Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

wacinka
22. mar 2010

Ahoj moc se omlouvám, že vám narušuji diskusi. Ale náhodou jsem ji otevřela a všimla si, že sylvka má o rok staršího chlaepčka. Zoují se narodila 6.9.2009 🙂 Jinak do vaší věkové kategorie nespadám je mi 27. ale první miminko jsem chtěla ve 23ale bohužel se mi nezadařilo. S manželem už jsme spolu 11 let a z toho 4 roky svoji 🙂 Jinak vám všem moc držím pěstičky,abyste měli klidné těhotenství (protože moje bylo hrozné) a hlavně pohodový porod. 😉 a ještě jednou se omouvám, že jsme vám to zde narušila 😉

natalie_tmk
22. mar 2010

wacinka myslim, ze sa nikto nenahneva, ked sa pridas 😉 Nie sme tu vylucne len -nast rocne. Ved kazdy je taky stary, na kolko sa citi, nie? 😀 Ja som niekedy ako 35rocna, niekedy ako 5rocna 😀

sylvka pozerala som si tvoje fotky, mas krasneho chlapceka, dufam, ze moj sa tiez vydari a bude zdravy 😉

sylvka
22. mar 2010

natalie díky 😵 waci,to je náhodička 😎 já si zrovna říkám jak byl před rokem ještě maličkatý 😉 celkově hodnotím lépe tento rok zatím.dá se s ním dělat víc věcíé.vím kdy spí akdy ne 😎

sylvka
22. mar 2010

natalie,to víš že se vydaří.já jsem jedna z těch hroznejch matek,co jí její dítě přijde nejkrásnější 🤐 😝 ale možná že je to i normální.holky,přijdu večer protože malej je už v plný síle 🙂

romy31
22. mar 2010

ahojte...tak adelku som videla v nejakej inej diskusii, takže ešte určite nerodí 😀
a ako sa máte? čo máte nové? ja si spokojne tehotniem ďalej, ale chcela by som nech už som o pár týždňov ďalej, nech sa môžem ísť poz rieť na toho svojho krpca na utz 😀 a nech už mám bruškoooooo 😀
zajtra plánujem ísť na študijné tak som zvedavá čo mi tam povedia.....
nati aj ja dúfam, že naše miminká budú zdravé....normálne sa začínam báť, lebo moja mamina mala xy potratov, tak sa bojím....a ešte mám aj negatívnu krv....a pred pár týždňami som mala zapálené hrdlo a teplotu, to som nevedela ešte, že som tehotná, ale pre istotu som si dávala len nejaké homeopatiká, stodal a echinaceu, tak dôfam že by to nemalo bábu vadiť...no tak prajem príjemné tehuľkovanie.... 😵

natalie_tmk
22. mar 2010

Ja chcem mat tiez brusko, ale na druhej strane nechcem vidiet tie odsudzujuce pohlady ostatnych ludi 😖
A ja este ani nerozmyslam nad tym, co bude so mnou buduci skolsky rok. 😀 Ci si dam odklad, ISP, alebo ako 😒 A to este neviem plno dolezitejsich veci (napr. kde budem byvat, odkial budem mat prachy a podobne...)

natalie_tmk
22. mar 2010

romy neboj, tebe sa nemusi stat to, co tvojej mame 😉 Urcite sa nam vsetkym narodia krasne, vonavucke, ruzovucke babätka, ktore nam budu robit LEN radost 😀 😀
A tie homeopatika urcite neuskodili, to by ti lekar povedal 🙂

lia23
22. mar 2010

norik..jasne ze pockam..to ucite..chcem aby to malo svoj prirdzeny priebeh..nech sa to ustaly..🙂a uz budem spokojna🙂ale neivem ci to je ovulk...ale tka vyzera to..19.3-36,38....21.3-36,48.....22.3-36,72... 🙂 🙂 🙂

tara39
22. mar 2010

lia to si ma potesila 😵 strasne ti prajem to babo tvoje vytuzene 😵
hmmm dalsie nove tvare🙂 len co je s makou- to by ma dost zaujimalo

jankaat.
22. mar 2010

ahojte.. mne dnes zacalo uplne sibat.. sama sebe vyhovaram ze nie som tehu 😒 ..

tara39
22. mar 2010

jani ani ja tomu stale nechem verit, ale je to tak 😵

jankaat.
22. mar 2010

tara je to tak ale neviem ja si pripadam druhy den uplne ako keby som mala dostat kramy 😖 ..ach jaj

inaac mne pride tvoj nick taky zlaaty🙂 .. mna tak najlepsie kamarati tiez volaju 😅 😉

tara39
22. mar 2010

aj mne to tak pripadalo zo zaciatku, neboj 😉 ano? 🙂 preco? 🙂 a dnes si bola zas doma? utekaj vonku alebo co kym je tak krasne 😵 lebo ked si dlho doma zacnes rozmyslat nad hocicim 😖

jankaat.
22. mar 2010

bola som vonku doobedu s kamaratkou trosku povymetat obchody🙂 ale i tak sa tych myslienok neviem zbavit..

tara39
22. mar 2010

ale ale...to si viem predstavit...ale to je normalne ze sa tak citis na zaciatku

jankaat.
22. mar 2010

snad je to normalne..ale uz mi z toho sibe..

a ty ako sa mas??🙂

romy31
22. mar 2010

no tak ja som sa bola práve trošku vyvenčiť, keď je vonku tak nádherne! 😵 ale učiť sa mi stále nechce 😀
ako to inak robíte na telesnej? cvičite alebo nie? lebo ja by som aj cvičila, lebo my nerobíme nejaké veľmi namáhavé veci, ale tak neviem no....
janka ja som práveže tak pred týždňom mala také tehotenské príznaky....strašne ma prsia boleli,únava a tak, ale teraz sa cítim úplne normálne len som trošku unavená, ale to môže byť tou jarou 😀 tak tiež tomu stále nechcem uveriť, že ja by som naozaj mohla byť tehu 😀 ale už teraz sa veľmi teším na malinké 😀 juj ale ešte toooooooľko mesiacov máme pred sebou 😀

jankaat.
22. mar 2010

romy ved prave este vela toho mame pred sebou🙂..

inac a skola telesna- ja do skoly nechodimtak neviem...

tara39
22. mar 2010

ale ano 🙂 ja dnes fajne, slniecko svieti, a v skole bolo dobre 🙂 a na babo sa strasne tesim uz
romy nas bol dnes profesor na telesnej vyvencit von 🙂 ostatne behali ale ja som sa len prechadzala 🙂 nemala by si cvicit. ja som bola strasne unavena zo zaciatku, niekedy som prisla domov a o 5 som si lahla a spala som az do rana...aj ja sa tesim romy, a tie mesiace zbehnu ako nic 🙂

jankaat.
22. mar 2010

tara tebe sa hovori ked to mas o mesiac kratsie ako my😉..

a ved konecne je jar.. ja tak neznasam zimu.. teda mam ju rada ale len ked som na horach na snowboarde inak nie🙂..radsej slniecko teplucko

tara39
22. mar 2010

ano ale preslo mi to strasne rychlo 🙂 ja tiez, presne tak isto 🙂 radsej si beham nalahko v tricku 🙂

lulu19
22. mar 2010

ahojte baby potrebovala by som poradit prepacte e sa vamsem pletiem
19.3 som mala dostat ms ale stale nic vcera vecer som akoby trosilinku krvy nasla na nohav ale naozaj stoska ako maly hrasok .s priatelom sme sa vceravecer milovali .chcem sas pytat ci by mohol sex zastavit menzes alebo ci je mozme ze cakam babo.je mi aj nejak divne v sobotu som zvracala ale iba jeden krat .viem ze by bolo asi najrozumnejsie urobit test ..ale bojim saskalmania
dakujem za radi lucka

jankaat.
22. mar 2010

len v lete toho vela asi nenabehame😀.. to saskor budeme pomaly kotulat😀...

lulu skus test zato nic nedas😉.. v tehu sa niekedy bezne po sexe krvcaca😉

tara39
22. mar 2010

lulu podla mna si tehotna. ak si nedostala doteraz podla mna ano 😉
jani no to ti poviem, uz sa len dokotulat potom do porodu a bude 🙂 uz sa tesim

lulu19
22. mar 2010

ale prave tone ja nekrvacam ja som lala taky malicky flak pobede a potom nic a mi sme sa vecr milovali tak e ci by to mohlo astavit kramy viem ze najlepsie je test ale bojim sa sklaania ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

tara39
22. mar 2010

podla mna nie...skus ten test 😉 utekaj do lekarne, sup sup 😵

lulu19
22. mar 2010

jaj tara keby si mala pravdu tak vam ale v dpobrom zavidim aj my by sme chceli babattkko ale zatial nic ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

romy31
22. mar 2010

lulu ja som tiež pár dní pred ms krvácala, teda len tak špinila....a potom som niekde tu čítala, že to sa stáva keď sa vajko uhniezďuje....tak asi to tak aj bude 🙂 ....tak držím palce na // 😵

lulu19
22. mar 2010

ja byvam na dedinea tu lekaren neni ☹ ☹ ☹ ☹

lulu19
22. mar 2010

jaj dakujem keby to tak bolo uz by som saesila strastne inka ja uz nmema nast ale 21skoro 22 🙂 ale po babtku tuzim uz strastnne dlho len jedneho sa bojim beriem dva tyzdne antiboit ☹ ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre