Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

nicky11
26. mar 2010

to mas namahane maternicove vezy 🙂 🙂 neboj sa ked budes mat stahy tak to isto tozoznas ja som sa prvykrat inak zlakla ze to uz ideeee 🙂 🙂

krpcek
26. mar 2010

ahojte.
diamond tiez si myslim, ze este tak max, tyzden. ja som napr. poslickov nemala vobec. ale kontrakcie boli presne take, ze ma bolelo cele podbrusko, bolest ako pri menzese, a prechadzalo to dozadu do krizov a spat. trvalo to asi pol minutky a po troch minutach zas. od zaciatku som mala troj minutove intervaly, ktorych bolest sa len stupnovala. takze ak ta to boli v pravidelnych intervaloch a neprestava pocitaj kolko je medzi jednotlivymi kontrakciami. 😉
a pre istotu si nachystaj posledne veci, co mas este urobit, lebo asi uz dlho nebudes kinderko. 😉

diamond_23
26. mar 2010

dala som si sprchu ..teraz am nic neboli len krize trocha ale zas mi treba na zachod 😀 teraz som tam bola..ten hajzlak jak keby niekto zral 😀

krpcek
26. mar 2010

😀 😀 nevsimla si si nahodou, ci ti uz nevysla hlienova zatka?

nicky11
26. mar 2010

je pravda ze to je u kazdeho individuaaalne 🙂 🙂 ale fakt si radsej nachystaj veci 🙂

diamond_23
26. mar 2010

krpcek v pravidelnych ma to neboli zatial 😀 ..len kazdy den chvilu u asi 3-4 dni..napr teraz to prestalo..len trosku citim take slabe....zacnem si to ale stopovat asi a pisat na papier ze ako casto..kolko to trvalo a tak 😀

diamond_23
26. mar 2010

myslim ze neodisla..pozeram sa na papier stale 😀 a to ma byt nejake naruzovele ci take niake ?lebo ked inej farby to by som ani zistit nemusela..

krpcek
26. mar 2010

diamond, ked nie su pravidelne, tak su to len poslickovia.
hlienova zatka by malo byt ruzova, alebo nahnedla, ja som mala krvavu, ale mne odisla asi 5 hodin pred porodom, ked ma dr. rozsparal. 😀
idem si lahnut, dobru!

diamond_23
26. mar 2010

no asi poslickovia lebo uz to preslo a zas som fit 😀 uvidim jak to bude pokracovat...idem aj ja spat tak dobru noc 😎

lia23
27. mar 2010

ahojte baby..nejak vas nestiham citat:D:Dbo sem chodim pomenej pretoze brigadujem v Hyperke... 🙂 tak ja len tk ze ako sa mate?? 🙂 🙂 a co drobcovia...???: 🙂 🙂 ja co ma boleli prsia..tak to uplne ustupilo....takz enivem co to bolo... ☹

kajiq
27. mar 2010

Fiha 😀 nejak sa tu zmenial pôvodna zostava..kde ste všetky baby? 😀 nejak si neviem zvyknuť na to vynovenie...:-/
Lia ani si sa nepochvalila že brigaduješ 😀 tebe sa jak pozdava to že to takto prerobili? 😀
Diamond_23 tebe sa to už blíži 🙂 hee tvoj drobček by sa mal narodiť vtedy kedy jaa 🙂 tak držim palčeky 😵

lia23
27. mar 2010

heeh kaji..no vidis..tu sa to pomenilo..to je tak ked sem nechodis 😀 😀 😀 nooo tak celkom to ujde..aj ked osm sa najprv nevedela vysomarit z toho..ale ian v pohode..no brigadujem v hyperke len od vcera...24.3.. a 25.3..som sa bola zaucat..🙂takze tka..a dneska tam idem tiez:D 😀 😀 😀 😀 😀

kajiq
27. mar 2010

Aooy lia 🙂))) som to kukla od strany 140 či kolko ale nevyznam sa v tom že kto a čo...😀 hee zarabaš?? A to chodiš po škole či ako? 😀 a som si prečitala aj čo ta dievčina na taru povedala ale nehapem jak na to prišla..:-/ ale šak takych ludi netreba riešiť 😀
Simusska gratulujeem 😵 malička je užasna 😵 😵

diamond_23
27. mar 2010

kajiq a ty si mala tiez poslickov nejakych? 😎

diamond_23
27. mar 2010

je tu niekto ci len ja ? 😀

natalie_tmk
27. mar 2010

diamond ahooj 😀

Ja som tu, len sa babrem s nejakou sutazou do skoly 😖

diamond_23
27. mar 2010

a s jakou ?🙂)ja sa hadam s chlapom..teda s uz ex chlapom 😀

natalie_tmk
27. mar 2010

Na biologiu 😒 Trapim sa s tym od rana a vobec som nepokrocila ☹
Preco sa hadate? 😀

natalie_tmk
27. mar 2010

A preco ex??? 😕 😨

diamond_23
27. mar 2010

Lebo nemam zaujem o neho...nestara sa o nic ..on zaujem ma ale ja nie..ja mam zaujem o byvaleho tak snim som v kontakte furt 😀 to je taka telenovela 🙂

diamond_23
27. mar 2010

ale my sa len tak pretahujeme to nejsu vazne hadky:D ja si snim nervy robit uz nemienim aj tak sa to nezmeni ... 😀

natalie_tmk
27. mar 2010

Pekna telenovela 😀 Aj ja v jednej zijem 😀 Zacarovany kruh...

diamond_23
27. mar 2010

No nejako to ale dopadne uz casom 😀

natalie_tmk
27. mar 2010

Dufam ze to bude HappyEnd 😀

diamond_23
27. mar 2010

no to dufam ajja ale s byvalym nie s tymto sktorym cakam dieta..o neho nemam zaujem 🙄 😀

natalie_tmk
27. mar 2010

Tak pokial ma byvaly zaujem o drobca (tusim si uz raz pisala, ze ma) tak ziaden problem nevidim 😉

diamond_23
27. mar 2010

no ja neviem praveze ci ma bude chcet aj snim..aj ked pisal tak akoby nadej bola..no ved uvidime casom 😕 😝

maruska_p
27. mar 2010

diamond držím palce, nech ti to vyjde 😉
Mne je dnes príšerne zle 😒 Bolesti hlavy, brucha, na zvracanie. Snáď mi to do zajtrajška prejde ☹

norikk
27. mar 2010

ahojte,chcela by som sa spytat tych,co uz odrodili a co rodia v blizkej dobe,co vsetko ste si zabalili do porodnice?? pre seba a pre male??

wacinka
27. mar 2010

ahiojky já sjem měla ručník osušku a doporučuji tmavší barvu, noční košilu, ale na porod jsem měla nemocniční. Pak vložky dost vložek to chce, manžel mi i dokupoval. teplé fusky pantofle, župan a síťované kalhotky, vřele doporučuji jsou v balení po 5 ks a dají se vyprat a do 10 minut jsou suché.Pak prsní vložky a podprsenku na kojení. A samo takové ty věci jako psatu, kartáček, kartáč... měla jsme i vlastní toaletní papír a to i vlhčený toaletní papír, po šití byl fajn a měla sjem ještě gel z dubové kůry na mazaní sešítí a mýdlo na intimní hygienu 🙂 a pro malou jsme měla kapesníčky na prcinku a plenky nic víc obleční jsme měli erární, ale můžeš mimi obléci i do svého jj a měla jsme pro malou kosmetiku, nechtěla jsem používat jophnson tak jsem měla svoji niveu baby. Jiank sjem pro prďolku nic nepotřebovala až pak mi manžel když si pro nás měl jet tak den předem mi dovezl oblečení pro malou... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre