Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

simusska
6. mar 2010

citala som ze len 5% zien porodi presne v den terminu porodu

kajiq
6. mar 2010

Ahojte babulky, ako sa máme?? 😵 a čo je s Adelkou???

jankaat.
6. mar 2010

ahojte... po dlhom case sa ozvem aj ja...

k tomu co ste sa pytali preco obehavat profesorov.. len potrebujem zistit si uciva na skusky atd..

lia23
6. mar 2010

simii...no jo to som aj ja citala:Ddokonca som si myslela ze akzdy porod sa zacina tak ze najprv odtecie plodova voda..potom kontrakcie atak..ale ze tolen o 10% zienok..:D

kajiiq..ahoj zienka:Dno ze sa aj ozves:Dhehe ujde to a co ty???ako malicky??🙂

jankaat.
6. mar 2010

lia ty co mas nove?

kajiq
6. mar 2010

Lia čo sa sťažuješ šak na každej stranke mame rozbehnutu inu debatu 😀 a neska som ti odpisala na všetko 😵 a tak ťažke je sa sem dostať pri malom..ja dobree čil ideme na oslavu dedkovi 😀 maličky sa jeduje furt tak tatino s nim išiel odprevadať 😵

lia23
6. mar 2010

janii...ja nemam nic nove..tehulka zo mna nieje zatial.t.ak myslim ze nic:Dhehe:Da ty co???tehulka🙂

kaji..heh uz osm ticho moja:D:D:Dhehe berem spet:Djj je to fakt tkaze pri malom dojst na net🙂hehe uz je vse v poriadku??🙂

jankaat.
6. mar 2010

lia dokopy nic nove.. cele dni lezim oddychujem .. nemam mat co nove.. akurat vcera som draheho dokopala aby sme sli von sa najest 🙂 po dlhoom case 🙂

lia23
6. mar 2010

eheh janii..no tak komu lepsie ako teheee...predsa tehulku musia rozmaznavat🙂obcas🙂 😀 😀 😀

kajiq
6. mar 2010

Lia Snažim sa sem behnuť vždy jak je to možne 😀 tak v poriadku noo...vždy su nejake problemy..v pondelok s nim idem na nožičky čo som mala skor behnuť ale ta naša Topolčianska nemocnica slavna.. 😀 aj na sono obličiek..ja na urologiu a na gyndu..no to bude zas deň 😀

jankaat.
6. mar 2010

lia najlepsie mi nie je nudim sa doma 😒

lia23
6. mar 2010

hehe kajiqľ..tak to mas teda dsot..ael aspon bdues na jasnom..co a ako🙂len nech ste zdravy..sak🙂

jankaa..verim ti..ale tak no...co nespravis pre babo🙂

maka123
6. mar 2010

zdravim holky tak vas zklamu nerodim nebojte se,dneska jsem byli zas na kontrole maly je proste lenoch nechce se mu ven je mu tam dobre tak zase v pondeli 😒

simusska
6. mar 2010

maka a neobjednali ta uz do nemocky na vyvolavacku ak do urciteho dna neporodis?

maka123
6. mar 2010

simusska no ja jsem byla uz ted v utery a v sobotu v porodnici,no a ted jdu zase v pondeli a pak se budem domlouvat kdy me to vyvolaji nejpozdeji ve ctvrtek tento tyden tak uvidime snad si to jeste prcek rozmysli a pujde sam od sebe

simusska
6. mar 2010

maka tak to ti drzim palce aby si to rozmyslel a konecne sa mu zaziadalo ist na svet 🙂 a citis sa nejak inak? ako myslim tak, ze by si mala ist rodit...lebo ja mam pocit ze neporodim snad nikdy je mi coraz lepsie vsetky tie take naznaky porodu co som uz mala tak prestali ☹

maka123
6. mar 2010

simusska no me jeste zadne priznaky ani nezacali 😀 ,zadni poslicci zadna zatka zadna unava,proste nic,dneska me akorat fest pali zaha tak jsem byla rada ze uz to ustalo a je to tu zas ☹

jankaat.
6. mar 2010

lia pre babo asi vsetko🙂

maka ale raz urcite porodis je jedno ci o den ci o dva🙂

simusska
6. mar 2010

maka tak mozno ti to pride tak naraz, ze ti napr. odtecie plodova voda...tak mna uz bolelo asi vsetko a ti poslickovia boli uz neznestitelni ale odrazu sa opät citim ako v piatom mesiaci...

dulkagabulka
6. mar 2010

Ak je babatku v brušku dobre a je zdrave ,plodová voda je tiež v poriadku, je normálne byt tehotná aj 42 týždnov. Prečo vyhánať nasilu dietatko, ktore este nie je pripravené? Vydržte to , dievčatá, pre niečo to dietatko tam ešte byt potrebuje. Veď ono dá signál, ked pride jeho čas 🙂 Doprajte mu s láskou tú neoddelitelnú jednotu 🙂 ved to nebude naveky..

dulkagabulka
6. mar 2010

Velmi dobrým signálom, že sa porod blíži bude, ked dostanete "záchvat upratovania"..to sa prichytajte ,že do 24 hodín porodíte...tááák mamičky...veru tak...

simusska
6. mar 2010

dulkagabulka ale vies u nas ked zena neporodi do terminu tak jej asi tak 4 dni po termine porod vyvolaju....tak ja by som radsej chcela prodit spontanne ako dostat vyvolavacku....

tara39
6. mar 2010

nnno ahojte kocky, nejak ste sa rozpisali 😵

dulkagabulka
6. mar 2010

Ak bude tvoje dietatko na svete a nejaky lekar povie,že mu odreže prst, povieš že ano,len preto,lebo to povedal lekar??...Vieš..to TY rozhoduješ o svojom babatku...ty si zodpovedná a ty s ním komunikuješ vnútri....lekari ti možu navrhnut,ale ty nemusíš súhlasit, ak je naozaj všetko v poriadku ....treba sa pytat..prečo to chcu vyvolat, ake su dovody..prenašanie 4 dni NIE JE DOVOD....Ver mi, vyvolavany porod je omnoho horší ako prirodzeny, sama som to zažila. neporovnatelne...

dulkagabulka
6. mar 2010

Chcem iba povedat, že mamička sa má držat svojej vlasnej zodpovednosti a dovery v dietatko a prirodu.. Deti dávajú znamenia a matka ma velky cit pre hroziace nebezpečenstvo svojho dietatka...Takže dovod zo strany matky na vyvolanie porodu by mal byt iba ten...ked dietatko dava znamenie.../zo strany lekara su dovody samozrejme aj ine ale o tych nechcem pisat/...kym je všetko OK, doverujte dietatku,že VIE kedy sa ma narodit...

tara39
6. mar 2010

dulkagabulka velmi pekne tu pises... 🙂 pochvala

jankaat.
7. mar 2010

dobre ranko a prijemnu nedelu vam prajem🙂

simusska
7. mar 2010

ahoj janka...aj tebe dobre rano aj ked ty si ho mala nejak skoro 😀

inak babenky mne je dnes strasne...od rana mam strasne krce v nohach a aj tie kramove v brusku....

matulienka.d
7. mar 2010

noo, tak simusska, pekne krásne si meraj ich dlžku lebo to vyzerá, že ti začínajú kontrakcie....držím palce 😉

lia23
7. mar 2010

ahoj simi..ajja si myslim ze to uz je azciatkok.scie si to neviem predstavit...aky ej to pocit..ale tak co ine by to mohlo byt...dockas sa...ani si neuvedomis amalicka bdue na svete🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre