Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

natalie_tmk
24. apr 2010

mam4 tak aspon par linkov: http://onlinky.com/film-2217.html potom http://filmy.fotelka.com/twilight-saga-nov-2009 a http://kukaj.net/articles.php?article_id=17588 urcite to nie je DVD kvalita, ale pozri si tu najlepsiu 😉

adka_praha
24. apr 2010

ziadny potitanicovsky osial... 😅 akurat co sa vzdy pozastavim vo filme nad hercom, neviem si teraz spomenut na meno- ten blondak z rychlo a zbesilo...no hadam viete... 😅 ale tym to asi tak hasne... 😀

mam4
24. apr 2010

natalie myslis poslednu prednasku od pausch a zaslow ?? akurat som o tej knihe citala na marthinuse, celkom ma zaujala.
oplati sa precitat ??

mam4
24. apr 2010

juuuj natalie, dik. tesim tesim. asi aj hned idem pozeraaaaaaat 🙂

misss
24. apr 2010

Natalie..ja som fanusik vseliakych presladenych romanov, ktore sa odohravaju okolo roku 1800.. 😀 ..pripadne mam doma par erotickych romanov.. 😀 😀 ..ine knihy su zapadane prachom.. 😀 😀
..kukla som jednym okom na Smotanku.l.bohvie ako to je s tou Krainovou..na PRIME povedala, ze nie je tehotna...na MARKIZE robi tajnosti..no...uvidime..

natalie_tmk
24. apr 2010

mam4 ano, presne tu, ROZHODNE si ju precitaj, je uzasna kniha, ma fascinujuce myslienky na zamyslenie 😉 Ta fakt stoji za to...
Chod pozerat, ja twilight milujeeem 😵

misss - necitas Urbanikovu? Ja som obrovsky maniak na knihy 😀 urbanikova opisuje krutu realitu, so zmesou humoru a erotiky 😉

mam4
24. apr 2010

miss, tak ta tvoja zbierka erotickych ma zaujima 🙂 co odporucas ?? ja som zatial citala len od kenyonovej a nemalo to chybu ?? chudak moj muz, si to potom "odniesol" 😎

mam4
24. apr 2010

joj nemozem kukat ked sa tu bavite o knihach 🙂
ja som uz par mesiacov posadnuta citanim 🙂 teraz som precitala par knih z evitapressu a boli velmi zabavne, take moderne a zo skutocneho zivota, takze tiez odporucam 😉

natalie_tmk
24. apr 2010

ano, evitapress odporucam, jej knihy su neskutocne, a daju sa citiat stale dookola - ktora je tvoja naj? Podla mna su vsetky uzasne, ale prestavala som dychat pri knihe od Timei - "Bez dcery som neodisla"

mam4
24. apr 2010

tak to bola strasna pecka, ja som pri nej aj revala 😒 chudak zena, tak ho lubila a on hajzel si z nej robil blazna 😖 vies ze ani nemam naj z jej knih ?? pacia sa mi vsetky, ale kazda inak 😉

misss
24. apr 2010

super bol taky historicky..Adora..je tam velmi vela faktov..tako kniha ma uplne stiahla do deja..aj somsi pri nej poplakala..Potom Chut vasne - Emma Marlowe, Vášeň nespútaš - Rebecca Justh..tieto su take sucastne, ale perfektne.. 😀 😀 ..inak potom milujem vsetky knihy typu,..Johanna Lindsayova.. 😀

mam4
24. apr 2010

alebo predsa, asi ta o zaire ahmed alebo nejak takl sa voala. o dievcati z pakistanu, zila ale v anglicku. to som mala zimozmriavky, slzy, hnev, vsetko. velmi kruty a skutocny pribeh 😒

natalie_tmk
24. apr 2010

Aj ja mam rada vsetky jej knihy 😵 Citala som aj diagnozu F50, ale vsetky su uzas 😉

mam4
24. apr 2010

dik miss, uz pisem zoznam 🙂 zasoby sa minaju, treba doplnit 🙂

mam4
24. apr 2010

natalie, tak tu som este necitala ani ju este nemam doma. ale chystala som sa na nu 🙂

misss
24. apr 2010

najhorsie je, ze po tychto knihach som vzdy taka nabudena a muz potom za mnou nestiha.. 😀 😀 .tak sa potom smejem.. 😀 😀

natalie_tmk
24. apr 2010

U mna je pri citani najhorsie to, ze ked uz otvorim prvu stranu, nepustim ju, kym ju uplne celu nedocitam 😀 A pri knihach ako twilight som potom zavreta cely den v izbe, bed jedla, kamosov, skoly, ucenia a bez okoliteho sveta 😀

mam4
24. apr 2010

he he heeeee, ja som zo seba tiez bola prekvapena ked som prvykrat citala taky "styl" a moj nechapal co sa so mnou deje 😀 😀

misss
24. apr 2010

mi o tom hovor..to som bola nastastie este tehotna a na jednu knihu mi stacil 1 den.. 😀 😀

natalie_tmk
24. apr 2010

Ja som uz asi posadnuta... Mala by som sa zacat kontrolovat 😀 😀

mam4
24. apr 2010

tak ja som twiligh citala do rana, lebo cez som pri malom velmi nemohla ale vsetky dieli som mala do tyzdna zhltnute 🙂 a tesim ked sa do nich pustim znovu 😎

misss
24. apr 2010

a citali ste aj ten kusok 5.??ja som mohla v robote tlacit, tak som si vytlacila celu 4 a aj 5.. 😀 😀

mam4
24. apr 2010

niektore knihy su ako droga 🙂 a citali ste ten nedokonceny "prvy" diel twiligh ale z pohladu edwarda ?? je na nete ale kedze moja anglina je veeeeeeeelmi slaba tak som tomu nerozumela 😒 a vraj ju uz ani nedokonci a nevyda 😢

natalie_tmk
24. apr 2010

Jasne, Midnight Sun? 😀 Taka chutovka 😵

natalie_tmk
24. apr 2010

mam4 ja ju mam v slovenskom alebo ceskom jazyku... chces?

misss
24. apr 2010

mam4.. 😀 😀 ..ja som si ju stiahla prelozenu..

mam4
24. apr 2010

NEVERIM !! odkial to mas ?? CHCEEEEEEEEEEEEM !! 😀 😀 😀

mam4
24. apr 2010

a ja som tyzden lustila, prekladala a nakoniec s tym prastila 😠

misss
24. apr 2010

Natalie, vidim, ze aj ty si taky internetovy vyhladavac ako ja.. 😀 😀

mam4
24. apr 2010

baby asi k vam budem chodit na hodiny informatiky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre