako vaši drobčekovia?.. verite na povery .na to že ked bocian preleti že bude mimi a tak ?. včera som bola u priatela..a tam preletel 1 ..a že doma tiež 2 sa motali okolo:D.. ..čo si o to myslite :DDžeby len zhoda nahod :D ..zatial neviem či som tehu ale uvidime či dôjde tento mesiac MS::..
Mon777....ak by si chcela mohla by som ti dať recept na marcipan..čo použivame mi doma...a zatial sa vždy podaril aj tortička.. ak chceš..môžem pridať neskôr aj fotky tortičiek ktoré su z marcipanu ...nerobila som ich ja ale mamka..ale aj tak .. 🙂

mam4
31. máj 2010

@pepsyna , chudnutia sa neboj, ja som hned po porode mala o 10kg menej, asi som bola riaden naliata vodou, ved som ani clenky nemala, len take koly od plota 😀 😀 a potom popri kojeni, kocikovani a obskakovani maleho som schudla na povodnu vahu ale ostali mi strie a ochabnuta koza ☹ ☹

mam4
31. máj 2010

@certica22 , ja teda na take povery neverim 😀 ale zas, pred otehotnenim sa mi snivalo ze som vysypala sol prave ked som vravela mojmu muzovi ze som tehotna a par tyzdnov na to som tu sol fakt vysypala ako sa mi snivalo a par dni na to: pozitivny test 😀 ale to su podla mna len nahody 😎

trdielko149
31. máj 2010

@certica22 nie ja neveriiiim ale tak spolovice verim na urieknutie takze aj na autosedacke aj na kociku mam cervene maslicky
🙂 mna raz uriekli ked som bola drobec takze viem ze to je ale kamaratka mi vravela kadejake cary mary co robila so synom ked ho uriekli a to by som zase ja nerobila az taka fanaticka nie som ...
ale napriklad vravi sa ze ked zenich vidi nevestu pred sobasom v satach tak budu nestastni no tiez na to neverim,ale chcem aby ma uvidel v satach az v den D na foteni v parku a ostatni ma vsetci uvidia az v kostole,mne sa to tak velmi paci to prekvapenie ..moja najlepsia kamaratka co somnou pojde vyberat saty ma v nich uvidi sice aj pofoti ale potom fotecky vymaze a nikomu neukaze 😀 ostatnii naostro az v den "D" 😵

zuzanockamt
31. máj 2010

ja tiez na povery neverim ... a na tie svadobne uz vobec nie 😀 .. MM bol so mnou vyberat aj svadobne saty a aj ma do nich v den svadby obliekal, kedze uz sme spolu byvali pred svadbou skoro 2 roky 😀

lia23
31. máj 2010

ahojte baby..no co ako sa amte???a ako sa maju bruska???pripadne babetkaa??? 🙂 🙂 🙂 snad posluchaju..

miss..aj aj som si myslela ze kedze sem som nemala tento tyzden cas chodit..tak sa nedocitam:Dale ako vidim:Dnebolo ani co 😀 😀 😀 😀 😀

lizatko1009
31. máj 2010

lia na prd pocasie na figu borovu a ty ako mas?

lia23
31. máj 2010

lizatko..asi tak dako....to aj mna sere..ael tak u nas sa to troskuukludnilo..no ale j narpiek toum nie je to boh vie co..mohlo byt uz byt krajsie konence ☹

ani_sama_neviem
31. máj 2010

cafteee jak sa mate?? dlho som tu nebola heh :P co nove?

trdielko149
31. máj 2010

no baby uzasnee pocasie jaaaj do piiiipiny tam celaaaa som prefukana zo vsetkych svetovych stran aj chlpy mam prefukane : 🙄
drobcek bol naobliekany ako eskimaaaak 🙂 ale tak museli sme ist von na chvilku ..celu noc som nespala nedalo sa lebo mudraňa mudra som si o 22 dala kacicu na veceru. 🙂 dnes mam "divny den teda" taky onicom ..esteze to pride zajtra moja segra zachranit 🙂

lizatko1009
31. máj 2010

trdielko aj u nas take pocasie na prd, tak u nas sa chodi trosku inac spat maly mi zaspava o pol 12 v noci a spi do 11 obeda, my to mame trosku inac popresuvane a ani raz sa nezobudi za noc no sem tam sa stane, ze sa zobudi s tym, ze by si nieco dal pod zub 😀 dnes som ho prave naucila pytat s ruckou daj a aj ako robi konik no hotova komedia. trdielko kolko ma tvoja mala mesiacov?

trdielko149
31. máj 2010

@lizatko1009 nasa Emmka ma 8 mesiacov a 2 tyzdne 🙂 ja ju ucim teraz baran baran buc a tapusky tapi ... 😀 my nastastie spinkame od 20 od 7 rana potom bud dobeda alebo pobede ako sa jej chce 😉

lizatko1009
31. máj 2010

tak ani nieje o vela mladsia 😀 uz aj prikrmujes? kojis este?

pepsyna
1. jún 2010

@certica22 ja tiez na povery neverim ale asi mesiac dozadu, alebo kedy to zacali tie bociany prilietat, kruzilo okolo priatelovho domu 9 bocianov 😀 tak sme sa smiali...inak vcera vecer som mala take bolesti v podbrusku-ako ked mam dostat MS ale viac na pravej strane a nemohla som sa ani vystriet-len som lezala so skrcenymi nohami a za pol hodinu som bola 5x na wc-ku, co ma to tak neskutocne tlacilo 😖 som sa zlakla, ze ci to nie su kontrakcie, lebo to bola taka prudka bolest, ale asi po polhodke to prestalo 😕 vam sa to nestalo niektorej?

lia23
1. jún 2010

ahoj babulky..ako sa mate???u nas je take hnusne pocasie...prsi a je zima...ze som z toho az unavena a som neschopna nic urobit... ☹ ☹ ☹

certica22
1. jún 2010

Ahojj...aj tu unas je taake blbe pocasie aj zima...o hodinku musím isť na prax a tak sa mi nechce :(((

pepsyna
1. jún 2010

aj u nas stale prsi 😖 fuka vietor, no des...ani mne sa nic nechce, len sa mi usta otvarajuj 🙂

lia23
1. jún 2010

certica..no jo ved aj u nas strasna kosa vonka a to je dneska ze 1. juna 😀 😀 😀

pepsyna..asi tak...hrooooza:(

mam4
1. jún 2010

baby poznate tuto stranku - http://www.akosatorobi.sk/videos/basic/mr ?? ja som na nu nahodou natrafila a je super, tie videa receptov 🙂 to je presne pre mna 🙂 ale su tam aj videjka ako starostlivost o babetko a vsetko mozne... dobra inspiracia pre kazdeho 🙂

trdielko149
1. jún 2010

@lizatko1009 my sa nekojime vobec ☹ lebo mam vpadnute bradavky a sestricka v porodnici mi vynadala ze s takymi ani nikdy kojit nebudem a tak ma v tom fakt podporila tak som si cca 5-7 tyzdnov vytlacala,odstriekavala ... tak sme na nutrilone ..my uz papame skoro vsetko akurat som jej dorobila obed,zeleninova polievocka a cestovinka so zeleninou a kuracim maskom 😝
aj chlebik,rohlik,zltok uz papa 😀
som taka 😔 z tohto pocasia len by som spala ... aj tu prsi,fuka vietor fuj fuj fuj taketo pocasie
inaac zelam vsetkym deturencom k ich dnesnemu sviatku vseetko dobre a krasne samozrejme aj tym v brusku 😉 pusinky posielame prosim odovzdat 😀

@mam4 dobraaa stranka dakujem nepoznala som ju 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre