Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

adka_praha
30. apr 2010

ze aka princezna... 😀 genialna je... 😀

ako ja som si vcera povedala ze uz bude mat teri pol roka a prislo mi to take absurdne, ze som to orevala...no koza sprosta... 😅 mi to pride, ze este nedavno sa narodila...koxo strasne rychlo ten cas leti...sa ani nenazdam a pojde do skolky... ☹ 😅

lenrie
30. apr 2010

adfka,dakuejm 😉 a poznam to aj ja si polacem a pitom moji uz maju 5 a 3,maly ide buduci rok na zapis a tu je este v porodnici,boze,akoby tro bolo vcera

lenrie
30. apr 2010

adka prepac,ze adfka 😠 😠 😠

adka_praha
30. apr 2010

ze uz na zapis...ja nechcem aby tak rychlo vyrastla... 😅 aj ked uz teraz to neni ani moc miminko, uz mi tak nepride, ale ked zacne chodit a rozpravat, no neviem... 😅 neeeeeechcem... 😅

adka_praha
30. apr 2010

ja to prezijem, hlavne ze sa chapeme... 😀

lenrie
30. apr 2010

no veru,to tak leti cas,ja fakt nechapem,akoby to bolo len vcera co s ami narodil a uz mal 5 😠 😠 😠 😠 papuluje to,nepocuva,co bude v puberte 😲 😀 😝 ale ja sa etse chystam na tretie babo,chcem si este uzit take male mimco 😵 😵 😵

misss
30. apr 2010

no..ja som minule odkladala oblecko po Tomaskovi a tiez som neverila, ze to niekedy nosil..bolo to take drobunke a teraz??snazi sa dostat na 4..ma 2 zuby..boooze...fakt to strasne rychlo leti..neuveritelne.. 😢

adka_praha
30. apr 2010

veru....ja by som tak o dva roky chcela druhe a potom az neskor este tretie, aby sa mi neclivelo, ked deti odrastu... 😅 heh chuda mm este o tom nevie... 😀

misss
30. apr 2010

Ešte prikladam zubky..sa mi podarilo odfotit minuly tyzden.. 😀 😀
snad to bude dobre vidiet..

lenrie
30. apr 2010

jej adka,superaj ty ches tri deticky??aj ja chcem tretie,ked tito dvaja budu cuz v skole,ked sa teda nepritrafi skor,ved ako sa vravi,clovek mieni,panboh meni 😀 😀 😀 no ale zatial beriem antikoncepciu,este mi treba ziskat titul ☹

lenrie
30. apr 2010

miss,vidno,je nadherny ten tvoj drobec,aky smejko 😵 😵 😵

misss
30. apr 2010

Lenrie, ďakujem,.. 😀

adka_praha
30. apr 2010

aky kraaaasny... 😀 aj my sa chceme uz pridat do klubu seliem zubatych... 😀

no ked budu decka take starsie, teri tak okolo 10 rokov? hadam...ale presne, clovek mieni, pan boh meni...sa este uvidi co bude... 🙂 ale chcela by som... 🙂

lenrie
30. apr 2010

no nam vysli zuby az neskor ,aspon malemu az na rok takmer a malej tusim na 9-10mesiacov

adka_praha
30. apr 2010

lenrie ked teri uz ma take priesvitne ciarocky a nic sa nedeje...okrem toho, ze obcas mam pocit ze pridem o usi... 😕 😅

diamond_23
30. apr 2010

pocujte je to normalne ze ten moj krpaty by furt jedol? 😀 nakojim ho a zachvilu chce zas..len ked taha polhodkinu tak nechce a spi dobre 😀 inokedy si da potom zaspi potom zas sa rebere a tak dokola..vy ste akio casto kojili? 😕 mne to pripada jsk keby som ho mala furt pri cecku 😀

adka_praha
30. apr 2010

diamond pozri ak ti po tej polhodke spinka dlhsie, tak ho bud ked ti po chvilku pri prsu zaspava...ja som malu budievala, sparkala som do nej, steklila, len aby sa poriadne napapala...a to ze niekedy aj niekolkokrat po sebe odkvicla pocas jedneho krmenia...vzdavala som to, ked zaspala tak tuho, ze som ju uz nemohla zobudit... 😅 to sme sa s mm vzdy smiali, ze rozhodila ruky "mam dost, robte si so mnou co chcete, idem spat"... 😀

norikk
30. apr 2010

ahojte,...chcem sa vas spytat, moje male uz isto kope, aspon tie slabe kopanceky viem rozoznat,ale nerozumiem tym silnym 😕 .....take silne dostanem, ked sa nadychnem zhlboka,chcem zivat,alebo sa natiahnut...myslite ze preto tak silno kopne,lebo ho sltaci branica?? alebo je to len maternica,co sa stiahne?? je to tak kolo pupku...a neviete dokial siaha maternica v mojom tt? 😀

adka_praha
30. apr 2010

norikk tu maternicu si vygoogli, je vela peknych stranok o tehu na nete... a kludne mozes silnejsie citit lebo aj ked ides zivat alebo sa natahujes, pracuju svaly a malinkati mozem odpovedat, resp. protestovat kopancami... 😉 a mozes citi kdekolvek, podla toho ako je drobec otoceny... 🙂 no mama zvykaj si, ono si ta to mimi bude vychovavat uz kym je este v brusku... 😀

norikk
30. apr 2010

ale preco tak silno nekopne,ked som v klude ☹ zrejme ma vela miesta

adka_praha
30. apr 2010

zrejme... 😉 neviem skusala si pri brusku pustat hudbu? teri sa najviac mechrila pri hiphope 😀 ...ono niekedy bude kopat silnejsie niekedy slabsie, niekedy mozes mat pocit, ze sa ti chce cez chrbat prekopat von, inokedy ze ti chce vykopnut zaludok...to mimisko sa tam vrti, ked nespinka a podla toho to bude raz silne raz slabe a tak... 🙂

norikk
30. apr 2010

jezin,na to som obzvlast hakliva,ked musim byt nedobrovolne v prostredi,kde nahlas hraje hudba...minule som si to prvy krat vsimla,ked dal priatel nahlas hudnbu v aute, male muselo vystrajat v tom brusku,zas take drasticke veci pren nechcem....som citala,ze daktore buduce mamicky pustaju az budik,aby sa male zobudilo a hybalo, aby vedeli ze zije....a co sa tyka tych clankov, tak ja furt,ked prejdem na novy tyzden precitam vsekto,co sa toho TT tyka 😀

adka_praha
30. apr 2010

oki...no ja som nepustala nahlas, ale ked som citila, ze je hore, tak som si pustila na mobila pesnicky a dala blizsie ku bruchu telefon a tak sme vsetci pocuvali... 😀 ale nie casto...lebo potom ma moja euforia presla, lebo som mal pocit, ze to dieta nespi ani v noci... 😅

norikk
30. apr 2010

ooch....aj ja sa chcem zobudit na to ako kope...väčšinou stavam kvoli mechuru a nie malemu...ale asi kope aj do mechura 😀

adka_praha
30. apr 2010

norikk no neviem, ale mne to potom na konci uz islo na nervy... 😅 furt po wckach, ulozit som sa nemohla, ani dlho lezat, ani dlho sediet... 😅 ale nechcem strasit... 😕 😀
a co ma najviac nastvalo, ked slecna 3 dni pomaly v kuse kopala a na ten 4. sme isli na 3D (co sme boli objednani) a slecna teste pred budovou zaspala...a nepomahalo ani sladke aby sa zobudila... 😅 doktor do nej potom sluchal, nech sa aspon trocha pootoci, aby sme zistili co cakame... 😅 ale nastastie zistili... 😀 by som hadam ani nezaspala, keby mi to nepovedal... 😅

natalie_tmk
30. apr 2010

Caute kocky 😀

Dnes mi je fajn, papala som obed v restauracii, a teraz vecer oblozenu zemlu 😉
Ale rano ma seklo v krku, takze nim vobec nemozem otacat, chodim ako robot 🙄 😀

lia23
30. apr 2010

ahojte kocky..ao sa mate?? 🙂 🙂

nataly..a yt ako m oja???uz je fajn??skola ako?? 🙂

lia23
30. apr 2010

nataly..rpave som si kukala tvoje fotky...a ty si riadne chudaaa... ☹ ☹ kde je to ako take brusko co si malaa?? ☹ ☹ ☹

natalie_tmk
30. apr 2010

lia to som stratila v nemocnice ☹ 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre