Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
17. jún 2010

testla som to včera. Bol neg. tak neviem. no 😢 😢 😢

zuzanockamt
17. jún 2010

no divne ... tak vyskusaj o par dni neskor, mozno este nie dost hcg v krvi ... skoda, ze presne nevies ovu, tak by si si bola na istom, ci mozes byt tehu alebo nie

pepsyna
17. jún 2010

@mon777 moj gyndos pyta za sono 8,20,-... 😖 ale radsej si urob test-aspon si budes ista..ja ti sice prajem,aby to dopadlo podla tvojich predstav ale aby si necakala zbytocne-takto si urobis test a budes na istom...

pepsyna
17. jún 2010

aha nevsimla som si,ze si si uz robila..mno tak skus pockat ako vravi zuzka par dni a uvidis..keby si tehu,tak teraz by si mohla byt cca tak v 3tt...

mon777
17. jún 2010

V 3tt asi nie. Možno tak v 2tt 😀 😀 Tri určite nie 😀 Ale si ho mala vidieť, keď sa to dozvedel 😀 musel ísť umyť riad, aby sa ukľudnil 😀 😀 😀

zuzanockamt
17. jún 2010

@mon777 keby si bola v 2 tt tak si akurat v obdobi ovu ... tehu sa rata od zaciatku MS ... takze ak ti meska MS, tak si uz cca 4-5 tt ... zalezi kedy si mala poslednu MS

mon777
17. jún 2010

To je tiež pravda 😀 😀 😀 No tak mala som ju mať 11.

mon777
17. jún 2010

A posledná bola od 13. do 19. sa mi zdá. Možno do 20. Neviem teraz presne. Nepíšem si to. Ale asi by som mala začať 😀

zuzanockamt
17. jún 2010

@mon777 no to hej, ale tu predchadzajucu 😉 ... lebo to sa pocita od zaciatku nastupu poslednej MS 😉

zuzanockamt
17. jún 2010

no tak to by si uz bola 6 tt (5+0) ... a ak mas ovu cca v strede cyklu, tak test by uz ukazal // ... ale ak si mala ovu neksor, tak este nie

mon777
17. jún 2010

Ale ja nemám 28 dňové cykly 😎 Mne to chodí vždy buď 11. alebo 13. 😀 Skôr chodila mrcha presne 1. ale potom prišiel február a posunulo sa mi to kúsok. A potom som bola chorá a chodí toho 11. alebo 13. Tak som to mala aj minulý rok. Až na to, že vtedy nechodila 11. ale 22. 😀 😀

mon777
17. jún 2010

Veď uvidíme, čo bude 😀

zuzanockamt
17. jún 2010

@mon777 tam nezalezi od dlzky cyklu, ale od toho, kedy je ovu a kolko dni trva lutealna faza ... maloktora zena ma 28-dnove cykly ... ja som mavala 26 - 31 dnove, ale lutealna faza trva vzdy rovnaky pocet dni - to je odo dna ovu az po nastup MS ... preto je dobre merat BT

mon777
17. jún 2010

Bože!! Ako to mám vysvetliť ockovi?? Ten 6tt 😀 Chudáčik môj si myslí, že som už mesiac tehotná 😀 😀 😀

zuzanockamt
17. jún 2010

@mon777 ved zatial to nemas na 100% potvrdene, tak ho nestresuj 😀 ... ked to bude iste, tak potom ries 😀

mon777
17. jún 2010

Ja ho nestresujem. ON sa stresuje 😀

mon777
17. jún 2010

Ja som mu len povedala, že som šla na gyndu, lebo sa mi nezdali tie "krámy" a potom som mu povedala aj to, čo mi povedala doktorka. To on sa sám stresuje 😀

zuzanockamt
17. jún 2010

a preco stresuje, ved ste s tym pocitali, nie?

mon777
17. jún 2010

Veď hej 😀 Ale asi až teraz prišiel na to, čo to obnáša 😀 Ale tak ja mu stále hovorím, nech sa ukludní. Veď to ešte nevieme isto.

zuzanockamt
17. jún 2010

co to obnasa zistite az vtedy, ked sa to narodi ... pocas tehu je to este nic ... ale potom tie vydavky, no nie je to sranda ...

mon777
17. jún 2010

Veď to 😖

zuzanockamt
17. jún 2010

a hlavne ta zodpovednost, ze clovek tu uz nie je sam za seba, ale uz su v tom traja

mon777
17. jún 2010

Ja viem a uvedomujem si to. Aj on si to uvedomuje. Ale ja som povedala...nerobne predčasné závery. Nevieme to isto. Ale keď mám pocit, že sa začína tešiť, tak nevieme prestať o tom hovoriť 😀 ... teda..písať si na SKYPE 😀

zuzanockamt
17. jún 2010

no to hej ... MM je v tomto dost umierneny a nejako okato sa nevytesuje 😀 ... lebo on svoje emocie nikdy nedaval okato najavo, ale viem, ze je rad ... pre chlapa sa to stane skutocnostou az ked sa babo narodi

mon777
17. jún 2010

Tak potom je ten môj inakšia výnimka 😀

zuzanockamt
17. jún 2010

no snad ano ... ale u nas je to trosicku ine 😉

mon777
17. jún 2010

U náš...myslíš na nás baby?? 😀 No tak my sme fenomén prírody😀 Veď prečo inak by bola aj matka príroda žena?? 😀 😀

zuzanockamt
17. jún 2010

no aj to, ale myslela som skor na nas vztah s MM 😉

mon777
17. jún 2010

Ja viem 😀 😀 Ja mám len dobrú náladu, tak si robím zo všetkého srandu, vieš?? 😀 😀

zuzanockamt
17. jún 2010

tak nech ti to vydrzi 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre