Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

diamond_23
25. mar 2010

No veru ja idem uz tiez tak dobru noc prajem 😀 zajtra sem musim skocit skor

romy31
25. mar 2010

ahojte....maka gretulujem k bábätku....a k tomu tvojmu pôrodu....no to by som nepriala ani nepriateľovi 😒 dúfam, že ďalší pôrod bude lepší 😀
aj ja sa teším na NCIS.... 😀 najlepší seriál spolu s chirurgami 😀

adelka89
25. mar 2010

ahoj holky
maka konecne ses ozvala,uz jsem mela o tebe strach.
Ten porod teda nic moc, ale uz mas malickeho u sebe a muzes na to rychle zapomenout 🙂
psala jsem gerci ale neodpovida mi nemate o nich nejake informace, mam o ne strach...

valria321
26. mar 2010

adelka89 sme v poho moja len všetok čas zaberaju male princezničky chapeš🙂ved uvidiš sama že zo začiatku tolko zhonu že sa nebudeš mať čas ani vyspať hm🙂ale už je lepšie male su večšia tak pohodička tak sa držkaj zachvilku to maš zasebou a rodičovstvo pred sebou tak ešte raz držim prstik nech je vše o.k a nech ste hlavne zdravučky🙂potom daj o sebe vedieť budeme veeelmi zvedave ako sa vam dari

simusska
26. mar 2010

maka ja som mala porod presne taky isty ako ty....len mne ho nevyvolavalali mne voda odtiekla doma a v bolestiach som bola na sala 13 hodin....no tiez to dopadlo ze malu tahali kliestami a ja som cela dotrhana ...a mala som aj epi no ta mi porod pozastavila a tam bola asi aj ten problem...a viem jedno ze uz v zivote nechcem rodit s epi...nikdy

gerci90
26. mar 2010

nOOO ahojte kočky....nebojte sa žijeme...len Adelko ja som nemLA už kred.na odp.nehnevkaj sa...no držkame sa a ako pise valri tak prestne tak nase princeznicky nam zaberu kopec casu a ked je konecne volno tak to sa stihen ist akurat tak najest...babenky pridavam fotecky tak si kuknite.....
Adelka držkam ti palce a myslim na teba furt...tesime sa už na Lukaška 🙂
Juliq zlaticko kde si???? 😠
a co vy ostatne tehulky a maminky ako sa vam dari????kočeny???? 🙂)

valria321
26. mar 2010

fiha draha ake fotky hm☹aj ja cem ako si ich nahadzala do pc akože z netu si ich už sem viem stiahnuť ale do netu??antitalent čo🙂hm mala sa dopila čaju zas a nebuce chcieť zas papať mliečko trošku jej cukrim čajik ved kto to ma piť take horke robim jej inač aj kamilkovy nie iba detsky lebo trošku nam zapekalo po tom nutrilone tak doktorka povedala že kludne aj kamilkovy ideme asi na prechadzku pomeniť malej trošku šatnik lebo akosi nam zo všetkeho vyrasta bude ina modelka ved už neobleče čislo 62 stači ti🙂akože a nevieme po kom to ma lebo ja mam ledva 160cm🙂)))))počuj otazka fajčila si pred tehotenstvom????lebo ja hej a občas by som si zapalila ale ked už som tolko vydržala chcem odolať...🙂

gerci90
26. mar 2010

ano pred tehu som fajcila---a ked som prestala kojit tak asi po 2 týždnoch som si zapalila ...bo tie nervy vies jako 😕

valria321
26. mar 2010

a fajčiš normalne ???kolko za den asi aj ja skusim jednu hm

gerci90
26. mar 2010

nie nie to len teraz par dni ale kubo mi zakazuje a najviac som mala za den asi 4. 😠 ale radcej ani nezacinaj..--jA SOM sa nechala zlanarit a neviem ako to teraz budem zatajovat...a fajcit potajomky ako decko.... 😒

valria321
26. mar 2010

hehe ved tak sme začinali huliť nie potajomky no čo ja viem kamoška čo ma tiež malu sa jej narodila o 2 dni skôr ako mne už tiež začala fajčiť a to ešte koji hm tiež natajnaša lebo chlop jej nadava ale ide leto terasky hm kavička jedno z druhym neviem neviem či vydržim☹

valria321
26. mar 2010

a inač neviem sa dočkať kedy prifrčiš do Žiliny🙂

gerci90
26. mar 2010

moja zlata akurat ti idem napisat že by sme vas dosli kuknut?vy byvate sami???aby sme nevyrušovali zbytocner vies jako

adelka89
26. mar 2010

ahoj holky 🙂
gerci tak to jsme rada,ze jste v poradku 🙂
verim,ze mate moc prace, ja taky na konika nemam moc casu a to se malicky jeste nenarodil 🙂
musim vam popsat dnesni noc
ve 2:40 me vzbudila silena bolest, neustupujici bricho jak kamen bolest vystrelovala do trisel do kloubu a do zad, byla jsem v takovem divnem polospanku a nevedela co se se mnou deje, tak jsem se nejak vykutalela z postele a sla na zachod, bolest stale trvala. Na zachode jsem si vsimla ze zase spinim, ale rekla jsem si ze to bude asi z te masaze, ze mi tam praskla nejaka cevka a ta trocha hlenu bude asi normalni, sla jsem si lehnout bolest ustala ale za 2 minuty zase tak jsem musela zase na zachod a pro jistotu jsem zapnula bojler aby se voda ohrala kdyby nahodou
rikala jsem si, ze ted uz bude klid a muzu jit spat, jenze nebyl. Vzbudil se i manzel tak jsme pocitali kontrakce, ty byly ale desne nepravidelne a hodne caste tak jsem si rikala, ze to ani nemuzou byt kontrakce. Hodinu jsem takto ty bolesti vydrzela nebyly moc intenzivni a cas strasne rychle utikal, ve 4:10 jsem sla do sprchy po sprse nic moc, bricho porad bolelo ale u ne tak casto a v 5 hod. jsem se pristihla u toho ze usinam, takze to byly "jen" poslicci. Ale musim rict, ze jsem byla fakt klidna porad jsem se usmivala, hladila brisko, manzela uklidnovala a prosila jsem ho aby spal
Rano mi ale asi odesla hlenova zatka tentokrat to byla asi opravdu ona, takze cekam c o se se mnou bude dit
omlouvam se za romanek

gerci90
26. mar 2010

adelka aspon už vieš že sa pomaličky asi pobereš do porodnice...tak ti držim palce,viem že je to bolest.,a strach..ale potom to ozaj stoji zato....držkam ti silno palce....

valria321
26. mar 2010

gerci poslala som ip🙂a ešte ktomu stretku no neviem ako a kde sa stretneme asi skočime niekde na kafčo či??

maka123
26. mar 2010

caute holky simusska taky jsi mela kleste hnus co,taky mela po tom mala viktorka hlavu jak mic na ragby? 😀
adelka a ty budes rodit kde?no porod me neodradil ale priste zkusime asi obilnak bohunice-bohate stacili 😝
diamond ja jsem treba poslicky vubec nemela ani zadne tvrdnuti bricha a kdyby me to nevyvolavali tak nosim bricho jeste do ted

adelka89
26. mar 2010

maka budeme rodit v Bohunicich, puvodne jsem chtela obilnak,ale Bohunice na me pusobi lip

maka123
26. mar 2010

adelka tak snad te nebudou tak trapit jak me a odpusti si ty kecy nejhorsi na tom je kdyz tomu clovek trochu rozumi,sak vis o cem mluvim

norikk
26. mar 2010

ahojte baby,chcela by som sa opytat,ci skodi,ked beham??? nemyslim tym, pravidelne, ale napr. ked nestiham bus,tak sa mi casto stava.musim pobehnut,inak sa neda....

maka123
26. mar 2010

norikk nevadi kdyz obcas behas tehotenstvi neni nemoc,ja jsem delala vsechno v tehotenstvi

nicky11
26. mar 2010

ahojte kocky 🙂 🙂
ja som mavala poslickov tyzden pred porodom skoro kazdy den tak 5 minut 🙂
ja som tiez pred tehotenstvom fajcila,ale doteraz som si nezapalila lebo som malu dlhu kojila a ani uz som na to nemala chut...minule som si od spoluziaka potiahla a pat minut mi bolo ztej chuti totalne zle... 😒 😒

norikk
26. mar 2010

ja viem ze to nie je choroba...len na nete sa clovek docita tolko veci,ktore udajne skodia, ze potom sa fakt sprava ako chory,lebo sa boji ze mu nieco uskodi

natalie_tmk
26. mar 2010

Caute holky.
Ja som akurat dorazila do Nitry (cez vikend je vystava psov a ja vystavujem), tak uz to vidim, ze budem nejakych 10 hodin vkuse na nohach 😒 Snad nejako prezijem.

corinne_99
26. mar 2010

Tak nejako mi to nedalo a dnes vecer som sem nazrela. Dlho som na konika ani nepomyslela, ale dnes som sa preklikavala historiou a natrafila na mk. Nechcela som sem prist, ale zvedavost mi nedala, a precitala som vas cele, odkedy som odisla.
Ak si chcete mysliet je klamem, nech. Ale ja viem, ze je to pravda a to mi staci.

Natalie - Videla si ma? Mohla si do mna drgnut 😀 Nabuduce sa kludne ozvi, ja sa rada zoznamujem s novymi ludmi.

Tak ako sa mate?? 🙂

tara39
26. mar 2010

corinne ahoj...ja som tiez na teba myslela ked si odisla...dufala som ze prides. aj na mna nejaka vravela ze si vsetko vymyslam, ak si si to vsimla niekde

natalie_tmk
26. mar 2010

CORINNE!!! 😀 Tak sa tesiiim, ze si (opät) tu 😀 Ani ta nepoznam a pozri sa 😀 Teraz si asi myslis, ze som nejaka psychopatka alebo co, ale nie nie, ja nie som 😀

No videla som, ako sestricka brala dnu nejaku tmavovlasu holku a povedala "Korin" tak normalne ako reflex mi napadlo, ze si to ty. Kedy ides najblizsie na kontrolu? Mozno mame spolu, tak sa uvidime 😀

este norikk, kludne pobehni, len nie nejake dlhe a narocne behy. Hlavne nebehaj v opätkoch 😀

corinne_99
26. mar 2010

tara aha, tak to je asi nejake hobby uzivatelov (resp. nejakej uzivatelky) konika... Nie som namyslena alebo co, ale toto dokaze cloveka znechutit. Asi si nevymyslam, ze som tehotna, keby som nebola. A s tymi menami - tak pardon, ze sa nevolam nejaka Maria, Zuzana, Lucia a pod. obycajne mena (aj ked nemam proti ziadnemu menu predsudky!) 😖

Normalne tu mam fanklub? 😀

Natalie nabuduce mam termin nejako po velkej noci, tusim nejak 13.teho alebo 14.teho. Ale to je jedno, ved stretnut sa mozeme aj inde ako na gynde 😀

tara39
26. mar 2010

asi ano...ale mna to nevystvalo vsak nech si mysli co chce...ako chapes, pozerala som a mala v profile ze pridala 2 prispevky...ani sem nechodi a uz bude tu vyskakovat? tak ako sorry. no normalne 😉 pekne meno 😵

corinne_99
26. mar 2010

Super vediet, ze nie som jedina "klamarka" 😀 Aj ked neviem, ci nas obvinovala ta ista, ale kaslat uz na to, obcas sem zaskocim 😉
A vdaka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre