Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

pepsyna
30. jún 2010

@mam4 drzim ti palce aby ti vyslo to dievcatko 😵 ja som tiez od zaciatku chcela a vyslo mi to 🙂 no to mas v pohode ze hodinu-ja som minule cakala od 7 do pol12!!!!!!to bolo hrozne....dokonca ked je vela ludi tak aj obednane cakaju aj hodinu....lebo ta sestricka objedna tolko zien,ze potom nestiha ani ich a nie to este neobjednane...

mam4
30. jún 2010

@pepsyna ale fotky su super, ked uz budem mat aj ja brusko tak si poziciam tu tvoju kamosku 😉

mam4
30. jún 2010

@pepsyna a to teraz s bruskom ta nechala cakat ???? neblazni !!! to ostatnym zenam nebolo blbe ta tam nechat cakat ?? 😠

pepsyna
30. jún 2010

@mam4 ved aj ja sa citim taka obrovska ale po takej dlhej dobe som normalne take chute dostala az som zostala prekvapenazo seba 😀 a este ked som povedala frajerovi,ze milovanie urychluje porod,tak ze uz sa tesi ako budeme urychlovat ked sa vrati 😀 chudacik aj on mi pisal,ze to ledva vydrzi 😅 my sme taki aktivni 😀

pepsyna
30. jún 2010

@mam4 lenze tam boli same tehulky!!!to bol prave den kedy byva poradna takze si to vies predstavit...

mam4
30. jún 2010

@pepsyna ale tak ja ti len zavidim, ja som uplna frigida v tehu 😀 a co potom buedete robit po porode ?? risknete aj sestonedielku ?? 😵

mam4
30. jún 2010

@pepsyna tak to je potom blba sestricka ze si to nevie zorganizovat a poobjednava sto zien na jednu hodinu 😖

pepsyna
30. jún 2010

@mam4 ale tak ani ja pocas tehu nie som taka aktivna ako normalne-ved pokial sa s takym brusiskom dopracujeme k nejakej pohodlnej polohe tak to teda trva 😀 vela krat sa stalo,ze ked uz sme sa ako tak nastelovali,sa mi zacalo chcet cikat 😅 takze velakrat je to komicke 😀 noo sestonedielk isto nie-toho by som sa bala,hlavne aj koli bakteriam a tak-to sa chcem pekne v klude zahojit a ked bude vsetko ako ma byt,tak nie je o com 🙂

mam4
30. jún 2010

@pepsyna ved to, take brusisko v 8-9 mesiaci je fakt velka prekazka 😀 😝 pre mna ani neexistovala pohodlna poloha, ved to som uz ledva zila 😒 ale ty si podla fotiek asi vela nepribrala, len brusko mas gulatucke 🙂
a po porode sme namisto 6 tyzdnov postili 8 lebo som sa bala ze to bude boliet a infekcia a bla bla ale nakoniec to bolo eno-nuno ! asi ma dobre zasil pan doktor lebo odvtedy, hmmmm, paradickaaaa 😀 😀

norikk
30. jún 2010

@mam4 ta uz mi sestra vybavila....ja sa bezne moc nemalujem a este s mojou pletou....tak aspon na svadbe chcem byt konecne pekna 😀

pepsyna
30. jún 2010

@mam4 noo praveze som pribrala uz 20kg 😔 ale tak vacsinou zboku sa celkom da 😅 no tak to si mala super,lebo ked som citala aj tu na koniku ako to niektore bolelo este aj pol roka po porode,ak som sa normalne zacala bat 😕

pepsyna
30. jún 2010

@norikk neboj budes kocka-najkrajsia nevesticka 😵 potom dufam das zopar fotiek aj sem,nech sa trochu pokochame 🙂

norikk
30. jún 2010

inak obrucka mi je uz len tak tak 😀 ...mali sme kupit este väčšie....keby sme vedeli...........

janka_a
30. jún 2010

ahojte kocky ja len ze vam drzim straasne palceky mat babo v mladom veku je odvaha🙂 sama viem co hovorim.. sice u nas je este babetko u hviezdach ale ale nadej umiera poseldna 😵

mam4
30. jún 2010

@norikk niekdy je menej viac 😉 ja som bola napr. pred svadbou na skuske (licenie) a vobec sa mi to nepacilo tak som sa nakoniec namalovala sama a potom sa ma kazdy pytal kto ma maloval ze ako dobre som vyzerala, lebo tiez sa inak velmi nemalujem 🙂 a co mas s pletou ?? ja som celu pubertu mala plet ako detska ritka a od minuleho tehu mam stale nejake pupenceky aj hnisave 😒 fujky a uz som vyskusala vsetko mozne aj sa snazim "zdravo" jest ale nic nepomaha 😒

@pepsyna 20 ?? tak to si potom musela byt velmi chudunka pred tehu 🙂 naozaj pol roka bolesti ?? hmmm, to asi psychika, lebo rany sa zrastaju rychlo ak je vsetko ok a zena nerobi gymnastiku po porode 😉 u mna to bolo tiez o strachu lebo gym mi po 4 tyzdnoch varvela ze je vsetko ok... ale manzel bol super, vobec na mna netlacil a nakoniec to prislo same, uplne spontanne a ja som skor jeho "vyprovokovala" 🙂

mam4
30. jún 2010

@norikk neboj, na svadbe ti ho uz nejak narve 🙂 a po porode znova odpuchnes, schudnes a bude ti este lietat po prste 😉

norikk
30. jún 2010

@mam4 ja mam plet asi od 11 celu akne ...teraz je to lepsie...ale ako "riťka" ako si pisala,taku som mala asi len v 1-8 😀 ...a na stuzkovu alebo ples ma furt malovali zname, tak to dopadlo tak,ze sa mi nepacilo,tak uvidime,co vymysli odbornik 😀
a tebe tie problemy mozno odstrani toto tehu 🙂

mam4
30. jún 2010

@norikk a bola si u koznej ?? ja som bola raz v cca 16, vtedy som mala asi mesiac taku blbu plet ale po tyzdni co som dodrziavala jej "pokyny" tak sa mi znova krasne vycistila 🙂
no asi to bude tentoraz to iste lebo uz vychadzaju prve cervene "bodky" 😠
oki idem ja zalahnut pred telku a spat ...
dobru noc vam prajem 😉

mon777
1. júl 2010

@pepsyna bola. Čoby som nebola. Len nevie, prečo mi blbnú 😢 Dneska idem pre výsledky z krvi, tak som zvedavá, čo mi povie 😖

zuzanockamt
1. júl 2010

@norikk tak uz sa ti to krati 😉 ... uzi si svadbu tak ako sa patri, len keby trosku tie horucavy povolili, lebo je to riadna zataz 😝 ... a co sa tyka licenia, tak ja som sa malovala sama, chcela som nieco prirodzene, lebo sme nemali velku svadbu, tak som nechcela vyzerat ako babika 😅 ... ale ja mam bezproblemovu plet, tak to bolo trochu jednoduchsie

norikk
1. júl 2010

juuj baby,uz len dva dni 😀

misss
1. júl 2010

Ahojteeee..ako sa dari??zase som po par dnoch zavitala.. 😉
Včera sme boli s Tomaskom skoro cely den vonku.. 😉 😉 okrem toho, že sme si boli zobrat doma papat... 😀 jaaaaj..jak nam bolo dobre..pojdeme tak aj dneska.. 😀 😀

@norikk ..tešim sa s tebou..hlavne si to uži, lebo to ubehne ako voda.. 😉 ..potom sa tešíme na foto.. 🙂 inak mna malovala kadernicka.. 😀 aj mi nalepila umele mihalnice... 😀
Pripajam aj zopar našich.. 😀 😀 Aspon soim si to trosku pripomenula.. 😀

@mon777 ako dopadli vysledky??

norikk
1. júl 2010

@misss krasna nevesticka si bola, aj saty su krasne 🙂 ...ja nemam taky tip siat ☹

mam4
1. júl 2010

@norikk za chvilku budes uz len minuty pocitat 😉

@misss ahoj 🙂 teraz tu chodis dost malo, stale sa flakate po vonku ?? a maly ti spinka v kociku ked ste cely den ?? ja mam tu vyhodu ze ho len "vyhodim" na dvor a mozem si veselo konikovat 😀
pekna si bola nevesta 😉

norikk
1. júl 2010

a baby co ste uz vydate,mali ste na svadbach fotografa a kameramana profesionalneho??? lebo ja nebudem mat ☹ je to moc drahe,tak si budeme sami dopomahat ako sa da, fotak a kameru mame,ale kto s tym bue narabat, ked vsetci sa budu zabavat.....

mam4
1. júl 2010

@norikk uz sa tesim an tvoje fotky !! 🙂

misss
1. júl 2010

@norikk dakujem..ved to nevadi...ked sa tebe pacia ine...ja som vzdy tuzila po takychto satach.. 😀 aspon som si splnila detsky sen.. 😉

norikk
1. júl 2010

@misss si nepochopila,mne sa tvoje pacia 😀 ...ja musim mat take,ake sme nasli...su pozicane,taze sme na niecom usetrili,sak kukni ma FB ,mam ich v albume

misss
1. júl 2010

@mam4 ahoj..ano spinka v kociku..ale vcera spinkal iba raz.,..moc sa mu nechcelo.. 😀 ..a inak priznam sa niekedy ked sem kuknem, tak sa ani nezapajam.. 😖 ..niekedy nemam co k teme.. 😉 🙂

@norikk nas fotil bratranec a kameramana sme mali znameho a on ma znameho, co nam to natrihal za dobru cenu... 😉 tak asi tak..ja som tiez nechcela profesionalov si platit, lebo to by sme sa asi nedoplatili.. 😖

misss
1. júl 2010

@norikk jaaaaaj 😵 inak tie saty ani neboli drahe..vysli ma 4000,- pozicanie..teda aspon ked to porovnam s pozicovnym v BA (cca priemer 15000,-)..a aj tam u vas su take drahe saty?? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre