Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

misss
9. máj 2010

John zabil Pearl aj Harpera..v minulej časti..chudatko Anna..tak dlho cakala na mamu a nakoniec o nu takto prisla..snad sa to nejako podari..mozno si John vstupi do duše..ale ako OTEC bude chciet ochranit Elenu, tak od neho asi iniciatíva nebude..tak som zvedava..kukat budeme zase až o týžden, ze??? ☹ ☹

Liuska, to je najlepsie..priviest babatko do pokoja..a cez tehu sa nestresovat..a poriadne si užívat každu chvilku s bruškom..mam kopec kamosiek, ktore chalani po oznameni tehu opustili..nemaju to lahke, tahacky na sude su nekonecne..radsej pockat nech ste READY obaja.. 😀 😀 ..ved nic tym nestratis....

natalie_tmk
9. máj 2010

Ahaa, jasnee, som zabudla 😀 Resp. som ocakvala, ze sa z toho nejako dostanu 😕
No pochybujem, ze Elena by Johna chcela... ale ani sa jej necudujem 😖 A Anna by sa mohla pridat na Stefanovu a Damonovou stranu 😉 Jo, az o tyzden, ja nevydrziiiiim 😢 Idem si to pustit este raz 😀

misss
9. máj 2010

že Elena by Johna chcela??

natalie_tmk
9. máj 2010

Ale ze POCHYBUJEM, ze by ho chcela 😀

natalie_tmk
9. máj 2010

myslim ako otca 😀

misss
9. máj 2010

jaaaaj..jasne..chudatko ma teda arodicov..jeden lepsí ako druhý.. 😒

natalie_tmk
9. máj 2010

Nezavidim jej 😒 Ale aspon ma na svojej strane Stefana a vlastne aj Damona... pacila sa mi scenka, ked sa stretla s Isobel, a Isobel povedala ze: "Myslela si si, ze pridem sama?" (alebo nieco v tom zmysle 😀 ) A Elena potom povedala to iste a prisli D a S 😀

lia23
9. máj 2010

misss..ano fakt..bo by som nehccela zazit to ze by ma nasi zabili este aj zato ze ma chlap opustil.----sice viem ze by to nespravil..ale aj tak..proste to su tlaky..chapem cih..ael aj tak..no nepotrebujem to..bo sama by som to urcite nezvladla..ja si radsej pockam..nato ked mi to sam pride povedat ze chce abbo..aj ekd to bude tazke..ale rucite to nebdue take hrozne ako keby ma nechal..alebo musel by sa starat o nas v natlaku..fakt... 😉 🙂

misss
9. máj 2010

No..Natalie...to bolo dobre..a potom ta konfrontacia Stefana(ako žiarliveho frajera) a Damona.. 😀 😀

To vydrzis..treba si dat nejake ina ciele..a ked sa náhodou pritrafi (smykne 😀 )..tak to treba brat ako dar... 😀 😀

lia23
9. máj 2010

hmm no jasne...vydrzim...priatel to cche skor tak zee ked sa pritrafi..tak sa pritraafi...on sa nehce snazilkovat..

misss
9. máj 2010

ved to ani netreba..niekedy je lepsie nesnazit sa a nechat tomu volny priebeh, ale to som už pisala.. 😀 😀

idem dat Tomaskovi papkat... 😀 😀

natalie_tmk
9. máj 2010

zazelaj Tomaskovi dobru chut 😵 😀

No a Damonove vyrazy tvare... 😵 *IN LOVE* 😵

lia23
9. máj 2010

miss..plne suhlasim..enchem to tak..na osud...teda do maturity to necham tak!! 😀 😀 😀 potom mu s tym pokoj nedam..on sam povedla nech si spravim najprv kolu..a z potom... 😀 😀 😀

mon777
9. máj 2010

Misss...no veď aj ja si myslím, že je to skoro 🙂 A dnes mi je už trošku lepšie. Včera som dokonca večerala mnou urobenú žemlovku s TVAROHOM 😀 Je pravda, že mi bolo po ňom zle, ale nie až tak, ako cez týždeň 🙂 A máš pravdu 😀 Teraz sa ti dobre mudruje 😀 😀 😀

Pepsyna...až okolo 13 by mala MS doraziť, no zatiaľ nič nenaznačuje tomu, že by chcela😀 VŽDY 3-5 dní pred MS mám strašnú chuť sa prejedať a teraz nič 😀

Liuš...mimčo je na tebe 😀 On sa toho len zúčastní 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale nie, srandu si robím 😀 😀

natalie_tmk
9. máj 2010

mon aj ja som vzdy mavala obdobia zravosti pred ms 🙄 😀

mon777
9. máj 2010

Tam vždy naberiem pár gramíkov 😀 Ale teraz nič. Skôr by sa dalo povedať, že nemám chuť jesť 😒

natalie_tmk
9. máj 2010

Ja vobec nemam chut jest... a ked uz, tak len nejake ovocie, alebo sladkosti. Ale musim sa premahat, aby som jedla, kvoli babu 😵

mon777
9. máj 2010

No tak to nie je bohviečo 😠 😠 Len pekne papaj 😉
Ach jaj. Ešte 4 dni ☹ ☹ ☹ Kto má to napätie vydržať??

natalie_tmk
9. máj 2010

urob si kalendar a zacni skrtat dni 😀

mon777
9. máj 2010

Veď už škrtám 😀 😀

mon777
9. máj 2010

Ja viem...som cvok 😀

mukky
9. máj 2010

ahojte,ja len tak na skok, občas nakuknem..
prajem Vám všetkým veľa,veľa zdravíčka,krásne a zdravé detičky a nech ten porod je lahký a bezbolestný,máte pre koho žiť..
vela šťastia 😅

natalie_tmk
9. máj 2010

Nie sii 😀 Ved kazdy to tak napäto ocakava 😀

mon777
9. máj 2010

Ale ja sa fakt asi rozplačem, ak mi tá hnusná MS príde 😠
Ouki...idem robiť buchty, tak sa maj, Nati. Ešte sem dnes možno zablúdim 😀

natalie_tmk
9. máj 2010

Ja sa chystam o hodinku ucit, dovtedy tu este budem obcasne strasit a pozerat serialy 😀

lia23
9. máj 2010

mon..no tak to ano...ael nepotrebuj aby mi koli tomu"zucastneniu"zdrhol 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lia23
9. máj 2010

baby ta ms sa mi zda trosku slba..nato ze mam druhy den kramyy...vtedy mavam najsilnejsie a menim tak kazde 2-3 hodiny...a teraz nic moc...

zuzu4444
9. máj 2010

ahoj lia....ja som ju mala taku istu......prve 3 dni slaba uplne, stacila mi jedna vlozka denne a dnes 4 den trosku silnejsia, inokedy mavam ja dost silnu, az niekedy po troche kusky toho vajicka sa mi vyplavuje, ak chapes ako to myslim, a teraz nic, az mam strach ze sa nieco deje ☹ a bolia ma prsia, svrbia....inokedy hned ako sa mi spusti MS ma prsia prestanu boliet 😒

lia23
9. máj 2010

hmm a zuzu..spravila si si test???moznos i tehu..bo aj ja sommala pri prvom tehu ms..t.eda spineniee...

zuzu4444
9. máj 2010

lia...tehu asi nie, neni to zasa uplne spinenie, dnes je uz aj krv ale nie zasa velmi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre