Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lizatko1009
10. máj 2010

jj tak ako pise zuzanocka pharmatex, len pri sexe, ale uz sa stalo, ze aj pri hak otehotnela, ale ked to berie hakybaky.

zuzanockamt
10. máj 2010

ked sa HAK berie pravidelne, tak je to skoro 100% ... ale ako pise lizatko, tak netreba to brat ako lentilky

lia23
10. máj 2010

ahojte kocky..no co ako sa mate????aky mate dneska dnik??🙂

natalie_tmk
10. máj 2010

Ahoooj 😵

zuzu4444
10. máj 2010

ahojte 🙂

natalie_tmk
10. máj 2010

Ako sa mate baby? Co planujete na dnes?
Ja sa o chvilocku chystam do kina 🙂

lia23
10. máj 2010

naty..ale v pohodke..inaksei tie kramy ja uz nemam..t.eda mam spiennie..a to som kramy dostalal v sobotu..a uz vcera som takmer nic nemala..ja dneska sa planujem ucit...pretoze v utorok mam porovnavacku z uctovnictva...takze tak..dneska taham nocnu 😀 😀 😀 a na aky film ides??

natalie_tmk
10. máj 2010

Ahoj lia 🙂
Ja sa chystam tiez ucit, na zajtra mam toho velmi vela, a budem asi az do konca vyucovania (7hodin) v skole 😖
A idem na REMEMBER ME 😵

mon777
10. máj 2010

Ahojte baby 😀 Natííí ukáž bruškóóóó 😠 😠 😠

Liuš ... to mi bolo hnusné, keby zdrhol. Musíš si ho priviazať o posteľ 😀 😀 😀

Hmm..taká slabá MS?? Aj ja som takú mala po Veľkej noci, keď som si prvýkrát myslela, že by som mohla byť tehu. No a teraz netrpezlivo čakám na druhú a nie až tak tajne dúfam, že nepríde 😀 😀 😀

mon777
10. máj 2010

Oprava....to BY bolo hnusné 😀 😀 😀

lia23
10. máj 2010

naty..to vydrzis etse..do konca roka..kedy to mas ist do toho Francuzska??

mon...no jo musim ho dako priviazat 😀 o mna 😀 😀 😀 jj slaba..t.aku som mala aj pri prvom tehu..prisla neskor..a bola slaba...trvala dva dni..priatelovi som to ani nehovorila..lebo by skolaboval..ma skuskove obdobi 🙂 🙂 🙂 sic pvy den bola aj krv..a dost...no teraz len spinenie..a dneska len taky pasik na tampone..no kto vie...ci to predsa nie je tehu.. 🙂 🙂 🙂

mon777
10. máj 2010

No ja čo som mala vtedy takú slabú, tak to bolo asi tak, že som denne minula 2 vložky. Ale je pravda, že som ju mala asi 12 dní 😠 Išlo ma poraziť 😀

lia23
10. máj 2010

hmm no tak to asi nebol znak tzehu..ja pri prvom tehu mi meskali rkamy....a ked uz konecne som si myslela ze prisli..tak trvali 2 dni..a spineniee...take az do ciernaa

mon777
10. máj 2010

No ale to neboli krámy ako normálne krámy. Krvička sa láskavo dostavila tuším v predposledný deň 😀 Neviem...nepamätám presne, ale viem, že to bolo dakedy na konci 😎

simusska
10. máj 2010

lizatko mne to dala lekarnicka ze aj po mozem lebo nemala klasicke tabletky po...vraj to nie je az take ucinne ale snad to zaberie a neviete mi este poradit kedy najskor po nechranenom sexe mi vynde dobre tehu test?

lia23
10. máj 2010

hmm no tak kto vie...ael fakt..uvidis az ked ti bude MS meskat 🙂 🙂 🙂

mon777
10. máj 2010

No ale kto to má dovtedy vydržať to napätie?? A tá moja extrémna zvedavosť...áááách 😠

zuzanockamt
10. máj 2010

simuska ... test si urob az v obdobi predpokladanej MS ... a to som este nepocula, ze by pharmatex ucinkoval aj po styku 😅 😕

lia23
10. máj 2010

mon..neboj sa ja osm taka ista:Dchapem ta 😀 😀 😀 😀 😀 az si s tym leiemna nervy 😀 😀 😀

mon777
10. máj 2010

Ani mi nevrav 😀 Ja tú svoju zvedavosť občas úplne nenávidím 😀 Peťko vraví, že som strašne zlatá, keď som zvedavá, no mne to strašne lezie na nerváá 😠 😀

Bože!! Ešte 3 dni 😠

lia23
10. máj 2010

mon...animi nehovor.obcas je to fajn...no mi to az niekedy spavat nedaaa 😀 😀 😀 😀

mon777
10. máj 2010

Veď toto 😀 Už sa mi o tom aj sníva 😀 😀 Sme šibnuté 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎

boobinka
10. máj 2010

Holky na HAK nespolehejte 100% ja brala pravidelne a presto jsem otehotnela a jeste brala antiko cca mesic v tehu.
Pred dvemi mesici jsem vysadila, praktikujeme prerusovanou souloz a zatim nic, ale nehoda by nam nevadila 😀
Pharmatex nepomuze vubec, dava se pred soulozi aby zamezilo pohybu spermiim 😉

lia23
10. máj 2010

napodobne..minule sa mi akurat nieco s babom snivalo..a razs a mi snivalo ze som kojila babo....ze lezalo na spoteli..a ja som mala podopretu hlavu..a taks om ho kojila..kraasne..aelbo ze som minule rodila...mala som brusko..prisla som do nemocnice s kontrakciami..a ked ma vysetril..tak nakoniec zadrel ze ni osm tehotna ze mzem ist domov..a ja kukam ze cooooo 😀 😀 😀

mon777
10. máj 2010

Tak tomu hovorím šialený sen 😀 Mne sa už 3 mesiace sníva to isté 😀 😀 Ja, Peťko a Samko (synček) na prechádzke v zime po parku. Všade je sneh a všetky stromy sú krásne biele. Malý Semi ležká v kočíku a kuká na nás tými modrými očkami a spod čiapočky u trčia uhľovočierne vlásky po tatkovi 😀 sa vždy zobudím na to, že revem 😀 😀 😀

zuzanockamt
10. máj 2010

mon ... tak ked mas len 3 dni do MS, tak by si uz mohla skusit tehu test ... ked kupis s citlivostou 10, mohol by ukazat

lia23
10. máj 2010

hehe krasny sen... 🙂

mon777
10. máj 2010

Ja si radšej počkám, kým bude meškať 😀 Nech je to čo najpresnejšie. Ale kks...ja sa asi rozplačem, keď si ho budem robiť 😀 Nech už bude výsledok, aký chce, je jasné, že Monika bude mať slzičky 😀

mon777
10. máj 2010

Však?? A sníva sa mi aspoň 3-krát do týždňa už 3 MESIACE!! 😀 😀 😀

zuzanockamt
10. máj 2010

mon ... moc sa na to dieta fixujes, preto sa ti snivaju bludy ... ja som mavala podobne stavy, kym som sa na to nevykaslala ... a ked som robila tehu test, tak som vedela, ze budu //, hoci den predtym som mala len / ... a veru ked som to videla, ze je to pravda, aj mne slzy vyhrkli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre