Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

natalie_tmk
16. apr 2010

Mne sa nevolnost vztahuje na ludi 😀 😎

Tiez chcem nejaky farebny asi... chces 3 ci 4 kolesovy? Ja by som rada ten 3, ale neviem, ako sa mi s nim bude narabat 😒 A minimalne 2 farebny, farby uvidim podla pohlavia 😀

lia23
16. apr 2010

nataly...ahoj..a tvoje fotocky su kde?🙂odfot si brusko..a sup sem s nimi🙂hehe sak uz si pomaly v 20 tt..a mal len 3 fotocky..🙂a posledna zo 17tt🙂

natalie_tmk
16. apr 2010

Mam 4 😀 A nove neviem kedy pribudnu. Mozno sa mi vecer bude chciet vyhrabat fotak a postavit sa k zrkadlu 😀

norikk
16. apr 2010

ja stvorkolesovy urcite....klasicky....natalie a s kym to budes kupovat? ako?? a kde budes byvat s malym teda?

natalie_tmk
16. apr 2010

Budem byvat u babky, na konci sk. roka sa k nej uz stahujem, a drobec bude mat aj vlastnu izbu, tak si vsetko zariadim podla seba 🙂

norikk
16. apr 2010

a stvrty rocnik?

natalie_tmk
16. apr 2010

Ach 😒 Asi ISP...

lia23
16. apr 2010

nataly..no tak to urcite sa postav🙂 a odfot sa..aby si mala nejaku pamiatku na rastuce brusko🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

natalie_tmk
16. apr 2010

lia, no len keby rastlo 😒 😀

lia23
16. apr 2010

neboj urcite sa to rozbehne..ved uz si mala v 17 tt brusko...vykukajuce..tak uz aj terza musis mat

adka_praha
16. apr 2010

ahojte... 🙂
tak si sa natalie rozhodla ist uz teraz ku babke? 🙂 super... 🙂
baby neda mi neukazat vam nasu kratku mafianku... 😀 som nemala fotak so sebou, tak som ju cvakla, ked sme prisli z prechadzky... 😅

natalie_tmk
16. apr 2010

lia snad sa to uz rozbehne 😀

adka - no viacmenej ano, uz som rozhodnuta. Babka ma obrovsky dom, tak bude kde byvat. Len s tym jazykom to bude o nervy 😖 Je moja jedina zachrana, tak ju (aspon na cas) vyuzijem 😉

Fotka je uzasna! 😵 😵

adka_praha
16. apr 2010

no jasne...ked ponukaju pomoc, preco ju odmietat... 🙂 ale tak isto sa tam budete mat lepsie ako tu...na svk pes chcipol (sry ale sak viete ako sa to hovori)... 🙄

maruska_p
16. apr 2010

adka - foto je krásna 😵 Takú mafiánku by som rada stretla 😉

natalie - babku máš vo francúzsku, nie? Neučíš sa franinu na škole? 😀

Ja som bola na kontrole, tak vraj do dvoch týždňov by malo byť po všetkom. Tak sa sa zľakla (šok), že som celá stuhla a lekár sa smial, či by som radšej bola tehotná do konca roka 😀

adka_praha
16. apr 2010

marus, je to haluz, ked vies termin do kedy by sa malo babo narodit ale aj tak je z toho clovek akosi vedla... 😅 take krasne to je... 😀

natalie_tmk
16. apr 2010

maruska - praveze vobec neviem francuzsky 😀 Len par uchylnych viet od mojho brata 😀

adka - jasne, aspon ze mam babku, inak fakt neviem, co by som urobila 😒 Len sa trochu bojim tej zmeny ☹

misss
16. apr 2010

Ahojte, ja som bola asi v 25 týzdni, ked nam prisiel kocik..sme objednavali cez internet..a vybavicku sme mali nekupenu dopredu..ved nemozme predsa nakupovat potrebne veci az po porode..nestastie sa moze stat kedykolvek a vybavicka to urcite neovplyvni...to je moj nazor..tiez sa hovori, ze sa nemaju kupovat vecicky pred otehotnenim, lebo zena neotehotnie a otehotneli sme na prvy sup.. 😀 😀
No Natalie...ja som sa fotila dost casto a niekedy az s odstupom casu vidis ten rozdiel na brusku..8o))

natalie_tmk
16. apr 2010

misss - ja tak o dva mesiace zacne kupovat asi vo väcsom 😀 Lebo ked sa odstahujem, neviem aka je tam situacia - urcite je vsetko drahsie 😒

misss
16. apr 2010

no..moze byt..ktovie ake veci maju vo FR.. 😉 😉 ..tam ti bude doooobre...akurat postielku sme dali do spalne vecer pred porodom.. 😀 😀 ..2 mesiace pred porodom som mala vsetko oprane a ozehlene..

natalie_tmk
16. apr 2010

Ja niekedy aj cely tyzden zabudnem, ze som tehu 😀 Vobec na to nemyslim a tyzden mi strasne rychlo ubehne. A potom su chvilky, kedy na to myslim stale a vzdy by som sla nieco kupovat 😵 😵

misss
16. apr 2010

poznam.. 😀 😀 ..kamoska ma termin 10.10. 😀 😀 ..teraz s nou prezivam vsetko odzaciatku, lebo ja som tiez rodila v oktobri..

natalie_tmk
16. apr 2010

So mnou to nema kto prezivat 😀 Ale ja to prezivam sama so sebou 😀

misss
16. apr 2010

ja to tu prezivam s kazdym..8o)))

natalie_tmk
16. apr 2010

Ja som vdacna za konika, aspon tu mam nejakych ludi 😀

misss
16. apr 2010

no, ved ani ja sa nemam s kym cely den porozpravat...aspon tu nachadzam babusky, s ktorymi sa da kecat.. 😀 😀

natalie_tmk
16. apr 2010

Mozes sa rozpravat s tym svojim drobcom 😀

misss
16. apr 2010

Ale on mi nechce odpovedat 😀 😀 😀

natalie_tmk
16. apr 2010

Este si ho nenaucila odpovedat? 😀 😀

misss
16. apr 2010

Nie, zatial sa mi nedari..niekedy sa na mna tak pozrie, akoby mi chcel povedat.."co trepes??" 😀 😀

natalie_tmk
16. apr 2010

Aspon ze tak zatial LEN tvari 😀 Mozno ked neprestanes, tak to raz bude jeho prva veta 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre