Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

norikk
2. júl 2010

@mam4 nemam doktorku, v pondelok som sa odhlasila od lekara, takze kartu mam doma a v stredu som objednana ku novej

norikk
2. júl 2010

baby,potrebujem od vas surne pomoc....mate nejake pesnicky na svadbu??? hucia do mna mama aj sestra ze mam stiahnut Zbohom ostavajte a dalsie,aby ked bude odpytavanie u nas doma,aby tu nebolo ticho

moniciak
2. júl 2010

@norikk a budete mat taku svadbu ze ludovky a tak???

moniciak
2. júl 2010

@moniciak neviem kde byvas ci na vychode alebo na zapade ale tu v snv som si vsimla ze sa zacina praktizovat skor taka moderna svadba🙂

zuzanockamt
2. júl 2010

@norikk to az take ceremonie budete robit? 😕 ... my sme odpytavanie ani nemali, kedze sme uz byvali spolu, tak sme isli normalne z nasho bytu na urad aj s oboma rodicmi

norikk
2. júl 2010

@zuzanockamt jj,som najmladsia dcera, taze svadba ako ma byt,aj ked hosti je len kolo 30....ale inak vsetky zvyky...a kedze väčšina hosti je starsia generacia, tak budu ludovky, na hostinu mame DJ-a len doma chcu,aby tu nebolo ticho...tak musim hladat

zuzanockamt
2. júl 2010

@norikk no nezavidim ti, ja som bola rada, ze to islo podla mojich predstav a ze som vsetky zvyky mohla s radostou vypustit 😅

norikk
2. júl 2010

@zuzanockamt sak to si nevedela tie ceremonie, ked si sestra sadla za PC a zacala hladat ludovky, potom prisla mama, a zacala prikivovat....a my s priatelom len kukame na nich nestastni a zufali 😀 ....on by bral rytmusa......mne to je uz jedno,....vzdy musi byt jedna strana nespokojna......ale sak,vsetci si vypiju,bude jedno jaka hudba....len ja natriezvo,tak dufamze sa dostanem do nalady.....bo oni my len zhorsili naladu tym hladanim ludoviek

mon777
2. júl 2010

@mam4 No vyzerá to tak 😖 Ale tak no...uvidíme, ako bude. Ale brucho ma už ráno nebolieva, takže je to OK. Len som zvedavá, ako príde MS.

mon777
2. júl 2010

@norikk a nie je to vaša svadba náhodou?? Vy by ste si mali sami povedať, čo sa bude hrať (resp. púšťať). Nie??

norikk
2. júl 2010

@mon777 mas to jedno...sestra je uz urazena..mi "vynadala" e kazdeho oberame o radost,ked tak vymyslame

zuzanockamt
2. júl 2010

@norikk by som sa im na celu svadbu vykaslala ... najlepsie si to zorganizovat po svojom, no ale ked ste zavisli od rodicov po financnej stranke, tak je to tazke, lebo oni si povedia, ze vsak my to platime ... preto som sa ja vydavala az vtedy, ked som bola schopna si to zaplatit vsetko sama

norikk
2. júl 2010

@zuzanockamt neriesim.......uz...idem dnes na spoved.....nejdem sa uz na nikoho stazovat....

mam4
2. júl 2010

@norikk ale co tam po hudbe, ved aj tak to bude len ako "zatisie" 😉 tie odpytovacky nejak prezijes a potom mate Dj-a tak si to potom vynahradite a vytancujete sa na "svoju" hudbu 😉
tak sa pekne vyspovedaj, dobre sa vyspi a uvidis ze zajtra budes stastna ako blcha a ziarit na vsetky strany aj keby furiky padali z neba 🙂 tak vela stastia 😉

@mon777 no tak ale ved testy na HCG by mali byt za par hodin a ty si dost dlho cakala, ja som mala za 2 hodky 😒 no ale tak iny kraj, iny mrav 🙂 asi ... a kedy mas dostat dalsiu ??

mon777
2. júl 2010

@mam4 ja už ani neviem. Kedy príde...vtedy bude 😖 Ale tak no...levický lekári stoja za pííííp 😀 😀 😀 😀 😀 Preto tam nechodím, kým neumieram 😎

lia23
2. júl 2010

@mam4 mam..o tak apson vidis ye je swetko ako ma bzt..uz si ho videla??? 🙂 🙂 🙂

mon777
2. júl 2010

@lia23 ahóóóóóóóój 😀 😀 😀 Ty aj sem zablúdiš?? Čo ako sa máš?? Čo nové?? Ako bolo v Štúrove?? Pokus o bábo bol, či zasa nič??

misss
2. júl 2010

Ahojteee babulky..ako??

@norikk si tu??ja mam jedno CD, ale neviem, ako by som ti poslala tie pesnicky..este kuknem nejake na nete..poslala by som ti link..alebo už nieco mas??

mam4
2. júl 2010

@mon777 len prosim ta neumieraj 😠 😀

@lia23 no vies co, kludne by som sa vzdala tych "nevolnosti" 😖 😉 a koho ci som videla ? 😕

mon777
2. júl 2010

@mam4 no tipujem, že myslela bábatko v tvojom brušku, či si už videla 😀 (ale to je len môj skromný odhad 😀 )

mon777
2. júl 2010

@mam4 neboj...neumriem tak skoro 😀 Ešte chcem zažiť kopu vecí 😀

mon777
2. júl 2010

Ozaj, dievky...kuknite, akú tortu sme s Peťkom našli na nete 😀 Aj my steme takú mať na svadbe 😀 😀
Však je úžasná?? 😎 😎 😎

mam4
3. júl 2010

@mon777 aha no tak ak myslela toto tak babo som este nevidela, len taky cierny "flak" a doktorka to nazvala zltkovy vak 🙂 moja dr ma len taky obycajny USG a robila mi len "vnutorny" 😵 takze babo uvidim az ked bude vacsie o mesiac a potom v plnej krase na 3D-cku ale to az v auguste 😎

a ta torta je fakt uzasna, neverim ze taku niekto naozaj upiekol 🙂 a ako svadobnu taku nikto este asi nemal 😀 potom posli kusok 😉

mon777
3. júl 2010

@mam4 mám pocit, že sa BUĎ nebude vôbec jesť a končí vo vitríne na okrasu, ALEBO to bude prvá vec, ktorá sa stratí zo stola 😀 😀 😀 😀 😀

lizatko1009
3. júl 2010

@norikk ja by som sa tiez teraz na svadbu vykaslala, nechala by som to az po porode take 2 r. a urcite rytmusa nie, preboha 😀 my ked sme chystali svadbu tak bez toho odpytavania, prihovoroch, druzbovsky a este neviem co, alebo po pol noci aby mi mali nabehnut stare baby zvat do ucha nejaku trapnu pesnicku. my sme mali mat v stane svadbu co je pri hotely. a normal dala by som si zivu hudbu tomu sa nevyrovna ani dj ani rytmus.

lia23
3. júl 2010

aojte kocky..koencnee domaa 😀 😀

mon ahoj moja..no jasne ze zabludim..no nemohla som jed bol pri mne priatel..ten mal z toho nervy ez si sem chodim po "rady":Deheh ale tak uz som doma a mozem pisat...no obolo uzasne..pokus o babo by som to nenazvala...nedal savobec zlomit..nech som sa snazila akolkolvek: 😀 😀 povedla sice ze 2 krat to dal do mna ze mu uslo..ale aj tak tomu neverim..mam pocit ako keby mi to povelda preto ze sa ma s tym hcel uz zbavit..ale tak uvidime 🙂 🙂 ale horuco bolo starsne...a u nas je trosku chladnejsie tak si to vychunavam..ael tak nestazujem sa aj ked sme sa raz pohadali tak ze som sa zacala o pol 4 rano balit ze rano odchadzam...ale uz je to v pohode..nestazujem is...teraz si viem rpedstavit ze by sme boli spolu v jednej domacnosti..🙂

mam..no myslela som babo ci si videla...a mas moc velke nevolnosti??

mam4
3. júl 2010

@mon777 noooo, a mozno je olamu plachty a zlizu cokoladu 😀

mam4
3. júl 2010

@lia23 on na nas len ziarli 😉 a hadky musia byt obcas, ved keby ste si vo vsetkom "sadli" tak by bola nuda 🙂 ja sa s mojim hadam casto ale vzdy len o debilinach, v tych dolezitych veciach mame jasno 😉 takze sa to stale konci uzmierenim a kompromisom alebo udobrenim a odlozime to na inokedy 😀 pamatam na nasu prvu "velku" domacu hadku koli poharom na policke 😀 jaaaj su to srandy takto spolu zit 😀
a nevolnosti su take mierne, stale mam taky hnusny pocit od zaludka a vacsinou je to od kedy sa zobudim az do vecera, a niektore jedla nemozem ani citit 😝 ale dnes napriklad to bolo celkom v pohode okrem rana a teraz zase mi je tak cudne 😖 ale tak som rada ze nevraciam a aspon nebudem tak priberat ako pri prvom, vtedy som mohla jest a jest az kym som bola ako tank 😕

lia23
3. júl 2010

mam.. no tak to asi ziarli na vas...ale to je nehorazne😀iba ziape namna koli tomu😀nevadi..ehhe no jo ved hadk musia bytz..yms sa tiez hadame vecsinou koli sprostostiahc..😀sice teraz sa hadame koli babu..co sprotost nie je..😀 no nechavam t ako ty vravis na inokedy 😀 😀

mon777
3. júl 2010

@lia23 No aj my sme mali tesnotku, ale nakoniec z toho nič nebolo. Ale takto je to dobre. Obaja môžme aspoň v klude doštudovať, nájsť si robotu a tak... Ale kúpil mi "Mama a ja" a ja teraz furt domŕzam 😀 (v rámci normy 😎 ) A on mi sľúbil, že mi ten časák bude kupovať každý mesiac, že nech mám čo študovať a čomu sa učiť, aby som nebola blbá, keď na to dôjde 😀 😀 Zlatý, však?? 😀

@mam4 ešteže to!! Pekne ju spapkáme celú...alebo vôbec 😀 Ale pri mojej pažravosti po čokoláde...pfúú ... dlho neprežije 😎 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre