Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
4. júl 2010

ach...ešte týždeň. Kto to má vydržať?! 😠 😠

lia23
4. júl 2010

@enny17 drzime ti palce..potom hod fotky 🙂 🙂

@mon777 ano ja viem..aekl tak ked uzsme to spomenuli,..uz som clekom fajn na tom..uz ma to len mrzi..stale to bud boliet..no snazims anato nemylsiet ☹ ☹

@lulu19 mas rpavdu..hlavu hore...a usmev na tvar 😉 😉 budem etie najlepsei maminky na celom..celucickom svetee 😉 😉 😉

mon777
4. júl 2010

@jajusa84 tak tak...ale ty máš už 21...ja len 17. To sa nedá vydržať!!! Ale tak nejako sa mi to darí prežívať...aj keď furt žobrem o miminko a môj miláčik mi to nezazlieva, lebo aj on ho chce...vieme, že ho mať nemôžme. Až po jeho Bc...

lulu19
4. júl 2010

co tzdnen

jajusa84
4. júl 2010

ok, ja idem drichmenziii... bru noc vsetkym

mon777
4. júl 2010

@lia23 viem dobre, ako sa cítiš. Dalo by sa povedať, že pred mesiacom aj dačo som ho na tých otrasných 45% mala aj ja 😢 😢 😢 😢 😢

lia23
4. júl 2010

@mon777 mon...y sa stazujes...tvoj ho aspon chce...moj o tom neche ani pocutt...vrazdi pomaly koli tomu 😢 😢 😢

mon777
4. júl 2010

@jajusa84 dobrú noc 🙂 A sladké sny 🙂

mon777
4. júl 2010

@lia23 teraz sa tým netráp. Teš sa z toho, že dáme rande 😀

lia23
4. júl 2010

@mon777 no jo...ale uz je to lepse..uz nato tajk starsne nemylsim...teoreticky som sa tym mierne vyrovnala..no ked bdue depka..tak to pride namna znovaa ☹

mon777
4. júl 2010

ozaj...kam nám ušla lulu?? 😲 lulu kde sííííííííííííííííí??

lia23
4. júl 2010

@mon777 janse ze sa nato tesim🙂a uz len nad tym bduem rozmyslat...takze ten zvolen?? 😀 😀 😀 😀

mon777
4. júl 2010

@lia23 ale nepríde. Čo by robila u teba depka, keď je vonku tak krásne??

mon777
4. júl 2010

@lia23 nemám šajnu. Uvidíme ešte.

lulu19
4. júl 2010

nobaby takze ja sa lucim idem povesat saty doprala mi pracka a nie ze ked tu zajtra budem citat tak ze budete smutne c som napisla hlavu hore a nebojme sa ved raz to pride
dobru nocku
mon ja sa zajtra ozvem

lia23
4. júl 2010

@mon777 ta svina i hcodi kedy chce..ci je pekne..alebo nie.-.nastastie...teraz som bola nastriekana OFF-om a nainfikovana dobrou naladou 😀 😀 😀 😀 ..tak asi ju to odpudzujee

mon777
4. júl 2010

@mon777 podľa toho, ako sa bude dať aj ostatným babám nech to máme naraz 😀 taký koníkovský zraz 😀 ako býva v LV zraz motorkárov 😎 tak mi budeme mať zraz kočíkov 😀

mon777
4. júl 2010

@lulu19 ja ti možno aj prídem zazvoniť 😀 Alebo o 18:30 pri stopke 😀

lia23
4. júl 2010

ale myslite aj namnaaa 😀 😀 😀 😀 ved ja sa tam ai nedostanem 😀 😀 😀 😀 skrachujem kym pridem 😀 😀 hehe

lulu..urcite bdueme mat len dobru naladu 😉 😉

mon777
4. júl 2010

@lia23 OFF mi ani nespomínaj. včera som mala pocit, že skončím miesto v posteli na prvej pomoci v LV

lulu19
4. júl 2010

lia aka depka no to nech ta ani nenapadne pekne otvor okno a vyhod depku von lia ja tipoviem ako to bolo u nas my mse tu uz 2 roky ja po babatku tuzim intenzibvne nie 2 roky ani moj drahy nechcel a nakoniec az po roku aj nieco sa rozhodol ze to skusime a darno som na neho tlacila ono to nepomoze poklial on sam nechce ale evoj sa pride to na neho mozno skor ako sa nazdas 🙂 🙂 🙂 🙂

lia23
4. júl 2010

hehe co si sa nadychala?? 😀 😀 inaskei si mi este neodpovedalal 😀 😀 ty rozpravas aj po madarsky??ma to tak minule napadlo ekd som, sla okolo LV 😀 😀 😀

mon777
4. júl 2010

@lulu19 každopádne mi nevolaj skôr ako okolo 14:00 bo ja drichmem minimálne do 10:35 a cez obed je pre mňa ešte hlboká noc 😀

lulu19
4. júl 2010

no sna d sa nic nestane ale javti napisem alebo zavolam ze kedy dobre ?lebo mamm aj robotu tak sa ti ovem

lia23
4. júl 2010

lenze ja mohlo nechapem viecs..to je to..ze on mi povie ze hop nehce..ze mi nehce pokazit zivot..a potom mi s kludom povi ez emu to uslo domnaa...a ako keby sa an enchmuelilo..on mi poda nalady povie ze podme si spravit babo..o si mam potom o tom mylsiet?☹

lulu19
4. júl 2010

dobre

lulu19
4. júl 2010

lia v tak si sadnite a porozpravajte sa o tom

lia23
4. júl 2010

@lulu19 to dobre patrilo mna?😀

lulu19
4. júl 2010

aj tebe aj mon

mon777
4. júl 2010

@lia23 okrem fidelem neviem nič 😀 A aj to viem pre to, že keď chodilo také auto podedine, tak ziapali fidelem, fidelem a potom nejaký maďarský oznam 😀 😀 A nie, nenadýchala som sa. Len ma niečo uštiplo na lýtko a tak mi to spuchlo, že ma to nehorázne bolelo. No a JA...osoba alergická na štípajúce zmrdy som bola z toho na nervy. Musela som si nohu zabaliť do morej studenej utierky, aby mi to ďalej nepuchlo a každú chvíľu som čakala, že ma začne bolieť koleno...lebo s ním mám problémy a studené (čiže tá utierka) mu nerobí dobre.

ouki, idem spinkať, tak sa majte. papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre