Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

trdielko149
25. máj 2010

no baby ja mam rybku 😉
lizatko odpisane 🙂
a dakujem vam baby 🙂 znacka Arte 3x3 je odpruzeny predne kolieska sa otacaju o 360 stupnov samozrejme maju brzdu pre tu co by to nechcela 🙂 bolo k nemu totalne vsetko-taska,plastenka,sietka,ten kosik dolu a tak 🙂
pepsyna ja som momentalne blazon do autosedaciek 9-25 kil a sportovych kocikov-nie golfaacov,golaface neznasam,raz som kocikala v golfaci kamoskinho synceka a bol to otras... takze jednoznacne chcem taky sportovy kocik aby mal 5 bodove pasy,vyberatelnu vlozku,co sa da vyprat,otocne predne kolieska,plnu rukovat nie dve ako golfac,taska,nanoznik a plastenka 🙂 som narocna ze?ale chcem pohodlie pre malu(aj pre mna,kocikanie ma byt radost) chichi a samozrejme nejaku peknu farbu ..osobne sa m moc cierne kociky nepacia,skor nieco vesele,cerveny,fialovy proste pekny,moderny 🙂 🙂

sares
25. máj 2010

ahojte, tak prve bych chtěla pochválit dorty, přímo k sežrání 😅 . Jste šikulky, co si děláte samy oznamka, norrik, ukaž nám další návrhy. A bramborový placky bych si dala, ale nemám tu brambory ☹ , proč mi děláte takový chutě? 😠 😀

pepsyna
25. máj 2010

@sares nechcem byt hnusna ale boli fakt vyborne 😎 ale dala by som si radsej nieco sladke-nieco ako sisku 🙂
@trdielko mne to bolo jedno ci golfac alebo klasiku, no mojmu priatelovi golface uplne vadia-koli tym kolieskam...mne sa pacila napriklad aj bexa kocik no ked moj priatel v obchode videl concord neo, tak uz o inom nechce pocut-ako maly chlapec 😅 takze cela jeho jedna vyplata isla len nakocik....no ale co uz mam robit ked si neda povedat 😀

mam4
25. máj 2010

pepsynba, posli jednu placku !! robis mi chutky 😉

mam4
25. máj 2010

@trdielko149 , my sme pred 2 mesiacmi kupili maly golfacik a teraz lutujem, ide mi na nervy !! okrem toho ze je perfektne skladny do auta aj autobusu tak by som uz taky nekupila, teraz sa mi zapacil graco, ale nechce sa mi znova predavat, vymienat a tak ... mozno pri druhom ...

@pepsyna a aky je ten neo ?? uz ste pojazdili s macikom po dome ?? 🙂 mne sa paci tiez, az na tie male kolecka v predu, to mi pride ako ufonske tykadla 😀

pepsyna
25. máj 2010

@mam4 myslis graco symbio?mne sa tiez paci, len ma hrozne malu vanicku a aj sportovu cast a na concorde je pekne velka vanicka, takze sa mi tam v pohode zmesti aj fusak v zime...mne tiez zo zaciatku tam nejako nepasovali tie koliecka ale to je len o zvyku-uz sa mi pacia 😀 moja svagrinka tiez okomentovala ten kocik ako do kozmu 😀 inak som ho este doma neodskusala, lebo este neprisiel ale v obchode sme ho vyskusali s predavackou a je super-a da sa super poskladat, co je pre nas dolezite, kedze budeme chodit autom, tak aby sa nam v pohode zmestil...a je lahucky a lahucko sa aj ovlada-uvidime co to b ude v zime na snehu ale dufam, ze to bude ok 🙂

lizatko1009
25. máj 2010

baby nestihm citat, o 5 idem vypovedat tak drzte prsty silno na mna myslite aby som neskolabovala skor, kym tam pridfem uz teraz som nervozna jak....tabletka uz vo mne, cakam na ucinok.

mam4
25. máj 2010

@pepsyna no ja som skor myslela len cisto sportove, vanicky uz ani nepozeram kedze maly ma za mesiac 2 roky 🙂
ale inak ak budeme mat druhe tak este asi urobim nejake vymeny lebo som sa zamilovala do teutonie 😎 hlavne to odpruzenie je super, lebo my byvame na dedine...

mam4
25. máj 2010

@lizatko1009 drzim prsty, a nech to mas cim skor za sebou a nech sa to uz uzavrie ...

trdielko149
25. máj 2010

lizatko som s tebou .. nerob tam ziadne prehnane rekacie ako plac,vykrikovanie,pekne s rozvahou zlatko ty si sikovna a silna baba zvladnes to! aj lakte s pazuchami ti drzim nie len prsty na vsetkych koncatinach 😉
pepsyna kamoska ten kocik teraz predava 😵

pepsyna
25. máj 2010

a kedy planujete druhe?ja poznam teutonie len z obrazkov a z toho, co som o nich precitala tu na konikovi, inak som ich v obchode ani nevidela 😕
lizatko drzime palce 😉 len smelo 🙂

pepsyna
25. máj 2010

trdielko a preco ho predava?nie je s nim spokojna alebo uz ma vyrastene babo?

trdielko149
25. máj 2010

isla som sa kuk na ten graco symbio akoze co sme miliardari?ze sportovy kocik a stoji tolko co skoro moja 3-kombinacia!nikdy by som taky drahy kociar nekupila ...
a tak sem pridavam sportove kociky ktore som si vyhliadla a nie su tak hrozitansky drahe ..akoze ja vam musim teraz pripadat ako nejaka chudobne chuderka ale fakt akoze baby pri hypoteke na byt si taketo nieco fakt nemozme dovolit ...

pepsyna
25. máj 2010

trdielko ved my sme tiez neni milionari-ja som tiez nechcela drahy kocik, ale kedze byvame u svokrovcov, takze naklady na vlastne byvanie zatial nemame a priatel si nasiel celkom dobre platenu robotu, tak ho objednal-no co uz som mala spravit, ked sa rozhodol... 🙂 mne sa paci ten zeleny alebo ten fialovy je tiez pekny 😉

mon777
25. máj 2010

@pepsyna ver tomu, že nad tým vážne uvažujem (nad tým pečením tortičiek)

@misss ďakujem, snažila som sa, aby tak vyzerali a ako vidím, vydarilo sa 😎 😎 😎 No hej, už len nech to pekne načasuje 😀 Ale čo sa chudiatko predo mnou preriekol, mám sa chystať na poriadny plač od radosti na mojej stužkovej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Alebo už teraz na narodeniny, lebo vraj nevie, ako to do mojej stužkovej vydrží ukrývať 😀

@ani_sama_neviem no ja by som tu ani nemala byť, lebo ako si si možno všimla, nie som tehu 😢

mon777
25. máj 2010

Inak ahojte dievčatá 😀 😀 Ako pozerám, rozmohla sa tu debata o kočíkoch, tak sem prihodím dva, nad ktorými sme si minule s Peťkom pozastavili hlavy a dumali sme a dumali, že ktorý asi tak budeme mať my, ale napokon to vyhral OZON A4 (to je ten prvý) 😀 😎

mon777
25. máj 2010

@trdielko to je normálne. Veď nikto z nás nie je milionár. A aj tak...to dieťa v ňom nebude celý život, tak prečo by sa mali za to vyhadzovať milióny??

trdielko149
25. máj 2010

mon ty uz k nam patris 😉 tehu netehu mama nemama a co chces babo?chces tak sem patris 😀 si nasaaaa konikova modra 😵
ten ozon prvy je krajsi 😎
mon ja uz ratam s tym ze mi upecies svadobnu torticku 😉
pepsyna no keby ja byvam pri svokre uz som po zemou 10 metrov slak by ma trafil ..radsej budem byvat sama s "muzikom" a platit hypoteku ako byvat s tou kravou 😠

mon777
25. máj 2010

@trdielko149 jééj, zlatá 😀 Som rada, že ma tu tak beriete 🙂 A tak jasne, ja ti ju upečiem 😀 A akú chceš?? Aby som ju začala trénovať 😀 😀 😀 😀 Ale nie 😀 Však?? Aj nám sa OZON viac páči😀 A sme si povedali, že ho aj BUDEME mať 😀 Ani nie je drahý 😀

trdielko149
25. máj 2010

konecne som prisla na to ako dam to spomina ma chichi ... 😀 nooo @mon777 jaaa chcem nieco taketo je toho stale moc bo sa nevieme rozhodnuuuut ...dufam ze ta neporazi ked to zbadas 😅

mon777
25. máj 2010

Hmm...tá posteľ a autíčko zrejme nebude pripadať do úvahy, keďže nie som cukrárka a neviem, ako sa to robí, ale tak tie ostatné by sa dali zmáknuť 😎 Len ešte musím zistiť, ako dokázali, že je tá poleva taká hladká 😀

mam4
25. máj 2010

@trdielko149 , ja mam podobny ako ten 5-ty od vrchu ale ma golfove palice a 3 kolecka, a aj ked mam 160cm tak sa mi zda nizky a neda sa dat nalezato, inak super peruje, lahko sa ovlada a je neskutocne skladny, malicky... ale uz by som volila skor v style tych ostatnych co tam mas, ten zeleny je nadherny 😉

@pepsyna , jedna mamina ma teutoniu tu u nas na dedine takze ju mam okukaknu az az 🙂 ona ma ale 4-kolesovy, ja by som radsej 3-kolesovy, paci sa mi aky je priestrany, pevny ale urcite najviac to perovanie

@mon777 dobre ze ste si nakoniec vybrali s tymi otocnymi kolieskami, my sme prvy mali ten klasicky a hroooooza, po meste som sa snim nadrela, az som sa potila

misss
25. máj 2010

Halooo.je tu niekto??
A kam nam zmizla naša @lia23 ??? 😀 😕 ..sa schovavas?? 😀
@trdielko149 tie torty su krasne vsetky, ale ja by som si ako hlavnu vybrala asi tu ovalnu..
my sme mali takuto..
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...
mala 11kg.. 😀
A ešte takehoto macka 😀 😀
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...

Inak, keby som mohla, tak by som si tu svadbu este zopakla.. 😀 😀

mam4
25. máj 2010

mne s apaci ta so zivymi kvetmi, to by si si mohla zladit so svadobnou kyticou 😉

mam4
25. máj 2010

@misss waw to uz je teda torta !! a aka bola chutovo ?? nejaka citronova ??

mon777
25. máj 2010

@misss tá macková je miláááááá 😀 A kks...tá poschodová je nádherná 😲 😲 Ako urobili, že bola taká hladká?? 😖 To bola čokoláda??

misss
25. máj 2010

sa mi zda, ze doboskova...bola vyborna...kusok, co sme si odkladali na prve vyrocie nam niekto zjedol.. 😢 😢

misss
25. máj 2010

@mon77 bola potiahnuta marcipanom.. 😀 😀
tu mackovu sme nestihli ochutnat, lebo nam skysla.. ☹

mam4
25. máj 2010

@misss , nedalo mi a pozrela som cely album 😵 . musim povedat ze ste velmi pekny par, uplne k sebe pasujete 😀 uz ste dlho spolu ??

mon777
25. máj 2010

@misss to nasere 😀 A to ako urobili?? 😠 😠 😠 Aj ja chcem také veideť 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre