Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
9. jún 2010

boze kocky...sa smejem ako truuubaaaa 😀 😀 😀 😀 priatel mi teraz volal ze v hyperke maju volaku akciu na vlozky..teda promoakciu:Da k tomu aj zabky dostanem:Da ze ci chcem tmpony alebo intimky 😀 😀 😀 😀 hehe taky zlaty bol 😀 😀 😀

lia23
9. jún 2010

zuzanocka..not ak to ano...ja si s tym nepomozem ze ho chcem...ale potom co sme sa pohadali som zacala mat respekt pred tou temou.. 🙂

mam4
9. jún 2010

@lia23 hmm ale ty mas v podvedomi stale priatela, rodicov, ovulaciu atd... treba vymazat negativne fatory z hlavy 😉

@pepsyna aaaannnnnooooo ... predstavujem si bielu plaz, morske vlnky, pod palmou ja a ovieva ma nejaky fesak he heeeeee dovolenka snov 😀 😀

lia23
9. jún 2010

kocky..idem ja uz off neter si ide este robit nejaky referat o meste..ale potom vecer vas mozno pridem este kuknut: 🙂 taks a tu majte pekne..pozdravte si drobcekov..a uzivajte si krasne pocasicko 🙂 🙂 🙂

lia23
9. jún 2010

mam..babo snad pride ked bude citit ze ano..teraz je ten pravny cas🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mam4
9. jún 2010

@lia23 ja ti drzim palce !! 😉

pepsyna
9. jún 2010

pojdem aj ja-dam si sprchu,urobim si nieco papat a pojdem si pozret sudnu sien 🙂 papa kocky

mam4
9. jún 2010

tak paaa kocky ;)

trdielko149
9. jún 2010

baby necitala som vsetko sme v LV na plavarni v malickom detskom bazeniku urcenom pre plavanie takychto babatiek,tu je hygiena na urovni,najskor sa musia deticky riadne osprchovat aj my (lektorka dava pozor,malej som chrbatik len poclapkala vodickou a vyhresila ma,ze to nestaci) takze ohladom hygieny som spokojna,pred bazenom mame my maminy/tatovia dva lavoriky,v jednom je cista voda,v druhom dezinfekcny prostriedok,v 1 kurze nas je 6 viac nie,nedovolia viac takze sa nemusim obavat nejakych bacilov od 20 mamiciek ... mam ciapku na hlave koli padaniu vlasov,emmka ma plienku do vody,kto chce mozu byt aj plavky ...
mi hovorila kamoska ona chodi tiez na plavanie ale do "vacsieho" kurzu,Alexko ma uz vyse roka,my len 9 mesiacov ze raz sa jedno babo pokakalo do plienky,ze akurat sa koncila hodina a nepustili dalsi kurz do vody,vypustili cely bazen,dezinfikovali a opat napustili vodu takze ohladom hygieny sa mi paci zatial uvidime co bdue toto bola nasa 3.hodina dokopy je ich v 1 kurze 8

misss
9. jún 2010

Ahojte babulky..je tu niekto??prave som sem sadla..dneska sme boli skoro cely den vonku.. 😀 inak @pepsyna nemusis sa bat chodit na slniecko..jeden lekar minule hovoril v telke, ze tehotne zeny sa nemaju bat opalovat, ale netreba to prehanat..ze to slniecko je zdrave aj pre babo..8o)))

lia23
9. jún 2010

mam...dakujem ti moc 🙂 🙂 🙂 🙂

misss..aoj mojaa..no co ako sa ams?? 🙂 🙂

mon777
9. jún 2010

@mam4 tú 50 som povedala obrazne 😀 😀 😀 😀 Ale hej, dosť rýchlo ma spáli. A tak blondína 😖 Chápeš.

mon777
9. jún 2010

@trdielko149 a ten je kde?? Lebo ja viem len o tom detskom, čo tam je a potom ten plavecký 😀

norikk
9. jún 2010

@trdielko149 a do takeho kurzu mozu ist len mamicky,co vedia plavat? 😀 ja viem,ze hlupa otazka,ale musim sa spytat

trdielko149
9. jún 2010

mon na prvom poschodi je ten bazenik 🙂 len a len pre babatkáááá
niee nemusis vediet plavat a do kurzu s nami chodi aj tatinko 🙂 takze nielen my maminy 🙂

mam4
9. jún 2010

@trdielko149 tak to je uz teda hygiena !! ale super ze to tak dodrzuju aspon vies ze malej nic nehrozi 😉 a vladzes malu ?? moja kamoska sa stazovala ze po kazdej hodine mala strasnu svalovku 😎 ale tak jej viki je take vacsie a tazke dieta 😀

mam4
9. jún 2010

@mon777 tak to aby si v lete vychadzala von iba v noci ako upirka 😀

trdielko149
10. jún 2010

viem ze v inych mestach je aj horsie s hygienou a tym padom aj menej peniazkov platia my platime 50 eur (v Pezinku plati kamoska 270eur!) takze zase na tuto cenu sa ani stazovat nemozem ...
@norikk rada ta citam lebo si spominam spred roka na svoje tehotenstvo ja som bola na tom tak isto o tomto case v 6.mesiaci
🙂

lia23
10. jún 2010

ahojte kocky mojee 😉 😉 🙂

ako sa mi mate???dneska uz moj grafik vyzera slubnee..co nan hovorite??
http://www.fertilityfriend.com/home/2aa225 🙂 🙂 🙂

mon777
10. jún 2010

@mam4 ani to nie, lebo vtedy sú vonku sa mé mušky a komáre a na tie som ja alergická, či prehnane citlivá alebo ako by sa to dalo povedať 😀 Proste ma štípance abnormálne svrbia a puchnú 😠

@trdielko149 50€?? To je fakt pálka. A to je za akú dobu?? 2 hodiny alebo dajaká permanentka? 😲

mon777
10. jún 2010

@lia23 čavééés...No tak ja osobne sa mám tak striedavo oblačno, sem-tam nejaké tie zrážky, no občas aj slniečko zasvieti (ako dneska) 😀

lia23
10. jún 2010

mon...no tak to je fajn..🙂dufam ze je toho sliniecka viacej ako zrazok 😉 😉 😉 😉

tara39
10. jún 2010

ahojte

mon777
10. jún 2010

@lia23 skôr by som to definovala ako búrky prerušované slnkom ☹

zuzanockamt
10. jún 2010

@lia23 tak to vyzera, ze ovu si nakoniec mala - ten 29 DC

lia23
10. jún 2010

mon..ale hlavne je ze tam to slniecko je🙂

zuzanocka...si si ista ze to je ovu...lebo vcera som bola u DR a povdal ze mam nizsku sliznicu....ze je strasne nizuckaa

zuzanockamt
10. jún 2010

@lia23 podla teploty to vyzera tak, po ovu su vyssie ... pri anovulacnom su stale nizke a tam mas poriadny narast ... ak si teda merala za takych istych podmienok

zuzanockamt
10. jún 2010

zalezi ake budu dalsie teploty

mon777
10. jún 2010

@lia23 no hej. Ale prečo je ho tam tak málo?? ☹

lia23
10. jún 2010

zuzanocka..no tak snad to bude sa len drzat hore..ael dufam ze to je v suchu..a ze ovu bude...teda bola...lebo uz som z tych anovulacnych cyklov na nervy..a znvoa mi dal duphaston...a aj uz lieky brat nechcem☹a ianskei teraz ma napadlo..nemohla sa teplota vzysit tym ez mi pichol agolutin??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre