Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

valria321
5. jan 2010

gerci90 draha moja ja už ani na net nechodim len občas kuk lebo ma nič nebavi cely den stravim v kupelke sprchovanim a všeličim inym aby moja draha už konečne vykukla na svet ale kdeže jej je tam dobre čoby sa ponahlala🙂)aj jej dohovaram od rana do večer ešte vydržim do buduceho tyždna ved ak nič buduci tyžden idem na prijem takže tak vieščo moja ja si ju chcem už vidieť a vybožtekovať juuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!

valria321
5. jan 2010

jankaa.t a huraa ty si to povedala neboj to je iba ten prvotny boom oni to rozdychaju aa uvidiš mama bude zachvilku šťastna že bude babina🙂)držim prstiky musiš aj niečo vydržať predsa aj pre nich to musel byť riadny šok 🙂ale už je po tom a budete sa len radovať

valria321
5. jan 2010

a inač babule vítam všetky nove mamulky a tehulky som rada že tato stranka tak pekne funguje 🙂

babullka1
5. jan 2010

gerci...porod no bola to sila,v noci zacali kontrakcie okolo druhej a to som bola sama doma 😒 manzel na nocnej 😒 do pol siestej som vydrzala doma no potom som zacala krvacat a tak ma odviezli do porodnice-sused ma viezol 😀 prisla som tam prezliekli ma do kosele a brali ma na sal....tam som pekne dostala izbu -len s jednou postelou,aby manzel mohol byt pri mne a mali sme sukromie....ten dosiel hned po nocnej zamnou....no to uz boli bolesti fakt dost silne 😅 ja som sa vsak strasne pomaly otvarala....od druhej v noci do desiatej do obeda len na 1cm som bola otvorena.......tak mi napichali inekcie....po ktorych mi uz vsetko nebolo jedno....ale bol tam somnou manzel tak mi pomohol...o tretej pobede ma dali na stvol a ze tak do hodinky mame porodene 😝 ..no a vazne prepichli mi vodu...a potom to slo rychlo maly sa narodil na 3 zatlacenia,dali mi ho na brusko-bol to nadherny pocit....mal 4050g a 52cm 😀 ...a potom uz len zasivanie-co vobec nebolo citit..a bolo to konecne za mnou....babenko nam nechali potom na sale s nami cele 2 hodiny...mohli sme ho drzat na rukach,bolo to uzasne....

babullka1
5. jan 2010

Adelka89--ako dopadla skuska??? 😉

snikki
5. jan 2010

Ahojte 🙂

adelka
Áno bývame s rodičmi mamina mi veľmi pomáha 😵 pôrod bol super rýchli 😵 malu som skoro dva týždne prenášala 😅 dúfam,že Vás nestraším 😀 😀

babullka1
5. jan 2010

snikki..tie fotecky dnes pridas?aj ja akurat idem dat nove fotky 😉

snikki
5. jan 2010

Hej hneď babulka 😉
Inak našla som tému Mladé maminky a ich detičky s PMM asi tam pisnem 🙂

babullka1
5. jan 2010

ja som tam tiez par krat pisala...ale prestala som....idem nahodit tie fotky... 😝

snikki
5. jan 2010

Ja som už pridala len dve aby ste ju videli potom budem postupne pridávať 😉

babullka1
5. jan 2010

mne to pridalo len 10 fotiek..ostatok nechce zas ist..my stale vypisuje chybu....na nich ma asi 5 mesiacov..ale pridam aj cerstve 😉

babullka1
5. jan 2010

Niki je nadherna 😵 😵 😵

snikki
5. jan 2010

+Dakujeem 🙂 idem pozriet vase fotky 😉

snikki
5. jan 2010

Jeeeej krasnucky je 😵

babullka1
5. jan 2010

dakujeme aj my..je to taka buchticka uz ma 10kg 😝

snikki
5. jan 2010

waaaaw 😵 😀 ja mam skoro dvojrocnu segru a ma 11 😅

babullka1
5. jan 2010

no ja viem ze je to moc,ale narodil sa s vahou 4050g.... jedenasteho ideme do poradne sa aj bojim co nam dr povie 😝 ale on moc nepapa a tucny nema byt po kom...mne sa v decembri narodila segra-nevlastna vola sa Eliska 🙂

snikki
5. jan 2010

Ani nevyzera zeby mal tolko 😅
Jeeej zlateee take malinke 😵 moja sestra chodi uz do jasli tu je to povinne od 18 mesiacov ☹

babullka1
5. jan 2010

to je sila ze povinne 😒 ja chcem s malym zostat pekne cele 3 roky doma a potom druhe mimco 🙂 ...kde su vsetky kocky????

snikki
5. jan 2010

🙂 Aj ja by som rada no tu je od 18m ako jasle no to je ako skolka a od 4r skola 😠

gerci90
5. jan 2010

snikki babulka je krasna...jaj aj ty si prenašala???a koko si pribrala ????a mala mala ake miery ked sa narodila,

babullka1
5. jan 2010

gerci a ty si kolko pribrala???ja 23kg 😠 😠 😠 a 6 mi ostalo 😒

snikki
5. jan 2010

Ja som nepribrala vela nemala som moc velke brusko za cele tehotenstvo +15kg a mala mala 3540g a 52cm 🙂

jankaat.
5. jan 2010

ahojte... si pripadam akokeby som ani doma nebola 😔 .. kazdy ma obchadza cely den..som zvedava kedy to nasich prejde..

babullka1
5. jan 2010

jankaat..neboj bude lepsie,len to chce cas 😉

macekova
5. jan 2010

Ahojte. Ja som bola tiež tehotná ako 19-ročná 🙂 .Teraz mám 20 a úžasnú dcérku 🙂 .

adelka89
5. jan 2010

Ahojky holky, dekuji ze jste na me pamatovaly, zkouska dopadla moc dobre, mam Acko 🙂
Lia proc sis ten potrat davala za vinu? Za to nemuze nikdo a ty uz vubec ne...
uvidis ze miminko brzy prijde, ale musis myslet pozitivne 🙂
gerci nestras, nemuzu porodit driv nez ty. 😅 nas malicky se musi jeste "dohrat"
babul, niki mate krasne deticky 🙂
Lukasek vam posila pusinku 🙂

lia23
5. jan 2010

adelka...neivem ...kedze mi meskali kramy myslela somz e to je koli tomu ze som mala dost nepravidelny cyklus..tak som skusala horucu vodu..vino.. a tak..a preto ma to potom tam mrzelo..mozno to kli tomu nebolo..a mozno ano..uz sa to nedozviem.. 😢 ..a gratulujem ku skuske🙂

gerci90
5. jan 2010

babulka ja som ty pribrala 12kg...ale mam feeest male bruško nikto by nepovedal že som v 9mes,,,ale ako v 6-7m.aj som najprw mala s toho stresy a obavy...ale tak na sone sa ukazalo že mala je taka ako ma byt tak hadam to bude ok,

sniki,,to su super mieri,,,dufam že aj moja bude mat aspon 50cm...a 3 kila.. 😒

Adelka,,,gratulujem k skuske...a ja som to nemýslela že pojdes rodit teraz,,,,ale že ty dokym dobehnes TP...tak ja budem este kinderko ☹

Lia,,,,tomu vobec nevenuj pozornost co bolo na vine,,,stalo sa a hotovo,,,a pozri ty si si to myslela a vyvolavala horucou vodou....a vinom,,,a ja som si tiež myslela že len tak meska a stihli mi dat aj vyvolavacku a to som už bola tehu....:( neboj...ty zato nemožes.

valria321
5. jan 2010

baby ahojte je tu kto???gerci90??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre