Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

norikk
17. feb 2010

dugyna napisala som ti IP 😅

dugyna
17. feb 2010

odpisala som ti 😉

adelka89
18. feb 2010

ahoj holky 🙂
prisla jsem se jen podivat co je noveho 🙂
sledujete hokej?
Ja jedu za chvilicku do poradny tak si na me prosim kdyztak vzpomente, maleho citim uplne strasne dole, vcera jsem mela cely den bolesti a vstavat v podstate s tvrdym brichem, takze mam z dnesni KO fakt strach... 😔

maka123
18. feb 2010

zdravim vsechny
adelka jasan ze jsem se divala natocila jsem si schvalne budika,a fandila,jagr opet nezklamal kluk sikovnej 😀 ,buddu na tebe mysle ja jdu do poradny a na monitor zitra

simusska
18. feb 2010

adelka ako?

maka123
18. feb 2010

simusska no mam takove divne tuseni ze je adelka v nemocnici ☹ ☹ ☹ snad jeste nerodi lukasek tam musi jeste nejakou dobu vydrzet

simusska
18. feb 2010

maka tak snad ju este pustia domov....lukasko este by nemal ist von

adelka89
18. feb 2010

Ahoj holky, nene nejsme v nemocnici, moc se omlouvam ze jsem vam jeste nenapsala. Dneska jsem trosku spinila po kontrole, ale cipek je lepsi, prodlouzil se a CS je uz jen 3 porad musime lezet, protoze maly tlaci hlavickou na cipek a ten se potom otevira... je hodne sestoupeny do panve, takze se musime setrit, ale do nemocnice nas nastesti neposlali 🙂
dekuju vam mockrat ze na nas myslite 🙂

simusska
18. feb 2010

adelka tak to je ozaj fajn...len sa setri...este aspon taky mesiac musite vydrzat 2 v 1....

adelka89
19. feb 2010

simi jj, musime se jeste drzet.
Holky nemate nejakou radu jak sundat prstynek z otekleho prstu?

lucy1990
19. feb 2010

Adelka skusala si si nakremovat nejakym masnym kremom ten prst, alebo si ho naolejuj..neviem ako inak by som to riesila...

adelka89
19. feb 2010

Lucy nakonec pomohla lovela 🙂 kdyz jsem davala pradlo do pracky tak mi trosku kaplo na ruku a fakt to slo 🙂

lucy1990
19. feb 2010

Som rada 😉

maka123
19. feb 2010

ahojte holky tak se hlasim po kontrole,monitor dobry prej ucebnicovy,hrdlo spotrebovane otevirame se stav cipku 4 pan doktor nam rekl ze se mozna uz pristi tyden neuvidime 😀

simusska
19. feb 2010

jej maka...aj ja uz by som chcela...no ved uvidime v utorok idem do poradne...

maka123
19. feb 2010

simusska ja uz jsem rada ze se nco deje s tim pupkem uz se to neda 🙂

simusska
20. feb 2010

ahojte holky...ste tu uz niektora? Mne moja malinka nedovoli spat uz od rana...v brusku sa jej uz asi nepaci🙂

lizatko1009
20. feb 2010

simusska ja som 😔

simusska
20. feb 2010

lizatko jaj ja uz mam pocit ze porodim...mala mi uz nic neda pospat

lizatko1009
20. feb 2010

simusska neboj sa aj ja som taky mala a uz citis aj nejake bolesti, alebo?

simusska
20. feb 2010

lizatko tak ma boli medzi nohami...mam pocit ze akoby som mala dostat kramy, take bolesti v podbrusku ale to len sem-tam a hlavne uz nevladzem s tym velkym bruskom🙂

mirka2706
20. feb 2010

Ahojte tehulky 😉 ja uz k vam sice nepatrim pretoze niesom ani tehotna ani nastrocna ale mam uz svoju rocnu dcerku ktoru som mala v 19.-tich. Len vam chcem povedat ze sa netreba nicoho bat urcite to kazda jedna zvladne najlepsie ako bude vediet myslim vychovu a starostlivost. Ked som bola este tehotna som sa bala ze mala bude v noci plakat a ja ju nebudem pocut lebo som mala niekedy dost tvrdy spanok no uplne sa vsetko zmenilo ani neviem ako vstavam aj 10 krat za noc len aby som ju prikryla a skontrolovala ci dycha a tak.... Takze tehulky drzim vam palce pri porodoch a potom pri starostlivosti o deticky tie male uzlicky stastia vam to pocase urcite vratia...
Inak simusska pozeram ze si zo snv? aj ja mozme potom niekedy skocit na kavicku a tak? 😉

simusska
20. feb 2010

mirka rada...ale tak rermin sa mi uz blizi a mam pocit ze to pride aj skor....ked tak az neskor, hm?

adelka89
20. feb 2010

simi a co poradna a monitory? uz nejaky naznak blziciho se porodu?

simusska
20. feb 2010

adelka ja som bola naposledy v poradni pred dvoma tyzdnami a na monitore som este nebola...len raz na pohtovosti aj to davno...v utorok vsak idem do poradne tak ak dovtedy vydrzim tak uvidime ze ako sme na tom🙂

lia23
20. feb 2010

ahote kocky....no co ako sa mate??? 🙂

simuska.....a ty co??mala zeby sa uz pytala na svet??? 😉 🙂

simusska
20. feb 2010

lia no mam taky silny pocit ze to uz co chvila aj pride...

myshelus
20. feb 2010

Vo chvíli, keď sladko spinká, píšeme Vám túto zvesť,
naša malá konvalinka má sa k svetu, zas chce jesť.
Rebeka sa narodila 15.2.2010 dostali sme nádherný Valentínsky darček ktorý váži 2.790g meria 47cm je úžasná 😵

simusska
20. feb 2010

myshelus blahozelam....posli nejake foto prosim

myshelus
20. feb 2010

simuss ďakujem fotiek mám len pár ale jednu hodím 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre