Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

zuzanka.j
19. máj 2010

eveluska - jej my sme rovnako stare / 25 mam co nevidiet/ a nasi muzi maju tiez rovnaky vek 🙂

valria321
19. máj 2010

evel neviem ako to po česky diskoteky?? 😝 😠 😖

monkula
19. máj 2010

žúry? To je obyčajná pařba 😀 😀

domyyy
19. máj 2010

ahojte kočky, prepáčte, že Vám sem vtrhnem 😅 ale tiež sem tam nakuknem k Vám ako sa máte a tak 🙂 zaujímajú ma príbehy mladých mamičiek ako sa viete vysporiadať s osudom keďže aj ja budem mať o pár dní len 17 a neviem čo by som robila vo vašej situácii, ste silné žienky! 😵

valri....ty si mi od začiatku bola sympatická aj s gerci 😅 no tá sem už moc nechodí od kedy má bábätko, jankaat je obyčajná klamárka a podvodníčka, viem o nej všetko čo a ako bolo 😉 aj u nás v téme narobila spúšť 🙄 takže áno, máš pravdu 😉

monkul....ahoj 😅 😅 😀

prepáčte za moje vtrhnutie 😒 😒 😒

eveluska
19. máj 2010

aha 😀
zuzanka - nojo 🙂 mne je 25 cerstve 🙂, podivam se ti do albika 🙂
teda ty admini - hlavne ze tak intenzivne mazou v albech a v diskuzich vsecko mozny, co by ostatni i zajimalo a patri to tam, ale spehy a lidi s 3, 4nickama tu klido pido nechaj .... 😒

valria321
19. máj 2010

domyyy daj mna to velmi zaujima ako to stou jankou bolo???ja som všimla že ste si snou písala v teme mlade mimičky len nebolo času to sledovať stale....a nevadi v pohode kludne aj snami komunikuj budem teda len osobne sama za seba rada ak sem zavita niekto normalny🙂a nie truby ako nataliee a spol🙂

eveluska
19. máj 2010

ted koukam, ze u vas u nikoho nemam ikonku fotoblog 😖 je to tim, ze je to na modrykonik.sk? melo by to byt spojeny, ne? 😲

monkula
19. máj 2010

domyy, ahoj 😅 😅

monkula
19. máj 2010

eveluska, stačí, keď klikneš na naše fotky, a presmeruje Ťa to na naše fotoblogy.. inak dobrá kravina.. 😝

eveluska
19. máj 2010

uz jsem tam - teda pekne blbe vymysleny to tu je, kazdej pes jina ves a to se to tvari, ze je to sk a cz dohromady....
zuzanka - mas krasnyho klucika! 🙂

zuzanka.j
19. máj 2010

aj mna zaujima ako sa zistilo ze jankaat klame, baby kto vie, napiste nieco blizsie pls 😕

zuzanka.j
19. máj 2010

eveluska dakujem, ved aj ty sa uz coskoro dockas svojho pokladu. drzim palce 😉

domyyy
19. máj 2010

valri....napísala by som o tej Janke no keď si to tu prečíta tak bude problém asi 🤐 😅 ja som sem už trošku písala....vlastne vtedy keď ona prišla o prvé bábätko /teda ak aj nejaké čakala-to neviem 😉 / proste mala zakázaný sex po tom kyrete a ona sa vyspala s chlapom na Valentína-vraj bez toho to nešlo 😖 😅 údajne otehotnela....lenže neviem ako je možné aby bola žena tehotná nejaké tri týždne/mesiac po potrate 🤐 potom čakala tie dvojičky a furt sa hádala s chlapom mala prikázaný oddych a tak, dala sa na individuálne štúdium aby sa vraj nenamáhala a mohla len doma ležať. Nechceli jej to dať no nakoniec ustúpili a dostala ho. Zaujímavé však bolo, že aj keď bola na rizikovom tak chodila behávať 🤐 🤐 🤐 🤐 to čo robila sme jej vysvetlovali aký to môže mať dopad a tak, no ona len zakaždým povedala, že tehotenstvo nie je choroba,potom si vždy vycapila na FB ako ju všetko bolí, zakaždým sa ľutovala a tak a chcela si dať aj tetovanie 🙄 ako no comment 🤐 😖 potom akože zase prišla o deti a mne napísala, že jednému nebije srdiečko a druhé prestalo rásť, mala počkať týždeň, že čo sa bude diať s druhým bábätkom a vraj ak prestane rásť tak jej spravia zase kyret.....tak sa aj stalo.... po pár dňoch už bola na tom psychicky dobre.....takže pochybujem, že aj niečo z tohto bola pravda..... mimochodom bývala niekde u tety lebo ju doma nechceli a po prvom potrate sa dohodla s chlapom, že sa o bábätko pokúsia cez prázdniny, no ako zistila, že čaká dvojičky tak zvažovala, že si ich dá vziať-vraj dve deti nezvládne..... ak aj bola naozaj tehotná tak určite behávala, pila a čo ja viem čo ešte robila len preto aby o tie deti prišla a aby sa potom mohla hrať na chudiatko 🙄

domyyy
19. máj 2010

kočky to bolo v skratke 😅

valria321
19. máj 2010

ty vole ty vole akože nemam slov 😠 domyyy ešte nedospela moje vysvetlenie škoda už o nej basniť trubaaaaaaa 🙂

domyyy
19. máj 2010

valri....a ja som jej verila 🤐 boli sme fajn kamošky 🙄 ešte aj jej chlap ma mal na FB a písali sme si 🤐 viackrát mi vravel nech jej dohovorím, zavolám a tak, že sa o ňu bojí a že sú pohádaní a podobné hlúposti 😅 inak nevieš niečo o gerci?? 😒 mne sa táto téma najviac páčila v začiatkoch 😵 vtedy tu boli len samé zlaté kočky žiadne výmysly klamstvá a tak 😠

zuzanka.j
19. máj 2010

ani ja nemam slov. niektori ludia su fakt na hlavu...a ja som ju lutovala 😠 😠

valria321
19. máj 2010

domyyy jasne viem gerci sa ma fajn občas si zavolame šak mame male skoro rovnako stare len jej sa narodila o 3 dni neskôr....a ano maš pravdu keby to tu tak bolo ako za starych dobrych čias hm ale čo už zato si musia robiť srandu na tejto stranke same mlade hlupe deti ach jaj nevadi🙂vidiš moja treba davať pozor na ludi vela ich je falošnych vedela by som ti o tom písať roman🙂a ty inač moja babo nemaš ešte že a niakeho fešula ktory by bol raz potencionalnym ockom tvojich deti?🙂 😎

monkula
19. máj 2010

Valria, domyy o fešákoch nechce rozprávať.. Teda mne nechce 😠 😀

valria321
19. máj 2010

hm no čo už musime si len domyslieť...

zuzu4444
19. máj 2010

baby jankaat, corinne, maruska, natalie,kattka bola jedna a ta ista osoba?
odkial vzala vsetky tie fotky? ved maruska mala aj male babo v albumoch, maruska nebola nahodou akoze maruska, ved mozno sem tak casto nechodi preto, lebo ma povinnosti nie?
ja som potom ja, nevydavam za nikoho ineho, naozaj.
uu to pisanie nebude ako kedysi, uz kazdy kazdeho bude podozrievat, ci je to vlastne ta osoba prava ta ktora to pise, je mi luto ze to takto cele dopadlo ☹

valria321
19. máj 2010

baby taj ja potom niesom ja ja som ja 😎 to bola jaka zmysluplna veta čo 😀

domyyy
19. máj 2010

babulky....podľa mňa koník už dávno nie je tým čím býval 🙄 celé sa to tu pokazilo 😖

valri...veru bábätko ešte nemám, zatiaľ neplánujem i keď moc by som chcela 😎 😅 ale zatiaľ na to nemám 😒 proste škola, moja rodina, peniaze, bývanie a všetko okolo toho, určite to neplánujem najbližšie dva rôčky 😉 a mládenca či mám? 😅 mala som vzťah no ale chlap sa v ňom nezaprel 😠 proste podvádzanie bolo na dennom poriadku a tak 😖 teraz sa mi niečo rysuje 😉 😵 snáď sa gerci sem tam ukáže 😵 a vy sa ako máte moja?? 🙂

valria321
19. máj 2010

akurat som z gerci volala aj ona sa ukaže 🙂jasne viem že konik už nieje ako predtym ale čo narobíme..a no mame sa fajn mala je strašne zlata som šťastna že ju mam už si neviem život bez nej predstaviť hlavne to ranne vstavanie o 5🙂

gerci90
19. máj 2010

awojte žabky...... tak je mi luto co sa to tu deje ....tato tema mi velmi vela krat pomohla a to aj vdaka vam kočky...chybate mi...a ked si najdem aspon trosku casu sem tam vas prečitam......ale stale na vas myslim.....držkajte sa tu....a vy mlade trubky co nevedia co od radosti srandu si robte s inych socialnych sieti...napr....facebook ci pokec....toto je o niecom inom....pretože raz ked sa vam tato tema zide ....pochybujem že tu najdete podporu a pomoc ako ja kedysi tak sa UVEDOMTE.....

Inak pridala som new fotecky s mojim kubkom a malou LILI:::🙂)) kočky este sa vam chcem pochvalit dna 23.jula 2010 sa KONECNE bereme...a budeme komplet rodinka ako sa patri.....cmuk držkajte saaaa 😉 vaša gerči

lia23
19. máj 2010

gerci..ahoj mojaa...tak som rada ze uz budete svoji a ze ste spolu stastnyy...kukala som si fotocky...ste krasny..aj mala liluska je nadherna..tak dufam ze vam to pojde tak ako doteraz... 🙂 🙂 🙂 🙂

lia23
19. máj 2010

baby...citam dobre???jankaat a natalie bola jdna a ta ista osoba????inaksei tiez sa mi zdalo zaujimave a neloicke ze by janka otehotnela hned po potrate...ved to je vsetko este citlive...boze ja tie baby nerozumiem.,...jezis to aby si clovek vazne daval este aj tu pozor s kym si piseee ☹ ☹ ☹ ☹

pepppe
19. máj 2010

ahojte prepacte ze vam sem leziem 🙂 viem ktora to bola ta jankaat,,,viem ze aj potratila potom viem ze sem vam psiala,ze je znova tehu a ze caka dvojicky,,stym ze sa neda tak rychlo otehotniet po kyretazi to nieje pravda,kamoska mala kyretaz v januari a u zdalsiu mrchu nedostala,lebo je tehotna,,,zatial musime klop klop je vsetko ok,,zdravucke babo a pekne rastie,cize da sa aj hnedd otehotniet,,,,ale jednaa baba spodobnym ickom ako mala janka,pise aj do temy cakame dvojicky,,,aj fotky tam ma,,tak neviem ci je to len podoba,ze sa tak podobaju a maju podobne story

zuzu4444
19. máj 2010

ahoj lia....to su veci co sa stalo ze? to som teda necakala

zuzu4444
19. máj 2010

pepppe aky ma nick ta co sa podoba na jankaat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre