Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

trdielko149
6. jún 2010

my sme si uzivali dnes slniecka v parku na deke aj susedu sme stretli sme sa nasmiali ona ma 4 rocnu dcerku to je ina herecka 🙂 zajtra ideme k svokre berieme bazenik malej 😵 tesiiiimmm
dnes ma v lekarni skoro slak trafil,normalne za mensie balenie kremu proti slniecku malej pytaju 17 eur!nech zabudnu tolko nedam este popozeram inde nejaky kremik alebo mliecko ...

@misss jejda maly je chtnuckyyy nasa dostala od krstnej tiez okuliariky ale srdieckove modre kittinky no moje nervy dala si ich do ustociek ako nejaka hollywoodska star 🙂 prikladam nasu fotecku princeznicky ..

danulicek
6. jún 2010

pozeram, ze som tu dlho nebola a zas sa tu deju veci 😀
nechcem vam narusat debatu, ale je paradox, ze ani_sama_neviem sa zaregistrovala v rovnaky den ako jej akoze mama. a este sa nahanaju v temach (napr. Sono 5tt a viac...)...neskutocna nahoda 😅

inak vam prajem pekny den 😉

zuzanockamt
6. jún 2010

@danulicek no to uz je aka nahoda 😀 ... zase sa detiska bavia 😝

danulicek
6. jún 2010

@zuzanockamt , tiez mam ten pocit... ale to je asi aj tym, ze to, co sa tu dialo v poslednej dobe - vo vseobecnosti, nielen v tejto teme - cloveka nuti "podozrievat" kazdy nezvycajny ukaz 😀

mam4
6. jún 2010

@misss +
@trdielko149 mate nadhernych drobcekov, ja by som tiez brala takeho mrnuska 😀 moj je uz ako velkac aj do teplych krajin ma posle 😝 som sa dozila vdaky 😀
my sme dnes poobede "zahodili" plienku a aj sa nam 2x podarilo ocikat travicku, no poviem vam dalo mi zabrat spravne namierit 😀 aj do topanok uslo ... zajtra sa musim polepsit ...

mam4
7. jún 2010

dobre ranko, je tu niekto ???? 🙂

misss
7. jún 2010

Ahojte..ja som teraz tu, ale asi zase sama.. 😒 ..tu sa vždy len tak striedame..aspon ja mam take štastie.. 😖

mam4
7. jún 2010

@misss konecne :D uz osm myslela ze tato tema pomaly vymrie 🙂

mam4
7. jún 2010

s malym sme vonku a kym sa zabava sam tam by som aj s niekym pokecala ale nikdy tu nikto nie je 😒

misss
7. jún 2010

Nesmie..ved to je snad jedina tema, v ktorej diskutujem..neratam take, kde dam prispevok raz za mesiac 😀 😀 ..

Inak dnes nam vyšiel dalsi zubcek..a dalši predpokladam, ze pride hned za nim.. 😀 ..tieto boli bez placu..tak sa tiesim..len ma zase trosku vystipkanu ritusku.. 😖 ..ale cakala som, že mu najprv vybehnu jednotky a potom ostatne a jemu najprv oba spodne a teraz horna dvojka.. 😀

mam4
7. jún 2010

@misss no ved aj ja len tu pisem 🙂 tu si mi najspymoatickejsie maminky :D ale citam asi vsetky temy, vsade sa najde nieco co ma zaujima 😎
u nas boli najhorsie stolicky, a isli jedna za druhou. stale mal nieco v ustach a zle spaval 😖

misss
7. jún 2010

No tak tych stoliciek sa celkom dost bojim..
Furt mi tu šteka pod balkonom nejaky pes..asi ho pojdem obliat vodou.. 😀 😀

mam4
7. jún 2010

@misss moj maly akurat dostal fajnu bitku koli nasmu psovi 😠 je po operacii a o n do nej hodlil palicu a este sa aj smial !! tak ma nastval !!

misss
7. jún 2010

@mam4, ježiš...to je tada riadny "gankster" 😀 😀 😀 maly tu beha okolo mna v choditku..sa jeduje, ze sa mu nevenujem, tak sa idem s nim trosku pohrat a aj my pojdeme von.. 😀 ..musime rychlo vystihnut pocasie.. 😀

mam4
7. jún 2010

@misss ... aj ja robim akurat palacinky lebo som sa zabudla kolkko je hodin 😀 tak prijemnu prechadzku ;)

mam4
7. jún 2010

a zase vegetik... obedik spapany, krpec haja ... a tu nikto 😒

ani_sama_neviem
7. jún 2010

cafte je tu niekto? ja mam take problemy zo zubom :( pomoooc

mon777
7. jún 2010

Ahojte babulky 😀 No tak som sa prišla aj trochu ukázať. Nemám čas na koníka, lebo sa nám krúžkujú známky a v tej šprostej škole je to hotová katastrofa, tak som rada, že vôbec dýcham. Niekedy, keď budem mať čas, tak si sem sadnem a KONEČNE si váš prečítam.

Hej, hej...ryby sú najlepšie, ale kúpili sme jej granulky pre mačence a hróóózne jej chutia 😀 Sa ich nevie dojesť, potvorka malá 😀 A rastie ako z vody 😀 😀 😀 Keď sme ju doniesli, ani chodiť poriadne nevedela, ako bola maličká a teraz už behááááááááá 😀 😀 😀 😀

No ouki...idem sa ja znova drviť 😠 😠 Majte sa pekne a pozdravte decká a polovičky 😉

mam4
7. jún 2010

@mon777 no ze si sa tu ukazala 😝 😀 tak hod fotku macicky nech vidime ako podrastla a ake granule kupujes nase su strasbe vyberave na granule zjedia len ked musia 😠 alebo idu k susedovej macke do misky na priskum 😅

pepsyna
8. jún 2010

ahojte dievcata,tak aj ja sa konecne hlasim, len sa sem casto nedostanem bo mi nejako hapruje pocitac 😠 stale zamrza alebo sa sam od seba vypina a to ho mam len asi 3 mesiace-cisto novy!!!tak cakam,kym mi ho pride jeden ujo opravit 🙄
ako sa mate?pozeram,ze vam rastu macicky,zubky aj mali vytrznici 😀 ja som bola vcera v poradni-zabudla som sa objednat tak som tam cakala od pol7 do pol12-hroooza,tolko ludi jak slak...aj ked som trochu zmatena teraz-lebo doktor mi povedal,ze najblizsie sa stretneme o 2 tyzdne 28.juna-ale to je o 3 tyzdne 😀 tak neviem ci sa pomylil a chcel povedat za 3 tyzdne alebo chcel povedat 21. 😕 je to exot ten moj doktor hehe..a robil mi aj sono-boze ved uz len hlavicka sa zmestila do tej obrazovky 😀 ze vyse 10cm ma priemer hlavicky-ked si predstavim ako mi to pojde cez ten maly otvor 😲

misss
8. jún 2010

Ahojte..
@pepsyna si tu?? 😀 😀 ..nebooooj..ta hlavicka prejde..ved len na 10 cm sa otvoris..hlavicka je makka, ...zvladnes to, neboj.. 🙂
a ked nevies presne kedy, tak tam skus preistotu zavolat..nech tam nabuduce niesi zase tak dlllllllho..

Inak včera sme objavili dalsi zubcek..tak nam vysli oba v jeden den.. 😀

pepsyna
8. jún 2010

@misss ano som som 🙂 no len dufam,ze uz nenarastie ta hlavicka 😀 som zvedava ake bude velke-moj doktor mi to presne neodmeral-len mi povedal,ze priblizne 40-45 cm ma...no zavolam si zajtra-to budu aj vysledky co mi brali krv vcera,tak sa hned aj objednam 😝
a gratulujem k zubku-kolko ich mate spolu?

misss
8. jún 2010

Ďakujeme..už mame 4.8o))..teraz ma horne dvojky a spodne jednotky.. 😀 😀
no babo este narastie, ale hlavicka uz snad nie...teraz bude este do porodu naberat vahu.. 😀

Ja teraz hladam nieco pre maleho proti komarom, lebo vsetky repelenty a take veci su od 2 rokov..som na nervy..ved ho nemozem v kuse drzat pod nejakou sietkou...sak mi ho komare zozeru.. ☹

pepsyna
8. jún 2010

no tak to uz budete aj zuvat zachvilu 😀 no teraz to bude veru krute s tymi komarmi-a este aj po tych povodniach 😒 a v lekarni si sa nebola spytat ci nieco take nemaju?

misss
8. jún 2010

nie..v lekarni mi nedali nic, lebo sa vraj pre babatka nic nevyraba, ale teraz ma napadol jeden babatkovy obchod a tam maju BIO sprej..musime tam cim skor zbehnut, co ho este maju... 😒

pepsyna
8. jún 2010

no to sa veru poponahlaj,aby si maleho nemala dostipaneho...keby bol malicky v kociku,tak tam by stacila este sietka ale ked uz beha,tak ho tazko ochranis pred tym..

misss
8. jún 2010

no..ved to..uz ho v kociku pod sietkou neudrzim.. 😖 ..musim letiet..ale neskor este pridem...drzkajte sa.. 😀

pepsyna
8. jún 2010

no co misss zohnala si?ja mam strasnu chut na palacinky ale nemam tvaroh 😖 asi si urobim len s dzemom alebo s nutelou 😀

trdielko149
8. jún 2010

misss ty mi vidiiis do hlavy?ci telepatia? aj ja zhanam nieco malej proti komarom 😀 potom napis co si zohnala my ideme malej dne skupit autosedacku do NZ a kuk nejaky sportovy kocik 🙂

misss
8. jún 2010

Ahojte..este som tam nebola, ale musime tam zbehnut cim skor..Inak to je BIO odpudzovač..

@trdielko149..ved ked budete v nejakom obchode, tak sa tam popytajte..lebo mne v lekarni nic nevedela dat..alebo potom skusim objednat cez internet..este rozmyslam, ze by som zbehla do BIO potravin, co tu mame..lebo tam maju vselico..aj vonne oleje, tak preco nie odpudzovac, nie??

@pepsyna a ty sa ako inak citis??este sa vies hybat?neukazes nam nejaku "bruškovu" foto?? 😀 😀

Inak už som tu dlho nevidela Norikk a Taru... 😕 ..kde sú??? a o Adke ani nehovorim..kašle na nás.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre