Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

tara39
8. mar 2010

maka aj ja, tiez som mala ten

maka123
8. mar 2010

tara taky sis ho nechala na pamatku 🙂

tara39
8. mar 2010

no jasne 😉 robila som si 3 a stale tomu nechcem verit

romy31
8. mar 2010

no ešte nemám príznaky, na to je ešte skoro....teda ani neviem či som 😅
ale tak to musím uznať, že ty to budeš mať ťažšie, však my sme aspoň dospelí...no ale aj tak budeme závislí od podpory rodiny... ☹

tara39
8. mar 2010

mne sa napriklad chcelo stale spat, to som uz vtedy tusila...no to ano, uvidime ako zareaguju... 😔

romy31
8. mar 2010

a kedy im to chceš povedať? či len keď sa ti bude zdať príležitosť? alebo až keď to bude vidieť? 😅

maka123
8. mar 2010

me boleli prsa a to me nikdy pred menses neboleli a taky jsem byla unavena 🙂 no a ted nejsem vubec ale to prijde vstavani potrech hodinach,boleni briska,hladecek 🙂

tara39
8. mar 2010

no to prave neviem...

maka123
8. mar 2010

tara klid jeste mas 30 tydnu na to casu dost 🙂 ,taky jsem se to bala rict mamine ona je zastance prvni kostel potom postel 🙂

tara39
8. mar 2010

neviem, ale mam hrozne nalady...raz si myslim ze by bolo lepsie keby som nebola ale zaroven by som si nevedela predstavit nemat to babo v sebe...a ako si jej to povedala?

maka123
8. mar 2010

tara no moje mamka byla na dovolene s kamoskou v italii tak jsem vyuzila situace ze mi nebude volat zpatky,no sms ji poslal pritel,nevim proc jsem se tak bala mame bytecek svuj vlastni oba vydelavame,byla jsem trdlo 😅

maka123
8. mar 2010

ja mam ted taky takove stavy jestli to vse zvladnu a jestli budu dobra mamca,ale to asi kazda v tech poslednich dnech tehotenstvi

tara39
8. mar 2010

no to si sa nemala coho...a co ste jej napisali?

romy31
8. mar 2010

maka tak to máš celkom fajn 🙂 keď máte kde bývať a z čoho žiť, tak sa to nejak dá 😉
no ja neviem ako by sme to zvládli...ja som teraz prváčka na VŠ a to ešte chodím do Brna....a priateľ teraz končí, tak ešte tiež nemá poriadnu robotu.....ach jaj 😅

maka123
8. mar 2010

jejda tak presne uz si to nepamatuji ale proste ze bude babicka,no ani jsem necekala ze to vezme tak pozitivne,opila se radosti,a pak ji bylo prej dva dny blbe,prvni vnouce je prvni vnouce

tara39
8. mar 2010

🙂 nnno pekne. a kolko si to mala rokov?

maka123
8. mar 2010

romy uvidis zvladnete to musite uz kvuli prckovi,vysku si muzes udelat i pak dalkove nebo odlozis na nejakou dobu,materskou mit sice nebudes pouze dostanes porodne a prispevek na dite a z toho se da taky vyzit

maka123
8. mar 2010

mam 22 a pritel 30

tara39
8. mar 2010

to si sa vazne nemala coho bat...nie ako ja 😔

maka123
8. mar 2010

tara nezalezi kolik je ti let ale na kolik se citis,ja kdyz jsem to oznamila v praci tak me vsichni ukamenovali,neprali me to,a rikali mi ze jsem mlada a ze si kazim zivot a tak,

maka123
8. mar 2010

ale na co jsem mela cekat do 30 a pak zjistit ze nam to nejde? 😠

tara39
8. mar 2010

ja sa citim na 30 😀 ale fakt nekedy mam taky pocit...ale na babo sa urcite citim

maka123
8. mar 2010

no tak vidis,dulezite je si verit ze to vsechno zvladnes

romy31
8. mar 2010

holky ja som sa už začala tak tešiť z toho, že bude bábo 😅 .....ja asi pojdem ráno o siedmej do lekárne po ten test a rýchlo si ho urobiť 😅 ....pevne verím v tie //

a ešte k tej únave....ja som bola teraz cez víkend chorá....som bola aj u dokiho-zápal hrdla a teploty....ale pre istotu som si dávala len homeopatika....tie by nemali ublížiť, nie?...no a ešte teraz v noci polku paralenu, nech už sa konečne vypotím....a dnes som ako rybička 😎 😀

maka123
8. mar 2010

romy,preju ti aby na tebe zitra vykoukli ty dve tlustice 🙂

romy31
8. mar 2010

no to teraz aj priatelove sesternice su konečne tehotné....a to majú okolo 33....a niektoré aj viac a ešte stale čakajú kým dostavajú a tak....to si mylsím, že nie je vôbec rozumné....však aj riziku poškodenia bábätka strašne stúpa.....myslím si, že oveľa lepšie je mať bábo skorej.....a to ja o äom hovorím už od 18 😀 😀 😀

maka123
8. mar 2010

nic holky opustim vas jdu si zaplavat do vany a pak na kute,urco bude zase dlouha noc s palici zahou 😝 dobrou hezke sniky

tara39
8. mar 2010

tak v to verim maka, len aby to pochopili aj ostatni. romy ja som bola tiez chora a dufam ze je to v pohode...brala som ACC. ty sa riadne tesis 🙂 maka dobru nocku

tara39
8. mar 2010

romy ja chcem skoro ale nebudem sa branit babu ani neskor 😉

romy31
8. mar 2010

no tak to sa teda teším, ale zároveň aj trošku bojím....však určite vieš o čom hovorím.... 😅 asi si idem nájsť niekde na nete otváracie hodiny lekárne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre