Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
18. máj 2010

Monika...no a?? Ty si tu už starenka 😀 A bolo by čudné, keby si predstierala tehotenstvo 3-krát 😀
Dve deti už máš a tretie??....to by si ani také priesvité bruško nemala 😀 😀

mon777
18. máj 2010

misss...ten FB ma tiež zaujal 🙂 Nick na MK = mail zverejnený na FB. Žeby si to robila naraz??

mon777
18. máj 2010

A ten status, že o 10 dní ide to Franc. a potom tam zabije smutný smile?? Veď sa tam celkom tešila, nie??

misss
18. máj 2010

Babyyyy.ona je prihlasena na FB..

mon777
18. máj 2010

misss...teraz kto ona?? natalie??

mon777
18. máj 2010

alebo katka alebo kto?? 😀 😀

misss
18. máj 2010

Natalie..

mon777
18. máj 2010

aha 😀 😀

valria321
18. máj 2010

ahojte babule ako sa mate🙂)ja len chcem pripomenuť jankaat. vas tiež tak troška chvilku ťahala za nos 🙂neviem či si na nu pametate no neviem neviem ale samizda sa tato stranka strašne pokazila ma sem pristupiť velmi vela malych deti🙂je to smutne ale čo už baby čo tu ešte ostali tehotne prajem vela šťastia a zdravia pre vas aj detičky🙂

lizatko1009
18. máj 2010

cafte ako je na fb? ta natalie?

lizatko1009
18. máj 2010

valria ahoj ako sa mate? dnes som na teba presne myslela, ze si sa uz dlho neukazala, tiez som tu jankaat podozrievala tolko co potratila tak do mesiaca uz cakala dvojicky 😝

danulicek
18. máj 2010

ako baby ja žasnem.... a ja som to tu aj kvôli nej čítala každý deň, bolo mi jej ľúto... och, som ja ešte stále strašne naivná 😀

ale tak...rozruch spravila, len je smutné, že si niekto dokáže robiť prdel z takých dôležitých vecí... si neuvedomuje, že raz, keď dospeje, bude možno potrebovať ozaj serióznu radu, bude chcieť otehotnieť (ak je to v skutočnosti vôbec baba) a iné záležitosti.

Robiť si z niečoho alebo niekoho srandu, je jedna vec, ale toto je ozaj už na psychiatriu... 🙄

danulicek
18. máj 2010

aha, este som chcela: a aj ked som vam sem prispela len v poslednych dnoch, tak NIE, nie som novy nick nikoho dalsieho 😀 som to ja sama 😎 😀 😀 😀

adka_praha
19. máj 2010

ahojte...
no vy ste ake srandistky... 😀 normalne ste mi naladu zdvihli... 😀
a pisali ste si s nou cez ten fcb vcera, ked bola nahlasena? 😀
podme spisat peticiu za pekne pocasie... 🙄

valria321
19. máj 2010

a ešte babule vam poradim velmi si rozmysllite ake fotky davate do albume lebo kamoške tiež modreho konika zneužil niaky debil fotku z bruškom a pokojne pod tou fotkou sa prihlasil na pokec a kecal z druhymi mamičkami sila čo ale je to FAKT!!!!any neviem skym všetkym si môžete písať je to chore a natalie jankaat. su teda totalne chuder... ked si vymyšlaju tehotenstvo moje zlate ale ked už naozaj budete tehotne nikto s vami neprehodi ani jedno slovíčko....

valria321
19. máj 2010

baby inaš to slovíčko any ma byť z mäkkym to bol trochen preklep tak rychlo som písala hehehe🙂

misss
19. máj 2010

Ahojte...no, ked tak nad tym rozmyslam, tak by nebolo od veci si vsetky fotky podpisovat, ako to tu niektore babušky robia.. 😎

norikk
19. máj 2010

ahojte,zastrehla som,ze aj jankaat vymysla....a to ste kde aj na toto prisli?? 😔 priznam, ja som si robila zo2x srandu na pokeci v miestnosti M-A-M-I-C-K-Y,ale inak sem si uz fakt nevymyslam...baby,ktore nemaju babo,alebo ho necakaju,maju proste tendenciu si take vymyslat....no ale aby to zaslo az do takych kolaji,ako si tu niektore povymyslali....

a ako pisala valria,neviete co za uchyl pozera vase fotky,preto som tam nedala ziadne.... ;)

viem,pisem,ako kebyste mna upodozrievali, ale len som chcelanapisat,o tej tendenciii vymyslat si tehu, ale vsetko ma svoje mädze.....

zuzanka.j
19. máj 2010

ahojte. obcas sem nazriem a citam vase pribehy. obdivujem vas baby, ze aj ked ste "nastrocne" rozhodli ste sa babo donosita nesli ste na portat. teraz som sem nazrela a som tiez soknuta, ze ta jankaat si vymyslala. tiez som sledovala jej prispevky a bolo mi jej luto... 😕

monkula
19. máj 2010

A ešte sa pýta aj na marušku teda pýta sa sama seba ako tretia osoba, ako sa má? 😀 😀 😀

valria321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misss
19. máj 2010

No Valria, pekne sme jej to zhltli..tak kto to mohjol čakat...teraz som normalne paranoidna..kazdemu kukam na datum registracie... 😀 😀 ..už som vtipna sama sebe...

valria321
19. máj 2010

miss moja neva aspon sme sa zasmiali akože neviem čo si babenka chcela dokazať inač ešte ma napadlo ako tu spominala nemocnicu a rodkovcov no silaaaaa akože dovi dopo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monkula
19. máj 2010

aj aj som jej naletela, stará koza... 😝
Ael so mjej len napísala, ak omaruške,. že má malá pekné meno..

danulicek
19. máj 2010

baby, ved viete, ako to chodi... tomu viacnasobnemu pisatelovi (pretoze uz aj ja som paranoidna a rozmyslam, ci to vobec bola baba 😅 ) sa to raz vrati aj s urokmi 😨 akozee... sranda na ukor deti; anorexie, rodicov; slobodnej mamicky, ktoru nechal priatel; ludi, ktori naozaj musia mat niekolko brigad, aby to zvladali a neviem, coho vsetkeho... no dovi dopo 😠

eveluska
19. máj 2010

to je sila, mozna to byl nejakej 12, 13ti letej zamyndrakovanej kluk! kdo ji vlastne poslat ten kocarek a ty vecicky na mimi? doslo to vubec - muselo se to vratit, ne? a co si vymejslela jankaat? to jsem nejak nepostrehla....

valria321
19. máj 2010

eveluska ona mohla byť tak naozaj tehotna len raz a to bolo niako tak akurat ked sa mne mala narodila okolo decembra januara lenže dievča myslim vôbec nebrala do uvahy že je tehotna pila a chodila na žury tak potratila tomu ešte verim ale potom bola znovu tehotna a ževraj po kyrete a hned dvojičky na fb dala status že jej je zle a jej chlap jej nato napísal že nema ti byť z čoho čiže llogicky čo z toho vypltíva že nas odrbala 😀

zuzanka.j
19. máj 2010

...teraz som si pozrela aj ten natalin pribeh. no mala to dokonale vymyslene, to je sila 🙄 ... fakt psychiatria....

eveluska
19. máj 2010

valria - co jsou to žury? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre