Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

babullka1
10. feb 2010

ja som kukla dnesne 😀

adelka89
10. feb 2010

gerci malicka je prekrasna, fakt mate moc krasne miminko 🙂
juj jak ja bych chtela toho naseho malickeho mit uz u sebe, v noci se mi o nem zdalo 🙂

lulu4
10. feb 2010

gerci: mas nadherne dievcatko, je krasna, mas byt na co pysna... paci sa mi vas kociarik, kde ste kupovali? lebo vyzera podobne konstrukciou ako ten po ktorom pokukujem len v inej farbe.... a co vas vysiel? diky za info

gerci90
10. feb 2010

dakujem vam holky......a mi sme ho kupovali v polsku...ale kolko stal tak to už ozaj neviem.. 😔

lizatko1009
10. feb 2010

bombula chvala bohu mne vystihli, ale niekto napisal, ze ked mas epi, tak nevies kedy tlacit, ale ja som vedela, vzdy ked som dostala taky tlak do zadku tak vtedy som mala, aj u nas to stoji 4000sk. do ke chodime do optimy.

gerci mala je nadherna cernula, ake vlasy 😅

lizatko1009
10. feb 2010

lulu aj ja som mala termin 29augusta, ale narodil sa 8.8. a najlepsie ako mu zacina rodne cislo 090808 😀

lizatko1009
11. feb 2010

baby kde ste vsetky? aaaaaa je tu tema aj na ten skaredy kocik co som tu dala raz link a napisala som do tej temy a kury sa hned do mna pustili

bombulka200
11. feb 2010

aký kočík?LIZATKO daj link nech kuknem.... ja som tiež vedela kedy tlačiť

maka123
11. feb 2010

lizatko a oni ti nadali ty baby?v tom tematu?

adelka89
11. feb 2010

ahoj holky, tak jsem doma z poradny.
manzel ty statnice dneska udelal a mame z tatinka Mgr 🙂 ale z poradny si moc dobre zpravy nenesu
CS je uz 5 takze mam prisny klidovy rezim a za tyden opet do poradny pokud se to nezlepsi musim do nemocnice ☹

maka123
11. feb 2010

adelka gratuluji manzelovi k titulu Mgr.tak si bez hezky lehnout a odpocivat,ja jdu zitra na kontrolu a na monitor zase vim ze mi rekne ze jsem totalne uzavrena a pujdu zase domu

lizatko1009
11. feb 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

sa do mna pustili ako do udeneho ze som napisala, ze kopci vyzera ako kancelarksa stolicka verzus stacionarny bycikel,

maka123
11. feb 2010

lizatko no ale vzdyt to je pravda ze je hnusny

lizatko1009
11. feb 2010

maka ved je, ale niekomu sa nazor ze je hnusny nepaci, tak sa hned do mna pustili ako sliepky v kurniku 😀

adelka89
11. feb 2010

lizatko nic si z toho nedelej, i takovi lide jsou ....

maka123
11. feb 2010

lizatko nic si z toho nedelej nerozumi tomu,to byli urcite nejake stare frezy ze

maka123
11. feb 2010

adelka platis mi pivo mame stejne myslenky a piseme stejne veci 😀

lizatko1009
11. feb 2010

adelka ved jasnacka, len ma to nastvalo ako hned reagovali.

maka mas recht stare frezy 😀

adelka89
11. feb 2010

maka 😀

kajiq
11. feb 2010

Lia ahoooj, ja som na tom dobre, len malinkeho stale boli bruško alebo čo lebo niekedy strašne plače a ťažko sa da utišiť 😒 ale našťastie mam užasneho manželika 😀 ten cely deň s nim odprevada, utišuje, uspava...no paradička.. 😀 a mamina oddychuje 😀 😀 😀

Gerci Lili je nadherna 😵 a krasne vlasky ma 😉

Baby šak ten kočik je fakt brut..to komu sa može pačiť? 😀 😀 😀 nechapem... 😕

kajiq
11. feb 2010

Lizatko preboha ta tema to je jeden horor... 😀 by sa tam kôli tomu kočiku aj pozabijali.. 😀

lizatko1009
11. feb 2010

kajiq nema malinky koliky? a dobre sa stravujes? vela babatok maju koliku co ich boli brusko skus davat papaverin, alebo espumisan, ked bol nas maly malicky tak ked ho bolelo brusko som s nim cvicila aj vymasirovala brucho s olejom, ale predavaju aj na nete nejaky olej, az pozriem a je bio. potom ked najdem tak tu hodim link.

si precitala co som napisala na kocik ze kancelarska stolicka verzus stacionarny bycikel hehehe, dobre som im nervy dala 😀 😀 😀

kajiq
11. feb 2010

Lizatko myslim že ano, ale davam si pozor na to čo jem takže z toho by to nemalo byť tak neviem.. 😒 dneska som mu akurat kupila espumisan tak dufam že mu to pomože..Diki 😵
A kukala som len od tej stranky čo vam tam 3 prispevky vymazali za porušovanie pravidiel či za čo a stačilo mi..:D no ja osobne by som sa za taky kočik hanbila aj ked je taky drahy :D lebo z vlastnej skusenosti viem že ked vidim nejaku maminu na ulici s hentakym kočikom tak sa dobre zasmejem poviem si že to čo jee? tak už len za to by som si ho nekupila :D ale ked sa im lubi nech si kupia no... 😀 ale už sa to tam jak udobrilo čo som pozerala 😀

adelka89
11. feb 2010

kaji ja jsem se taky chytla kvuli tomuto kocarku s jednou holkou na beremese.cz proste na nej nedaji dopustit 🙂

lizatko1009
11. feb 2010

kajiq na poradni u lekarky si s malym uz bola? ci este nie? a espumisan mozes davat aj viac x cez den. aj teply kupel je dobry na brusko. a v noci ti spinka? kde? vymazali? az idem kuknut vkuse mi pisali, cez IP, ze mam psychicke problemy, ze im zavidim, ze na taky kocik nemam atd 😀 😀 😀 😀

adelka daj presny link kde sa hadas, pridam sa 😉

bombulka200
11. feb 2010

LIZATKO ja som ten kočík videla minule v meste a mne sa tiež nepáči ... mi to pripadá ako keby to dieťa šlo v nejakom čudnom prostriedku 😀 ale tak každému sa páči niečo iné to je pravda ... ale taký by som nechcela ja osobne

lizatko1009
11. feb 2010

bombulka ved jasneeeee, ja som napisala moj osobny nazor a hned mi pisali ze zavidim 😀 akoze vanicka sa este nejak prekusit da, ale sportova cast, prrreboha to co je? dieta vobec nieje kryte nema ani dostatok miesta ako keby stalo. ale tak poniektore mamicky pozeraju na novinky a cim drahsie tym skardesie a mensie.

adelka89
11. feb 2010

lizatko to bylo uz davno 🙂

lizatko1009
11. feb 2010

adelka juuuj velka skoda, ae co len pravdu som napisala, nie? a ako sa inac mas?

adelka89
11. feb 2010

lizatko no urcite 🙂
ted se nemame mo dobre ☹ zkracuje se mi ten cipek maly se tlaci dolu a navic ma jet manzel na cely pristi tyden na sluzebku do rakouska ☹ mam vsak strach, ze tady zustanu sama a porodim ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre