Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

gerci90
22. nov 2009

no mna davali už teraz na ten monitor a že je to zatim ok....a inak by sa malo asi od toho 35tt

valria321
22. nov 2009

gerci90 ja mam normal dilemu viem že to bude dievčatko ale stale mam take podozrenie čo ak nahodou žiadny pipik tam nebol teraz ked mi robil sono čo mysliš to by bolo asi vidno gulky čo ?????

gerci90
22. nov 2009

jj aj mne sa kuk,doktor že ci sa nam pohlavie nezmenilo a ze ci nam tam nieco nedorastlo.----nebooj nič..ja si myslim že by to bolo videt..

valria321
22. nov 2009

rozumieš ja už kopu ružovych veci pokupenych heh no čo už ...už maš všetko pokupene ??

gerci90
22. nov 2009

jj skoro vse pre Lilli---ozaj vsetko a pre mna este neajke drobnosti do nemocky a tY??

valria321
22. nov 2009

aj ja ešte to nemam ale poprate pre mna mam asi tiež všetko do nemocky už len aby to prišlo ešte nam neprišla postielka ma prisť tento tyžden tak uvidime........maš vela vecičiek ake čislo si kupovala najviac ??

gerci90
22. nov 2009

veci tak akurat ale aj dost som podostvala a c.povecsine 56-62...aleo od 0-3m.

maja177
22. nov 2009

gerci, neboj sa, hlavne klud. ja som od 27 tt bola so skratenym krckom, hrozne mi tvrdlo brucho a bola som tak isto otvorena na spic prsta. tiez ma poslali domov z nemocky, ze kludovy rezim a jedla som magnezko. a prenasala som dva tyzdne, mala som az zelenu plodovu vodu, takze bol najvyssi cas, ze som porodila. a kludovy rezim som dodrziavala mesiac. potom som zacala pomaly chodit, az som to dotiahla tak daleko, ze som v 38 tt nosila vedra s vodou na druhy konec zahrady a polievala a vidis, nic nepomohlo. a to, ze ked budes brat magnezko porodis neskor, neni pravda. to su len blbe chyri. ja som na konci tehu mala strasne vysoky tlak a dali mi na to prave to magnezko. a ja mudra som ho nejedla, lebo som si myslela, ze potom budem ozaj rodit na vianoce az mi ostalo uplne blbo, nasrala som sa, dala som si 3x dve tabletky a na dalsi den som isla rodit... takze sa zbytocne nestresuj. a s tym otvaranim... ja som sa otvarala 16 hodin ;))) mala som kontrakcie kazdych 5 minut ked som prisla do nemocky a nic sa nedialo, stale to bolo na spic prsta, presne tak ako v 27 tt 😉 a to bolo rano o desiatej a ja som porodila o pol tretej v noci. takze ma mala pekne potrapila kym som sa otvorila a ani epi mi nemohli pichnut, lebo to sa picha ked si az na 4 prsty. takze som sa trapila v tych bolestiach, vecer o siestej stale stav rovnaky, stale som trpela, a potom sa to zbehlo tak rychlo, ze mi epi nestihli ani pichnut, lebo som skoro porodila na izbe v posteli 😀

maja177
22. nov 2009

a moja mala mala v 31 tt 2100g 😀 😀 😀

phoebe003
22. nov 2009

Ahojky kočky. fenkjujeme za gratulace 🙂

gerci mne to stejně nejde. řekne mi to, že taková osoba na FCB neexistuje... tak zkus najít ty mne jsem tak jako Karolína Phoebe

jaruska8
22. nov 2009

Kamrátka mala dieťa ako 19 ročná, ešte aj ostala slobodná mamička, ale je oveľa lepšia matka ako mnoho 30 ročných, takže o veku to naozaj nie je. Jej synček je zlatý, vychovaný a hlavne milovaný. 🙂 Tak všetkým mladučkým mamičkám držím palce, ony to určite zvládnu!!!!

maja177
22. nov 2009

fibi, ja ti ju doporucim 😉

lilly21
22. nov 2009

ahojte babeny, mozem sa pridat 🙂 ?
uz sice nemam nast (22) a nie som tehu, ale som rada, ze je tu takato tema... lebo v ostatnych som byvala najmladsia =DD, s vami sa asi lepsie pokeca ako s pokrocilymi tridsiatnickami..

michaela999
24. nov 2009

Ahojte....aj ja by som sa rada k vám pridala 🙂 tiež už nemám násť (23) ale určite si s vami budem mať o čom písať.... Mám 23 a som už vydatá a dieťatko sme plánovali, stále som mladá 😀 .......strašne sa teším na maličkého....som v 38tt a som už nedočkavá....

michaela999
24. nov 2009

gerci90 ....si obdivuhodná baba... 🙂 postaviť sa rodičom, dobre si urobila...nechápem ako mohli od teba chcieť aby si išla na potrat ☹ ......s tým že máš skrátený krčok si nerob starosti...je veľa žien ktoré tým prešli 😉 , hlavne oddychuj 😉 ........

miroslava89
24. nov 2009

ahojte.. inac je tu aj tema pre mlade mamicky .. v mama oco rodina..

phoebe003
26. nov 2009

Ahojky holky, jsem doma ze školy a dnes se na mne valí jen samé špatné a hlavně smutné zprávy... Ve škole jsem dopadla dobře, dostala jsem téma gynekologie a porodnictví vývoj a průběh od 19.stol do dnešní doby na 4 x A4 velikost písma je 10, takže se nudit nebudu. No a nejhorší zpráva jakou jsem dneska mohla dostat a brečím tu jak želva, sestřenka musí jít ve 20tt na vyvolání porodu/interupci, protože plod se přestal vyvíjet, a kdyby se narodil, tak by zemřel při prvním nádechu, protože mu nefungují plíce. No je mi mizerně a smutno z toho, protože se snažili 13 let a teď tohle....

lilly vítej. Mne je taky 22 😀

phoebe003
28. nov 2009

Ahojky kočky, kdepak vžsechny jste???

michaela. Gratuluju k bříšku a vítej samozřejmě 😵 věřím, že jsi nedočkavá, já byla takyyyyyy 😀 😅

phoebe003
29. nov 2009

Tak ale holky...Tohle už je fakt moc, abych sem chodila leda já. Já se na to asik vyprdnu..... Halooooooooooooooooooooooooooo mamkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

lilly21
29. nov 2009

lol...fakt je tu ticho..

smailinka
29. nov 2009

ahojte, viem, ťe naša téma na CZ koňovi nie je, ale ak chcete, tak sa pridajte k nám, ako spomínala Mirka...

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

tešíme sa na vás 😉

gerci90
30. nov 2009

awojte baby..tak ako sa vam dari??ja dodržujem ten klud,režim,,ale co s toho ked som este aj ochorela a mam strasnuuu chripku ,,antibiotika a plno plnoliekov..uff a mala ma teda už riadne tlači....a vam sa ako dari??

Michaela999.....dakujem ...si zlata.....ano postavila som sa rodičom ateraz ked ja sama sa nim stavam to veru nelutujem ani trosku a spravila by som to zas ak by bolo treba🙂

valria321
30. nov 2009

ahoj gerci90 som ťa tu hladala a ty nikde...takže si chytila chripku ach jaj moja normalne bereš antibiotika????ja mam potom ale stale mi ostal hnusny kašel a malej ten kašel musi poriasdne liezť na nervy☹((

phoebe003
3. dec 2009

kuk holky, kde se flákáte?

botis
4. dec 2009

ahojte, no ja som otvorena uz dva tyzdne, cakam, ze do Vianoc porodim, uz mavam aj take divne bolesti... pri malej som do posledneho dna nic nemala.
akurat som nastvana, ze az o dva tyzdne idem na gyndu a az potom do nemocky kde budem rodit, ak to takto pojde dalej tak porodim skor ako dojdem do tej nemocky...
inak vy chodite na skolu? alebo ste skoncili so strednou? ja som teraz druhacka na VS a prave nam zacalo skuskove tak sa tam stale teperim s bruchom a vsetci cumia...

botis
4. dec 2009

a gerci, moja mamka bola v takomto stave jak si ty od siedmeho mesiaca, tiez musela len lezat a lezala a dobre to dopadlo 🙂 najblbsie je dlho stat alebo sa nejak namahat, pripadne moc zohybat, ak mozes tak lez aspon do toho tt jak som ja. Ja sa teda s malou dost naptrapim, neviem co by som robila, keby som musela lezat, ked si sama a nemas sa o koho starat tak to vyuzi, nech sa staraju o teba 😉

baramborka
autor
5. dec 2009

to MIROSLAVA89
mirka momentalne aj keby som chela babo tak by to nebolo mozne
mam strasne vela prace ...divadlo skola a tak .. a k tomu za par mesiacov budem mat 18 tak uz pockam ,,, 🙂 a skoncim strednu co je o rok a bud rok sa do toho pilne pustim baby :D
takze bud rok .. 🙂 ma tu pekne privitate 🙂

juliq101
12. dec 2009

Ahojte ja som tu nová založila som si tému príliš skoro matkou no uzavreli mi ju.Mám skúsiť tu ďakujem za radu.
Baby ja mám 17 a na teste som dnes ráno našla // čiarky neviem či sú tie testy 100 percentne.
Mám strach čo na to rodičia a okolie.Bojím sa to komukoľvek povedať 😒

juliq101
12. dec 2009

Asi som tu sama? 😕

gerci90
13. dec 2009

awojte babulky....ako sa vam dari????jaaj bože ja som bola taka prechorela že som zasa raz skončila v nemocke na plucnom...bo sa mi aj zhorsila astma....rozhodovali sa že by mi naplanovali aj sekciu..ale ked ma prepuštali s nemocky vysledky som mala zasa ok...tak to nechali asi na ten spontaný porod....hadam to nejako udýcham....bo sekciou by som ozaj nerada bojim sa že ked ma uspia tak že už sa nezbudim.....:( 😖 juuj baby ani neviete ako už rartam dni...aby som už porodila lenže zasa mam dilenmi že mam male brusko....tak este výckam nech mala ete cosi podrastie.... 😕 ale už ozaj nech ten porod dopadne ako kolvek hlavne nech už je to za mnou... 🙄

tak sa držte a ohlaste sa ako sa vam dari a co je new,,,

Inak juliq ak si teda tehu tak ti gratulujem a vitaj medzi nami.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre