Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

gerci90
5. jan 2010

ja walri...awoj

valria321
5. jan 2010

hm ako sa citiš??

adelka89
5. jan 2010

gerci ja vim, ze jsi to tak nemyslela 🙂 ja jsem ti tim chtela rict, ze Liluska se narodi uz brzy 🙂
muzu ti poradit dalsi recet na vyvolani porodu, prave jsem prevlekala periny a ted me boli brusko ☹ tak mozna to by pomohlo 🙂
jdu varit devcata, za chvilkiu jsem zpatky

lia23
5. jan 2010

gercii..hmm skusam nato nysmliet...stale si davam do hlavy ze ja zato nemozem..a neajko som sa z toho celeho vylizala..len aj tak ma tomrzi..viem ze to uz nevratim..rpeto s snazim sa tym nezaoberat a snazit sa o miminko..s priatleom ideme cez vikend na chatu oslavenecku ma 9.1 narofeniny...tak som cchela mu spravit taku romantiku ze napjrv by som mu zablahozelala nejakou malickosotu..napr..bonboniera..a k narodkam ma aj chatu...sme si ju dali..aa potom by som sa nejako vytratila..a sla by som do izby pripravit napriklad na postl dat lupene..sviecky..prezliect sa do nejakeho pekneho spodneho pradelka...a da na seba maslu..zobrat do ruk vino pohare...lenze ked som sa dozvedela ze v tej chate je jedna izba na poschodi...a nie su tam dvere..tak mi uplne padli vsetky plany..asi z toho miminka nebdue nic.. 😢 😢 😢

valria321
5. jan 2010

a mimochodom gerci90 ved ja neviem keby čo na aky mobil ti napisať si mi dala čislo čo nefunguje ?

gerci90
5. jan 2010

walri poslala som ti IP...tam mas to ciselko,,,w noci sa mi itažko spawa tak som si trosku teraz lahla...a citim sa veru tak normalka....inac pribrala som 12kg... 😒

aDELKO...TAK som rada že sme sa pochopili....mimochodom ja periny menim skoro každy 2 týžden veru to mam taku fobiu že až drahý zuri že len periny menim...ako keby nam v nich prasiatka spinkali🙂)takže to asi nezabere,,,i ked som potom paradne unavenaaa 😖

Lia....uff...tak to nebude nič moc..ale tak vidiš zasa si si to planovala,,,ako chapem že si ho chcela prekvapit...ale ked tak planujes tak to nevýnde,..nerieš..tež sa na chatu,...na draheho že sa odreagujes ...zabudnes,..a vsetko ostatne nechaj na osud..a volne plavat,,... 😔 hlavne sa nato nesustred a neplanuj...nechaj tomu volný priebech a uvidis co bude...a kup si babyplan...alebo kyselinu listovu....

lia23
5. jan 2010

gerci..ja som to skor mylela takk ze osm ho chcela prekvapit..ako sucast darceka...ale kedze je to tak ako to je s tou chatou tak to asi nebude..a asi do toho nebdue zapojena ani vyrba..nebudem sa nato sustredit a necham to tak..a uvidime ci as postasti..a ty si vlastne ako vetdy v aute otehotnela...priatel to dal vse odo teba??alebo to bola nahoda alebo ja?? 😉

gerci90
5. jan 2010

ja chapem že prekvapit,,,,ale tak neboj bude nato mnoho priležitosti,,,,a Kubik to dal vždy vše do mna,,,, 😀 ....a nožičky hore....a ty vravim papkaj pekne vitaminiky kyselinu listovu,,alebo baby plan,,,, 😲

lia23
5. jan 2010

gerci..cize vy ste mimi planovali??ci to daal do teba ze bud..hmm a naco konkretne su ntie vitaminy???viem ze pre lepsie otehu.....ale co robia?? 🙂

jankaat.
5. jan 2010

gerci vy ste babo planovali? 😕

jankaat.
5. jan 2010

ja som dnes zaspala nad knihami ked som sa snazila ucit..a teraz nie a nie zaspat 😖 namiesto toho sa "natahujem" s priatelom-...

sstupel
5. jan 2010

Môžem sa k Vám pridať?
Mám 17 o pár mesiacov 18 čakám bábätko (20tt).

lizatko1009
5. jan 2010

aj ja sa chcem pridat no my uz mame 4 mesacneho chlapceka a mam 19.

babullka1
6. jan 2010

lizatko....aj ja mam Matúška 😉

valria321
6. jan 2010

gerci90 oki moja mam 🙂aj mne sa zle v noci spava absolutne sa nevyspim už tyžden nič aj som nervozna z toho hm☹

adelka89
6. jan 2010

holky moje, tak bych vam prala,abyste mely ty sve panenky uz u sebe... vydrzte 🙂 uz jen par dnu nebo hodin? 😕 😵

valria321
6. jan 2010

adelka89 no keby to tak naozaj bolo že par hodin bola by som šťastna už robim všew možne preto aby drobec ušiel z bruška a nič🙂a ty moja ako sa maš??

lizatko1009
6. jan 2010

ahoj babulka pozeram ze ani velky rozdiel medzi nimi nieje. zubky uz ma?

gerci90
6. jan 2010

čawte babulky...ako???juj takže dneska som si poriadila bytik...a ledva sedim za compom co ma tak boli chrbaat 🙄 ....no a vy co ako??
Lia....Janka....jj mi sme planovali ved som to tu pisala že sme sa snažili necelých 5mes,...no snažili...nebranili sme sa ´tomu ak by sa nam nahodou poštastilo.....ale až tak sme neplanovali.... 😅

Stupel,,jasne hybkaj ku nam a chval sa babo bolo planovane...???a ako sa ty tehulkuje????

Lizatko vytaj medzi nami.,..ale nas je nastrocných..hovor aky bol porod,,,,a v ktorom tt si porodila,????

Adelko a WAlri......iežby slo o hodiny ako vravite...ale mne pojde hadam aj o týždne ...nielen o dni 😔..
Walrii..a co robis vsetko preto aby si to:::????

valria321
6. jan 2010

gerci moja no vše horuci kupel behanie po schodoch lebo vieš mi byvame v dome kde je vela schodov heh tiež som počula masirovanie bradaviek a fit lopta...ale vieščo nič nezabera myslim že babo vie kedy ma prisť na svet ved predsa ma ešte čas nebudem to nahliť

lizatko1009
6. jan 2010

ahoj gerci diky, otehotnela som v 18 a porodila som tesne pred 19-tkou, porod bol perfektny ani neviem ze som porodila, ale mala som epiduralku nic nebolelo cize aj tebe ju odporucam, bola som rada ze tie otrasne krce prestali uz ani som sa nevladala obliect do nemocnice a hned pomohlo, porod som mala prirodzeny s nadstrihom a aj nadstrih som necitila ako pozeram ty mas zachvilku termin. uz mas vybrate meno? ja som porodila v 37tyzdni ale hlavne bolo ze bol zdravy mal 48cm a 2950g a potom uz len zacal poriadne priberat, ale v 7 mesiace uz som bola pootvorena bol horuco a kazdy den som sa trepala do skoly fuuu bola som rada ze uz je jun a prazdniny. a ty este studujes?

gerci90
6. jan 2010

Lizatko,,,tak to pekne...hlavne že si to zvladla,..jasne aj ja si chcem dat urcite epidural,..uf ako ty zavidim vže v 37tt... 😅 aj ja by som to už mala potom aspon za sebou....meno mame Lilli,,,, 😉 aj ja som sa zsacala skor otvarat a teraz budem asi prenašat:(.....a bola som v poslednom rocniku ked som si dala odklad....ciže nemam dokoncenu strednu... ☹

Walri...jaj ,,ani mne sa nedari ju potlačit vonka....ale ako vravis ona ma este trosku casu tak nech tam este pobudne..ale tak do terminu...ja ozaj nechcem prenasat... 😒

valria321
6. jan 2010

gerci moja ved uvidime ako to bude mam ja tiež už nervy teda hlavne v noci sa mi zle spava už tyžden som sa nevyspala ale tak pohodka 🙂)nevyspim sa eštee velmi dlho🙂hadam nebudeme prenašať

babullka1
6. jan 2010

lizatko malemu sa uz zubky tlacia 😀 a gerci...ja som mala epi a ako keeby som ju ani nemala..mne nezabrala vobec,primar mi povedal ze sa to stava 😔

lizatko1009
6. jan 2010

Gerci ja som uz bola konecne rada ze je von, cele telo som uz mala spuchnute a horuco v lete 😎 to uz sa nedalo vydrzat. ale jednej co bola so mnou na izbe sa narodilo 25tt a bolo asi tyzdnem v inkubatore a nas nie. lili? alebo liliana? ani ja nemam este hruza 🤐 a na aku chodis? babatko bolo planovane, alebo uslo? 😀

gerci90
6. jan 2010

držme si palce ,,,aby sme neprenasali...a tomu ver ani ja vobec nespavam...a neciis nic?žiadne bolesti,,,ani tvrdnutie,,,vse ok??a Už TY Spadlo bruško???

babulka,,,ani mi nevrav ,,,dufam že zabere:((

lizatko1009
6. jan 2010

babulka tak moj uz ma aj jeden von ani sme nevedeli ze ma na vianoce sme mu ho objavili a bez problemov ani teplotu nemal a uz ide aj druhy, tak mne opiduralka zabrala o 10minut a necitila som nic, ale pocula som uz o tom ze niekomu nezabrala a kolko u vas stoji PEDA?

valria321
6. jan 2010

gerci bruško mam už uplne dole aj hlavička už fest tlači a picha to teda ffest ako keby ta klincom pichali heh a stale nič to bude čert po mame🙂!

gerci90
6. jan 2010

lizatko,,,planovane....🙂a bude to LILLI🙂---Liliana sa mi moc nepači... 😒 no viem si predstavit že cez leto to nebolo nič moc,..ale aj tato zima neni ziadna vyhra...zababusena chodim...a potom som ako tulen,...von moc nechcem behat aby som este neochorela...a ppod....veru prijala by som to mat to už za sebou.... 😖 ...a ta skola uf,,ani mi ju nespominaj ja som si už koli nej vytrpela svoje...a este aj vytrpiiiim ☹ ☹ 😢

lizatko1009
6. jan 2010

planovali ste tak skoro? tak u nas nie, ale boli sme stastny a teraz by sme ho nedali ani za cely svet ja som chcela dievcatko a priatel chlapca tak meno si vyberal priatel pre chlapca a ja pre dievca, cize som mohla ocakavat ze da meno aj po sebe a svadbu ste mali ci este nie? chcem si spravit fotoalbum, ale ako to funguje nove fotky na konci, alebo na zaciatku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre