Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

baramborka
autor
19. júl 2009

maja : mna od herectva " odhovarala " 300km vvzdialenost od Ba..kedze stuudjem v Blave..ale neak ..talent a vsetky tieto veci ma tam dohnali..budem tretiacka a sama sa cudujem jak to tam zvladam psychicky fyzicky narocne...bola som tehotna ked som koncom juna robilal skusky z baletu a tancov..a zvladla som to no podlahla som muzovi....
uz pocas skusok som tusila ze sa vo mne nieco " deje" a telepaticky som malemu hovorila anjelik neboj my to zvladneme neake tie skusky nas nemozu porazit....vsetky som spravila a zdrava som otial odisla...s mojim babatkom
a to uz som sa aj tesila ze aspon rok nepojdem do Ba..som z velkeho krtisa...to je 10000mensie jak Ba.
ale tak...secko sa zmenilo...nastupim do 3.roc..ak sa nic nezmeni

vy sa mi drzte a vychutnavajte si to .S KTOROU KOLVEK Z VAS BY SOM MENILA...ten pocit ze vo mne zije babo mi neskutocne chyba....aj ked mam akusi taku karieru netuzim po nej...radsej rodina ta nepride stale ale kariera moze pockat :D

majka0106
20. júl 2009

majka mala bude na svete a uz taka nebudes uvidis 😉
baramborka mas to tazke ale ty si silna a ja verim ze to vsetko zvladnes a ked budes mat babo budes tou naaaaaaajuzasnejsou maminou.drz sa 😉

maja177
20. júl 2009

baramborka, ja som maturovala v siedmom mesiaci 😀 brucho jak kotol uz, ledva som sa dokotulala do skoly a este na ustnych som sa s malinkou rozpravala 😀 sa tam na mne smiali 😀 no ty si na tu skolu isla, lenkze ja som sa na to vyprdla...kto vie kde by som bola keby som sa na to dala 😀 ne nevadi, teraz by som uz nemenila, uz dufam len styri tyzdne 😀 tych 6 sa mi nechce cakaaaaaat 😠

majka, mne je to v podstate jedno, aj ci mam strie a vsetko, darovala som zivot a to mi je prednejsie ako nejake kila na vyse 😉

majka0106
20. júl 2009

majka tak toto je rec spravnej maminy 😉

maja177
20. júl 2009

baby, nejak sa vam nechce pisat 😀 to len ja som tu furt strcena? 😀 gerci, kde trcis? 😠 😀 😀

baby, co vam chuti papat za posledny cas najviac? ja mam pocit, ze o chvilu zjem aj chladnicku...katastrofa 😀

gerci90
20. júl 2009

majušiiiiiiik zlatičko tu soooom už aj sa ty venujem.........🙂)ako sa mi mate kocky??malicka poslucha???jaj vdaka bohu sa nam ochladilo tak aj ja sa citim troska leeepe--- 😎

a vy babulky moje ako sa mate,,detičky posluchaju...??jaaj bababorka ty nas hadam ete aj prekvapiš a budes opat tu kralovat s nami medzi NASTROCNIIIMI:DDDD

baramborka
autor
20. júl 2009

awoj gerci :D no ...tak mozno ze ja som necakane prekvapenie sama o sebe:D

gerci90
20. júl 2009

heh tak to vieš ako musi být niekto taký---tak ja ty držim palceky nech si snami.,.....a co ten tvoj drahý ci bývali ci aky si s nim????ci???

baramborka
autor
20. júl 2009

no ja snim ...cojaviem ..stretsli sme sa v sobotu na benzinke...ani som sa mu nedokazala pozret do oci hoc..city sa zo dna na den nestratia...aj sme kecali ale..neviem no je to divne .som na neho priserne nahnevana
a ty jak sa ti dari ? ti to rastie te tyzdne..nedas sem neake fotocky nech sa pozriem ako vypadate ?::D

cert..ova
20. júl 2009

baramborka, ahooj, já jsem o svaťáku zjistila, že jsem těhotná 😀 , takže matura byla veselá, anička se mi narodila měsíc před 19tinama, míša byla plánovaná a ta přišla ve 21 letech a teď mám chlapečka a ten se narodil 6 dní po mých 30tinách.teď mám doma puberťačky až na půdu, ale je to fajn nebo spíš na zabití? 😀 😀 😀
přeji Ti krásné a zdravé mimčo a neboj, bude to bezva 😉

gerci90
20. júl 2009

juuj mojka to važne???ciže už to neje taka veeelka laaaska ako to bolo preým že???ja ta chapem že si nahnevkana....:((

veru boože rasie už 15tt..jaaj booože...už by som najradcej držala drobca v naruuččiiii🙂)))mam sa ty celkom fajn..len poslednej dobe mam nejake depký a chce sa mi furt revat,,nasi už o mne nechcu ani pocut ciže s mojej rodiny nemam nikoho aspon vokrovci sa trosku zmenili a da sa to s nimi vydržat,,,najlepsi je asi moj kubko ktory na drži nad vodou...a dodava mi silu.--a este moje slniečko ktore vo mne rastie..najviac som sklamana sama zo seba koli tej mojej skole velmi ma mrzi že som ju nedokončila...a musim si dat odklad na rok,,je to velka hamba aj ked drahý vravi že vsak si ju potom sokoncim a že ma lubi aj bez nej hlavne sa nemam stresovat skodi to mne aj drobcovi,,lenže citim sa ako NULA bez skoly-.-ta hamba---ja som si nezaslužila mat takeho cloveka ako je jakub a aaa to bož si nezasluzim mat babo.....bude sa len zamna hambiť..tak ako moja rodina ☹ ☹

baramborka
autor
20. júl 2009

ale ty prestan s takymi recami ....hlavu hore dievca 😉
VIES KOLKO JE TAKYCH CO SI NEDOKONCILI SKOLU KOLI TOMU ZE ISLI NA PROTIDROGOVE..ALEBO ZE ISLI DO ZAHRANICIA A POTOM SII TRIESKAJU HLAVU ?
ALE TY SI TEHOTNA...CAKAS MALE KRASNE VONAVE STVORENIE A TO TI NIKTO NEVEZME A SKOLA..TO JE BUDOVA DO KT . MOZES KEDYKOLVEK NASTUPIT...POZNAM NIEKOLKO PRIPADOV..
fakt sa netrap ...mas kubka a ked bude mat malinke uz mozno rocik tak nastupis a dokoncis si..nnikde neni prolbem..odklad si davaju ak taky kt.to nezvladaju...
prefiltrujes si hlavu aspon si rok oddychnes..a zacnes odznova..ale ver mi to neni ziaden dovod na hanbu :D
jo ??? ..ja by som to kedy kolvek podrstupila mozem sa vykaslat na skolu .....dietatko mi nik nenagradi a hlavne nic

rora
20. júl 2009

ahojte baby 🙂 len som tak nakukla a gerci k tej skole ti mozem povedat ze nestresuj, sesternica otehotnela v 18tich a skolu nechala este davno predtym (flakala to), takze vpodstate sa na to vykaslala este ako prvacka na strednej, a teraz ked ma 22 a jej mala ma vyse 4 roky zacala znovu chodit na strednu 😅 takze su aj taketo pripady. ale ty nie si ziadny lajdak ani flakac, len si spravis prestavku 😉 drzim palce

gerci90
20. júl 2009

dakujem vam pekne baby ste zlate....potrebujem oporu ktoru som davno stratila ...a veru VDAKA BOHU MAM ASPON TOHO KUBKA KTORY MA BERE TAKU AKA SOM CI UZ SO SKOLOU ALEBO BEZ NEJ:(((dakujem vam ste naozaj zlate zatože ma neocudzujete...dakujem🙂

baramborka
autor
20. júl 2009

no neni preco odsudzovat....to sa stane kazdemu a hlavne takym kt.odsudzuju,,
poviem ti haluz :D ja ked som otehotnela moja cela parta ma odhodila na druhu kolaj..ako som potratila samy dosli zamnou s kvetmi ze ich to mrzi. a ten hlavny co bol voci mne ze : naco ti to bude daj to prec..tak ten bude otecko jedna 14R BABA snim otehotnela..osud ze?

gerci90
20. júl 2009

.....-- 😀 haa chaalanko sa potom dobre otoooto....🙂)noo a ty sa mi mas ako inak?

maja177
20. júl 2009

jaj chvilu tu nie som a uz sa tu nieco deje 😀 a ked tu visim cely den tak nikto nic 😠 😀

gerci, moja mama mala mojho brata v 17. tich, skolu nema dokoncenu a je tu a som na nu hrda, vobec sa za nu nehambim a ani to nikto neriesi. spravila si potom kurz kucharciny a uz milion rokov robi ako kucharka aj bez skoly... a nik ju neodsudzuje, takze hlavu hore 🙂

jezis baby, mam pokazeny internet, blbne mi modem tak zajra ho idem dat do opravy, tak asi na dva tyzdne si tu odomna odfuknete 😀

gerci90
20. júl 2009

jeeminenku maji daj ho opravit rýchloooo...
dakujem maji za podporu:D

maja177
20. júl 2009

no ja h dam opravit uz zajtra ale asi to potrva 😀 😝

gerci90
20. júl 2009

takže to tu nebudes??:(((äfnuuk fnuuuk 😖 a ským budem kecat...?

maja177
20. júl 2009

myslim ze budete len rady 😀 😀 😀

gerci90
20. júl 2009

cožeeeee??NEETREP PROSIM TA

majka0106
21. júl 2009

ahojte baby. majka ty netrep a daj to rychlo opravit a povedz im ze aby to bola co najskor ze ta tu cakame 🙂

gerci90
21. júl 2009

awoojky babenky ako sa dnes mate????boože ja už chcem vediet co cakam...ci emku alebo adamka🙂

majka0106
21. júl 2009

gerci ahoj a kedy sa to dozvies? 😉 bud trpezliva mozno to bude aj aj 😀

gerci90
21. júl 2009

jeežisi nesraduj...jedno uplne stači,,,,aale vsak mi pov.že najskor v nejakom 17tt..ale pojdem na sono radcej v 18tt.....bo to chcem ist na 4d....bo na om nasom starom komunistickom🙂))uvidia až v 20t...a to nevýdržiiiiim

majka0106
21. júl 2009

no tak to si este pockas 😉 take vybavenia su u tych lekarov ze hruza 🙂

gerci90
21. júl 2009

😒 veru heeeeej.....a ty ani neviem mas mimi???alebo cakas,???ci?

majka0106
21. júl 2009

my este nemame ☹ ale chceli by sme len sa nejako nedari ☹ ☹

gerci90
21. júl 2009

aaale to je mi luto...a kolko sa snažite??mi sme sa skoro 4 mesiace a potom siel moj drahý na dake výsetrenie kde mu doki pichol cosi na zrýchlenie spermííí...a bolo🙂))ani neviem ako ....to prislo.. 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre