Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

natalie_tmk
24. apr 2010

Len moje si akosi nepyta 😀 Mne to jeden doktor vysvetlil tak, ze moja babo si berie vsetko odo mna, a preto ja chudnem a ono pribera 😀

michaa
24. apr 2010

hmm, taky zacarovny kruh. ved nebudes sa prejedat, ked ti nechuti. neexistuje na to nieco? prehovarat brusko nech viacej vstrebava? malinke je akesi hladne!

natalie_tmk
24. apr 2010

Ja neviem 😒 Keby nieco take bolo, uz by mi to dali, nie?

michaa
24. apr 2010

asi hej. ale pri doktoroch jeden nikdy nevie. kolko hlav tolko nazorov. tazko s nimi, nie? nikdy nepovedia vsetko, jak keby sme v komixe zili a oni mali nad hlavami bublinu - si precitas, co si myslia 😀

natalie_tmk
24. apr 2010

Presne 😀 Najlepsie je, ze mi tu minule rano nabehli styria a zacali sa medzi sebou hadat, lebo kazdy mi chcel nasadit inu liecbu 😀 V takej chvilii fakt neviem, co si mam mysliet 😀

No ja sa uz poberiem spat, na dnes som mala vela "aktivit" 😖 Dobruu noc 😀

michaa
24. apr 2010

bruuuu

adka_praha
25. apr 2010

caute... 😀
nati to co mas za sestricku tam??? ina zastankina doby kamennej... 🙄 😅
a ten janosik,mne sa pacil viac ako bathory... 😅
koxo mm spi, dietko sa kuka na disney channel a okusava takej zirafe nohy...ako mala by som aj daco spachat na obed... 😀 nati nechces inspirovat co ste mali na obed?... 😀

lia23
25. apr 2010

ahojte kocky..tak ako sa amte?? 😉 😉 😉

misss
25. apr 2010

Ahojte..maly konecne zaspal a ja som uz narobena ako taky pes.. 😀 😀 .ale nastastie dneska nevariiim...nemam komu.. 😀 😀 ..
Adka, mne sa tiez ten janosik pacil viac, ale aj Bathory bola dobra.. 😀 😀

Ahoj Lius, ako??Nevadi ten FB?? 😀

lia23
25. apr 2010

miss...ahoj moja..to si ty?? 🙂 🙂 🙂 ajsne ze nevadi..nejako mi nedoslo ze tsi to ty 😀 😀 😀 😀 ako si vedela ze som to ja? 😀

misss
25. apr 2010

podla fotky..som ta zbadala v konikovej skupine.. 😀 😀

lia23
25. apr 2010

heej?🙂tak to jwe fajn 🙂 🙂 🙂 eheh a co ako sa mas???

hervinka
25. apr 2010

chcem sa spytat maminiek ktore porodili tesne po 18tke, ako je to s materskou.... je na nu narok ci nie, dcera ma 17,5 a caka mimco tesne po 18tke,ten sok som uz rozdychala, teraz sa snazim pomoct ako sa da.ma niekto skusenost,viete mi poradit?vdaka

misss
25. apr 2010

ujde to..prave si vychutnavam chvilu pokoja a kavicku.. 😀 😀 a ty ako??priznaky pretrvavaju??? 😀

mam4
25. apr 2010

ejha, tu to zije 😉
a natalie nam este buvinka ?? 😀
hervinka, od uradu prace, soc.veci a rodiny urcite dostane prispevok v hodnote cca 180 eur. ale chodte sa tam este popytat co a ako, mozno bued mat narok aj na viac....

lia23
25. apr 2010

miss...a kavicka chuti?? 🙂 🙂 🙂 jaa??no tak bradavky ma bolia...mam starsnu nechut..aj som hladna.a straasne...ale nemozem sa najest...vooobec ☹ ☹

mam4
25. apr 2010

inak lia, dufam ze ti to s babom vyjde. ja po druhom "prahnem" uz rok z toho pol roka sa snazime o sto sest a dnes som zase dostala cervenu ☹ ...

lia23
25. apr 2010

mam..dakujem ti moc...aj ked zacinam mat strach..ako keby som mala ruzove okuliare..a teraz ako keby som si ich dala dole a szistila co to obnasa..aj ked viem co to obnasa..ale terza to zanam vidiet tak realne..a zacala som mat z toho strach tak trosku ☹

adka_praha
25. apr 2010

misss mne sa bathory pacila zo zaciatku...potom to podla mna moc natahovali...take divne to bolo...a u janosika som skoro porodila, ked tam bola ta scena s tym miminkom tej carodejnice a ked ho na konci vesali...uff... 😕
lia neviem, co dodat... 😕
rozhodla som sa mm "otravit"... 😀 vnutornostami... 😀 hadam to stihnem upachat, kym sa zobudi, vyvetram a mozno nepride na to, co je...?... 😀

lia23
25. apr 2010

adka...to si ako myslela??

misss
25. apr 2010

Chuti, chuti..mnam..si robim do 0,5 litrovej šálky.. 😀 😀..
no..je to fakt velka vec, ked sa take babatko narodi..uz ziadna zabava vonku s kamosmi, ziadne disco, vsetko sa toci okolo toho maleho cloviecika, ktory je zavisly len a len od teba..ja by som aj isla s malym do mesta, alebo tak, ale po zlych skusenostiach s MHD sa bojim a vsade chodim pesi.. 😒

lia23
25. apr 2010

miss...a co sa ti stalo??ak to nie je tajnee🙂

adka_praha
25. apr 2010

lia misss to pekne vysvetlila aj za mna... 😉 nebolo to mierene v zlom, len treba strasne vela sebazaprenia, vytrvalosti a hlavne sebaovladania pri takom malom cloviecikovi... 😉

adka_praha
25. apr 2010

ale zas na druhej strane, my ideme s babami buduci piatok na flam do baru... 😀 tatikovia budu strazit...ale jasne ze nebudeme chodit kazdy tyzden... 😉 ale obcas treba aj nam maminam vypadnut a "volne dychat"... 😉 ...sa aj tak smejeme, ze budeme dobre, ked vonku vydrzime do pol jedenastej, kedze chodime spat "s kurami"... 😀

lia23
25. apr 2010

adkaa.. 🙂 🙂 ano mate setky pravdu..bola by som schopna sa vzdat toho setkeho... 🙂 🙂 🙂

adka_praha
25. apr 2010

jaj a tazka to poznamka, nebola som uz tak dlho, ze ani neviem, co si mam obliect... 😀 😀 😀 hadam aj zo 2 roky... 😕

lia23
25. apr 2010

adka..ked raz tak uz poriadne...sak ano?? 🙂 🙂 ja som sa terza dako rozbehala..po baroch..ale mozno pol roka..a mozno rok...sem s priatleom nikd nehcodilil..bude sme boli u nas alebo u nich..a terza nas to volako zase chytilo..a mozno to znova skonci..a vy si to uzite🙂poriadne...treba sa obcas vyventilovat 🙂 🙂 🙂 🙂

adka_praha
25. apr 2010

😅 no ked ale si uz teraz predstavim ze malu necham "samu", tak sa mi ani moc nechce ist... 😝 ale sa presviedcam, ze ved aj tak bude spat, tak si ani nevsimne ze som niekde bola...ale...
chceme vyrazit az ked bude terezka buvat... 😅 vecer... 😅

lia23
25. apr 2010

jj presne tak..a do nejakeho bau..poriadene to rozotcit 🙂 🙂 🙂

misss
25. apr 2010

jasne, ze treba obcas vypnut, len ja na to este nie som pripravena..raz som isla s kolegynou si sadnut..povedala som muzovi, ze pridem asi za hodinu...maly spal a ja som bola 2 min.peši od domu, ale ako odbila hodina, tak som letela domov..vobec som sa nevedela bavit..stale som myslela na maleho a na to, ci nieco netreba, ci neplace,...
Lius..v zime, ked snezilo som potrebovala ist do socialky...isla som elektrickou a musela som aj prestupovat..a nikto mi nepomohol..tak ked som vystupovala a teperila som sa s tym kocikom dole tymi smyklavymi schodmi, tak som sa smykla, ale nastastie som stihla polozit kocik na zem, tak sa nic nestalo, len ja som bola cela doudierana a oskreta.. 😢 ..potom som presla skoro cele mesto pesi, aby som nemusela nastupovat a vystupovat...potom ked som isla nastupit, tak az ked som zakricala do elektricky mi pomohol taky mlady chalan a ked som konecne vystupovala doma, tak som povedala takej babke a ta mi pomohla..inak strasna neochota v tejto Bratislave.. 😖..este mi raz pomohol jeden sofer a ten mi povedal, ze vzdy mi musi niekto pomoct, lebo sama to urcite nezvladnem..no.co uz..a to ja som pomahala vzdy..som si myslela, ze sa mi to aj vrati, ale PRD z toho... ☹ ☹..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre