Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

tara39
31. mar 2010

maruska mne sa tiez obcas zda ze ho citim, raz sa mi zdalo ze citim aj srdiecko ale to sa mi asi naozaj len zdalo

lulu19
31. mar 2010

ahojte baby neviem co si ma pamatate ale pisala som vam swm pred casom .ja len ze menzes som dostala uz aj skoncil 🙂 dnes som bola u doktorky a gynde na kontrole kvoli tej ureaplazme co mi naslapred mesiacou a vysledky budem mat az o tyzden a pol ale my povedala ze to vyzera uz vyliecene takze sa mozme snazit o babatko juj baby tak sa tesim dnea mi trhali zub jaj to boli ale som rada ze na gynde som pochodila super 🙂 🙂 🙂 🙂
tak len toklo drzim vam palce

tara39
31. mar 2010

sisi tak aj tebe drzim palce nech sa vam podari 🙂

kormelia11
31. mar 2010

sisi..cize nie som sama a kedy mas dostat ??velmi si sa tesila keby si bola lebo ja ano hoc by to sposobilo problemy

sisi8881
31. mar 2010

v sobotu presne

tara39
31. mar 2010

lulu tak sa snazte, sup sup 🙂 ale ja nechapem, u teba som si bola ista ze cakas babo. ale aspon si v poriadku a babo sa nemalo ako poskodit 🙂 aaau zub ti trhali? moja 😒

tara39
31. mar 2010

kormelia ja mam tych problemov vyse hlavy a asi si starsia tak urcite nebudes mat az take ako ja 😢 ale co no, musim daco pre to babo vydrzat

kormelia11
31. mar 2010

tara..ano chcela by som velmi babo hoc priatel by teraz asi nebol velmi nadseny ale ja velmi po babu tuzim .
tak to je super ze to vzali dobre a ty sa neboj urcite to aj vasi tak zoberu 🙂

maruska_p
31. mar 2010

tara super, v nedeľu daj vedieť, ako to skončilo, ako zareagovala tvoja mamka 🙂
Pohyby cíti každá matka, už teraz sa u teba vyvíja ten reflex 😉

kormelia11
31. mar 2010

tara mam 19 tak neviem ci som starsia len vies od juna mam vybavenu aj pracu a v novembri svadbu..takze by to dost zasiahlo moje plany a aj praitelove ktory zaraba na svadbu a keby mala byt skor tak by na nu nemal 😒 cize by ho to velmi trapilo a to by som nechcela..ale po babu velmi tuzim

lulu19
31. mar 2010

jaj veru zub mi tahali ked trhala nebolelo lebo mi dala inekciu ale teraz boli ale nevadi som rada lebo ma uz mohlo aj boliet a musel ist von aj tak a dnes mam dovolenku a bol somnou aj drahy tak som mala aj podporu
a tesime sa ze sa mozeme snazito babatko hned verer ideme na to mozno mam aj ovulku
tara nechcem sa ti miesat do tvojej situacie ale urcite to povedz mamine a bez aj ku doktorovi ved si uz 13 tyzdni co uz si mala mat za sebou kontroli tak to nepodcenuj a chod aby sa nieco nestalo

kormelia11
31. mar 2010

sisi to fakt ? 😀 tak to sme potom na tom uuuplne tak isto lebo aj ja :D:D

tara39
31. mar 2010

mozno aj skor, mala som to naplanovane na pondelok ale clovek mieni svokra meni 😀 a zas mamine to poviem a ak ma ist hned na druhy den v soku do roboty, fuuu to asi nebude dobre. tak asi skor...dufam ze nebude moc nastvata ☹ ked ja asi citim aj co neni 🙂 teda je ale v malom 😵 ja uz cem mat babo pri sebe...moja ty uz len chviiilku a mas 😵

tara39
31. mar 2010

kormelia ja mam 16 takze aspon by si nemala problemy co s rodicmi...
lulu tak drzim palce vecer 😉 len sa snaz moc na to nesustredit. lebo babo bude potom lenive a nebude sa mu chciet prist. nesmies na to mysliet
sisi aj vy sa snazte 🙂

kormelia11
31. mar 2010

tara..musim sa ti priznat ze keby babo nahodou bolo tak by som sa bala im to aj tak povedat ale ja som bojko od malicka ja sa bojim vela veci 😀 😀 tak ti drzim palceky aby to zobrali aj vasi dobre a aby bolo vsetko v pohodke 🙂

tara39
31. mar 2010

ja tiez sa vsetkeho bojim 🙂 dakujem moja uz aby som to mala za sebou...

sisi8881
31. mar 2010

kornelia.....nooo presne ako ty, ja som mala problemy s kvasinkami.....u nas sa neda povedat ze sa snazime, nebranime sa tomu, ale vzdy ked ms pride je to smutny pocit, ze zasa teda nic ☹ a naviac je smutny z toho moj pritel ☹

tara...dakujem

lulu19
31. mar 2010

dakujem velmi pekne snad sa uzb terazpodari verime ale nemyslime na to tak baby prajem vam pekne tehulkovanie prijemny a lahky porod skore zotavenie a hlavne zdravie vam a aj vasim drobcekom
ja sa vam sem este sem tam votriem ked budem moct a budem vas informovat ako pokracujeme a ak sa nenahnevate sem tam vas aj precitam ako sa mate
tara tebe a ostatnym babam prajem aby to vasi rodicia hlavne mamicky zvladli predychali to a aby sa tesili na vnucatka nebojte sa ony to zvladnu a urcitb´vas budu lubit aj s babatkom

kormelia11
31. mar 2010

tara ..budem na teba mysliet potom mi daj vediet ako to dopadlo 🙂 a kedy sa to chystas povedat ci este nevies??

kormelia11
31. mar 2010

sisi...ako keby som seba pocula..ja mam tiez problem s kvasinkami a tiez sa uplne nesnazime ale nebranime sa tomu...mechavame to na osud...je to taky smutny pocit ako vravis ked pride ms aj pre mna a pre priatela mojho skor veselsi ale z toho dovodu ze nechce aby som mala na svadbe brucho 😒

tara39
31. mar 2010

lulu ved prid aj castejsie 🙂 dakujem krasne, dufam ze mas pravdu
kormelia co najskor, presne neviem ale tento tyzden asi...fuuu no ak to dobre zoberu tak strielame sampanske...no ja len detske ale aj to je fajne 😀 boze no som zvedava

lulu19
31. mar 2010

dakujem ked budem tu tak sa zvem neboj tara urcite to zoberu dobre necakaj ze ta pochvalia ale nebudu ti nadavat neboj maminu to prejde a potom ked uz budes mat vacsiwe brusko to bude ok
ozaj mas uz aj brusko vidiet to na tebe

kormelia11
31. mar 2010

tara..mozno sa ti podari aj spravny moment vystihnut a bude to tak dobre ze by si to ani necakala ..nech to dopadne co najlepsie aby si sa aj potom nemusela stresovat lebo to malickemu neprospieva..a inak ako sa citis uzivas si tehulkovanie?? 🙂

sisi8881
31. mar 2010

kornelia......tak daj vediet ci mrska dorazila v sobotu a tara tebe drzim palce 🙂

kormelia11
31. mar 2010

sisi...dam 🙂 vediet ale daj aj ty 🙂 som zvedava ako dopadneme a co ti lekar predpisal na kvasinky

tara39
31. mar 2010

lulu nevidiet, ja som mala vzdy velke brucho, chuda som riadne, vsetko mi ide do brucha 🙂 takze este to nastastie nevidno. aspon v skole nechcem aby o tom vedeli...ja sa uz tesim o 6 mesiacov ked uz bude, aspon dufam vsetko v pohode ked sa babo narodi...mamina to este mozno predycha ale ocino nie...
kormelia dufam ze to bude dobre...ked to vzala jeho mama tak hadam aj moja, len jeho to asi cakala lebo raz sme spravili plany poplach ze bude babka...ale moja nie...uzivam ako uzivam, na jednej strane som rada ze bude babo, hlavne ked si vecer lahnem pokecam s nim 🙂 a tak 🙂 ale byvam dost unavena, a tie nevolnosti...to uz take dobre nieje

sisi8881
31. mar 2010

korneila.....nebola som u doktora, vzdy ma prelieci a vrati sa to po case, chcela by som vyskusat kanesten combi co reklamuju, ale az po mrske...a dam ti vediet, ti napisem IP

tara39
31. mar 2010

sisi dakujem, takze vlastne vy dve len cakate? takze hadam aj ste 🙂 a kormelia, ty si robila test? ja som si robila tyzden pred tym ako som mala dostat, test co mal ukazat po 5 dnoch ci si, tak mozno by ste aj mohli vyskusat ak by ste boli nedockave

sisi8881
31. mar 2010

tara....ja vydrzim....aj tak si myslim ze nie som, lebo ma pobolieva brucho uz 🙂

kormelia11
31. mar 2010

tara..ja som pred 2 dnami vyskusala a bol negativny tak bud nie som alebo som ho robila velmi skoro..necham sa prekvapit keby som nemusela brat leiky tak by som sa tym ani nezaoberala a ani by som na to nepomyslela tento mesiac..no som zvedava..preco si si robila tak skoro ? 🙂 mala si uz aj nejake priznaky??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre