Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

adelka89
11. jan 2010

gerci pokud reknes doktorovi ze se ti kvuli astmatu spatne dycha ze vubec nespis tak si myslim, ze ti porod vyvolaji min v terminu.
Valri dneska se mi ztdalo ze jsi v noci v jednu hodinu porodila 🙂

gerci90
11. jan 2010

..babenky som doma...takže s dokim som sa dohodla takto:ak do štvrtku 14j.neporodim...mam prist..a asi pridem už na prijeem....a tam sa dohodneme ci bbudem mat sekciu..alebo spontaný(koli astmej)....stretla som na porodnici aj jednu holku znamu a ta porodila chlapceka...držala som ho asi 20min.bv naruči a poviem vam baby teraz to bol taky pocit že waaau...že aj ja už možno tento týžden budem mat babulku....ježisi ja som cela s toho paaaf... 😝

adelka89
11. jan 2010

gerci gratuluju, vidis ze to dobre dopadlo 🙂

jankaat.
11. jan 2010

ahojte..od obedu nikde nikoho? 😕

kormelia11
11. jan 2010

jankaat...ahojky ako sa mas hm a ako to dopadlo s rodicmi uz vedia??

jankaat.
11. jan 2010

kormelia povedala som im to uz davnejsie..a odvtedy je doma hrobove ticho..ako keby som ani doma nebola..nasi ma uplne ignoruju..

kormelia11
11. jan 2010

jankaat..a vyjadrovali sa k tomu? ☹ juj to mi je luto ..ale neboj ich to prejde chce to len trochu casu

jankaat.
11. jan 2010

akurat tolko ze si znicim zivot lebo si vraj ani skolu neskoncim ani nic.. raz ich to prejde istotne len kto vie kedy..

lia23
11. jan 2010

hjooj jani..je mi to luuto..keby som bblizise tak ti aj babo pomozem postrazit.. 🙂 🙂 🙂 ale neboj urcite to prejde..prehrmi..a urcite bdue dobre doma🙂..uvidis 🙂 🙂 😉 😉

gerci90
11. jan 2010

awojte...tak aky je vecer???ja som dneska taka unesena s toho vsetkeho..ž.e neviem ci si to len namýslam ale totalne mi tvrdne brusko...aj podbruško ma boli.... 😅 asi to už hadam aj konečne ide na mna🙂)uvidime...a vy ako???

lizatko1009
11. jan 2010

jankaat nic sa neboj skolu si dokoncis, lenze bez partnera a podpory rodicov to je tazke, vezmi si male musis dat do jasli aby si mohla ist do skoly a jasle su drahe a kopec inych veci, len treba chciet to zvladnut.

gerci sa mi paci aka si optimistka 😉

babullka1
12. jan 2010

Gerci Valria...este nic???My mame tazky den,maly teplotuje-je po ockovani a este mu aj zubky idu 😔

adelka89
12. jan 2010

babulka to je mi lito ☹ snad budete brzo zdravy a zoubky prestanou zlobit.
My jsme meli taky neprijemne rano manzel sel odhazovat auto s tim,ze pojede do prace autem ale snih je uplne zamrzly a tak se mu jen kola protacela, tim padem odesel po pul hodine nastvane do prace a sel na salinu 😔 bylo mi iho fakt lito...

babullka1
12. jan 2010

Adelka vidim ze aj vam sa dari....nastastie aspon v noci mi maly spal 😝 lebo keby nie tak ma asi porazi...teraz sa namna len tak diva a rozprava mama....taky je zlaty,ale lezka asi ho ta teplota unavuje 😢

adelka89
12. jan 2010

chudatko malicke 😔 jak vysokou ma teplotku?

babullka1
12. jan 2010

No teraz som mu merala amal 38,7 po tom co som mu dala cipok pred pol hodinkou 😔

adelka89
12. jan 2010

babul nechces s nim zajit k doktorovi? bylo by to jistejsi.
Zkus studeny zabal

babullka1
12. jan 2010

dr mi povedala ked som volala ze mu mam davat cipky,ze dnes teploty este moze mat,ale ze ak budu zajtra tak mam snim prist,ze to uz neni dobre....teraz akurat zaspava tak uvidim ci zaspi...potreboval by si oddychnut

gerci90
12. jan 2010

awojte,,,tak mi sme mali celkom rušni vecer...tak ma bolelo podbrusko,križe...no skratka hruuza ....ale ja som sa tešila že hadam to už konecne na mna ide....len potom som si uvedomila že ta bolest sa neskracuje v dakých intervaloch ani nič,,,a že to pocitujem furt.... 😒 čudne...no tak som od tej bolesti aj zaspala...a zasa je vsetko ok.... 😕 no a tak som sa už tešila že hadam už cosi a zasa nič 🙄 .....bože ak neporodim sama do štvrtku tak neviem.... 😨 ALE jednoznacne som s toho už unavena,..... ☹ ☹

babulka...maleho mi je fakt luto.,..chudatko moje.....dufam že MU TO CO NAJSKOR PREJDE,,,
Adelka...a vy mate snehu??uf tak mi tu v MT mame uplne že nič,,vsetko sa to roztopilo.....a dnes este aj slnko vykuklo...
Lizatko...optimistka???hm...ani neviem už cim sa mam utešit,,,, 😠 ale už nato nemam nervýýýýýýýýýý 🤐

adelka89
12. jan 2010

gerci tady je prave snehu straaaaasne moooc a to jsme v Brne kdyz je snih v Brne tak uz snad vsude.... nejhorsi na tom je , ze ten snih je uplne zmrzly a drahy az prijde z prace bude muset ten snih nejak odhazet pak pojedeme zase do firmy zavest auto a jeste se musi ucit na zitrejsi zkousku... 😔 je mi ho fakt lito, vcera prisel z prace az o pul osme ☹

adelka89
12. jan 2010

Gerci pokud do cctvrtku neporodis tak ti porod vyvolaji, ne? Nestresuj se tim ale raduj se uz za dva dny budes mit svoji panenku u sebe 😅 juuuuj ja ti zavidim 🙂 ale jen v dobrem strasne ti to preju 🙂
drz se zlato
a co valri??? ta se uz nejak dlouho neozvala.
babulka az bude malickemu lip, tak urcite napis, budu na vas myslet.
ja jdu pokrocit v uceni

gerci90
12. jan 2010

dakujem ty moja...si zlata...len aby mi ho vyvolali sice mi pov,že mam dojst na prijem že ma daju na ctg zaznam a uvidia...ale vies tu u nas v MFN..chodia pacientky od všadial..a je vela primov....aj vcera bolo ževraj že ich už nemali kde pokladat...a vies ako podla mna...daju prednost takej co už prenasa hadam aj dva týždne..ako mne 🙄 mam taký pocit že urcite sa tam dotrepem zo vsetkými kabelami..a potom na ctg..nič nebude ...a poslu ma naspat...tak sa asi zblaznim.... 😢 😢 vieš ako velmi to už chcem mat za sebou...už sa kaslem aj na strach s porodu a na tu bolest ...hlavne nech už je to za mnou..a nech vam už možem konecne oznamit že som PORODILA!!!!
a co sa tyka Walri.,..neviem nepisala mi ale tak hadam este neporodila...ale idem jej nap,tak ked mi odpise dam vam vedet--

adelka89
12. jan 2010

gerci uplne te chapu, ale myslim,ze te neposlou domu, zkus jim rict,ze uz se ti fakt spatne dycha... klidne i prehanej, mnohdy je to potreba... uvidis ze vsechno dobre dopadne, urcite malickou budes mit u sebe jeste tento tyden verim tomu, kdyz nebudou chtit doktori prijde sama 🙂

gerci90
12. jan 2010

kiežby si mala pravdu.....a bolo to tak...ak nie utekam do inej porodnice do Ziliny len neviem ci ma tam vezmu:(

adelka89
12. jan 2010

pokud nejsi registrovana tak podle me jo 🙂

babullka1
12. jan 2010

ahojte babule..teplota sa nam podarila znizit na 37,8 😵 co je dobre.....teraz spinka,som rada ze sa aj pekne napapal,zjedol spenatik s kasou vajickom 😉

babullka1
12. jan 2010

gerci ty si mozes vybrat akukolvek porodnicu...mne dr.tiez vypisal len listok na prijem ked som prenasala a povedal ze ma s nim zoberu v hociakej porodnici,lebo ja som nechcela ist rodit do tej najblizsej co bolo pri nasom meste 😉

adelka89
12. jan 2010

babul tak mam velkou radost malinky je sikulka 🙂 velky chlapak uz papa spenatek 🙂

anjelcmukik
12. jan 2010

Ahojte .. ja sa tiež pridávam k násťročným maminkám. Mám 17 rokov a som v 7 mesiaci. termín mám 4.4.2010. Som veľmi rada že som objavila toto fórum, pretože tiež ako väčšina sa na bábetko teším spolu aj s partnerom, ktorý mi je veľkou oporou takisto ako aj celá rodina. 🙂

gerci90
12. jan 2010

awoj anjelik...tak ta vitame medzi nami...kukam že cakate chlapceka gratulujem a kukam že si s martina rovnako ako ja🙂))ako sa ti tehulkuje???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre