Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

maka123
15. feb 2010

simusska,no ja prave taky uz chci aby to na me prislo bolesti a tak,zada se mi ze mam uzkou panev a bojim se ze maleho nevytlacim cim vic kyne a kyne,moje mamka je to po 2 cisarich a to jsme zadni macci nebyli s brachou,a navic se mi zda ze mam jeste uzsi panev nez ma mamka,a prenaset nechci bojim se ze mi zezelena voda placenta a pupecnik zestarne a ja malymu ublizim

simusska
15. feb 2010

maka...ved mas este 2 tyzdne casu...a neboj ved ak ti ho nepojde vytlacit tak pojdes na cisarsky...a doktor ta predsa sleduje a ked nic tak ti porod vyvola...neboj sa

maka123
15. feb 2010

simusska a tvuj doktor ti meril panev?me vubec,no ale i v 38 tydnu muze zacit starnout placenta

simusska
15. feb 2010

maka...moj doktor mi nikdy panvu nemeral...a nerobi mi asi ani vsetky vysetrenia co ma....ja ked sa zacinam obavat tak si odskocim do nemocnice na pohotovost a tam ma poriadne vysetria lebo to na neho sa asi neda spolahnut....hned po porode ho zmenim...
hm moja svagrina rodila v 38 tt a to jej uz zacinala zeleniet voda.....a ked tak povedz svojmu doktorovi o svojich obavach a aj o mamke

adelka89
15. feb 2010

maka neboj, az se malemu v brisku libit nebude, tak pujde ven 🙂
simi no mame se tak vselijak 🙂 taky budu prat asi na 40 nove a podedene na 30 ty jsou totiz vyprane jen nevim v jakem prasku tak to radej jeste preperu 🙂
holky vam to tak utika 🙂 za chvilku uz budete mit miminka u sebe 🙂

jankaat.
15. feb 2010

adelka neviem ci po troch mesiacoch uz zacneme ale od augusta urcite-to uz budem mat 18🙂

corinne_99
15. feb 2010

Ahojte.
Ja som rano vstala priserne hladna. A nebolo mi zle, tak som chvilku pockala a zjedla jogurt. A potom to vsetko slo hned von 😖
Inak aj vy ste boli take smädne? resp. ste aj teraz? Ja pijem obrovske mnozstva vody. Je to dobre? 😒

simusska
15. feb 2010

jankaat ja som otehotnela 9 mesiacov po potrate a tehotenstvo mam bez komplikacii

maka123
15. feb 2010

adelka uz aby to bylo,jedine tak uz budu klidna kdyz bude venku,ze je v poradku,ja mam taky divneho doktora ten je se mnou vzdycky raz dva vyrizeny,adelka nemas nahodou odpocivat 😅 a ne si hrat na pradlenu 🙂

simusska
15. feb 2010

corinne...nie som stale smädna ale ked ma to chyti tak sa neviem dopit a potom najhorsie v noci lebo stale bezim na wc

adelka89
15. feb 2010

maka 🙂 odpocivam, jeste ted jsem v pyzamku 🙂 ale do pracky to pradlo dam, at mi ten cas rychleji utika 🙂 ted se chystam vyzehlit ty pleny a zbyle pradlo co tam mam at muzu zacit zase prat a po obede zacnu prat Lukaskovi 🙂 holky davaly jste i avivaz? mam koupenou lovelu tekuty prasek i avivaz...

adelka89
15. feb 2010

corinne ja vypiju denne i 3 litry mozna i vic...
holky taky vam ty vase ratolesti porad v brisku skytaji ? 🙂-

maka123
15. feb 2010

adela nas maly moc neskyta,malo ale je to sranda jak naskakuje brisko,co,taky hodne vypiju,ale na noc to moc neprehanim jinak bych si na tom zachode mohla i ustlat,

simusska
15. feb 2010

adelka moja malicka akurat teraz cikuta🙂

bombulka200
15. feb 2010

BABULKA no to muselo byť hrozné mne sa tiež stalo že malá sa mi dusila a mnevedela chytiť dych ☹ ..ADELKA ja ked sola tehu tak tiež sa malej často čkalo a také mi to prišlo niekedy smiešne 😀

simusska
15. feb 2010

maka...to s tym wc to je asi najhorsie ked sa niekolkokrat v noci zobudim ze musim bezat a pokial sa s tym bruskom postavim....jajajjaj.....

maka123
15. feb 2010

simusska no tak kdyz to zprumeruji tak je to 2-3 x za noc jdu curat 😉

simusska
15. feb 2010

maka tak ja chodim ovela castejsie...5-6 krat asi mam nizko maternicu...

lizatko1009
15. feb 2010

pozdravujem vas baby, neskor vas docitam, idem teraz na telku 😉

bombulka200
16. feb 2010

LIZATKO si pozerala panelák???? 😀 ja tiež ale nevidela som celý ...
dievčatá jas om tiež chjodila často krát v noci na WC ked som bola tehu ... a s tým bruškom to bolo fakt problém vstať posledný mesiac som sa len pregulila a tak som vstala 😀

lizatko1009
16. feb 2010

bombulka jj panelak 😀 najlepsi serial aky poznam 😉 ja ani nehovorim kolko x na wc-ku som bola, ved to sme ani nikde nemohli ist, kde sme prisli len wc-ko som hladala 😉 ideme prave kupit malemu stolicku na krmenie.

maka123
16. feb 2010

no holky mate pravdu to je vzdycky utrpeni prekulit se na bok nohy dolu a pak posilovani na ruky,zvednout prodychat se a pak na wc a pak jenom takove ucvrknuti ktere ani nestoji za to 😀

bombulka200
16. feb 2010

MAKA no presne to je natom to najlepšie že ti tak strašne treba na WC a výjdu z teba dva kvapky no nie 😀 a mne tesne pred pôrodom už malá tak tlačila na močový mechur že ma to fest bolelo a som mala pocit že mi treba na wcko a mi pri tom vôbec netrebalo

simusska
16. feb 2010

bombulka ja mam ten isty problem...niekedy mam pocit ze mi treba na wc snad nonstop....v noci sa len vratim do postele a uz by som isla opät....snad sa to rychlo po porode vrati do normalu

bombulka200
16. feb 2010

SIMUSSKA neboj hned po pôrode sa to vráti to len kým ti bábenko tlačí na močový mechur tak to preto

simusska
16. feb 2010

halo dievcata...tak kde ste dnes?

lizatko1009
16. feb 2010

tu som, len nejak nikoho nividno.

simusska
16. feb 2010

jej...aky krasny maly smejkovia🙂

norikk
16. feb 2010

pozerala som net, ale pls neviete o nejakej stranke, kde su tehotenske svadobne saty? :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre