Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

jankaat.
23. feb 2010

ahojte..

norikk aj ja chodim na gympel..

corinne_99
23. feb 2010

Jeej vsetky gymnazistky 😀
U nas je cista obloha ale slnko nikde 😒 Idem sa prejst von a potom ucit, majte saa...

norikk
23. feb 2010

a kolkacka si janka??

lizatko1009
23. feb 2010

norikk mala som, ale som nechcela, tak som isla na obchodnu 😉

janka, uz vies na 100pro, ze si tehotna? a kedy to vlastne si potratila?

jankaat.
23. feb 2010

3

jankaat.
23. feb 2010

norrik a ty si kolkacka?

norikk
23. feb 2010

lizatko ta to mas super....aj ked by si nemala vysoku, mas uz aspon nejake zameranie, a vyssiu sancu na zamestnanie ako gympel

jankaat.
23. feb 2010

lizatko na stopercent to neviem..budem vediet v piatok.... a o prve babatko sme prisli v januari..

lizatko1009
23. feb 2010

norikk ved to, ale na vysku aj tak planujem ist, ale externe. na gymnazium chodia co chcu ist urcite na vysku a to je pre nich najlepsia priprava.

janka a chces babo?

jankaat.
23. feb 2010

lizatko sama netusim..

jankaat.
23. feb 2010

aj by so mchcela babo ale sa aj toho bojim.-.

corinne_99
23. feb 2010

Ja som uz taka vycerpana, z toho ucenia 😒 neviem, dokedy to takto pojde, a to som este len na zaciatku 😖

simusska
23. feb 2010

corrinne a co take sa ucis?

corinne_99
23. feb 2010

simusska akurat som sa doucila vseobecnu medicinu, anglictinu, nemcinu, spanielcinu a historiu 🙂 😀

simusska
23. feb 2010

corinne a na ako skolu chodis? juj tak mne by sa uz asi ucit ani nechcelo

corinne_99
23. feb 2010

gymnazium 😉 Noo ani mne sa nechce, som rada, ze na dnesok to uz mam za sebou.

maka123
24. feb 2010

zdravim tak co simusska volala sis do te porodky co ti rekli?

adelka89
24. feb 2010

ahoj holky, jak se vam dneska dari?
ja jsem si dopoledne volala s maminkou a pak jsem si po obede chvilku pospala 🙂 rano jsme totiz vstavali na hokej, tak jsem docela nevyspana 🙂
ted si delam palacinky 🙂 malicky dostal asi velkou chut 🙂 a za chvilku jedeme pro kocarek uz se tesim 🙂
maka simi kolik mate pro miminko oblecku v tech malickych velikostech?

jankaat.
24. feb 2010

corine asi nemas vseobecne gymnazium ze?

corinne_99
24. feb 2010

jankaat noo nie, uplne obycajne zas nie je 😀 Ale ja to nevnimam nejako inak 😉

jankaat.
24. feb 2010

corrine .. myslela som si.. lebo ja mam vseobecne a ked som pozrela na predmety hned som videla🙂

jankaat.
24. feb 2010

adelka aky kociar mate vybratY? 🙂

mmyska
24. feb 2010

Ahojte som zhrozená z nášho zdravotníctva 😠
My sme už doma.
Dr. mi hneď po pôrode povedal,že hneď ako Alex priberie na 2000g môžme isť domov.
Najskôr schudol na druhý deň na 1780g a potom začal strašne rýchlo priberať čo nás tešilo aj teší 😵 Dnes mal 2020g 😕 ak bude taký papkáčik 😀 😀 Ale len včera ho poodpojovali vybrali z inkubátoru a dnes už domov?

simusska
24. feb 2010

maka nevolala som ...rozhodla som sa ze v pondelok skocim za tym zastupujucim a lekarom a opytama sa ho...

adelka tak ja mam z novych veci zo vsetkeho po tri kusy:kosielky, body, dupacky s kratkym rukavom a 3 s dlhym, ponozky, ciapocky, a 2 bundicky a ostatok mam starsie pouzivane veci a o tych netusim kolko ich je ale tak dost...to ich budem pouzivat na doma a tie nove len na prechadzku a do lekara

lizatko1009
24. feb 2010

kosielky vam buder treba viac, take male hned ogrca aj 3x za den buders menit a cislo tak 50-56ale hlavne nekupujte vela, rychlo vyrastie.

simusska
24. feb 2010

lizatko ja mam tych starsich neurekom....

corinne_99
24. feb 2010

jankaat, noo trosku ine predmety asi mame, ale mozno sa v podstate ucime to iste 😉

Tak ja som dnes sla za riaditelom... Triedna bola neskutocne prekvapena, na vselico sa ma vypytovala, potom sme sli za nim. Povedal, ze nieco take na skole este nemali, vcelku to bolo dost divne, nevedela som, co si vlastne mysli. Ale na druhej strane som rada, ze to uz mam za sebou.
Slubili, ze nikomu nic nepovedia. Ja som sama povedala, ze ostatnym profesorom to poviem az v nejakom 5 mesiaci, keby nieco...
Spolubyvajuce nechceli verit a teraz si z toho robia srandu 😀

Tak zostalo uz len to najtahsie - rodicia ☹

mirka285
24. feb 2010

corine ty ake hovadiny tu pises?raz si vegeterianka,potom jes slaninu,v jednej teme si malo pribrala a si chuda,v druhej teme si zase dost pribrala,a pokial ma pamat neklame v niakej teme si pisala o nezvycajnych menach...si myslis,ze si zaujimava?ja ti neverim ani to ze si tehotna 😠 si najdi inu zabavku,toto je seriozne forum 😠

adelka89
25. feb 2010

???

simusska
25. feb 2010

mirka neprehnala si to trosku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre