Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mmyska
22. feb 2010

Ahojte tak sa hlásime z nemocnice máme malého Alexka narodil sa o dosť skôr takže musí byť ešte v inkubátoriku aby nabral veľa síl a trošku nám podrástol. 🙂

lizatko1009
22. feb 2010

mmyska gratulujem vam, a v kolkom sa tt narodil? a krasne meno, ja som tiez nad tym zvazovala, ale priatel si vybral meno, ja som mala vybrate pre dievca, ale rozmyslam ci mu nedam k menu dopisat alexander

simusska
22. feb 2010

ahojte zienky myslite si ze je to normalne? dnes som bola po dvoch tyzdnoch v poradni, ultrazvuk mi uz nerobil od 30 tt a z dola ma nepozeral mozno od 25 tt a dnes som cakala ultrazvuk kedze mi nerobil ani v 36 tt a on mi len zmeral panvu a aj to 1krat odkedy som tehotna...a do dalsej poradne ma objednal az 8.3. a 12.3. mam uz termin...ani neskontroloval malu ze ci je ok ani sa nepozrel ze ci sa nahodou neotvaram a ked som mu vravela ze uz mam bolesti tak mi len vravel ze je to normalne..som strasne nahnevana chcela som vediet aka je mala velka a tak a on nic...hned po porode musim zmenit doktora lebo toto nie je normalne

mmyska
22. feb 2010

V 33tt

mmyska
22. feb 2010

Ďakujeme pekneee

lizatko1009
22. feb 2010

simusska aj ja som obstala tak isto, ja som mala za cele tehotenstvo ultrazvuk robeny asi 5x, potom ti odpisem na IP idem sa konecne najest. a co povedal doki? vsetko ok?

simusska
22. feb 2010

lizatko tak mne ho robli 3 krat...ale vravel ze vsetko ok ale neviem z coho to usudil kedze ma nijak nevysetroval...ani srdiecko nepocuval

maka123
22. feb 2010

simusska to je divne a na monitory chodis?no na me vzdycky kouka za spodu jestli je vse oka,maleho me naposledy vazi v 32 tydnu a to mel 1700 jinak kolik meri nevum vubec a panev me za cele tehu ani jednou nemeril to si asi nevyberes

corinne_99
22. feb 2010

mmyska gratulujem aj ja 😉 Drzim palce malickemu, nech rastie do krasy a je zdravy 🙂

lizatko dobru chut 😀 ja som sa akurat tiez najedla

simusska
22. feb 2010

maka nie na monitor som nebola este nikdy len raz co som bola na pohotovosti v 32 tt a vtedy mi robil primar aj ultrazvuk a vazila 2118 g ja asi ked chcem vediet ze ci je mala ok tak musim ist na pohotovost aby ma tam presetrili lebo on na to kaslo...

lizatko1009
22. feb 2010

simi tak to ti robil malo, ja som bola pozerana zo spodu raz na pohotovosti, a uz by si mala ist na odozvy ja som bola v 36tt aj vyter uz mi brali na streptokoka, a hovoril ze vsetko ok?

jaj baby mame nenormalnych susedov, pod nami smrdia kricia, dupocu, revu jak nepricetny a celu noc im ide telka co pocujem aj kto dabuje. a vedla nas 3 deti a vezmu hokejky lopticku a trepu do dveri 😠 a pojdem im povedat, tak este budu nervy ukazovat a ani ti nepozdravia, moj oco uz bol raz jednym povedat jak trepali o radiator, tak nam vyhadzuju veci z pivnice, chori ludia.

simusska
22. feb 2010

lizatko vyter na streptokoka? moj na to asi zabudol:( tak jasne ze mi vravel ze vsetko ok kedze nic nekontroloval!

maka123
22. feb 2010

simusska no pockej ale monitory ti musi delat tak to si zajed do nemocky a objednej se tam na monitor na monitor se zacina chodit od 36 tydne ja ted pujdu na 4 monitor v patek ultrzvuk me delal naposledy v 34 tydnu protoze kdyz ti toci monitor ak z toho pozna jak ti pracuje deloha a snima to srdecni akci plodu,no a vysetrovat by te mel pokazde kdyz ses v tak vysokem stadou tehotenstvi

lizatko1009
22. feb 2010

simi musel ti uz aj pocuvat srdiecko s takym pristrojom a potom ta mal poslat na odozvy a ten streptokok je dolezity, potom nemozes rodit normalne.

simusska
22. feb 2010

maka ja neviem co mam teraz robit...a nebudem za monitor vela platit ked sa len tak sama objednam?

lizatko1009
22. feb 2010

zavolaj do lekara a hned sa opytaj.

maka123
22. feb 2010

smusska tobe ani nedelal strery na streptokoka to se dela ve 34 tydnu ,ale nebudes nic platit teda nevim jak je to u vas ale u nas ne a ani za epidural se neplati

maka123
22. feb 2010

simusska a vis aspon jak mas malou otocenou rekl ti to

simusska
22. feb 2010

no tak srdiecko mi pocuval ale uz skor s taky akoby lievikom...a ako budem rodit ked nemam urobeny test na streptokoka? zajtra tam musim zavolat dnes robi len doobeda

maka123
22. feb 2010

simusska ale to te musi poslat na takovy ty pasy na kterych se toci zaznam asi tak pul hodky jestli je vse v poradku,nejaky zastaraly doktor z praveku ne?ja byt tebou si zavolam do porodky kde chces rodit a objednam se na kontrolu a na monitor,pokud mas malou koncem panevnim tak je to nebezpecne a museli by ti delat cisare ale je docela pozde na to protoze od tedka mues rodit kazdym dnem a kdyz ani nevis jestli se otviras?to se musis onbjednat sama doktor ti nebude volat do porodky aby te objednal to si kazdy musi zajistit sam

maka123
22. feb 2010

a hlavne taky ti musi udelat ty stery na streptokoka je to nebezpecne kdyby jsi ho mela a oni ti nedali pri porodu atb muzes to prenest na malou

adelka89
22. feb 2010

myska ty jo, ty uz mas malickeho na svete? 🙂 drzte se 🙂
simi v klidku, neboj vsechno se jeste stihne 🙂 nestresuj se, pokud muzes zavolej do porodnice jeste dneska a zeptej se jestli je to standartni postup, pokud ne, tak ti reknou ze mas prijit, hlavne klidek 🙂

simusska
22. feb 2010

byby a keby ze mam streptokoka tak by som to nejak necitila? mozno kedze nemam z dola ziadne problemy tak mi ten ster ani nerobi...

adelka89
22. feb 2010

simi nene ten test se dela uplne vsem, hodne tehulek ho totiz ma potom se pri porodu davaji infuze, aby miminko nedostalo zanet spojivek nebo neco podobneho, ale fakt se niceho neboj, pokud ti ten test nestihnou udelat tak nebudou mit vysledky v prukazce a proste ti ty atb daji preventivne 🙂 opravdu se tim nestresuj, pro klid duse si tam zavolej a treba te zitra pozvou na monitor a malickou uslysis 🙂 simi, uz za chvilku ji budes mit u sebe 🙂

simusska
22. feb 2010

no adelka mas pravdu ...uz len 18 dni do terminu ale musim uznat ze sa zacinam aj trosku bat a chyta ma nejaky stres a velmi lahko sa rozplacem

maka123
22. feb 2010

simusska tak co volala sis tam?

jankaat.
22. feb 2010

ahojte..
u nas to vyzera tak ze som opet tehu 😔 ...

simusska
22. feb 2010

maka dnes uz nie lebo to uz aj tak bolo dost poobede...zajtra zavolam a uvidime

norikk
22. feb 2010

janka a preco ten smail??? ved sa tes ci nie??

jankaat.
22. feb 2010

nori neviem ci sa tesim ci sa netesim..nejaka som z toho zmetena..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre