Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
18. máj 2010

Pfúúú...to sa mi na ňu dajako nezdá ☹ To ozaj?? ☹ ☹

lizatko1009
18. máj 2010

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii no to je sila a mala som taky divny citak z nej 😠 😠 😠

mon777
18. máj 2010

Ja práveže nie. Mne sa zdala celkom fajn...len mi nešlo dokopy, ako sa dievča na intráku dostane k netu tak často. Môj zlatík je rád, keď sa tam dostane raz za dva týždne.

zuzanockamt
18. máj 2010

no niektori asi fakt nemaju co robit, ked si vymyslaju take somariny ako natalie a ostatne osoby 😝

mon777
18. máj 2010

Však?? A tie veci, čo dostala pre miminko...čaká vôbec nejaké??

zuzanockamt
18. máj 2010

podla mna necaka nic ... bohvie, co to je za osobu

mon777
18. máj 2010

Že?? Teraz ako sa nad tým tak zamýšľam...tie jej fotky bruška...aj ja mám také, ako ho mám už aspoň 3. týždeň nafúknuté 😀 (a stále neviem z čoho 😠 😠 )

lizatko1009
18. máj 2010

a to natalie pisala, ze je v nemocnici, ze aka je chuta, mne to bolo uz vtedy divne ked bola v 21tt ci v ktorom a brucho mala ako lavor. 😠 😠

lizatko1009
18. máj 2010

davajme si teraz bacha aby neprisla znova ako nejaka ina osoba

zuzanockamt
18. máj 2010

liz ... to by sa musela prihlasit z inej IP adresy, lebo tuto jej admini blokli, ale to nie je zase taky problem prihlasit sa z ineho PC

mon777
18. máj 2010

lizatko...no asi tak 😖 Človek si už fakt nemôže byť ničím istý 😖 😖 Sem-tam by nás mohla teta admin informovať, aby sme boli v obraze 😉 🙂

monkula
18. máj 2010

Ahoj kočky....

Ona k vám chodila aj ako corinne, však? A pamätáte sa, ako sem vtrhla jedna kočka a obvinila ju z klamstva? A odvtedy sa neukázala...
Tak vám deti držím palce... 😀

lizatko1009
18. máj 2010

zuzanocka, ale ip ma niekto menitelnu vzdy ked zapne net aj ja mam vzdy menitelnu ip, ale si nevymyslam take bludy a nemam tu 15 nickov.

mon mna by len zaujimalo cije su tie fotky a aj profilova 😠

zuzanockamt
18. máj 2010

liz ... no ved zalezi to od netu ... ja mam dva nety, takze tiez vlastne 2 IP

lizatko1009
18. máj 2010

monkula ja si to pamatam! a potom ta corinne napisala, ze uz koli tomu k nam nepride, ale ona si vytvorila novy nick! hovednica jedna 😠

lizatko1009
18. máj 2010

zuz ja si mozem menit kolko x chcem mam ju vzdy pohyblivu, mna nenajdu 😀

mon777
18. máj 2010

monkula ... corinne = natalie?? Vieš, že som si ani neuvedomila, že corinne prestala písať 😀 😀 😀

lizatko ... no tak to ja fakt neviem, koho sú. Ale ak som si dobre všimla, tak na tých s "bruchom" mala vlasy cca po lakte a na tej profilovej...tam mám pocit, že ich má ledva po plecia 😀 😀 A aj tá foto s tým foťákom pred tvárou...no neviem...nejako sa mi nechce mariť, že by za ním bola schovaná tá istá tvárička 😀 😀

lizatko1009
18. máj 2010

mon ona pisala pod viacerimi nicky ako aj maruska 😠

mon777
18. máj 2010

A aj tá posledná foto brucha sa mi zdá (ako na to tak teraz zízam), že len proste stiahla brucho 😀
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalie_tmk/...

a všimnite si aj tie vlasy 😀 Ako...viem...písala, že bola u kaderníčky, ale to dala skôr foto a potom písala (či sa mýlim?? Neviem, fakt teraz 🙂 )
A aj tak...ktorá z vás by sa kvôli foto BRUŠKA dávala do plaviek?? 😀 😀 😀 A dávala by si tú námahu, aby bola foto dobre že nie umelecká 😀

monkula
18. máj 2010

teraz som si inak pozrela jej "tehotenské fotky" to ste jej fakt zožrali, že je tehotná? 😀 😀 😀

zuzanockamt
18. máj 2010

a maruska mala aj babo v albume cerstvo narodene, nie? 😕

mon777
18. máj 2010

Zuzi...to fakt neviem 😀

Monkula...no tak no...keď nám navravela také bludy ohľadom zdravia 😀 😀 😀

mon777
18. máj 2010

Ale poďakujme sa jej 😀 Aspoň máme čo rozoberať z dlhej chvíle 😀

lizatko1009
18. máj 2010

jj maruska mala aj babo, ale je to vraj ona, tiez tu uz nepise. podla mna ona trpi niecim, alebo si namysla tehu.

mon777
18. máj 2010

Alebo bolo to bábo jej a chcela preň veci zadarmo 😠

monkula
18. máj 2010

počkajte, vy myslíte marušku, čo sa jej narodila prednedávnom medison lee? 😲

mon777
18. máj 2010

Ak sa mám priznať, tak o maruške nemám ani páru 😀 😀 😀

mon777
18. máj 2010

Myslíte, že klamala aj v tom, že má rada psíky?? 😢

monkula
18. máj 2010

´táto, nie?
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maruska_p/

jeej, ona vlastne písala komentáre sama sebe... To už je fakt choré... 😝 😀

mon777
18. máj 2010

Ako teraz ma neberte ako dajakú hlupaňu za tú otázku, ale ja som sa jej tu spovedala, ako mi umrel môj kuťúšik krásnutný milovanučký a ona asi na druhý alebo tretí deň mi písala, že jej zomrela jej Akita inu 😒 A sa mi zdala nejaká chladná, keď mi to písala. Ani neviem, či tam dala smutného panáčika 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre