Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

misss
25. máj 2010

kokos baby kukajte na tu tortu..tu určite musim raz vyskusat... 😀 😀
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=22673&use...

mon777
25. máj 2010

@misss ... no...asi aj hej...celkom 😒 😒
A ak je SVET malý, tak čo je potom SR?? 😀

mon777
25. máj 2010

@misss vááá 😲 😀 Hmm...dajako som vás tými tortami navnadila 😀 😀

misss
25. máj 2010

SR???len kvapka v mori.... 😀 😀

misss
25. máj 2010

ja chodievam na tuto stranku dost caskto okukovat recepty..aj ja som tam jeden kolacik pridala.. 😀 😀
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23292

a tento som dneska piekla..
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=27434 ale potrela som ho nutelou a posypala kokosom..8o))

mon777
25. máj 2010

baby, idem spinkať. papa 😉

misss
25. máj 2010

tak paaaaa ☹

ani_sama_neviem
25. máj 2010

mon777 dobruu nocku 🙂

ani_sama_neviem
25. máj 2010

idem uz aj ja do postele tak sa tu majte pekneee caff 🙂))

trdielko149
26. máj 2010

dobre ranko dievcence 🙂 no ako ste sa vyspinkali ? ja som z tej stranky robila brownies 😀 mnami mnam

pepsyna
26. máj 2010

ahojte dievcata 🙂 @miss mala si krasnu svadobnu tortu-ja som teraz z tych svadieb taka unesena 😀 @mon777 a ty ked sa naucis piect svadobne torty tak si za vodou-lebo tie byvaju pekne drahe 😉 @trdielko149 ja mam chvalabohu so svokrou velmi dobry vztah, takze pohoda-aj ked sa uz tesim, ked budeme byvat sami-predsa len sukromie je sukromie, ale to si pockame take 2 rocky, kym nasi dorobia dom....aa inak dnes som chcela urobit daco sladke, len som zistila, ze mam len asi 2dl mlieka v chladnicke 😀 a vonku je burka, tak sa mi veru do obchodu nechce ist 😕

mam4
26. máj 2010

@misss ano, teraz sme doma sefky my 🙂 ale mna to bavi 🙂 inak by som sa asi velmi nudila 🙂 ja som skor myslela na vztah, zrazu je malo casu na seba, stale treba nieco "riesit" a tak ... ja mam zas perfektnu svokru, lepsiu ako vlastnu mamu !! moja mama ked pride na navstevu tak ma len kritizuje, ze mam neporiadok, ze ona by toto spravila tak a tamto inak 😠 😠

@mon777 urcite budes dobra mamka, a kazde dieta tu svoju miluje najviac na svete 😉

mam4
26. máj 2010

baby vy ste ake pekarky !! ja sa teda mozem hanbit, v zivote som nic neupiekla 🙂 u nas pecie moj manzel 🙂

misss
26. máj 2010

@pepsyna dakujem a pekne drahe teda su..ta nasa stala skoro 5000,- sk...inak, ja ked si zmyslim nieco piect alebo varit, tak tiez vzdy nachadzam recepty, kde je nejaka surovina, co nemame..stava sa to aj vam???do toho, co som vcera robila isla slahackova smotana.. 😀

misss
26. máj 2010

@mam4, ja milujem piect..ja som piekla uz na zakladnej skole.. 😀 😀
a už som si nasla aj nejake navrhy na torticku pre Tomaska k 1.narodeninam... 😀 😀
Musim to nejako vymysliet.. 😀 😀
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18579
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=25957
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20574

pepsyna
26. máj 2010

@miss mne sa to stava pravidelne-a nemam vacsich nervov, ked mi chyba iba nejaka prkotina a musim sa koli tomu trepat do obchodu 😠 @mam4 z toho pecenia si nic nerob-ja sice z casu na cas nieco upeciem, ale iba recepty tipu:vsetko spolu premiesame, vylejeme na plech a pecieme 😀 takze nic moc...a neznasam recepty z kysnuteho cesta-teda milujem kolace z kysnuteho cesta ale mne to nikdy nenakysne-raz v zivote mi nakyslo cesto na langose-nejak ma ta kuchyna nema rada 😀

pepsyna
26. máj 2010

@misss ta druha torta s tym mackom pu je krasna 😉

misss
26. máj 2010

babule, musim ist off..tomasko sa prave zobudil a ideme sa chystat k lekarke do poradne..snad bude vsetko tak ako ma byt...drzte palec...papa 😀

mam4
26. máj 2010

@misss , ja dokonca ani nemam rada varenie ale to musim tak sa premaham a snazim aby to chutilo, ale nie vzdy sa vydari a to mam skoncenu hotelovku 🙂
tie torty vyzeraju dobre, ale ako spravili tie postavicky, to museli kupit, neverim ze sa to da spravit doma ...

mam4
26. máj 2010

@pepsyna ja sa celkovo s muskou neznasam 😀 jedine jedla z muky u mna boli pirohy alebo halusky a vzdy to dopadlo katastrofalne aj ked som sa snazila do bodky dodrzat recept !!

mam4
26. máj 2010

@misss pa paaaa, a nezmoknite ;)

pepsyna
26. máj 2010

@mam4 na halusky ja nemam nervy-neviem ci robim to cesto vzd moc huste(snazim sa co najredsie) ale kym to pretecie cez to sitko tak ma ide porazit 😀 apotom to umyvanie z toho polepeneho cesta 😠 inak podla receptu robim len nejake novinky co najdem na internete-inak konzultujem s mojou mamou-a ta robi vsetko odoka, co je velka vyhoda, lebo poto ti to zostane ,,v oku" a nemusis stresovat, ze sa nieco nepodarilo podla receptu 😀
@miss ahooj

mam4
26. máj 2010

@pepsyna ja nemam ani to sitko na halusky, ked som robila tak z denka som nozikom "skrabala" tazke cely proces na pol dna 😀 a este k tomu mi vzdy vysli bud tvrde alebo rozvarene 😀 proste nic pre mna ...
ale inak ked varim tak tiez od oka a vzdy mi preto vyjde ine jedlo 🙂 aj ked varim to iste 🙂 obcas sa necham inspirovat nejakym receptom ale prisposobujem podla toho co mame doma, lebo ako spominali dievcata tak vzdy nieco chyba

pepsyna
26. máj 2010

@mam4 aj mne sa to stava-hlavne ked robim maso 😀 dnes ma nejako opustila inspiracia-vobec neviem co uvarit-asi nakoniec nic sladke ale urobim karfiol so zemiakmi 🙂

mam4
26. máj 2010

@pepsyna , mnaaaam milujem karfiol, od minuleho leta som ho nemala 😕 ja som vcera robila kremovu cesnakovu, nasa oblubena 🙂 len maly si na nu este zvyka 🙂

pepsyna
26. máj 2010

@mam4 mnam ja milujem vsetky druhy polievok, ale najradsej mam cuketovu kremovu 😵 tej by som zjedla aj cely hrniec 😀

mam4
26. máj 2010

@pepsyna taku som este nejedla, hod recept... zelenina je moja 😎

pepsyna
26. máj 2010

na olivovom oleji si oprazis cibulku, pridas cuketu(pokrajanu na kocky, samozrejme s vybratym vnutrom 😉 -a ak mas mladu ceuketku, mozes ju dat aj so supkou-bude mat krajsiu farbu), podlejes zeleninovym bujonom a varis, kym nebude cuketa makka(podla chuti mozes pridat aj mrkvicku alebo zemiak) a potom rozmixujes pekne do kremova a pridas smotanu...tie mnozstva neviem presne-ja davam odoka-ved vies ako ma kremova polievka vyzerat 😉

lia23
26. máj 2010

ahojte kocky..no konecne aspon teraz mam cas byt tu ...vas teda precitat a docitat tak to je uuuzas 😀 😀 clovek tu nie je 2 dni a uz tolko ste zapsiali 😀 😀 😀 tento tyzden absolutne nestiham volako...mam nov brigadu..a chodila som sa do kauflandu zaucat.t.akze tak...a este do toho potrebujem spravit spravu z praxe...a este nejaku blbost na informatiku...takze neivem kde mi hlava sotji..a vcera som robila marcipaaan 😀 😀 😀 ruzicky a listocky..a sa mi vydarili..uz len urobit tortu a hodim sem fotky 😀 😀 😀 snad sa mi vydari 🙂 🙂 🙂 a vy sa inaksie ako mate?? 😉 😉 😉

mam4
26. máj 2010

@pepsyna , tak to je velmi podobne ako ta cesnakova co robim ja, len ja robim na masle a s mliekom 🙂 koli malemu, je to potom sladsie 🙂
urcite vyskusam, dik za receptik 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre