Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

pepsyna
11. jún 2010

aspon,ze mam taku super babku-poslala mi misu jahod, cerstvy salatik a rukolu zo zahradky 😵

trdielko149
11. jún 2010

hm jahodky mnami mnam 🙂
nechaj ho vyspat sa ... ved stacilo keby idete o 11 do 12 su tam vsetci na urade 🙂 ale viem dobre ako sa citis moj drahy ked ma sluzbu tak potom spi aj do 17 pobedia a to mi ide tiez pekne na nervy 😒 ... 🙂

pepsyna
11. jún 2010

ano,lenze to,ze ja som sa tiez nevyspala,lebo som isla rano zavcasu k doktorke ho nezaujima-ja som bola tiez unavena a chcela som ist co najskor domov si lahnut a nie cele doobedie behat po takom teple 😠 ale co uz ved mna to rychlo prejde 🙂

trdielko149
11. jún 2010

to robi ta zla nalada ...

lia23
11. jún 2010

ahojte kocky??ako sa mate??🙂

mam4
12. jún 2010

@lia23 no tak tvoj doktor asi vie co robi tak mu verme ze je lepsie pockat ... ale chapem ze to pre teba nie je nic moc a hlavne ked by si uz chcela babetko ale moja babka hovorila ze na vsetko dobre sa dlho caka 😉 tak sa zatial venuj neterke a ked bude s ovulkou aj s prietelom vsetko klapat ako svajciarske hodinky tak urcite konecne prileti aj bocian 🙂

@pepsyna to co malo byt s tvojim priatelom 😠 cele doobedie t anechal cakat ???? ti chlapi by si mali vyskusat co to je byt tehotna aj tie nase vykyvy hormonov !! aby na nas brali vasci ohlad... kde sa podeli dzentlemani ?? 😉
my sme mali vcera tiez hadku koli takej sprostosti, obaja sme sa vyplakali a potom aj udobrili 🙂 v poslednej dobe som starsne precitlivela a staci ze mi nejaku blbost povie a uz sa urazim alebo rozplacem 😝

lia23
12. jún 2010

mam..snad mas ty..doktor a aj tovja babka pravdu..je vellmi takze sa zmierit s nicim co velmi chces..a neams to..ale tak to ma asi byt.🙂a snad raz babetinko pride 🙂 🙂 🙂

lia23
12. jún 2010

kocky.-.-..ja tomu nemozem veriiit.... 😨 😨 😨 😨 😨 somt aka stastna...FF vyznacilo asi ovulku 😀 😀 😀 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/2aa225

pepsyna
12. jún 2010

ahojte baby,ako vidim vsetky si uzivate dnesne teplucko-ja som si dnes zaplavala chvilu v bazene-tak mi bolo dobre v tej vode v takej horucave-ale nejako mi ocerveneli plecia.. 😀 ideme este do tesca kupit daco na papanie a potom si pozret udatne kuriatko 😀 tak sa tu opatrujte kocky a uzite si pekne pocasie 😉
lia neboj babetinko pride na 100% ked ho budete najmenej cakat 😉

pepsyna
12. jún 2010

@mam4 no v eru aj mna by zaujimalo,kde sa podeli gentlemani 😀 ale co uz-udobrili sme sa a uz je ako medik 🙂

lia23
12. jún 2010

pepsyna....boze moja..nevies si predstavit ze aka som stastna ked mi vysla ta ovulkaa...zatial aj to mi staci... 😅 😅 😅 😅

mam4
12. jún 2010

@lia23 kazdy po niecom tuzime, ja tiez 😉 a silno silno verim ze raz sa nam vsetkym slpni co si zelame 🙂 ja som sa uz naucila cakat a byt trpezliva ...

@pepsyna boli ste na kupku ?? hmmm ako vam fajne 😎

lia23
12. jún 2010

mam...hmm snad je fakt natom nieco pravdy....ale jedine co ma teraz posilnilo je ta ovulkaaa....ani om nevedela ako sa clovek dokaze tesit z takejto malickosti 😉 😉 😉 😉

lia23
13. jún 2010

kocky..ale noooo...kde ste vsetkyy? ☹ ☹ ☹ 😉 😉 😉 😉

norikk
13. jún 2010

ja som tuu 🙂...prave som fotila veci co mam na svadbu, idem dat na FB :-P

lia23
13. jún 2010

aspon niekto tu jee:Dteda bol:D 😀 😀 😀 😀

norikk
13. jún 2010

ja som furt 😀 ...len tu akosi ticho

lia23
13. jún 2010

hmm ve toto..do ritky tam...neviem dke us setkyy!!?? 😀 😀 😀 😀 a ty uz mas brusko odfotene?🙂

norikk
13. jún 2010

mam :-P ale uz som pisala niekolko krat,ze priatel je ziarlivy, tak nezverejnujem :-P
a tak je nedela,...flakaju sa dakde....ja sedim doma ☹ ..priatel siel dnes domov,ja idem zajtra za nim

lia23
13. jún 2010

ved tak aspon daj aspon jednu fotku..ved zato ta hadma nezabijee🙂 🙂 🙂

misss
13. jún 2010

Ahojteeeeeee...je tu niekto??

trdielko149
14. jún 2010

norikk s takym ziarlivcom by som teda nezila 😒 osobne ... nic v zlom ale mna nikto obmedzovat az takto nebude ... ja osobne som si brusku nezverejnovala len oblecena,nie hole brusko lebo som mala pocit ze to patri mne,priatelovi a samozrejme brusko najma patrilo malej ... a nie celemu svetu ale keby som tuto crtu povahy nemala tak zverejnim,ved to nie je nic zle,neukazes nic ine,len a len brusko ... a spriatelom kedze sa idete brat by som si na tvojom mieste vydiskutovala co a ako,on bude ziarlit na teba,ked len do obchodu pojdes?! ty budes doma s dietatom a on si bude kade-tade behat do sveta?! no to nie draha moja ... nic v zlom este raz ... ja som papula a vzdy si poviem svoj nazor,mam na to pravo 🙂
vcera som si kupila v nitre v mlynoch saty popolnoci na nasu svadbicku 😵 😵 dnes ma drahy odfotiii a dam sem 🙂

mam4
14. jún 2010

@trdielko149 tak ty si teda fakt papulka 😀 ale inak s tebou suhlasim, ja som mala frajera chronickeho ziarlivca a skoncilo to tym ze som ho musela udat na policii 😒 takze NIKDY viac !! ale norikk-in snad nie je taky strasny ziarlivec 😉
a sem s tymi satami 😎

norikk
14. jún 2010

@trdielko149 si nepochopila.....daktore zeny sa fotia este aj bez podprsenky a tak pridavaju fotky....a na forum chodi aj kopec chlapov,tak ma nebude ocumovat dajaky cudzi chlap...

zuzanockamt
14. jún 2010

@norikk ja si davam svoje foto do albumu a do sukromnych tem, kde si pisem, MM sa tiez netvaril suhlasne, ale to je jeho problem ... ja si robim podla seba 😉 🙂 ... ale tiez si neviem predstavit, ze by mi niekto povedal, ze toto nemozes 😅 😕

norikk
14. jún 2010

sak baby co ma maju na FB,tak potom uvidia v svadobnych satach :-P

zuzanockamt
14. jún 2010

a uz mas pochystane na svadbu? ... sa ti to krati 🙂 ... ja uz by som to nechcela zase zazit 😝 ... my sme vsetko zorganizovali za 1 mesiac 😀

norikk
14. jún 2010

ta nam vsetko organizuje mama....a to ste ako stihli za mesiac??? ved salu treba tri mesiace vopred,takisto aj cukrarku objednat... 😀 ...obrucky mesiac vopred najmenej....daktori uz aj saty maju rok vopred 😀 ....ja som tiez z tych,co maju vstko na poslednu chvilu

zuzanockamt
14. jún 2010

da sa aj za mesiac ... ja som nechcela okazalu svadbu pre 300 ludi, objednali sme si len restiku na vecer ... obrucky sme mali uz asi rok doma, lebo sme mysleli, ze svadba bude skor ... kolaciky mi napiekla svokra za tyzden ... a saty som mala do dvoch tyzdnov ... pohodicka 😎 ... mojou jedinou podmienkou, co sa tyka svadby bolo, ze si ju zorganizujem a hlavne zaplatim sama 🙂

norikk
14. jún 2010

tak to ste mali fajne 🙂
my mame teras take nastrbene vztahy v rodine, ze mozno svadba ani nebude, ked sa za tie 3 tyzdne este dozerieme...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre