Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

majka0106
3. aug 2009

ahojte baby no co ako sa tu mate?co je tu noveho?dufam ze ste tu vsetky zdrave 😉

phoebe003
3. aug 2009

Kristepane Mirka přijmi moji upřímnou soustrast. Vím přesně jak ti je. Drž se moje zlatá...

maja177
3. aug 2009

andrea, coze???????????????? ved sa to tu nikde nepise, ako si na to prisla????????????? jezisikriste 😔

phoebe003
3. aug 2009

januar/leden 2010 přečti si tuhle tému, psala tam její sestra tady máš odkaz https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

maja177
3. aug 2009

uz som to citala 😔 😔 😔 😔 slova sucitu nepomozu... 😔

phoebe003
3. aug 2009

nepomůže nic. jen čas. 😔 hodně času. smrt dítěte je něco nepopsatelného. bolestného, sužujícího.není horší bolest, než bolest za ztrátu dítěte...

phoebe003
4. aug 2009

Dobré ránko kočky, kde jste kdo?

gerci90
4. aug 2009

aooj phobe ako sa dneska mame??a drobci ako??

phoebe003
4. aug 2009

Ahojky gerci. ale jo, celkem to jde.Pořád mám místo baráku staveničě, všude prach, kterej mne pořád otravuje život, ale co nadělám, brzo to už bude hotové,čisté a krááásné, takse těším, A drobci se mají fajn, Eliška je u našich na chalupě a Adámka jsem právě dala hajkat...

phoebe003
4. aug 2009

Ahojky kočky, tak mám vypráno, uklizeno, Adámek hajinká, broučínek můj maličkej.

holkyyyyy kdepak Vás mám? tady nikde nikdo... 😔

phoebe003
4. aug 2009

no tak ale už....kam jste se ztratily???těhulkyyyyyy halooooooooo 😢

phoebe003
5. aug 2009

Dobré ránko, tak ale tady se semnou snad nikdo nebaví??? 😕 😨 🤐 😒

andrea12737
5. aug 2009

ahoj phoebe, ja sa k tebe pridam...tak ako deticky? co porabaju? ten moj maly sa nudi, prsi, a su aj ojedinele burky, takze sa vonku neda ist.. ☹

phoebe003
5. aug 2009

Ahojky těhulenky tak my jsme doma z poradny paní dr hlásila, že je Adámek mooooc šikovnej, jinak jsme celkově v pořádku, na vyrážku máme olejíček do vodičky a krém po koupání. měříme 77cm a vážíme 8880g. Krááásný míry máme

Andrea tak to u nás je veeedro jak v San Pedro. Eliška je nahoře u našich, Adámka jsem právě nakrmila a je v postýlce. Zatím si hraje, ale tuším co chvilku usne. Koukala jsem ti do albíčka. Taky jsi hodně mlaďoulinká maminka viď. Samík je krásnej kluk:o) 😵 takové blonďaté princátko:o)

andrea12737
5. aug 2009

🙂 no on je taky blondacik..no ano, ked som otehotnela tak som mala 17nast, narodil sa mi v 18tich, 19tich som sa vydavala,a v novembri bude mat maly 3roky-uz je to velky chlapec. Tiez som ho teraz ulozila, tak uvidime ci si pospinka...ale asi ano, lebo dost prsi, je nizky tlak. Akurat som dovyprazala karfiol,urobila zemiaciky, a trebalo by mi este umyt riad, co som neumyla pocas varenia-ale kaslem na to teraz, idem trosku oddychovat, a citat si to tu 🙂

phoebe003
5. aug 2009

ahojky holky

andrea, tak to jsme tuším taknějak na stejno. Já porodila Elu taky v 18ti..

gerci změň si fotku v pase, nebo tě smažou adminky.Může být jen tvé momentální a reálné foto, máš to v pravidlech...

miroslava89
5. aug 2009

ja uz ako nastrocna tehu nestihnem byt 😔 o nase dievcatka teraz sme prisli.. 😔

andrea12737
5. aug 2009

Ahoj mirka, ja som si sice s tebou nepisala, ale sledujem to tu den co den, a ked som sa dozvedela co sa stalo, tak mi to prislo strasne luto... ☹ je to fakt nestastie, vraj si mala s malinkymi nejake problemy, ze to nebolo len tak...ako sa teraz citis? ako priatel? rodina? osud to pre nieco chcel, malo to tak byt...ale preco? je to ozaj smutne ☹ prajem ti vela, vela stastia ☹

miroslava89
5. aug 2009

andrea ahoj.. mali sme problemy a ked sa zdalo ze uz bude lepsie prislo to najhorsie nase babetka odisli do nebicka 😔 ako sa teraz citim?zvlastne na jednej strane je mi luto ze sme o nase dievcatka prisli a na druhej strane verim ze sommladunka ze sa nam babo raz podari.. manzel je z toho zniceny viac ako ja.. mal svoje zivotne plany ktore mu vobec nevychadzaju tak veril ze aspon sen o babetkach mu vyjde-zial nevysiel..ale casu na napravu bude snad dost 😔

gerci90
5. aug 2009

je mi to strasne luto miri....naozaj,,držim ty palceky ale ajv.manželovi aby ste to spolu prekonali a aby ste mali co najskor svoje výtužene deticky..

miroslava89
5. aug 2009

gerci posnazime sa to co najskor prekonat.. ale tak raz urcite budeme mat deticky..ale aspon 3..

a ty sa nestrachuj nepanikar u vas bude vsetko dobre..

phoebe003
6. aug 2009

ahojky holky. Tak mne se rozmrazuje maso a udu dneska dělat přírodní řízečky s bramb. kašičkou..se těším...

Mirko jsi statečná a bereš to dobře...Obdivuju tě. Po šestinedělí se začnete zase snažt, nebo to necháte na později? my jsme začali v podstatě hned jak to šlo a po 8 mi měsících jsem o5 otěhotněla a narodil se Adámek. Sice těhu byl jeden velký stres, ale mám svého chlapečka. Držím pěstičky.

phoebe003
6. aug 2009

zase je tu mrtvo? nebo mi to děláte naschvál??? 😕

phoebe003
6. aug 2009

jj, jsem tu sama...Paráda... 😠 jdu pryč teda... 😔

phoebe003
6. aug 2009

hmmm, že sem vůbec ještě koukám... mám vyžehleno, sklidím prkno a prádlo uložím až ráno,pac padám na papulku...

baramborka
autor
7. aug 2009

AHOJ BABULKY....tak ja som opat dosla na navstevu ako vidim miestnost tehotne nastrocne nebola az taka hlupost ako som si m yslela ked som ju vytvarala a poviem vam som stastna ze ste sa v nej nasli :D
verte mi som tu kazdy den a kazdy den sledujem vase osudy a rastuce tyzdne...
ja by som bola teraz v 3 mesiaci....:(
babule MAM NA VAS JEDNU OTAZKU...kedze som po potrate mesiac, mala som mat 26,7 menzes ale nic....
a uz mi 2 tyzdne meskaju. ci je to mozne ze to bude teraz rozhadzane ?
.priznam sa odvtedy co sa mit o stalo som sa nemilovala...neviem proste ani s nikym nic nemam no ...no.. nieco sa namna " usmieva" mozno to bude neaky nadejny muz ale zatim len tak " spoza rohu oznamujem nechcem to zakriknut"...
paci sa mi ako tu diskutujete ake mate krasne temy akkurat chcem povedat MIROSLAVA89 nejdem ti hovorit ze viem ake to je ani nic podobne lebo toho si sa napocuvala...mne pomohlo jedno...zit dalej zivot...lebo to je"ZIVOT"...nie vzdy ti vyjde to co si naplanujes resp.co uz si neak planujes... a hlavne ako si mlada baba rovnako ako aj ja a mnoho pred sebou ...mozno to bolo znamennie a mozno este musis nieco vo svojom zivote dokoncit...porozmyslaj a este si uzi kusok mladost...a na babatko si pockame :D pride....

holky drzte sa zatim krasne tehulkovanie a hlavne vydrzte uz tieto horuce dni za par tyzdnov tu je jesen co je prer mna velmi depresivne nemam ju rada :(

papapa---vasa BARAMBORKA:d

ak by ste chceli ....www.pokec.sk nick barca13

miroslava89
7. aug 2009

dobre ranko..

phoebe netusim ci sa zacneme snazit znovu alebo to nechame dlhsiu dobu len tak.. uvidi sa casom..ked bolest zo straty dvojiciek aspon trochu viac preboli..

baramborka.. ved sme mlade casu dost... urcite sa nam obom podari dalsie babo- a keby len jedno..

phoebe003
7. aug 2009

bramborka. Buď v klidu po potratě prožíváš v podstatě šestinedělí, ačkoliv nekrvácíš. první menstruace může přijít hned, jindy až třeba po 2 měsících. Je to různé, ale určitě se dostaví. každopádně moc držím pěstičky aby bylo líp.
Jinak studuju Porodní asistenci a gynekologii, tak kdyby jste se chtěly na něco zeptat, tak se nebojte a pište třeba IP.

Miru. miminka se dočkáš i já se dočkala...a chce to čas! hoooodně času se smířit. Ona ta bolest nepřebol. 4lověk se s ní jen naučí žít a zvykne si na ní..Přijdou dny, kdy ti bude fajn a budeš usměvavá a vystřídají je dny plačtivosti, smutku a bezmoci. Bohužel vím, o čem mluvím... 😔

phoebe003
7. aug 2009

zase tady budu tapetovat sama??? 😠 ????

phoebe003
7. aug 2009

jo, budu, tak já jdu teda spinkat. Brou nocm mamulky a těhulky... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre