Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

bobacik_29
3. sep 2009

lenka1987 no a preco si nekupis test??

lenka1987
3. sep 2009

no neni kedy sa bojim ze by som mohla mat mimomaternicove

adelka89
3. sep 2009

leni, to je slozite, neda se jednoznacne odpovedet.
Zkus si zitra koupit ten testik.
Ja jsem na zacatku nemela zadne priznaky a kdyz jsem si udelala prvni test,tak tam ani nic nebylo,protoze jsem mela pozdej ovulaci,takze i kdybych tehu nebyla,tak by mss prisla o tyden pozdej a taky jsem to mela vzdycky pravidelne jako hodinky.
miminko asi neplanujete co? Muzu se zeptat kolik ti je?

adelka89
3. sep 2009

proc se bojis mimodelozniho? uz te to nekdy potkalo?

lenka1987
3. sep 2009

22 mmm nie neplanovali sme ale vies my sme sa snazili asik3 roky a nebola som tehotna potom on isiel na operaciu lebo mal zapal moc. ciest ci co to ze by mu to pomohlo

adelka89
3. sep 2009

aha, takze jste nemohli otehotnet?
tak vidis,ted se mozna podarilo

lenka1987
3. sep 2009

no teraz ked my sme uz ani spolu neni a je to dost komplikovane akurat soom si cela poriadne uzivat tento rok jujha ale sak ked bude tak sa budem tesit moc

lenka1987
3. sep 2009

nenen ale to by som musela na potrat potom

adelka89
3. sep 2009

pockej vubec te nechapu

lenka1987
3. sep 2009

kebyze mam to mimomaternicove tak tam len na potrat

adelka89
3. sep 2009

a proc bys musela na potrat treba to vubec neni mimodelozni... a s tim partnerem jsi nebo ne?

lenka1987
3. sep 2009

ne neni som s nim

adelka89
3. sep 2009

aha,tak to je smutne ☹

lenka1987
3. sep 2009

ale sak mozna sa dame dokopy zase

maja177
3. sep 2009

lenka....... nemam slov, nehnevaj sa namna, ale na 22 rocnu mas zmyslanie na 13... ja len tolko, som uprimna, ako vzdy 😖

adelka89
3. sep 2009

leni nezlob se ale proc jsi hledala u nas radu? A co jsi vlastne chtela slyset? Ja jsem z thoh,co jsi napsala nepochopila,jestli miminko chces, nebo je pro tebe prekazkou.
Asi bych nedoufala v to, ze dite da opet rozpadly par dohromady...

phoebe003
4. sep 2009

Dbré ránko holky, tak jsem si tu přečetla tuhle ságu...

Leni, co tě to vůbec napadá mimoděložní těhotenství...To se přece nemůžeš užírat takovýhlema myšlenkama. buď to dítě chceš, nebo nechceš...Boha jestli jsi těhotná, tak se to dozvíš tak, jako tak...Pokud to malé nechceš, tak čm dřív si koupíš test, tím dřív s tím můžeš začít něco dělat....Ale to, co píšeš jsou hlouposti... 😒 mimoděložní těhotenství ti musí diagnostikovat gynekolog a ne ty... navíc v prvních několika dnech, či týdnech nejsou žádné příznaky a mimoděložní těhu to fakt nevypadá to by jsi měla bolesti jako blázen,,,,A jestli doufáš, že mimčo dá tebe a přtele z5 dohromady, tak to je blbost...to se na tebe tak akorád vykašle...takže si švihej pro test at máš jistotu...

marfuuuska
4. sep 2009

Ahojky pheobe,
já měla u obou kluků druhej den po oplození těhu příznaky (bolest zad, břicha a nevolnost), takže určo vim kdy a kde jsme k nim přišli 😀 😀 , tak si myslim, že příznaky mít může, ale zase si je může i vsugerovat taky takový znám.
V tom ostatnim se nevyznám a tak souhl s tebou 😉
Jo a vztah se dítětem 100% neurovná spíš se to ještě zhorší, dle mého názoru.

Maji tak co jak se cítíš kotě 😵 . Jak je na slovensku, my máme dnes v Praze pod mrakema 16 stupňů, tak se nám tu začíná blížit podzim.

adelka89
4. sep 2009

no priznaky mit muze, ale nepozna z nich,jestli je to tehotenstvi mimodelozni nebo normalni...
ja jsem na zacatku mela velke bolesti v oblasti leveho vajecniku tak jsem se mimodelozniho bala taky, chteli si me i nechat v nemocnici, ale dokud to doktor nepotvrdi tak bych o tom moc nemluvila, vzdyt jak vysoka je sance mimodel.tehu? Je to minimum !!!
Nevim jestli Lenka uz nejake mimodel.prodelala nebo proc se toho tolik boji a hlavne kdyz si jeste ani neudelala test, jak ji to mohlo napadnout 😅

maja177
4. sep 2009

baby, ja neviem, mne ta lenka prisla cela nejaka cudna... ved "nema kedy" ist kupit test? sak naco sedi zavese na na internete, sak by som prasila do lekarne, ze by som si nohy lamala... ja neviem, cele mi to prislo divne...

maka123
4. sep 2009

caute holky for maja mas pravdu taky jsem nepochopila o co te lence jde vzdyt neni zas tak mlada na bejby

adelka89
4. sep 2009

holky, asi sama poradne nevedela co vlastne chce,prisla mi takova nerozhodna.
Maji ty jsi jeste doma??? 🙂 ale jo, at si malinka jeste poplave 🙂

maja177
4. sep 2009

hej ja sa este furt kotulam 😖

adelka89
4. sep 2009

proste mas to na toho 7.9. 🙂

maja177
4. sep 2009

adelka, na termin porodi cca 5% vsetkych tehuliek, takze je velmi mala pravdepodobnost, ze to bude v pondelok...

steelska
4. sep 2009

ahojky je my 17 ačekám dítě když jsme tu "aspon pro nas"skvělou novinu šli říct mojí mámě řekla my že moje dítě bude chudák a tak jsem s toho docela smutna a nevim co mam udělat pro to aby změnila názor ☹

steelska
4. sep 2009

ju nezobrazuje se my to tuuuu

phoebe003
5. sep 2009

dobré rááánko holky.

steelska. Nebboj. ona názor změní.Brzo jí to přejde. Moje máma řekla totéž a ted mé děti zbožnujeradu jse ze svého rostoucího bříška a ničím si nelam hlavu...jinak gratuluju k těhulkování

phoebe003
6. sep 2009

Dobré ránko kočky, jaká u vás byla noc? U nás celkem v pohodě, na to, že jsem spala na zemi, tak to bylo i pohodlné, můj drahý se v posteli léčí z kocovinky Eliška mi tu udělala pěkný nepořádek, takže všechna moje včerejší snaha uklidit barák do obyvatelného stavu přišla vniveč...

maja177
7. sep 2009

baby ja chcem ist rodit 😠 😠 😠 😠 😠 zachvilu ma tu stoho trafi slak 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre