Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lizatko1009
18. júl 2010

@valria321 vsetko bude ked sa chce 😀
@trdielko149 ved toto co si vypisala je moj sen 😀

lizatko1009
19. júl 2010

baby tie co ste uz na materskej vam odporucam kazdy mesiac si odlozit 20 euri a na dalsi rok pojdeme vsetky " mozno" do toho bulharska popripadne thajska ked dostaneme este jedno porodne 😝

@lulu19 drzim prsty, tak ako pise aj
@trdielko149 pod pazuchami, aby to tak bolo a gratulujem 😀
@dianka318

trdielko149
19. júl 2010

jaaaj lizatko ani nevrav ja by som hned isla 😀
dianka mne je to tak strasne luto ano si mladunka ale mam kamaratku ktoru prinutili ist v 17 na potrat zahodili jej telefon lebo vedeli ze by volala mne,zamkli ju doma aby nesla ku mne,pc nemala cez net aby mi dala vediet lebo jej fotrovci vedeli ze ja som taka ochotna a pomohla by som jej utiect aj na kraj sveta 😉
az potom mi to povedala vyse 4 hodin plakala na mojom pleci a ja s nou lebo ja som akurat v ten den zistila ze som tehotna s Emmkou a bola by som jej pomohla aj s vecami aj s byvanim so vsetkym ...
boze zimomriavky mi behaju po tele ked si na to spomeniem minule u nas bola a tak smutne hladela na Emmku viem dobre co sa jej odohravalo v hlave ..moj syn/dcera by mohli dnes takto vyzerat ....bolo mi to velmi luto ...ten malicky cloviecik si to nazasluzi .......dnes moja kamaratka uziva lieky na psychiku pretoze otehotnela jej mama v 48 rokoch !!!
neviete si predstavit zrutila sa plakala a plakala nejedla,nepila,len plakala a spala uz sme ju museli zaviest lekarovi ...a este jej ta svina mater povedala s vysmechom ze ona bude mat decko a Pata ma len vyskrab !! taka som bola nasrana na jej mamu ze az ... ja by som svojej dcere pomohla keby k takemu niecomu dojde no pokusim sa ju vyhovat tak aby k tomu neprislo moc skoro 🙂🙂
dianka naozaj zvaz vsetko co mozes ak to dietatko chces ak si vsak myslis ze potrat je lepsi dobre ... nikto ta tu neodsudi a dufam ze sa budes hlasit aj nadalej v teme 🙂
baby a co tak sukromna tema?cita nas tu kadekto a ked sa aj niekto novy bude chciet pridat tak dobre napise sem do verejnej a potom spristupnime aj do sukromnej takto nas hocikto cita a mozno aj vasi rodicia co ste mladucke ...

valria321
19. júl 2010

trdielko149 tak moja skus teda založiť tu sukromnu ja som za lebo naozaj sem ma pristup hocikto mam stym skusenosť viem o čom hovorim jednej kočke dokoncva zneužili fotky z bruškom sila čo!!!!ale potom cem vedieť čo a ako aby som vas mohla občas kuk ak sa podarí....

lia23
19. júl 2010

ahojte kocky...precitala som si par novinike..a poviem vam ze mi je to moc luto ze su taky rodicia ktory beru dieta ako hambu...@dianka318 je mi to moc luto ze t otec posiela na potrat...si este mladunka...ja tiez nie som za potrat...preoze to nechava velmi na psychike..a ak to babo ale velmi chces..tak sprav vsetko..aj nemozne aby si ho zachranila..ved predsa babo za to nemoze,....urcite nie je spravne ze ta do toho nuti..chapem aj jeho..ze sa nedokaze zmierit so situaciou ze jeho dieta bude mat babo...taky isty je aj moj otc...mama...oni to tiez beru ako hambu..no myylsim ze by uz nestrielali keby sa teraz postastilo..ale to je jedno..no chapem j ich..ale nech si tvoj otec uvedomi ze coto je pre teba...su to egoisti..ked sa nepozeraju na teba..ale len na seba..aky budu v spolocnosti. ☹ ☹ ☹ dianka..drzim ti moc palce..a sprav to co ti vravi srdiecko..a nepocuvaj nikoho..ak chces moc babo...utec...zavolaj neikomu do nejakeho centra..neivem..cokolvek..len aby si ho zachranila...potom sa ozvi..

@trdielko149 hmm..moja to by bol suepr napad vytvorit sukromnu miestnost 🙂 🙂 🙂

@lulu19 moja ja ju tam vidim... 😉 😉tesims a s tebou...je to tehu..ale kup si pre istotu este jeden testik.... 😉 😉 😉som rad aze sa vam to predsa podarilo...nechcem nic zakriknut...klop..klop...klop... 🙂 🙂 🙂 🙂

sares
19. júl 2010

@lulu19 čárka je vidět 😉 .

moniciak
19. júl 2010

@dianka318 to trochu nechapem to sa tvoj otec len tak rozhodol a ty ho MUSIS posluchnut??? to co je za zakon??? ved ty si jeho matka a ked lekarovi povies ze na potrat nechces ist tak ti ho hadam nespravi ci ano??? 😕

zuzanockamt
19. júl 2010

len zase treba to brat tak, ze ak ma niekto 15 a caka dieta, tak kto sa bude o obe tie deti starat??? ... len rodicia mladej mamicky, ktora je este sama decko ... ved ona dostane od statu len 165€ + 20€ pridavky a dovi-dopo ... a z toho zit, no neviem ... jedine, ak jej partner ma aspon 18 a dobru robotu a byvanie ... je to tazke rozhodovanie 😔

adelka89
19. júl 2010

@trdielko149 ja sem cas od casu nakouknu, ale od doby, kdy se jedna divenka rozhodla vytvorit si 30 nicku a povidat si tady vicemene sama se sebou jsem sem chodit prestala a prispivat uplne.
Myslim, ze soukrome tema by bylo vhod a hlavne by spravce snad neumoznoval pristup nekomu "podezrelemu" 🙄 ale je to jen muj nazor 🙂
obavam se, ze ani ted tato diskuse neni uplne 100% "pravdiva" ale o tom se bavit nechci. 😉

misss
19. júl 2010

Ahojte babulky..ako sa tu všetky máte??ja som tu len na skok,lebo robim majonezovy salat (zajtra budeme mat vianoce 😀 😀 ) a chladnu mi zemiaky este... 😀
@trdielko149 ja som bola už davnejšie za vytvorenie nejakej sukromnej temy, kde by sme sa stretavali..to by bolo asi najlepsie...aspon by tam neskakal kazdu chvilu kde-kto s odveci prispevkami.. 😀
Inak dneska sme "oslavili" 9 mesiacov.. 😀 😀 ..sa musime pochvalit.. 😀

trdielko149
19. júl 2010

sukromna skupina vytvorena isla som cca 10 stran dozadu aby som mohla pozvat viacere baby pozvala som aj zakladatelku tejto verejnej skupiny baramborku je mila 🙂 samozrejme ze su tam miss,mam,lizatko,lia,tara,dianka,sares,lulu,moniciak,mon77,valria, atd.dokopy 21 clenov 🙂 budem neustale sledovat verejnu temu a ked su tu objavi baba s problemom ako dianka 🙂 🙂 ju pozvem ak jej budeme doverovat oki? tema sa vola-tehulky a maminky NAst-rocne 🙂

valria321
19. júl 2010

trdielko 149 fajn idem kuk

misss
19. júl 2010

@pepsyna kde si??už mame babatko doma?? 😀

bashenka
19. júl 2010

Čaute baby, tak mňa sa báť nemusíte 😀 žiadna podozrelá tiež som kedysi prispievala ale už som preskočila na inú tému, len chcem napísať @dianka318 ty máš vlastnú hlavu a ty musíš vedieť čo chceš! Otec za teba v týchto veciach nemože rozhodovať. Pokial niesi presvedčená o tom že mimi chceš pojdeš na potrat a pokial vieš že to babo miluješ už teraz tak to otcovi nedovolíš. To je moj názor. A ak máš ešte priatela nemyslím teraz 15-ročného ale niečo rozumné tak je to plus. Držím palce som zvedavá ako toto dopadne. Ja som otehotnela v 16-tich a bez priatela a všetko je super. :-P

@valria321 a ty čo tu mojenko ma podvádzaš, Emmuška kraasna:-P konečne nejaké fotky. Daj pusu za mňa.

valria321
19. júl 2010

bashenka čau fešanda nie jasne že ťa nepodvadzam dakujeme inač hehe popridavam aj dalšie ale až zajtra dnes už som unavena niaka inač mala je aka velka ty vole ale to beži čo:Dcela mamula a vie sa snou fakt dobre kecať hehe:D

bashenka
19. júl 2010

To máš pravdu... Ona sa aj hraje že telefonuje s tetami😀 Huba sa jej nezastaví... Ešte je hore:-P

valria321
19. júl 2010

bashenka ved aj moja až teraz pred chvilou zadrichmala bo ju furt štukalo a sa na tom ete aj smiala trdlo male....spala by som ale sa niako nemôžem zodvihnuť zo sedačky lebo som v obyvačke za normalny pc ešte sorcha ale ta je dalekooo:Dpridi ma do nej odniesť draha:D

bashenka
19. júl 2010

Vieš čo ja už ležím 😀 malá v posteli zaspáva a kam chceš ísť? Pekne poprispievaj a napíš čo si malej pokúpila lebo to tu moc nesledujem. Iba zbežne ked sa objaví známy nick a to sa už často nestáva:-P my sme boli v meste a pokúpili zasa...ale už sa krotím. Ešte chcem skočiť do mekáču lebo na mňa udreli hlady 😀 skočim ti zaniesť hranolčeky.

valria321
19. júl 2010

bashenka iba cele big menu ne šak ked už nech som prasa ete stale mam nadvahu po malej ae už serem nato daj rovno 2 krat nech je zo mna prasacko domace🙂a nič no mala mala v sobotu pol roka tak zas kopu hračiek podostavala ja už neviem ty vole cela izba je už len jej mam niekedy pocit že ja tam mam len 2 trička a spodne pradlo hehe natlačene v malej skrinke lebo šecky zabrali jej veci:D

valria321
19. júl 2010

bashenka idem ja chrapať jooj tak sa tešim do postele...bru noc zlatíčko sladke sny

bashenka
19. júl 2010

Okeeeey aj tebe ved to menu ti pošlem mailom:-P no ja idem budiť priatela nech ma odveze strašne už hladujem, počkaj keď bude emmka väčšia potom sa tam stratia aj tie tričká a prádielko:-P pa

janka_a
19. júl 2010

ahojte🙂ja vas nestiham ani citat 😔

zuzu4444
20. júl 2010

@lia23 ty si z ruzomberka vsak? ake je tam pocasie? lebo sobotu idem na dovolenku do Liptov. Jana a ja som zo zapadneho Slovenska a tam je vzdy u vas inak. ako u nas...diky

lia23
20. júl 2010

@zuzu4444 ahoj moja..no momentalne tu pekne svieti slniecko.a.j tak prijemne je tu...🙂

petra89
20. júl 2010

diana, na potrat ťa nikto nemôže prinútiť... to ako čo ťa priviažu na operačný stôl? ak tam nebudeš chcieť ísť tak tam nepôjdeš... jedine, že by si sa nechala presvedčiť svojim otcom

zuzu4444
21. júl 2010

@lia23 dakujeeeem moja

livinka93
22. júl 2010

Ahojte. Aj my sme tehotní - teda ja 🙂 . Rodičia boli trošku v šoku keď sa to dozvedeli, ale teraz sa tešia spolu s nami na drobca 😀

misss
22. júl 2010

@livinka93 ahoj..gratulujem k babatku..

livinka93
22. júl 2010

ďakujem 🙂

domcatko1991
22. júl 2010

ahoj..tak ja mam 19 rokov a uz mam 4 mesacne babo...ked som sa dozvedela ze som tehotna tak sa mi premietol cely zivot...ale teraz som stasna ze mam svoju sabinku...som rada ze tu nieco take je a ze mozem pokecat s niekym kto je tiez v takej situacii ako ja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre