Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

norikk
1. júl 2010

@misss tak stoja tu okolo tych 200 eur a vyssie...ale ked sa dohodne,tak da sa aj lacnejsie....ale ja mam od znamych....a kedze sa do nich vopcham stale, tak nasi upustili od toho,aby sme pozicali z pozicovne....za bolerko a zavoj chcu v pozicovni dokopy 35 eur...

zuzanockamt
1. júl 2010

@norikk ani my sme nemali fotografa a kameramana ... video ani nemame zo svadby, len nejake foto, ale ziadne umelecke, len take obycajne ... no staci aj to 😉
ja som mala saty z pozicovne a vysli ma vtedy pred tromi rokmi do tych 3000 sk urcite ... uz si to ani nepamätam ... mozno to bolo aj menej, ale mala som kriterium, ze za viac ako 3000 isto nechcem, zbytocne vyhodene peniaze 😝

mam4
1. júl 2010

@norikk my sme na prvej mali aj profesionalneho fotografa ale fotila aj segra a viac sa mi pacia tie nase "domace" fotky, len skoda ze ich nemam v PC len v albume 😒 fotograf nam ale zas s manzelom spravil par peknych spolocnych fotiek, napr. prva pusa 🙂 ale inak nic moc lebo on tam okolo nas cvakal a tak sme sa nesnazili "tvarit" takze na niektorych vyzerame divne 🙂 ale ked fotila sestra tak to bolo take uvolnene, robili sme srandicky a tak, takze to su take fajne fotky 🙂 a vieda su sice po rokoch asi pekna spomienka ale mne sa to vidi nudne, aj my mame nejake doma ale nikdy ich nepozerame, len tie s malym ked mame nostalgicku naladu 🙂 takze si z toho nic nerob ze nemas kameramana ani fotografa 😉 uvidis ze rodina a znamy ti spravia kopu peknych fotiek a na viedeo si ani nespomenies 😉

@misss moj spi v kociku iba doma, ked sme na vylete tak vobec nezaspi 😖 a potom je z unavy ako cert a lieta a vystraja ako tornado 😲 no a ja tiez len nakuknem niekdy a nic nenapisem ved to je normal 🙂 my sme fotografovi platili nejakych 500 alebo 1000 sk, to sa mi nezda tak vela oproti inym veciam co treba platit na svadbe ale aj tak by mi to nechybalo keby tam nebol 😉

misss
1. júl 2010

@norikk no..tie doplnky su drahe..aj mna zavoj tusim vysiel 500,- ale aspon mam pamiatku (doma v krabici).. 😀
aj ja som mohla mat od kamosky saty, ale povedala som nakoniec, ze NIE..ja chcem krasne saty...ved sa vydavam len raz.. 😀

mam4
1. júl 2010

u nas sa daju pozicat od 4 do 18 tisic a aj ked som uz mala jedny pekne vybrate za 7 tak sa do toho zamontoval svokor a sli sme do polska tak sme kupili za tu istu cenu so vsetkym aj topankami ale neboli take ake som chcela no aj tak sa mi pacili potom na fotkach 🙂

misss
1. júl 2010

@mam4 ani tomasko moc nechcel zaspavat v kociku, tak som ho tam ani neuspavala, ale raz som skusila a zatial v pohode.. 😀

mam4
1. júl 2010

@misss nas maly sa zase hrozne rozrusi ked je v novom prostredi alebo medzi vela ludmi a potom nechce ani spat 😒 ked napr. k niekomu prideme na navstevu a este tam nebol tak sa od nas nepohne a krivi usta do placu 🙂 je to strasna citlivka ako dievcatko ale ked sa okuka tak uz je zase ako tornado 😀

trdielko149
1. júl 2010

ach ajojte baby chytila ma v noci gastritida ...vraciam vsetko aj vodu ci vypijem ☹ takze muzik je s nami doma,ja len lezkam spim papam oblatky a dieta ach nech to uz prestane boliet je to priserna bolest ☹

lia23
1. júl 2010

ahojte kocky..tak vas teda docitat do je hruuuza:D:D:som to vzdala 😀 😀 😀

mon...tu v sturove je krasne...pocasie slnecne..nalada uzasnaa...noci este krajsiee...no co via cmozem chciet:D

a vy sa mate ako??deturence posluchaju???🙂

lia23
1. júl 2010

@mam4 ..a ty moja ako???babetko posluchaa???aj jedno aj druhee??🙂

tara39
1. júl 2010

ahojte je tu niekto?

mon777
1. júl 2010

@misss no nijako. Sestrička mi povedala to, čo som vedela aj bez nej....že nie som tehu. Inak nič. Kašlem ja všetkých doktorov a doktorky!!! 😠 😠 😠 😠 Ale tak začala som si poctivo vyplňovať kalendárik 😀 😀 😀

mam4
2. júl 2010

@trdielko149 uff ☹ nech ta to rychlo prejde !! oddychuj setri sily, muzik nech sa o vsetko postara 😉

@lia23 takze tak si uzivas 🙂 hmmm, menila by som na par dni 🙂 drobcek v brusku uz vymysla, zacina mi byt zle 😖 a ten velky certik ma zapchu tak uz druhy den sa trapime, dnes som mu dala cipok tak to placuuuuu 😔 moje chudatenko 😢

@mon777 a to je vsetko ? 😲 nic viac ti nepovedali ? no pekne .... 😠

zuzanockamt
2. júl 2010

@mam4 a ty uz vies aj co cakate? 😕 ... tak skoro? 😅 😕

mam4
2. júl 2010

@zuzanockamt ano viem 😀 neviem preco ale proste viem ze teraz to bude dievca tak ako som pri prvom vedela ze to bude chlapec ale no, mozno budem prekvapena 😀 ved uvidime ...

zuzanockamt
2. júl 2010

@mam4 jaaaaaj, takze len intuicia 😀 ... mna MM presviedcal, ze na 100% to bude dievca a aj nam to vychadzalo v troch roznych predpovediach a mame chlapca 🙂 ... ja som skor tusila chlapca ako dievca, ale nechcela som sa priklanat ani na jednu stranu, kym som to nevedela na 100% zo sona ... vopred by sa nemalo uprednostnovat ziadne pohlavie, mam jednu knizku o tom

mam4
2. júl 2010

@zuzanockamt uprednostnovat ?? no mne je jedno co to bude len nech je zdrave ale jednoducho sa neviemn zbavit toho "pocitu" ze je to dievca, aj priebeh tehu mam uplne iny ako pri malom... ale vraj sa to da zistit uz teraz z krvi len je to drahe, no kam sa ponahlat ? 🙂 vecicky mam aj tak po malom, len vanicku na kocik nam treba a par zimnych veci lebo maly bol letny a s tym mame casuuuuu a casu ... 😉

zuzanockamt
2. júl 2010

@mam4 ano da sa to aj z krvi okolo 12 tt myslim, ale ja by som tiez tie peniaze inak pouzila ... my sme sa dozvedeli na morfo sone v 19 tt 🙂

mam4
2. júl 2010

@zuzanockamt nam pri prvom povedali tiez tak nejak (20-21 tt) ale vlastne nam len potvrdili co sme "tusili" 😉

norikk
2. júl 2010

ahojte....prave som prisla z mesta,sme boli s nasimi v pozicovni po zavoj,korunku a pompadurku,....mne prislo tak zle, ze som vsetky ranajky vyzvracala pred domom ☹ ......a este furt ma boli zaludok ☹ ...poradte mi,co robit,aby som to zajtra prezila??? v aute, v kostole, (je tam hrozne dusno a vzhladom na male rozmery kostolika,bude zajtra cely natrepany)...... 🤐

zuzanockamt
2. júl 2010

@norikk hlavne sa snaz nestresovat, ved o nic nejde 😉 ... a to teplo budes musiet nejako predychat, tam ti asi nic nepomoze, len chladok a tien

moniciak
2. júl 2010

@norikk ked mas len 18 ako je to s ukoncenim skoly???ty uz mas po maturite???

norikk
2. júl 2010

@moniciak ee este ma caka maturitny rocnik...budem mat individualny studijny plan

moniciak
2. júl 2010

@norikk no to ja nwm ci mi daju termin mam na zaciatku februara a v marci maturita...okrem toho chodim na gymnazium takze ja uz viem ze to bude cele nanic 😠 ale konecne je tu niekto co ma fakt pod 20 😉 priatel ako zobral tu spravu???

norikk
2. júl 2010

necakal ze to pride tak skoro, ale teraz sa tesi spolu so mnou 🙂

moniciak
2. júl 2010

@norikk presne jak moj🙂takze ste teraz kazdy den spolu aby si male zvyklo na jeho hlas??? 😀

moniciak
2. júl 2010

@norikk uz vies co to bude??? 😉

mon777
2. júl 2010

@mam4 nič viac. sila, že?? Veď uvidíme, ako prídu (alebo neprídu) tento mesiac.

mam4
2. júl 2010

@mon777 taek len nech je vsetko ok ako ma byt !! a tu krv ti brala len na HCG ??

@norikk skus zavolat doktorke ci ti nemoze nieco dat na nevolnosti alebo na "uvolnenie", ved teraz je taky vyber liekov a jedna tabletka nemoze uskodit babetku 😉 viem ze na cesty sa zvykne brat kynedril ale neviem ci to je aj tvoj pripad 🙂

mam4
2. júl 2010

@norikk na tie tehu nevolnosti som nasla toto : ( skoro na konci stranky sa tam pise o nevolnostiach ) 🙂

http://www.choredieta.sk/index.php/tehotenstvo/...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre