Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
27. apr 2010

zuzu..ja ked sa aj snazim akokolvek..rpsote sa to prevali u mna..skor ci neskor...

zuzu4444
27. apr 2010

ja ta chapem....sama to poznam.....

lia23
27. apr 2010

zuzu a ty sa snazis asi otehotniet sak??kolko ams roko ak mozem vediet?? 😉

zuzu4444
27. apr 2010

nooo ani nie ze snazim, ale nebranime sa tomu...no pred tyzdnom som mala 20

lia23
27. apr 2010

hmm to tak ako my..aj ked ja by som strasne moc chela babo... ☹ ☹ ☹ a vsetko najlespie...k narodkam... 😉 😉 😉

zuzu4444
27. apr 2010

jeeej dakujem....a vy sa snazite tiez tak ze ked sa podari tak bude?
noo my sa tak snazime, a kazdy mesiac pevne verim ze to vyjde a nic

lia23
27. apr 2010

jj no snzaime ako snazime...ale tka ja tiez dufam kazdy mesiac..a v kutiku dusicke...ale zanova ako vidim tak nic.. ☹ ☹ ☹

zuzanockamt
27. apr 2010

baby, ste mlade, treba len trpezlivost ... dieta samo vie, kedy ma prist

lia23
27. apr 2010

😒 😒 ☹ no jo...mas pracvdu

zuzu4444
27. apr 2010

lia....aj u mna tak, kazdy mesiac cakam a nic, psychika spravi svoje ☹
zuzanocka....ja viem , ale ked to sa neda...aj si poviem ze treba trpezlivost, ale kazdy mesiac len cakam ci MS dorazi a ci nie, je to na nervy

lia23
27. apr 2010

zuzu..ano psychika robi svoje..svina jedna... ☹ ☹ ☹

natalie_tmk
27. apr 2010

Ahojtee 😉

norikk, mon - nie je zapisany v rodnom liste 😀 A meno neviem ani len krstne.

tara39
27. apr 2010

ahojte. baby psychika robi vsetko. ak ste inak v poriadku tak sa vam nedari len preto. to mi verte u mna to presne tak bolo. natalie a ty si uz v pohode? 🙂 nevies co budes mat?

zuzanockamt
27. apr 2010

zuzu ... ale da sa to ... ja som cakala 3 roky, kym sme si ako tak male mohli dovolit a kym MM konecne prisiel na to, ze uz je ten cas a potom 17 mesiacov, kym sa vobec podarilo ... takze to poznam 🙂

natalie_tmk
27. apr 2010

tara ahoooj 🙂 Dlllho dom ta tu nevidela. Ako sa mas?? Nieco nove? 🙂

Neviem pohlavie 😢 Babo bolo zle otocene, tak mozno o dva tyzdne ☹

tara39
27. apr 2010

ahoj viem mam zaracha ☹ v pohode len uz sa to siri po skole, inak s triednou perfektne, ona je v 22. tt, minule sme preberali tehotenske chute a ako sa budeme gulat dole schodmi 🙂 ja idem vo stvrtok do poradne tak uvidime ci sa otoci 😉 mohlo by sa

zuzu4444
27. apr 2010

zuzanocka,,,to si si teda pekne pockala a ja sa tu trasiem ked nam to nevychadza par mesiacov

natalie_tmk
27. apr 2010

tara a dokedy mas zaracha? 😒 Hlavne, ze triedna to berie v pohode, ostatnych si nevsimaj. Ako sa k tomu stavaju? Odsudzuju ta? Smeju sa?
Vidim, ze mena uz mas vybrate, ja este vobec neviem ☹ Co by si si priala viac?
A s priatelom si ako na tom? (ak o tom nechces hovorit, nemusis 😉 )

norikk
27. apr 2010

jej ahoj tara,tak drzim palce aby si zistila,co to je 🙂 ja idem do poradne az 12. maja ☹ ..taze sa nacakam, a ked tiez nebude otocene ako vpripade nataly ☹ ...a vidim,ze mena uz mas vybrate 😀....

norikk
27. apr 2010

no natalie,kradneme si vety 😀 ....

natalie_tmk
27. apr 2010

Prepaaac 😀

norikk
27. apr 2010

ne to mam skor ja tebe prpac napisat,ale ja som mala rozpisanu spravu a az ked som odoslala,tak kukam,ze si pisalatareto iste 😀

natalie_tmk
27. apr 2010

V pohode, ved o nic nejde 😀

mon777
27. apr 2010

Liuš, zatiaľ to vyzerá tak, že nie ☹ ☹ ☹ A mám pocit, že to asi ani nepríde ☹ ☹ Ale dneska v škole som mala strašnú chuť na čokoládu, ale keď som ju zacítila na telesnej z kabinetu, tak ma naplo a takmer som ovracala parkety😀 😀 😀

Nati, škoda, že sa divne zvrtlo. Bola som hrozne zvedavá, s čím prídeš 😀

Zuzanocka, absolútne ti to čakanie nezávidím. Mňa by asi kleplo, keby som mala tak dlho na to čakať 🙂

zuzanockamt
27. apr 2010

mon ... ale presvedcila som sa na vlastnej kozi, ze vsetko raz pride a v spravnom case ... male vie, kedy ma prist

mon777
27. apr 2010

To je pravda 🙂 Ale niekedy by sa mohlo trošku poponáhľať 😀 😀 😀

natalie_tmk
27. apr 2010

mon ved aj ja som sa tesila 😒 A uplne so zatajenym dychom som cakala 😢 Tak snad o dva tyzdne to uz budem vediet 😵

zuzanockamt
27. apr 2010

no tak to hej 😀

mon777
27. apr 2010

Nati ... asi ťa chce tvoje mimčo prekvapiť a bude sa čudne zvŕtať až do pôrodu 😀 😀 😀

natalie_tmk
27. apr 2010

mon to mi ani nehovor 😀 Ja to uz chcem vedieeet 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre