Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
15. apr 2010

Ďakujeme za privítanie 😀 No...ja sa k vám zatiaľ nezaraďujem. Aspoň testík to povedal. Len keby mi dnes nebolo tak blbo, ako mi je 😒

lia23
15. apr 2010

mon...tesi ma ze sa to tu tak rozrasta..hehe nerob si z toho nic mon.....ja tiez by som strasne rada privitala babo...no ja tiez sem zatial nepatrim...aj ked by som moc chcela...ale urcite sa vam to podari...hmm a co snazite sa??kolko mas rokov? 🙂 🙂

mon777
15. apr 2010

Práveže sa nesnažíme. Len som mala pocit, ako keby sa nám nechtiac pošťastilo 🙂 A aj dneska mi je tak dajako divno grcno celý deň. Ale ešte máme na to čas. Ja mám len 17 a on bude mať teraz v máji 20. Obaja máme ešte školu pred sebou. Ja som v druhom ročníku na gym. a on je v prvom na TUZVO, ale chce ju nechať a ísť pracovať.

mon777
15. apr 2010

BOŽE!! Až teraz kukám, čo to tu píšem 😀 Narodky bude mať 18.5. 😀 nie 21. vtedy má sestra 😀 bože....už mám v tých dátumoch chaoz 😀 😀 😀

natalie_tmk
15. apr 2010

mon este ze si svoj pamätas 😀 😀

Ja som sa prave vratila z vonku, pekne mokra a studena 😀 Uz aby bol jul 😎

mon777
15. apr 2010

No 🙂 Ani mi ho nespomínaj ☹

natalie_tmk
15. apr 2010

Preco? 😕

mon777
15. apr 2010

Moja malá mala vtedy narodeniny. Presne v ten deň, kedy aj ja. A keď mi umrela 5 dní po nich, tak ma skoro kleplo. Som bola z toho mimo ešte dĺĺĺhú dobu. Aj teraz, pol roka po tom, mi je občas vnoci strašne smutno ☹ ☹ ☹

Malá...myslím moju malú kokricu, čo som mala 7 rokov. Ale bola mi ako miminko, tak som ju volala malá 😀 😀 😀 😀

natalie_tmk
15. apr 2010

mon - to ma mrzi ☹ Ja psikov milujem, tak to uplne chapem 😉

Som zvedava, ako sa bude gulat v lete, uz budem mat brucho 2x ako ja sama 😀

mon777
15. apr 2010

Jaj, moja, ani nevieš, ako ti prajem to malé 😉 🙂 🙂 Zbožňujem detičky a strašne sa teším na tie svoje 🙂 Chceme ich tri. hrozne rada by som chlapčeka 🙂 Malého Samka 🙂 🙂 A Ninku. Na tých menách som asi závislá 😀
Už vieš, čo budeš mať?? A koľko máš vlastne rokov? 😀

natalie_tmk
15. apr 2010

Este neviem co budem mat 😒 Snad sa to buduci tyzden dozviem 😵 A mam 17 rokov 🙂
Inak aj ja chcem tri deti - 2 dievcata a potom chlapca 😀

simusska
16. apr 2010

Holky tak kde ste? Cely den tu zakukujem a stale nikto nikde....

phoebe003
16. apr 2010

Ahojky kočky, já jsem zase jednou kvalitně vytočenááááá ☹ Kdepak jste? Jak vy se máte?

natalie_tmk
16. apr 2010

Uz som tuuu 😀

Akurat som sa vratila zo skoly a z nakupov s kamoskou 😀 Sice mi duni v hlave a bolia ma nohy, ale nevadiiii 😀 Nakupila som nejake veci pre mimco 😵 (aj pre seba) 😉

Simusska - ako sa s babikou mate? Pozeram, ze ma uz mesiac?? 😨 😨 😨

mon777
16. apr 2010

Nati - toho chlapčeka ti prajem 🙂 17?? Tak to sme potom rovnako staré 🙂 A ty si v treťom, či v druhom ročníku??
A potom sa nezabudni pochváliť, keď zistíš, čo to bude 😉

lucinika
16. apr 2010

caute baby co je nove? ale sa tu rozrastame 🙂 my sa mame ako tak dobre,sice teraz koncim treti rocnik na VS takze ma starosti vyse hlavy s bc. ale silno dufam ze to uz nejako zvladnem,musim,velmi sa stresujem a trapim ale ucim sa byt kludna a vsetko brat s chladnou hlavou len neikedy sa to fakt neda...

phoebe co sa stalo?

natalka ako sa mas? co si pekneho pre babatko kupila? my mame zatial len par bodyniek a svetrik,ktoremu moja mamina nemohla odolat 😉 uz si v 19 tt ako vidim,necitis este pohyby? ja uz mam tyzden ako keby take skvrkanie v brusku ale nikdy neviem ci je to babatko alebo ze je to zaludok,alebo ci babatko nekopka do zaludku??? tak stale cakam

natalie_tmk
16. apr 2010

mon, no tak to potom sme rovnako stare 😀 Ale babo uz budem mat v 18tke (ak vsetko pojde podla planu). Som v tretom rocniku 😉 A s pohlavim sa urcite pochvalim, neboj 😀

lucinika - mne skvrka v bruchu, ale ked mi to mamicky a doktor opisovali, tak to kopkanie este nie je 😖 Som teraz v 19.tt + 5 tak onedlho to snad zacitim uz aj ja 😒 😵

A kupovala som len tiez body, dve ciapocky co sa mi pacili a nieco ako papucky - tie budu skor dekorativne 😀

Kedy by som mala zacat obkukavat kociky a podobne prislusenstvo? 😀

diamond_23
16. apr 2010

A somnou sa uz nikto nebavi ? 😀

natalie_tmk
16. apr 2010

diamond ako sa s tebou mame bavit, ked sem zavitas raz za uhorsky rok? 😀

diamond_23
16. apr 2010

aale kazdy den sem mrknem co sa tu popise 😀 len nejako menej na nete byvam v poslednej dobe uz ma to nudi 🙄 a cakam uz kedy vyrazim do nemocnice aj ja 😀

diamond_23
16. apr 2010

len ja sem uz moc nepatrim tak asi aj preto tu nepisem nejako 😝 😀

natalie_tmk
16. apr 2010

aAco ti povedal lekar? Kedy ides najblizsie? Nevyzera to tak, ze budu vyvolavat?

diamond_23
16. apr 2010

vyvolavat no snad nie sak este nejsom po termine 😝 aa naposledy nic take nehovoril len ze uz je to tam zrele tak uz len cakat na kontrakcie alebo odtok vody 😀 jaaj a pytala som sa ho ze dufam ze nebudem prenasat a on ze tak do konca buduceho tyzdna by to mohlo byt ..no tak dufam 😝 bolesti brucha uz mavam kazdy den tak snad nejaky signal 😀

natalie_tmk
16. apr 2010

Jeeejo, tak potom nezabudni sa prist pochvalit aj sem, a povinne s nejakymi fotkami 😀 😀

norikk
16. apr 2010

natalie, kociar kupovat az po porode...mna doma zdrbali,ze kociar naco pred porodom,ze sa este daco stane, ....sestrina svagrina ze mala kupeny kociar ,nakoniec sa jej narodilo mrtve babo,ta ze kociar nakoniec vyhadzovala s nervami prec....taze ja si na kociar este pockaaam

natalie_tmk
16. apr 2010

noo ja som pocula, ze kupovanie vybavycky pred narodenim nosi nestastie 😒 Tak kupujem len par veci, urcite nie vo velkom 😀
A take nieco ako priprava izby a podobne? To tiez az po porode? 😖
Tak kociky si zatial len poprezeram, vyberiem si, ale kupim az potom 😀

diamond_23
16. apr 2010

no neboj urcite pridem :D aj fotky budu 😀 aa ty sa zachvilu aj dozvies co budes mat ..co by si chcela ? 😝

norikk
16. apr 2010

no tak to zas ano....male musi dakde byvat :D a my uz aj tak postielku mame...bud od priatela,alebo od nas...ale vies,kym sa bude mohlo dat male kociikovat.....joj a ja kym porodim,to uz aj vonku zima zacne byt ☹

natalie_tmk
16. apr 2010

Chcela som chlapca (ale to este ked som bola s priatelom)... teraz je mi to uz jedno - budem sa tesit z hocicoho 😀

Tak aspon tu izbu 😵 Na nej sa vyhram, nakreslim macikov na steny a bude 😀 😀
No ja sa tiez bojim, ze ked s drobcom budem moct ist 1x vonku, bude vietor, dazd, atd. 😖

norikk
16. apr 2010

a aky by si chcela kocik?? ja urcite farebny 😀 ...nepacia sa mi tak cierne...odkedy som tehu,je mi z ciernej na zvracanie 😀 u mna sa totiz nevolnosti vztahuju aj na ine veci,ako su potraviny 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre