Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
26. apr 2010

Neuraz sa, ale tvoja matka je šialená!!!

natalie_tmk
26. apr 2010

Neurazim, ja to viem 😀

mon777
26. apr 2010

Ach...je to hrozné s tými rodičmi 🙂 Ale ty budeš dobrá mamina 😉 Viem to, aj keď sa nepoznáme 😀 😀 😀

womenne
26. apr 2010

Natali je mi luto že to maš taketo je to tažke pre teba ale hlavu hore mysli na malinke a na rodičov kašli nech ich socialka nahana ked sa o teba riadne nestaraju,bud na nich tvrda.Socialka ti pomože,aj keby si nachvilu mala ist napr.do deckeho domova a odtial by ti mohli pomoct na nejaku ubytovnu pre mlade mamičky,skus sa ich popytat.

Inak som sa ta chcela spytat ako si na tom s vybavičkou,podla mna by tu kočky z vašej teme mohli vytvorit temu kde by ti ostatne mamičky pomohli u to tu raz bolo maminke sme posielali baličky s vecami.Tak skus porozmyšlat určite by ti pomohli.Aspon by ti odpadla starost.

mon777
26. apr 2010

To nie je zlý nápad. Moja mamka je dokonca krajčírka, tak by sme ti vedeli pomôcť s hocičím, čo by si potrebovala. Či už pre malé, alebo pre seba. A niekde by sa čiste teoreticky mali nachádzať aj veci, čo som nosila kedysi ja, keď som bola mimčo. Viem...bolo to dávno,ale ak by som to našla...všetko by malo byť v dokonalom stave. Len si nie som istá, či sme to náhodou neposlali do deckého domova, keď sme sa sťahovali 😒

mam4
26. apr 2010

natalie a so svojm biologickym otcom nie si v kontakte ??

womenne
26. apr 2010

natali neber ohlad na tvoju rodinu ty už budeš mat sama rodinu musiš brat ohlad len na seba a male 😉

certica22
26. apr 2010

Ahoj holky.. ako sa máte?..chcela by som sa Vás niečo spýtať ... dnes sa mi už 2krát stalo že som dostala zavraty z ničoho nič... sa mi zatočila hlava a musela som si sadnuť...tak nečakane.. myslíte že to môže byť priznak tehu ?. stalo sa mi niekedy keď som prudko vstala že sa mi zatočila..ale toto bolo take ine.....hm čo si o tom myslite... prajem pekný večer.. 🙂

womenne
26. apr 2010

cerica to maš skor z tlaku ako z tehu 😉 ja to mam neustale nesmieš sa prudko postavit ale pomaly 😉

mon777
26. apr 2010

Nati, ľudia, ktorí mysleli na iných miesto na seba a snažili sa byť dobrí k ostatným NIKDY NEDOPADLI DOBRE, takže sa kašli na rodkov. Nech sa pekne smažia vo vlastnom pote a nech im tá sociálka ešte prihodí poriadnu metrovicu do ohňa, aby im náhodou neostala zima 😉 Pekne si vydoby to, čo ti patrí a nemysli na to, ako sa budú cítiť oni. Veď ich nezaujíma, ako sa cítiš ty, tak prečo by malo zaujímať teba, ako sa cítia oni?? 😉

womenne
26. apr 2010

V tomto ma mon pravdu ja som sa tiež velmi popalila takže som sa naučila mysliet len na seba a svoju rodinu už sa nezatažujem nad inymi aj ked ty mi nedavaš spavat 😅 😉 ale to preto lebo mi je ta luto že to maš take tažke,že si tak mlada a zažila už hodne sklamania.Je to vobec ožne aby sa rodičia takto chovalli???

certica22
26. apr 2010

womenne ..ale tu ide o to že ja som nevstala.. ja som už dlhšiu dobu stala....a tak sa to stalo...

mon777
26. apr 2010

Dobre, baby 🙂 Idem ja už off. Maminka ma ženie preč od PC. Vraj si tu len oči kazím, tak sa majte pekne, pozdravte babulá a brušká 😉 Sladké sny, papa 🙂

zuzanockamt
26. apr 2010

certica ... to mozes mat aj z toho, ze si dlhsie stala ... hlavne, ak zvyknes mat nizsi tlak ... mne sa to bezne stavalo pred tehu

natalie_tmk
26. apr 2010

mam4 - nie, neviem o nom ani ako sa vola, kde byva, ci este zije, nic...

mon- dufam, ze budem dobra mamina 😵

womenne - no preto sa stahujem k babke, aby som nemusela ist do detskeho domva 😒 A koncom leta mam 18, tak dovtedy dufam nejak prezijem 😖

mon777
26. apr 2010

Neboj, Nati, budeš vinikajúca mamka 😉 Pretrpela si si svoje a som si viac ako istá, že nebudeš chcieť, aby tvoje malé zažívalo niečo podobné. 🙂 Neboj, zvládneš to na vynikajúcu 😉

norikk
26. apr 2010

natalie a tvoj otec vie o tebe?? co keby si ho skusila najst?? mozno by ti velmi pomohol a nasiel sa konecne niekto uprimny 😅

mon777
26. apr 2010

To nie je zlý nápad. Len ako zistí, kde je?

norikk
26. apr 2010

no nechcem trepnut,ale Posta pre teba 😀 ...ale cokeby sa sla spytat na matriku?? v rodnom liste nemas meno otca??

mon777
26. apr 2010

Ozaj, fakt 😀 To ma ani nenapadlo 😀 sa do rodného pozrieť. A tá pošta pre teba ... mám pocit, že v jej prípade by to nebolo odveci 🙂 Možno by jej ho našli 😀 A ozaj...televízne noviny?? Veľakrát sa stalo, že keď sa niečo odvysielalo, tak sa porobili nejaké tie "záchranné akcie" a pomohlo sa rodinám, čo to potrebovali. (To už fakt v krajnej núdzi... iné ma zatiaľ nenapadlo)

norikk
26. apr 2010

myslite ze uz moze kopat malinke,? prave pisem priatelovi,ze citim....tak odpisuje,ze aj on chce citit...ale ja newem, doktor ma zdrbe ne,ze to skoro 😒

zuzanockamt
26. apr 2010

norikk ... moze to byt uz male ... este to sice nie su take ozajstne kopance ... ja to citim ako keby sa mi hybali creva, ale stale na jdneom mieste ... ja som si zo zaciatku nebola ista, ale citim to uz asi 2 tyzdne

norikk
26. apr 2010

a doktorovi nadktujes aky datum,ze kedy si citila tie prve pohyby?? motilyk ci az ten skutcny kopanec?

zuzanockamt
26. apr 2010

tak nad tym som sa este nezamyslala, co jej poviem ... zatial sa ma na to nepytala ... tak jej poviem ako to citim ... ale asi tak ten 20 tt ... a na skutocne kopance si este pockame 😀 ... teraz to bude len take slabe mrvenie ... ja ziadne motyliky a ani bublinky - ako to tu na MK nazyvaju - nemam ... na pohyby sa ma pytali len ked som lezala v nemocke, ale vtedy som to nejako necitila ... len tieto posledne dni sa castejsie ozyva

misss
27. apr 2010

Ahojte babulky..človek sem jeden den nepride a myslela som si, ze to ani nedocitam..udiali sa tu teda veci:

Lia - zlatino, strasne ma to mrzi, ale faktr si este mladucka a určite tých II ešte bude habadej.. 😀 😀 ..ale nie,..neboj sa..raz sa dockas aj ty..uvidis, že to pride zrovna vtedy, ked sa uz vykasles na vsetku snahu..vtedy ta to zrazu prekvapí.. 😉 😀

Natalie - ani k tomu nemam co dodat..takuto mamu by som fakt nechcela..urcite sme kazda zazila situaciu, ze sme si povedali "Moja mama je najhoršia na svete", ale ked citam tieto tvoje problemy, tak by som moju mamu urcite nevymenila..
A ja tiez verim, ze budes velmi dobra mamina, lebo si fackovana osudom a budes robit presný opak konania svojej mami.. ☹ ..ale ty len pekne papkaj, odpocivaj, a skonci skolu, nech mozes vykrocit do prazdnin s usmevom, že aspon rocnik mas ukonceny a uži si prazdniny, lebo v SEPTEMBRI TO PRÍDE.. 😀 😀 Drzkaj sa moja..

Norikk - ja som nadiktovala lekarovi datum, uz ked som si bola ista, ze su to skutocne pohyby..kopance pridu az neskor...a niekedy velmi hnusne (do mechura, do zaludka, do rebier,... 😀 😀 )..

lia23
27. apr 2010

mis...ano mate setky pravdu..lenze mna to mrzi..viem ze som mozno mlada nato aby som mala babo...no sami viete setky ze ked nieco velmi chceta..tak sa to ci uz nedari..ael aj je o velke sklamenie ked to nedostanete ☹ ☹ ☹

lia23
27. apr 2010

mon..a ty co??predsa si tehulka??? 😉 😉 😉

zuzanockamt
27. apr 2010

lia ... ked sa budes na to velmi upinat a velmi chciet, tak sa to just nepodari ... ja som si v novembri povedala, ze teda kaslem na to, ked dieta nechce prist, tak nech nechodi a v decembri sa konecne po dlhych mesiacoch zadarilo 🙂

lia23
27. apr 2010

hmm ano ja to viem..elnze ono to nie je take lahke..ja aj chcem..no objavi sa "priznak"nejaky a uz som v tom znova...ja si ale potom enivem vysvetlit tie prsia..repco tak bolia... 😒

zuzu4444
27. apr 2010

lia....to poznam, si presne ako ja 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre