Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

norikk
27. mar 2010

mam obavy, ci budem mat dost financii na kupu tych veci...najmä kosele a tak... mama mi povedala,ze kupime v jednom oblubenom second hande...ale ta nosit kosele po druhych zenach?? trocha nehygienicke ☹

diamond_23
27. mar 2010

Haloo 😕

corinne_99
27. mar 2010

Ahojteee, ako sa mate? 😀

kobyliacik
27. mar 2010

Ahojte,
nedalo mi nenapísať. Aj ja som bola tehotná násťročná - Karinka sa narodila, keď som mala polroka po osemnástke vtedy som bola už vydatá. Môj manžel je rovnako starý. Karin je to najkrajšie, čo som kedy videla, a najlepšie zo mňa čo som mohla tomuto svetu dať.
Obdivujem vás, najmä tie, ktoré sú samé s bábami. Zvládnete to, držte sa.

wacinka
28. mar 2010

norikk- u nás v porodnici měly některé maminky po celou dobu hospitalizace ty nemocniční, ale já rodila 6.9. a bylo horko a v porodnici taky, takže jsem se potila jak dveře od chlíva, tak jsme byla ráda, že sjem měla svojě noční košile. 🙂

natalie_tmk
28. mar 2010

Caute 🙂 Nejako je tu posledne dni mrtvo 😕 Kam ste vsetky zmizli??

lia23
28. mar 2010

kajiq...tak to ao..ved takych ludi si ani nevsimame...suia na zaklade predsudkov..a takych ludi nemam rada..ale tak srat na nih🙂

norikk
28. mar 2010

baby ☹ uz mam aj ja problemy s priatelom ☹ len sa hadame, vobec mi neveri.... si mysli ze som ho podviedla, a to by som ja nikdy neurobila....ja som zufala....

lucinika
28. mar 2010

ahoj baby,som tu po dlhsom case...

norikk: je nieco vo vzduchu? ja som mala tiez teraz problemy s priatelom,vo vsetkom nam to klapalo,ale odkedy vedia jeho rodicia ze budeme mat babatko su prehnane iniciativny a stale sa do mna staraju,nemozem robit co chcem,nepaci sa im ako sa obliekam (pochadzam z normalnej rodiny,obliekam sa slusne,skor sportovo - tenisky,rifle,mikiny) lenze priatelova mamicka by ma najradsej videla v elegantnych topankach na nizkom opatku atd... to je na dlho,stale hustila do priatela,ten bol z toho nervozny,ja som vedela ze sa nieco deje,ale on ma nechcel zatazovat,tak tie tlaky vyustili az do hadok a piatok to uz vyzeralo tak,ze sa s nim rozidem,proste,na mna toho bolo tiez nejako vela ale potom sme sa poriadne pozhovarali a ked som mu povedala ze radsej budem sama tak sa nejako prebral a vsetko sa vyriesilo - teda dufam,tak teraz chce dat so svojimi rodicmi "pokec" tak som zvedava ako to skonci ☹

a ked sa smiem spytat kolko ma tvoj priatel rokov a ako dlho ste spolu? a mysli si akoze babatko neni jeho?

norikk
28. mar 2010

nene, samozrejme ze jeho...ma 18 ako ja, sme spolu 22 mesiacov....ale uz to bude snad lepsie....uz aspon spolu piseme...byvame 150km od seba a hadky cez net su "uzasne"

a lucinika, myslim ze tehotne maju nosit to,v com sa citia najlepsie a najbezpecnejsie...mna uz aj teplaky tlacia ☹ 😀

natalie_tmk
28. mar 2010

Aspon trosku sa to tu rozbehlo 🙂

Corinne - mas odo mna IP 🙂

norikk drzim palce, aby sa tvoje problemy vyriesili a ziadny rochod nech ani nehrozi.
Lucinika to iste - rodicia su rodicia, ale musia vediet, ze ani vy uz nie ste male deti...

lucinika
28. mar 2010

dakujem baby 😉 no drahy sa s nimi chce v priebehu najblizsich dnoch porozpravat len oni maju velmi zvlastnu povahu,za vsetko co sa im nepaci sa urazaju,takze podla toho ako dopadne ich rozhovor budem vediet kde budeme byvat... mali sme povodne u nich,mali by sme tam 2 samostatne izby,kupelnu,WC - vsetko uzavrete od nich,ked rozhovor dopadne zle tak budeme byvat u nas co tiez nie je najlepsie riesienie lebo nemame priaznivu rodinnu situaciu (otec byva aj po rozvode s nami v rodinnom dome a robi nam problemy,zivi ma len mamina). Vsetko je take komplikovane,takze tento tyzden uvidim ako veci dopadnu a podla toho budeme konat dalej... Myslela som,ze ak raz budem tehotna,budem si prichod dietatka na svet uzivat viacej,nie ze by som sa nan netesila,len je toho teraz na mna tak vela,vsetky tie problemy,neviem co skor a nejako si uvedomujem ze sa nedokazem pri takejto situacii na malinke tesit tak ako by som si to predstavovala. Neviem to popisat,dufam ze ste ma pochopili 🙂

natalie_tmk
28. mar 2010

Tak ja ta dokonale chapem. Vobec neviem, co so mnou bude, kde budem byvat, odkial vezmem prachy, nic... Tiez ked sa zacnem nad tymto zamyslat, tak sa nedokazem tesit z prichodu maleho 😒 A velakrat mam chut s tym vsetkych skoncovat...
Ale zijem len pre to male a pre pocit, ze ono ma potrebuje...

norikk
28. mar 2010

ta uz je to ok.... mozeme znova riesit svadbu 😀 ...ale som uz rada ze je dobre, lebo neznasam take....potom newem co mam robit ☹ ...s Lucinikou mame rovnaky termin,taze preto asi aj rovnake problemy 😀 ..skoro

lucinika
28. mar 2010

natalka ty si na tom este horsie nez ja,ja sa az tak o peniazky nebojim,lebo priatel ide od jula pracovat a aj ked sa hocico stane tak moja mamina a jeho rodicia nam urcite pomozu a byvat mame kde - bud u nich alebo u nas,horsie je to s tebou,neviem ako by som to riesila ☹ ozaj,nemala si ist niekedy teraz domov,ci to ma byt az na sviatky? Mozno babatko tvoju mamu obmakci a vase vztahy sa urovnaju,a s expriatelom spolu komunikujete?

norikk: tak to mas teda pravdu, u nas to tiez vyzeralo hrozne ale chvalabohu sa to urovnalo,tak dufam ze to uz takto zostane aj nadalej 😉

natalie_tmk
28. mar 2010

lucinika noo v stredu cestujem domov, ale spim cez prazdniny u kamosky, nie doma. Za mamou pojdem len sa dohodnut - ci mi budu platit byt alebo nejako inak NA DIALKU pomozu... S expriatelom vobec nie sme v kontakte.

lucinika
28. mar 2010

natalka to je az take zle? neboj,do septembra sa vsetko vyriesi a ukludni,musime teraz mysliet pozitivne 😉 tak ten tvoj ex je teda riadny somar ☹ ozaj a bola si za tou jeho maminou? aspon sa mi mari,ze si nieco take spominala,teda ak sa dobre pamatam...

norikk
28. mar 2010

a neviete kde je tara?? snad to uz povedala rodicom....

lucinika
28. mar 2010

snad uz ano,tara je tu najmladsia tusim ci nie?

natalie_tmk
28. mar 2010

luci no asi tieto sviatky pojdem, ale nechcem ho stretnut 😒 Na druhej strane je mi blbe chodit nanho zalovat za jeho chrbtom... to bude este horsie, ked sa nastve...

tiez som nad tarou premyslala, preco tu nie je 😒 Snad sa jej nic nestalo...

lucinika
28. mar 2010

natalka,ja by som na tvojom mieste za jeho maminou zasla,aj ked by som si to na tvojom miestes naplanovala tak,aby on nebol doma a to je takto cez sviatky tazke. Nemas na nu cislo,ze by ste sa dohodli a stretli bez jeho vedomia?

natalie_tmk
28. mar 2010

Skusim sa s nou nejako skontaktovat a hned stvrtok doobeda za nou pojdem. Uvidim, ako za zachova 😒
Skor strasne dufam, aby mama pripustila aspon to, ze mi budu platit byt 😖 Lebo ked nie......... 😢

norikk
28. mar 2010

natalie a nechces ist do nejakeho domu pre slobodne mamicky?? pochybujem ze v BA budu v takom dome ciganky....skus pokukat na nete, mozno je tam kopu dievcat nam podobnych,len netreba hned odsudzovat....to ako posledne riesenie

lucinika
28. mar 2010

natalka a ked sa smiem spytat mas aj nejakych surodencov?

natalie_tmk
28. mar 2010

norikk uz som nad tym premyslala, ale presne toho sa obavam, ze tam budu ciganky a nejake tyrane zeny alebo co 😒 Neodsudzujem ich, ale nechcem v takom prostredi vychovavat dieta...

luci mam sestru 17rocnu a brata skoro 19rocneho, ale u toho nemozem zit 😒 A potom este malu, 4rocnu sestru.

lucinika
28. mar 2010

A surodenci ziju u mamy? Mozno to ju obmakci,ked sama mala 4 deti,kazdopadne ti budem drzat palceky 😉

norikk
28. mar 2010

a sestra kde zije tvoja? a sak skus sa poinformovat po okoli, a nemoze to byt az take zle prostredie...vravim,ciganky su na vychode :D a aj to väčšina v koloniach....ciganka,ktora dokaze najst domov pre mamicky v Bratislave uz musi v tej hlave daco mat, a nemoze ybt typicka ciganka z kolonie a babatko tam aspon vyrasta s ostatnymi babatkami 😅

natalie_tmk
28. mar 2010

Sestry ziju s rodicmi. Brat ma vlastny byt uz, a byva v nom tak na striedacku - raz u rodicov, raz v byte. Mozem unho zostat napr. na tyzden, ale urcite nie tak dlho 😒
Info si zacnem zhanat asi po prazdninach, potom uz budem mat konecne jasno vo vsetkom, tak som zvedava, ako to dopadne.
Potom napisem 🙂

norikk
28. mar 2010

drzime palce natalie 😉

natalie_tmk
28. mar 2010

Dakujem 🙂 Idem uz spat, rano sa mi zasa nebude chciet vstavat a este musim pllno veci dnes urobit 😀 Majte saaa 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre