Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

bertica.h
9. apr 2010

tak to je paráda,DAKUJEM 😵 😵

krpcek
9. apr 2010

buducamama my sme kupili Jack rusell teriera, ale mam ho vonku - nechcem do vnutra psa. mame velky dvor, tak ma krasny vybeh.

romy31
9. apr 2010

ahojte tehuľky toto som našla v inej téme:

ADELKA89:
Jupiii, tak už vím, jak vypadá maminka a tatínek z venku, jmenuji se Lukášek, narodil jsem se v 14:15 s mírami 2950g a 48cm. Jsme v pořádku.
Narodil se včera.

natalie_tmk
9. apr 2010

Ahojte 🙂 Ako sa mate? Ako budete vikendovat? 😵

maruska_p
9. apr 2010

Ahooj 🙂 Tiež sa teším z piatku, cez víkend sa chystám oddychovať a poprípade dokúpiť ešte nejaké nutnosti 😵

misss
9. apr 2010

Ahojte..my si dneska uzivame slniecko..na vikend sa vobec netesim, ked som zistila, ake ma byt zase počasie.. ☹ ☹
Ale aspon bude mužiček doma.. 😀 😀

lia23
9. apr 2010

gratulujem adelke🙂

gerci90
9. apr 2010

awojte babulky...no ako sa mate????mi sa Liluskou držkame už ma 11 týž.a pekne nam pribera skoro 5 kg,,,papkame sunar bo smliecka mi prestala priberat....a to mam prsia ako kyble 😠 tak neviem tolko mličiska a take slabe 😖 .......
Teraz mam v hlave fest chaos mam O 4 roky starsia segra je tehotna...prestne do roka a do dna otehotnela ako ja..lenže chce ist na potrat...ja viem že nema nic moc partnera,.ani spol,byvanie ani nič moc financi...ale mne trha srdce nech si nechce dat poradit ..nie a nie ju presvecit,,,,dokonca som bola aj za jeho rodicmi,,,bo oni su dost krestania tak som myslela že ho donutia zamysliet sa á postarat sa...ale kdeže pov.len že s nim skoncili a hotovo..on ma 24r.ale je to teda riadne decko,,ved je aj nezamestnany...ach bože pomož mi ,...ako ju mam donutit zamysliet sa aby ssi to nechala a zacala važit že ma v sebe dars nebies...ktory chce zatratit ☹

natalie_tmk
9. apr 2010

Ahojte baby.
Ja mam momentalne takeee depresie zo skoly. Neskutocne stresy. Musime si vybrat maturitne predmety do stvrteho rocnika, plus vysoke skoly. Uz sme to mali mat pred 2 tyzdnami !!!! A ja to este vzdy nemam... 😢 😢
Mozno si poviete, ze je to pre vas blbost, ale uz som na konci so silami normalne... to je nieco neskutocne, uz som aj plakala preto a aj tak... 😢 😢

leniii
9. apr 2010

natalie_tmk - to snad není takový problém, ne? 🙂 Už víš, co by jsi chtěla dělat za vysokou? Důležité je se rozhodnout, jestli chces jit dal humanitnim nebo prirodovednym smerem a podle toho volit. Jestli chces na prava, tak je blbost si davat biologii a jestli chces byt doktorka, tak je zase blbost dejepis 🙂 Rada to s tebou proberu. jestli chces 🙂

norikk
9. apr 2010

natalie a ako chces studovat vysoku?? externe?? lebo som sa dozvedela,ze potom nevznika pravo na matersku...takze u mna vyska odpada...

leniii
9. apr 2010

norikk - když by jsi studovala externe, tak nemas pravo na materskou?

norikk
9. apr 2010

tak nejak ....sestra sa pytala na socialnom

natalie_tmk
9. apr 2010

ja som teraz tretiacka na gympli. Vysku este neviem ako, najprv si musim nejaku vybrat 😀

Chcela by som velmi medicinu. Len neviem, ci na to mam. Nepoznam nikoho, co studuje medicinu, a tak neviem, ako velmi je to narocne, ci prevlada biologia, alebo chemia (niekto mi hovoril, ze chemia je len jeden semester). Kto tam studuje - ake mal vysvedcenie, a plllno inych veci 😀 Skratka neviem, ci na to mam... 😒

leniii
9. apr 2010

norikk - zapomnela jsem dodat, ze zadny takovy, ze odpadá vysoka! To by byla hloupost. Vsak muzes zacit studovat az budes mit díte ve skolce 🙂

norikk
9. apr 2010

noo ved tak to aj planujem.....len newem ako sa zamestnam, ja som tiez z gympla :( a bez vysky sa dostat do prace a zivit dieta a vysoku?? no newem ako to bude...

norikk
9. apr 2010

natalie a nekope uz?? :D si v 18 tt :D

natalie_tmk
9. apr 2010

norikk necitim zatial nic 😒 Lediny zvuk mojho brucha, je skvrkanie 😀

leniii
9. apr 2010

Natalia _tmk - tak to ti poradím uplne nejlíp. protoze ja studuju medicinu v Praze 🙂 A moje spoluzacka minulý mesíc porodila krasnyho chlapecka, takze i s mimcem se to urcite da zvladat, i kdyz je to fakt tezky. Jestli se chces vydat prirodovednym smerem, tak si urcite dej chemii a biologii. Chemie je sice jen jeden semestr . lekarska chemie, ale pak nastupuje biochemie a ta je uz semestry dva a bez elementarnich znalosti chemie se zkouska dela fakt spatne.. navic se tam uci dost dulezity veci a pochody v tele, ktery je treba chapat pro pochopeni dalsich predmetu.. napr farmakologie. Ja to mela tak, ze jsem chtela vic na prava ,ale prihlasku na medinu jsem mela taky podanou. Predmety jsem si zvolila dejepis a francouzstinu a pak se rozhodla, ze medina bude lepsi a prvni semestr na medine byl fakt ocistec.. vsechno jsem se musela doucit a bylo to x. krat tezsi nez kdybych z tech predmetu maturovala..

natalie_tmk
9. apr 2010

leniii ak ti to nebude prekazat, tak ta trosku pootravujem cez IP, ok? 😵 😀

leniii
9. apr 2010

no jasny 🙂

natalie_tmk
9. apr 2010

Mas uz odo mna IP 😉 😵

romy31
9. apr 2010

nati ja zas študujem veterinu ak by si náhodou chcela ísť týmto smerom 😉 😀

natalie_tmk
9. apr 2010

Juu super aki vzdelani ludia sem chodia 😀

Rozmyslala som nad "ludskou" 😀 a veterinou... ale este stale neviem 😵 Aspon ze prijimacky budu priblizne rovnake.

lia23
10. apr 2010

gerci ahojky🙂som rada ze malicka pribera...a ze ste zdrae..ked uz tie materkske mliecko..tak aspon obycajne...hlavne nech je zdrava..teda obe...a co sa tyka tvojej sestry..asi to tak ma byt..skus jej to este raz pvedalt..a ak neche...tak ju nehcaj tak...TI hore asi vedia co robia...mozno ze ma ist na ten potrat a az potom pochopit co sprvila...koli niecomu to tak ma byt..skus ju ale najprv este raz pokusit presvedcit..a ak nie,...je to jej rozhodnutie..je to sice smutne..a babo zato nemoze..ale aj tak..s tym ty a ani nik nic nespravite..ak nechce tvoja sestra..:(

gerci90
10. apr 2010

Awoj Liuš..dakujem za odpoved ,...veru budem sa snažit aby zmenila nazor...a ty sa mi mas ako????DRžKAS SA??? 😕

lia23
10. apr 2010

gerci..no jo...drzim ti palce..aby zmenila svoj nazor a malicke si nechala..aj ked to bude tazke..ale ved predsa ono za nic nemoze...tak preco mu najprv dava zivot a pootom mu ho chce zobrat??anto nema pravo:(a ja???ja sa mam celkom dobre...ovulku neivem ci vies ze s nou zapasim...tak nemam...este stale...berem duphaston uz asi 3 mesaic..teda zacinam 4 mesiac brat..a ovulka stale nic..teda cykslu sa mi cca upravil..pocula som ze to moze ovulku zastavit..ale cyklus to napravi ..tak uvidime..pojdem za dr...za mesiac a poveviem nech mi da clostil..alebo co...ved to uz ni je normlne...a ty co??malicka poslucha??,ci obcas aj hneva??este sa vydavat nejdes??? 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

gerci90
10. apr 2010

tak dobra sprava nehava si ho ....🙂 priatel sa nakoniec rozhodol 🙂 tak aj ona sa sem prida.... 😎 ....a co sa tyka teba tak je mi to luto hadam sa to už dako popravi....🙂)) držim palceky...... a malicka je to naj,babatko na svete robio nam hroznu radost..a vidavat sme sa chceli ale vies neni tolko financi,,tak cosi este usetrime a raz sa urcite vezmeme...i ked si myslim že papier a obrucky stastie do vztahu neprinasa...a da sa to aj bez nich...l. 😀

gerci86
10. apr 2010

Ahojte.... 😕

gerci90
10. apr 2010

seeeegra 🙂) 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre