Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

natalie_tmk
24. apr 2010

misss - juuj, ja sa uz neviem dockat 😵 Videla si ten novy oficialny trailer? 😀 Aky si team? 😀 😀

Ja som akurat po veceri, dnes som pribrala KONECNE 438gramov 😎

misss
24. apr 2010

Jasne, ze videla.. 😀 😀 ..aky by som mohla byt..stojim predsa pri Edwardovi.. 😀 😀 😀 a ty??

Tak to je super..len tak ďalej a zachvilku sa budes kotulat.. 😀 😀 ..super, ze ides s vahou hore..aj pol kila je nieco...aspon nebudu pindat, ze si nic nepribrala.. 😀 😀

natalie_tmk
24. apr 2010

Ja som Team Jacob a som na to hrda 😎 😀 😀

No aspon nieco, sestricka zapisala do karty prve plusko pri vahe 😵 Dufam, ze cez noc to neschudnem 😀 Uz sa pomaly blizim k 50kg 😅

misss
24. apr 2010

Nieeee....Jacob??Sice je celkom zlaty, ale Edward je moj favorit.. 😀 😀
Ja som uz velmi dlho fanusik upárskych filmov..videla som vsetky..skoda, ze teraz ziadny normalny nenatocili..
Inak tento trailer nebol nic moc..ale cast to bude dobra..no najviac sa tesiiiim na Breaking down..to bola pre mna najlepsia cast..tak som tie knihy rychlo precitala..az mi bolo luto, ze uz nemam co cítat.. 😀 😀
Ja som uz velmi dlho fanusik upírskych filmov..videla som vsetky..skoda, ze teraz ziadny normalny nenatocili..ešte aj Underworld 3, na ktorý som sa tak velmi tešila, tak ma velmi sklamal..

A kde si na intraku??

natalie_tmk
24. apr 2010

Jacob je moj favorit 😀 Edka moc nemusim 😀 A Vampire Diaries nepozeras? Taky serial... ja upirov milujem tiez 😵
Intrak v petrzalke 🙂

misss
24. apr 2010

toto som este nevidela, ale ked kupime novy pocitac, tak si to chcem stiahnut a pokukat..8o))

V petrzalke...tam som chodila do skoly.. 😀 😀

natalie_tmk
24. apr 2010

misss - ja to pozeram cez internet, nic nestahujem 😀 A keby si videla tych muzom 😵 😵 😵

A do ktorej? 😀

misss
24. apr 2010

musim kuknut 😀 😀 ..len mame taky stary pocitac pozicany, lebo nas uz zomrel 😀 ..tak nam vsetko ide pomaly..

na znievsku..

natalie_tmk
24. apr 2010

Pozri si, fakt to stoji za to 😀 😀

Taku nepoznam 😀

misss
24. apr 2010

ta skola je pri tescu..je to byvala dievcenska skola..teraz je tusim spojena so zdravotnou..

zajtra rano skusim kuknut..musim sa premotat na nieco ine z toho Janosika.. 😀 😀

natalie_tmk
24. apr 2010

Aha, tak uz asi viem, ktoru myslis 😉

Mas hriesne myslienky?? 😀 😀

misss
24. apr 2010

Mam, mam..ja sa velmi rychlo viem namotat na takychto hrdinov, ci uz z filmu, alebo z knihy a potom mi trva aj tyzden, kym na to zabudnem..a potom zase nieco vidim/čitam a stale dokola..
zapla som si tu prvu cast..tak som zvedava..este by som chcela vidiet Vampires assistant.. 😀 😀

natalie_tmk
24. apr 2010

Aj ja. A potom sa mi s nimi este aj sniva 😀
No som zvedava, ci sa ti bude pacit, ja teraz pozeram najnovsiu cast 😀

misss
24. apr 2010

ani nehovor..potom sa zobudim spotena po tych snoch a utekam robit malemu mlieko.. 😀 😀

natalie_tmk
24. apr 2010

Este ze si po tych snoch spomenies aj na maleho 😀 😀 😀

adka_praha
24. apr 2010

caute...to o com tu tocite?... 😅
natalie blahozelam k +438 gramom... 😉 😀

natalie_tmk
24. apr 2010

Adka o upiroch a hrdioch z filmov/serialov/knih 😀

A vdaka 😀 Viem, ze je to asi malo, ale uz sa blizil m 50, tak som happy 😵

mam4
24. apr 2010

jeeej baby 😎 a ja som myslela ze to len ja som taky blazon do twilight a upirskych pribehov 😀 som rada ze nie som sama ale ked sme pri tom, neviete mi nejak poslat twilight 2 ?? ja som citala len knihy a nikto zo znamych to nema 😢 a strasne by som to chcela vidiet

misss
24. apr 2010

No..prave som si kukla 15 min.z prvej casti a vyzera to super.. 😀 😀
Ahoj Adka..trosku tu salieme za vysnivanymi chlapmi..ides snivat s nami?? 😀 😀

mam4
24. apr 2010

inak natalie BRAVOOOOOOO, len tak dalej !! 😉

misss
24. apr 2010

mam4, poslat neviem..ja to mam na DVD.. 🙂

natalie_tmk
24. apr 2010

mam4 na internete by ti nestacilo pozriet si to? 😀 a DAKUJEEEM 😵 taky maly pokrok, ale hrozne sa tesim z neho 😵

Adka a kde si bola tak dlho? dlho som ta tu nevidela 😀

natalie_tmk
24. apr 2010

misss - urcite sa na to tiez namotas 😀 A budes mat novych hrdinov, o ktorych mozes snivat 😀

adka_praha
24. apr 2010

misss tak to si necham ujst... 😉 ja som asi divna, ale ja som nikdy za takymi nesialila... 😅 ked uz, tak jedine za niecim trocha viac dosiahnutelnym... 😅 😀

misss
24. apr 2010

natalie, tomu verim..inak hra tam par celkom znamych hercov..
Baby..precitala by som si nejaku dobru knihu.. ☹

adka_praha
24. apr 2010

nati je vonku krasne, tak sa cele dni flakame... 😉 od utorka hlasia zas kako pocasie, tak treba trocha bronzu pochytat kym sa da, nech nerobim reklamu vapenke... 😝 😀

mam4
24. apr 2010

tak mi dajte link kde si to viem pozriet lebo ja som do stahovania a takych veci uplny blbec 😖
a citali ste uz nieco od kenyonovej ?? mna svojimi upirsko-erotickymi pribehmi uplne dostala 🙂 🙂 🙂

natalie_tmk
24. apr 2010

misss necitala si knihu: "Posledna prednaska"? Vrelo odporucam 😉 Jo, herci su tam skveli, ani dej nezaostava 🙂

misss
24. apr 2010

Aaale Adka..ziadny DiCaprio po titanicovom ošiali??
Ale ja niesom z tych, co ked vidia nejakeho herca, tak jacia o zivot a lepsia si plagaty po celej izbe..ja len tak vo svojej hlave.. 😀 😀

adka_praha
24. apr 2010

misss ja teraz citam taku haluz "moj sused je bozsky!"-meggin cabotova... 😉 ale co zeriem je maxim matkin... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre