Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

dydynka
27. okt 2009

phoebe tak bolo to planovane a sme radi ze to konecne vyslo :D

a mirka gratulujem ani som nevedela ze uz si zase tehu :D tesim sa stebou:D

maja177
31. okt 2009

halo holky, co je svami?

gerci90
31. okt 2009

awojte babule,,,,,ako sa mate???fuuuuuuha tu to nejako viazne,,,co je s vami????
mna čaka teraz ultrazvuk ale už som cela s toho vsetkeho nervozna...v noci sa mi neda spat....maličkej je už asi tesno a dost to boli....a vsetci naokolo už porodili...len predomnou este fuuuru času.....
A vý ako sa mate::::????? 😅 😅 😅

BOOOOOOOžeee a baby pište .........nech to tu je ako kedysi.... 😖

phoebe003
1. nov 2009

Ahojky kočky, teda koukám, tady se lámou rekordy v psaní příspěvků 😀 😀 😀 😀 😀

gerci90
1. nov 2009

tedaa to heeeeeeeeeeeeej??vrrrrr 😠 😠 😠

maja177
4. nov 2009

gerci, ty nie si na facebooku?

phoebe003
10. nov 2009

bože holky, o se to tady děje??????

miroslava89
10. nov 2009

tema upada do zabudnutia 😔

phoebe003
11. nov 2009

miru to máš pravdu..........něco s tím uděláme!!!!! 😀 😀 😀

botis
11. nov 2009

no caute tak po dlhom case... vobec nestiham sem chodit mam dost roboty s malou a este sa musim ucit na skusky lebo uz zacinaju (a jednu uz mam 🙂)
ja inak chodim teraz do spol.terminu januar 2010 a vcera sme mali aj stretko s tehulkami tak som sa konecne videla s inymi bruskami🙂
gerci jak dopadol ultrazvuk? moj maly ma podla posledneho peknych 1800g a ja som za cele tehu pribrala len 4kg
phoebe, peknu oslavu malemu 🙂
maji tebe sa ako dari s malinkou?

baramborka
autor
13. nov 2009

BABY TEHOTNE NASTROCNE NESMMIE UPADNUT KYM NEBUDEM AJ JA OPAT TEHOTNA 🙂
musite to tu drzat krasne prispievate a verim ze este dlho budete vsetky :D
tak krasne tehulkujte a piste :D ja sem chodim kazdy den :D
papaap
vasa Baramborka

simusska
13. nov 2009

a ty si uz porodila?

majkajahoda
13. nov 2009

simusska, ked chcem na nieco reagovat, precitam si aspon par stran z uvodu 😅

miroslava89
14. nov 2009

tak to tu budeme udrziavat pri zivote😀
hoci by sme mali trpiet samomluvou🙂.. teda pisat iba kazda jedna sama so sebou😅

baramborka mas v plane byt tehu teraz niekedy v blizkej buducnosti?

gerci90
15. nov 2009

cavte baby----tak hlasim sa že sme aj s malickou zatim ok....ideme na ultrazvuk teraz vo stvrtok tak uvidime,,brusko mi paradne zasa narastloo....uffä
maji jasne som na facebooku......simonka gerčakova----kuk.a vý ako??

miroslava89
15. nov 2009

gerci ze 32tt tebe sa to uz krati 😅 😵

maja177
16. nov 2009

gerci som ti poslala ziadost, ja som mária žrobeková 😉
botis, my s malinkou dobre🙂 dnes mame uz 8 tyzdnov, boze, ako to letiii 🙂
idem pridat nejake fotky do albumu, mozte kuk 🙂

valria321
16. nov 2009

gerci90 ajoj som na tom podobne ako ty už je zo mna poriadna gulka a mala tiež kopka aj ja idem vo štvrtok na poradnu a sono tak som zvedava ako mala vyzera a kolko važi

motylik22
16. nov 2009

baby aj vam akolo 30tt pozerali na poradni iba srdiecko ze nie cele babo ale iba srdiecko ci bije a hotovo? 🙂 doki mi povedal ze teras nas bude zaujimat iba srdiecko ci bije..

gerci90
17. nov 2009

no cavte žabky....ako sa mate????dneska ----???
veru veru Miri 32tt....juuj ale každý den je dlhsi a dlhsi.......už sa neviem malej dockat.... 😅 a tebe sa ako tehulkuje???

Maji jasne mam ta už v priateloch tak potom nap,musim ti pochvalit maličku je naozaj nadherna..juuj cukriček..a cela mamina hlavne:D

Valria....veru už aj ja som cela nedockava na sono....potom vAM NAP,AKO sme dopadli a kolko Lilluška važi🙂).....a inac ako sa vam v noci spava bo mne strasne ---

idem pridat nejake foto s bruskom🙂)tak kuk:D

valria321
17. nov 2009

gerci90 tak ja ako kedy ale isto sa mi nespi dobre všade ma všetko tlači ale mam pocit že to asi bude len horšie no a čo niako vydržime nie🙂)))aj ja neviem kedy už budem babo držať v naruči

botis
17. nov 2009

maji malinka je naaaadherna 🙂 uz si ani neviem, vybavit, ze nasa bola taka mala 🙂
inak moj maly mal v 31tt 1800g, vraj je to dost vela, ja fakt neviem... tak som zvedava ako budete mat vy 🙂

phoebe003
18. nov 2009

gerci, mne tě to nechce najít.... Vůůůbec tě tam nemůžu najít... Chjooo. zkus najít ty mne. Karolína Phoebe mám profilovou fotku, tak mne hned poznáš...

phoebe003
21. nov 2009

holky??? kde jste??? Jdu se Vám pochlubit. Adámek ode dneška sám chodíííííííí 😀 😀 😀 😀 😀

gerci90
22. nov 2009

awojte kočky....tak ja mam zasa problemi....v stredu vecer som citila malu ako ma strasne kope ci co a nie a nie to zastavit...aj na lavom boku aj na pravom boku som ju strasne citila v podbrušku no proste des...rano vo štvrtok som sla ku gyn,ktora mi oznamila že sa mi skracuje krcok o 1,5cm.---poslala ma do nemocky kde mi zasa oznamili že som už otvorena na spicku prsta,,,dali mi magnezium a poslali dom,že kludový režim.....v nemocke bý som klud nemala bo sa preraba a je to tak ako keby ma poslali ležat na stavbu 😔 ....chodila som aj na tie monitori co zachytavaju kontrakcie...ale ževraj tam je to ok.
Boože ak dobre viem tie ktore uživaju magnezium vecsinou prernasaju a ja potom porodim asi v maji..... 😨 ale zasa ak ho nebudem uživat tak malička ma zatial 1570g.takže este nech je zatial v brušku....ak mame nejake radi baby tak poradte bo som zufala:(((

PHoebe..už som si to zmenila preto ti to nejde daj si......simonka gerci Lucinska....to ti hadam už pojde....a daj adamkovi za mna božtek že ho chvalim a gratulujem...---

Držte sa .....a uživajte tehulkovanie a mamičkovanie..... v zdravííí---- 😅

valria321
22. nov 2009

ahoj gerci aj moja mala ma 1882g trošíčka viac a som ja uplne zatvorena ešte ...hm tak ty pekne ležkaj a nenamahaj sa nech všetko za teba robi mužik🙂))

gerci90
22. nov 2009

jaaj valria tak to mas peknu bublinku🙂))mne tolko namerali g.v 31tt....a veru nenamaham len ležim a ide to potom tak straaasne pomali..jaaj bože

valria321
22. nov 2009

no niečo mi hovor moja normalne si každy den škrtam dni a počitam kolko ešte dokonca ...tak dufam že aj ty pôjdeš presne na termin a čim to mohlo byť že si sa začala otvarať...

gerci90
22. nov 2009

valri ja ti vobec neviem....este moja mama mi vravela že ona sa ani za pana otvorit nemohla tak mna a segru rodila cisarskim a vidis ja som sa zacala otvarat trošku skor...a vobec neviem prečo,,ved klud,režim mam tak ci tak,,len doma som,,,s mm nesexujeme....ale dokt,mi vravekla že nemam jest nic co nafukuje(sosovica,fazula a pod))a ja som den pretým sa najedla tooolko sosovice že až,...a to ževraj vpliva na stahý v maternici.--- 🙄 ale to som nevedela....v pond.mam ist zasa ku gýn.tak uvidime co sa zasa dozviem..ale poviem ti bol to šok ked mi oznamila že sa otvaram... ☹

valria321
22. nov 2009

akurat som sa zo sesterkou ale rozpravala že ona chodila už mesiac pred pôrodom trochen otvorena a že pohodka aj kamoška čo čaka teraz druhe hovorila že sa otvarala už od 35 tt takže hadam to nebude až take zle ...na meranie srdiečka začneš chodiť kedy????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre