Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
10. apr 2010

antaly..presne tak ..nic by som s tym nevyriesial..a zbytocne pocuvat prednasky nepotrebujem...

misss...pravdupvoediac mne to setko zahralo do kariet..teda apson prvy mesiac som to tak pocitovala..no potom uplna depka..ze zao mozem jaa..ze keby som chcela babo tak mozno by sa nevzdalo.a. tak...a odtedy sa to takto so mnou taha..a enivem co robit..ved sme sa s natal bavili.z.e tento zivot je fakt riadna svina..ze su zeny ktore si nevazia ze su plodne a maju babetko..a neitkore ktore ho velmi chcu a nemozu ho mat..aelbo sa nedari:(je to fakt nespravodlive

natalie_tmk
10. apr 2010

misss aj ja som sa na nu spoliehala a pozri, ako to dopadlo 😀 Aj ked si za to mozem len ja sama 😔

misss
10. apr 2010

😀 😀 ja som sa napr. plazila z postele (prva isla hlava a vzdy som si nasla zamienku, aby som chvilu zotrvala v polohe "prsia na zemi, panva na posteli a nohy vo vzduchu)..nechceli sme tlacit na pilu, ale muz smi smial, ze co to robim.. 😀 😀

sisisi
10. apr 2010

mne sa zda, ze u mna aj prerusovana je 100% 🙂 pretoze som ju pouzivala aj s predchadzajucim partnerom cca 5 rokov, neskor sme to nechali len tak na nahodou, len sme nikdy nevystihli ovulku a s terajsim asi dva roky.

lia23
10. apr 2010

sisisi...no tak nech sa neumyva..naco sa utiera ked chcete babO 😀 😀 😀 alebo mam lepseu otazku..naco vboec praktizujete prerusovanu suloz???: 😀 😀 😀 😀

miss...ja..teda my sme sa spoliehali tiez na hak..je najspolahlivejsia..no enskor sme presli na prerosovanu suloz..a takto to dopadlo...ale tak prakzizujeme do tdoteraz..ajekd neivem preco kedze ovuilaciu nemam...:(

natalie_tmk
10. apr 2010

Ja sa uz asi nikdy nebudem spoliehat na HAK 😀

sisisi
10. apr 2010

misss viem si to predstavit :D :D :D ja som to robila tiez ked sme to s byvalym uz nechali na prirodu, aj ked som vedela ze nemam ovulku. dufala som, ze by tam dovtedy jedna mrska mohla prezit :D

misss
10. apr 2010

sisisi..ja som ani poriadne nevedela, kedy mam plodne dni..a zrazu mrska nedorazila..tak sa mi triasli ruky, ked som si robila ten test a ked vysli II, tak mi skoro vyskocilo srdiecko.. 🙂

lia23
10. apr 2010

nataly...urcite sa nanu netreba spoliehat ked beres antibiotikaa...alebo alkohol vo velkom mnozstve🙂

sisisi
10. apr 2010

lenze on nechce :D :D :D ani ja to nechcem silit, radsej by som chcela aby to bolo take krasne podla planu, ja len ze aku mam sancu otehotniet takto necakane lebo ja by som sa strasne moc potesila 🙂

lia23
10. apr 2010

sisisi,,tak tam asi nei je ziadna sanca..jedine ak 😀 😀 😀 nastavit pascu..prepichnut kondom....a ze ups..praskol..prepichnut ho este pred tym ako si ho nasadi:D:D:Dhehe..ale nie...tot neskusaj..rpetoze sa moze zlaknut a potoma j ty bdues pisat ze si otehotnela a chlap ta enchal lebo sa zlakol..netreba ich silit ...moj tiez enchce .-..teda trvrdi ze chce..ael ja citim ze nie...tka soms tym setkym prestalaa...ja by som tiez chcela aby sa to podarilo..ael tk...ked neche...tak enchce...a to mi je fakt moc luto.. ☹

sisisi
10. apr 2010

kondom nepouzivame, nic, len ked sa ma spravit, tak to da von. a potom ked ideme druhykrat tak je uz umyty, no ale hadam by mohla ostat jedna este aj vo vnutry :D ved prave preto to nechcem silit ani ja, nech je to potom to prave orechove, ked budem cakat babatko, s tym, ktory je toho hodny a ostane pri nas uz navzdy.
viem presne ake pocity prezivas, lebo ja by som isla do toho hned, len ked viem, ze on este nechce, tak to nechavam tak a ani sa o tom nebavime radsej.

misss
10. apr 2010

no..ved ono to pride..my sme tiez nevedeli kedy a podarilo sa hned..tak sme radi..a uz to mame za sebou..drobceka doma..ale jak to rychlo leti..teraz som bola este tehulka a uz bude mat drobec pol roka.. 😀 😀
Boooze..babulky idem hajat..musim cerpat energiu pre ten moj pokladik..drzkajte sa..ved este popiseme..papapapa

lia23
10. apr 2010

ja by som dala starsne cokolvek zato aby sme mali babo...a a s radsotou by som si to vymenila s ktoroukolvek ktora bao nehce..alebo vynosi babo a da ho na adopciu...ja som sa suz tiez s mojim prestalal o tom bavit..reptoze to prestalo mat zmysle..iba co sa koli tomu vzdy pohadame..rpretoz ja tvrdim ze babo enche ze to tak vdiimm a on povei ze ho chce..no keby ho chcel tak preto aj nieco robi..a enostava to pri prazdnych reciach

lia23
10. apr 2010

misss..oki moja bezaj...papa a bru nocku..aj malickemu.. 🙂 🙂 😉

lia23
10. apr 2010

a veru ze idem spat uz aj jaa...tak paap a bru ncoku.t.ak zajtra..alebo az cez tyzdne..majte sa krasne a pozdravujete si bruska..🙂 🙂 😉 😉 😉

natalie_tmk
10. apr 2010

lia mozno sa toho trochu boji, chalani nedospeju tak rychlo 😒

Padam ja uz tiez off, nech mam dost energie na zajtrajsie ucenie sa a potom na prezitie dalsich prisernych 5 dni v skole 😢

sisisi
10. apr 2010

a spytala si sa ho preco to do teba neda ked sa vyjadril ze chce?ja mojho nemozem nahovorit ani na plodne, neplodne dni. a to by som ho isto neoklama, ze nemam plodne a pritom by som mala. on je presvedceny, ze zena moze otehotniet kedykolvek a ani s nim nepohnem.

adka_praha
11. apr 2010

zaujimavu debatu ste rozbehli... 😀 ja som vysadila antiku a uz som sa dalsej mrchy nedockala... 😀 ale tak to bolo o to jednoduchsie, ze som ju vysadzala s manzelovym vedomim a isli sme do toho naplno... 😀

misss
11. apr 2010

Adka, tak to sa vam velmi pekne zadarilo hned na prvy sup...8o))).. a teraz ju uz mas???

natalie_tmk
11. apr 2010

Ahojte 🙂 Poradte mi nieco na migrenu prosim 😒

janka108
11. apr 2010

natalie, ak sa nechces cpat tabletkami, mne na migrenu lekar poradil, zalievanu turecku kavu a do toho vyzmykat necelu polovicu citrona. ziadny cukor. da sa to zniest, nie je to take hnusne, ale hlavne, ze po troch dnoch, co mi isla hlava prasknut, aj som zvracala, tak po polhodinke bolo po vsetkom. drzim palce, nech sa ti rychlo ulavi!

natalie_tmk
11. apr 2010

janka a neuskodi kava? Ta by sa v tehu nemala, nie? 😒 (mam trosku zvyseny tlak - nie len v tehu, ale cely zivot).

adka_praha
11. apr 2010

misss co myslis ci mam? 😅
natalie kavu radsej nepi... 😒 ine je ak by si mala tlak ok, ale pokial ho mavas zvyseny, tak radsej nie...skus vela vela vody pit...

natalie_tmk
11. apr 2010

adka noo normalny tlak je 120/80 a ja mavam tak: 136/92 ked ho mam v norme 😒

adka_praha
11. apr 2010

tu kavu radsej nepi...vykladaj si nohy a pi vela vody...ale nie perlivej!!! 😕

natalie_tmk
11. apr 2010

tak som sa napila, sla na 15-20 minut sa vonku prevetrat, citala som si v teplucku knihu a uz to celkom preso 😀 🙂

adka_praha
11. apr 2010

sikula... 😀

natalie_tmk
11. apr 2010

Ja viem 😎 😵 Este keby sa netrebalo ucit 😀

Ty co dnes chystas? Daj inspiraciu 😉

adka_praha
11. apr 2010

ja som si stiahla roller coaster tycoon... 😀 takze sa budem hrat... 😀 ale mam chut na puding, len sa mi ho nechce robit a nemozem mm ukvakat, nech ho spravi on... 😅 lenivi sme dnes akysi... 😝 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre